Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A mi kdo lahko da…

A mi kdo lahko da…

Sej ni panike, sm že navajena na takšne opazke. Tud jaz sm RK dajala, pa sploh nimaš pojma kdo to pobira. Če bi vedela, bi se malo zamislila.Obleke sploh ni važno čigave so, denar pa ni namenjen meni, čist tko ne. tudi nevoščljive ljudi sem že spoznala, tko da sm navajena.

Meri (vančika) ne seri. Nimaš odgovora, zato si raje tiho. Od RK pa ne govori, ker ne poznaš situacije,sem morala se ubadati z njimi po sl.dolžnosti, zato samo tole:Jelenič je res vse zjebal, ampak nekateri ljudje živijo v bedi, ki si je ne moreš zamislit. Predvsem starejši,zato če še ukinejo razne pakete in oblačila, pol so pa res v riti.Saj se zraven prifurajo zajedalci, ampak kje pa se ne. Denarja jim sama ne dam nikol več, robo pa,pa če jo hočjo naj jo oni vržejo stran.Res pretiravajo s tem, da naj bi bla obleka skoraj iz čistilnice,pa vsi gumbi namestu, ampak pol jo pa lahko že sami nosmo, če ni iz mode ali ne vem kaj. Kako pa stlačiš svojo joške (mera naj bi bila 110 – če nisi mislila bokov) v te pulovrčke. A ti izpod pazduhe ven bežijo. Vančika, samo en nasvet: postavi se na zemljo, fantaziraj do neke meje, ne čez, ker očitno pol že kar verjameš v to kar pišeš. Nisem zlobna, nevoščljiva, ampak mi gredo na jetra ljudje, ki ne poznajo mere pri nakladanju (pa četudi je to internet). Od tebe pa razen rajcanja razota, pa hvaljenja, pa cmoka za tistga ki mi je dal kajlo, še nisem videla ali prebrala. Prazna glava, poln modrc.Obdrži mero, pa ne bom več zbadala. Pa daj v svoj katalog še razotove brezrokavnike in karo srajce,saj je to tudi tuje (njegovo).

N živim v iluzijah ampak v zelo resničnem svetu. Normalno, da mora bit malo zezancije in draženja, ampak sej veš kak so moški. Tudi njim mora kdo na dušo pihat, da se jim dvigne svoj ego. Drugače pa z oblekam zbiramo za eno akcijo denar, tko da ne gre nič v moj žep. Pač nekatere družine potrebujejo tudi denar, da lahko svoje otroke pošljejo v šolo. In normalno, da bom prodajala vse obleke, ki jih bom dobila, pa najsi bodo to moje al pa sosedove, samo da lahko pomagam, pa tudi če so zate iz mode al pa ne vem kaj. Vsak ma svoj okus.
Prodajala pa ne bom oblek, ki jih nosim, ker potem bom morala pa res gola v službo, kar pa bi ti spet komentirala kot življenje v fantazijah. Sem malo brala tvoje komentarje, pa povsod zasledim sarkazem.
Sicer pa nisem žaljiva ali zamerljiva oseba, niti ne žalim drugih ljudi, ki jih ne poznam, ti pa vseeno povem, da spadaš med ljudi, ki se jim reče vampirji, saj očitno hraniš svoj jaz s poniževanjem drugih. Pa ok, se sm ti povedala, da me ne motijo tvoji komentarji.
Zato pa so forumi, da lahko vsak napiše svoje mnenje in živi v “iluzijah in fantazija”.
Pa lep pozdrav in ne vsega tko osebno jemat;)

a bi midva danes kaj fantazirala….khmmm….

bi?

leta letijo - iščem stevardeso

…raje ne, da ne bom deležna kritik, da živim v oblakih, pa bla bla bla.A vidiš da je tu kr cel kup nekih nevoščljivcev, pa večinoma so ženske. Edina pametna je mirella, ko vas mal nazaj zabija. Kolk si pa kej pripravljen na fantaziranje, si pa nerealna,…

hočem da poveš, da si dans tud urejena…drugače bom kej napiasl…da bo še tbe v luft dvignilo..tak

no?

leta letijo - iščem stevardeso

No danes pa nisem urejena, sem v sto let starih hlačah, pa čist preprosti majčki, brez dekolteja, kjer bi mi joške izpod paske ven gledale al pa še kje drugje. Samo spodnje perilo je novo. Tko da ne bo kdo rekel, da fantaziram, bom pa zdej pisala kot da sm stara mama, pa nimam nč za oblečt. Mogoče bo kej bolš. Kaj RAZO, kaj praviš, bo?

Pa s kje si se ti vzela? Ima pahorka čist prav. Mislim da smo pametne tiste, ki s temi pajo patki sploh ne spuščamo v debate, tako jih še najlažje zabijaš – ignoriranje. Si že slišala za kaj takega? Malo svoje italjane povprašaj.

No no, še ena pametna, da se kar kadi zanjo. Ha ha ha. Še dobr da ste na forumu vse tko korajžne in da se nikol ne srečate z mano na štiri oči, pol bi pa tko vsem lahko tele perutničke prirezala, ki vam tko veselo rastejo. Ampak nisem tko primitivna, da bi se tko nizko spuščala kot ve damice.

Ja, sier sem se pa vpisala na forum da bom debatirala in ne ignorirala in nekomu vsako mnenje zbijala, ker lahko vsak napiše kar mu paše, tudi tu NJUR.

Pa s kje si se ti vzela? Ima pahorka čist prav. Mislim da smo pametne tiste, ki s temi pajo patki sploh ne spuščamo v debate, tako jih še najlažje zabijaš – ignoriranje. Si že slišala za kaj takega? Malo svoje italjane povprašaj.[/quote]

Vanchy_ka je zakon!!!!

razumen človek se prilagaja svetu, nerazumen vztrajno prilagaja svet sebi... zato je napredek celega sveta odvisen od nerazumnega človeka

njur…kaj pa hodiš ti sem gor potem gledat??
Brat, kaj se pogovarjajo pajapatki pa ….tiste, ki niso tako pametne, da bi znala ignorirat …medtem ko tiste, ki ignorirajo pajapatke, veselo štrefnajo po forumu, da bi našle katero in jo z vsemi svojimi inteligenčnimi sposobnostmi….prizemljile??? Jo naučile, kako se obnaša prava, krepostna dama? Bere in se zgraža…nad pajapatki;)
Verjetno ji to požene kri po žilah:)))) Iz dolgčasa tud to pride;)

Joj, me tapametne pa to vse drgač…..

Hvala bogu za mirello, kr je ona edina “pametna” tle gor, ko pove kaj si misli in ne kritizira non stop nekaj. Ja mirella se ne čudim da tile deci tle gor izgubljajo glavo zaradi tebe, ker si ena fejst punca;)

kaj šele, da bi me vidli:)))))

Potem bi pa menda čist ponoreli, sej že zdej norijo.

pa ne ??…ti se kar sleči…)))))

zame….

leta letijo - iščem stevardeso

paše…vidim…….

kaj pa ti..s.e tebi kdaj znori?..)))

leta letijo - iščem stevardeso

Ma ja najbrž že kar čaka da bo odvrgla obleke, al jih je pa že, pa za koga dugega?

hehehe ti še fantom ki se po trepalnicah mečejo ne upaš maila dat, ne ti mei o korajži. mogoče pa še nisi našel-a primerne fotke kje na netu, ki bi lahko poslala na ogled, ki bi povzela vse tvoje seksi obline o katerih tako rada pričaš. pa saj bo , saj bo…..

ma kašni lublančani. itak se mi zdi da sam nakladaš brez veze

hehehe ti še fantom ki se po trepalnicah mečejo ne upaš maila dat, ne ti mei o korajži. mogoče pa še nisi našel-a primerne fotke kje na netu, ki bi lahko poslala na ogled, ki bi povzela vse tvoje seksi obline o katerih tako rada pričaš. pa saj bo , saj bo…..[/quote]

EJ, jaz ne hodim sem gor, da bom dajala slike in se šla zmenkarije, ker mam svojga tipa, pa ne rabim drugega.Če pa ti hodiš sm gor zato, da boš svoje slike po mailih pošiljala, si pa kar privošči.

Sicer pa jaz vsaj imam obline, za kar dvomim, da jih imaš ti.

vanchi, jaz bi pa vseen eno tvojo fotko in to z oblinami vred:-)))

a ti si lublančanka van , s kje si

spokaj Dolenjc smotan:-)))

tak stari,….še malo pa bova sama…ahah

kje je najin mulec?

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close