Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A mi kdo lahko da…

A mi kdo lahko da…

..kakšen nasvet kako narediti spermo bolj sladko. Sm brala da če nekaj ur pred seksom ješ ananas (on seveda), da potem je sperma bolj sladka, kar pa drži, sm poskusila. Pa me zanima, če kdo ve, kako ta gost nektar narediti še boljši.

arancini imajo tak efekt, samo zdej je s pomarančami bolj kriza

Oj,najbljši je sam ananas.lahko pa dodaš še kako breskev in zmixaš za Juice.

Bom poskusla pa da vidim kak bo. Ker se mi zdi da je včasih malo grenka. Odvisno od hrane.

In kako ste kej danes? Pri nas je megla in sm še mal zaspana, tko da upam, da se pokaže kakšen sončni žarek.

Ko bo na Dolenjskem obrodil ananas, bo moška sperma kot nebeška mana!:-))))

Blagor tistim moškim, ki dočakajo ta dan, sam tiča pokaže, pa bo polno čebelic okoli njega, hehe

Mi smo super, vsi potešeni, pa damice?

Veš ni glih tko kot si ti rekel. Kr niso vsi tiči enaki, pa tud čebelice niso vse enake, tko da bodo mogli tudi moški na Dolenjskem še kr neki časa čakat.
Moje jutro je bilo sproščujoče in vzdihajoče, tko da je dan lep tudi brez sončka.

Pol se nam Dolenčkom ne piše nič dobrega:-)))

Čim večkrat tem bolj.

Sonce ti bo pospešilo dobro voljo in poživelo hormone;-)

Ej Kir, a si ti tud Dolenc al kaj? Mogoče se pa poznava, a???

Točno sto tičev sto različnih oblik,dimenzij,dolžin…;-)

M ja, ne vem kaj so danes zjutraj vsi neki zapeti. Od nobenga nč. Kje ste zdej lubčki moji, dejmo mal življenja od sebe. Jaz sem vedno dobre volje in za akcijo.

Si ti odpeta,mislim dekolte?Pa kratka krilca rada nosiš?:-)

Ti si Lublančan,kaj ji pa nakladaš:-))

Ma ja sej to more bit. Glede na to, da nimam probleme z oprsjem ali dolgimi nogami, je ta oprava vsekakor obvezna.
Razen za kakšne sestanke pridejo v poštev krila do kolen, ker je to poslovna etika.

A pol ste vsi Ljubljančani? No saj jaz tud dost hodim v Ljubljano na faks.

Tako prikupno žensko si želi ob sebi vsak šef;-)

Super si pa pridna.Mogoče se kdaj srečava na pijački.

Ma morš dons velik vedet, če hoščeš kam pridet, kr jaz na to da morš dat noge narazen da kam prideš žal ne padam. Mislim, da lahko izkoristim tisto kar imam v glavi. Veš kaj pa mene zanima? Koliko si sploh star? Dej vem da se to kao ne sprašuje pa vseeno.

No jaz sem iz Medvod.In imaš kolikokrat na teden fax?4x ?

Novopečeni – šele 3 m:-))))
Lahko da se poznava. Kako imaš že obrito? Brazilko? Na nulo? Imaš šumo? Pač potrebujem podatke da lahko povem:-)))

Ja od 3 do štirikrat, sam zdej mislim da ne bo več tko kr imam samo še en izpit pa magistrsko nalogo in sm konec.

Daj v profil za minutko mail pa si vse poveva.

New Report

Close