Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?

A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?


Hvala za te besede. Res odvračajo določeni ljudje od pisanja na monu. A meni je vseeno lepo v vaši družbi, zato me ne ganejo njihovi napadi.. in ja, v reali, ma tudi tukaj ..so manjši od makovega zrna… 🙂
[/quote]

To se je pa res dobro postaralo.

Not.

To se je pa res dobro postaralo.

Not.
[/quote]

Ne bo ti uspelo me skregati z Viharnim, pa če se še tako trudiš😊 Samo najbolj modri ljudje se znajo pogovarjati in čvekati tako, da tudi če se v nečem ne strinjamo, še vedno spoštujemo drug drugega …

Ne bo ti uspelo me skregati z Viharnim, pa če se še tako trudiš😊 Samo najbolj modri ljudje se znajo pogovarjati in čvekati tako, da tudi če se v nečem ne strinjamo, še vedno spoštujemo drug drugega …
[/quote]

A si mazohistka??? O.O
Ravno včeraj te je žalil in zmerjal. Ti mu pa še kar lezeš v rit… PATETIČNA KOZA.

Eh viharni…. na zunaj so ga mogoče res same bodice, ampak znotraj je
pa eno samo trnje.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

A si mazohistka??? O.O
Ravno včeraj te je žalil in zmerjal. Ti mu pa še kar lezeš v rit… PATETIČNA KOZA.
[/quote]

Alterego?

A si mazohistka??? O.O
Ravno včeraj te je žalil in zmerjal. Ti mu pa še kar lezeš v rit… PATETIČNA KOZA.
[/quote]

Uuu kdo je pa tebe tako hudo ranil, da moraš mene zmerjati? Sej ste isti.

Tudi če sem, meni je važno samo da nisem fašistka ali nacistka, pa sem zadovoljna s svojim življenjem. :))


Meni je fajn. Sem imela podobnega sodelavca, vem da so takšni ljudje ponavadi zelo dobri po srcu… niso pa ravno vešči v izražanju tega 🙂
[/quote]Čeprav si upala in dehtela po njegovi pozornosti, ni dolgo trajalo.
V sosednji temi se že lasata🤣

Čeprav si upala in dehtela po njegovi pozornosti, ni dolgo trajalo.
V sosednji temi se že lasata🤣
[/quote]

Ti ne razumeš…jaz ga tako osvajam…dddd 😀 počakaj da prilepim fotko od svoje riti xD

Ne bo ti uspelo me skregati z Viharnim, pa če se še tako trudiš😊 Samo najbolj modri ljudje se znajo pogovarjati in čvekati tako, da tudi če se v nečem ne strinjamo, še vedno spoštujemo drug drugega …
[/quote]

Poskusi na drugem forumu: slotech, kvarkadabra, mmc, tukaj gor ni debat.

Brskam pa po spominu, če je kakšna sopomenka za samoumevnost, ker samoumevnost je tako samoumevna, da z gotovostjo naprej pomislim, da obstaja in biva samo beseda samo samoumevna.

“Živi torej “samoumevnost” zgolj kot beseda v slovarju, označevalec?”

Se nagibam v smer da ja. Sklepam iz predpostavke, da so besede, torej, da je jezik produkt človekovih poskusov o boljšem razumevanju sveta in je tako v osnovi beseda samoumevnost označevalec v slovarju. Tisto samoumevno je kot tako neodvisno od same besede. Beseda opisuje stanje, a na stanje samo nima vpliva.
[/quote]


Napačno citiranje.

Poskusi na drugem forumu: slotech, kvarkadabra, mmc, tukaj gor ni debat.

New Report

Close