Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?

A sem jaz edina ki vidi dobro v Viharnem?


😁 Ja, glej, če z multiničnim čoknjenim ne noriš in ne napadaš nekoga je jasno kot beli dan, nastavljaš se, tu ni debate.😁😁😁
[/quote]
Mam vsaj neki od jasnega dneva 😉


Mam vsaj neki od jasnega dneva 😉
[/quote]
😁😁😁


A si čes drugega vredno noreče čoknjeno, ki se še pod istim vzdevkom ne upaš pisat?
[/quote]

Ti ne blejaj o multiničnosti, ker gre multiničnosti tudi tebi prav dobro od rok.😄😄
Kdo je pa noreče čoknjeno, o tem bi se tudi dalo razpravljati. Daj, spij še kakšna dva, tri štamperleta, pa spat pejd.🍷🍷

Tale tvoj “neutemeljeno” je pa zelo poveden…
A viharcu pa ne boš nič rekla, da neutemeljeno ponižuje 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sodelujočih na Monu? Pa da neutemeljeno bruha po ženskah in jih neutemeljeno ponižuje?

A si ti pismena??? Če si, začni no vendar BRATI njegova kozlanja po ljudeh, preden pišeš svoje nebuloze.
[/quote]

Mene še nikoli ni namerno užalil ali prizadel kot nekateri tu gor… Mojih nebuloz ti ni treba brati 🙂 Vidiš moj nik in enostavno podrsaš navzdol do naslednjega. Čisto preprosto je😊


Itaak, s tabo pa še s pol mona, zato morm vsako potrebno konkurenco takoj eliminirat :d
[/quote]

😄 ni ti treba skrbeti zaradi mene.. moža ne mislim menjati, razen če se me on kdaj naveliča, no upam da ne..a takrat te bom pravočasno obvestila, da prihajam po monovce 🙂

Mene še nikoli ni namerno užalil ali prizadel kot nekateri tu gor… Mojih nebuloz ti ni treba brati 🙂 Vidiš moj nik in enostavno podrsaš navzdol do naslednjega. Čisto preprosto je😊
[/quote]
Nima smisla, nikoli ne odnehajo in ne glede kak odgovor daš napadejo z vedno istimi parimi zmerljivkami, več ne premorejo. Tako da brez veze jim odgovarjat, samo čim bolj sočno ozmerjat, da imajo potem še hujše more in norijo še cele noči, ne le dneve. 😁Toje vse kar je smiselno in kar si zaslužijo.


Nima smisla, nikoli ne odnehajo in ne glede kak odgovor daš napadejo z vedno istimi parimi zmerljivkami, več ne premorejo. Tako da brez veze jim odgovarjat, samo čim bolj sočno ozmerjat, da imajo potem še hujše more in norijo še cele noči, ne le dneve. 😁Toje vse kar je smiselno in kar si zaslužijo.
[/quote]
Vsa čast, da zdržiš in se ti da. Mene je danes kar minilo, da bi še kdaj prišla gor prijavljena. Pa vem, da je majhna ekipa, ki kroji vse te situacije, a vseeno. Mi pride nekako “izpod čadti” vse skupaj. Škoda, lahko bi dosti bolj konstruktivne in zabavne debate imeli ter se imeli lepo vsi skupaj. Verjamem da je veliko zabavnih ljudi tu gor..

Mene še nikoli ni namerno užalil ali prizadel kot nekateri tu gor… Mojih nebuloz ti ni treba brati 🙂 Vidiš moj nik in enostavno podrsaš navzdol do naslednjega. Čisto preprosto je😊
[/quote]

te še bo. 😁


Vsa čast, da zdržiš in se ti da. Mene je danes kar minilo, da bi še kdaj prišla gor prijavljena. Pa vem, da je majhna ekipa, ki kroji vse te situacije, a vseeno. Mi pride nekako “izpod čadti” vse skupaj. Škoda, lahko bi dosti bolj konstruktivne in zabavne debate imeli ter se imeli lepo vsi skupaj. Verjamem da je veliko zabavnih ljudi tu gor..
[/quote]
Perfektno se norčuješ iz njega. Genijalno.


Vsa čast, da zdržiš in se ti da. Mene je danes kar minilo, da bi še kdaj prišla gor prijavljena. Pa vem, da je majhna ekipa, ki kroji vse te situacije, a vseeno. Mi pride nekako “izpod čadti” vse skupaj. Škoda, lahko bi dosti bolj konstruktivne in zabavne debate imeli ter se imeli lepo vsi skupaj. Verjamem da je veliko zabavnih ljudi tu gor..
[/quote]
Ni šans, na monu ne.Tudi, ko kdo rabi kak nasvet, ko ga daš, se najdejo ti isti osebki ,ki napadejo. Jaz jih ne jemljem osebno, vsake toliko pogledam na mon, bolj jih jezi, bolj jih podžgem, nalašč. Če ne znajo bit ljudje, pa naj trpijo.


Vsa čast, da zdržiš in se ti da. Mene je danes kar minilo, da bi še kdaj prišla gor prijavljena. Pa vem, da je majhna ekipa, ki kroji vse te situacije, a vseeno. Mi pride nekako “izpod čadti” vse skupaj. Škoda, lahko bi dosti bolj konstruktivne in zabavne debate imeli ter se imeli lepo vsi skupaj. Verjamem da je veliko zabavnih ljudi tu gor..
[/quote]

Si spodaj vsa mokra ti prihaja nanj?


Ni šans, na monu ne.Tudi, ko kdo rabi kak nasvet, ko ga daš, se najdejo ti isti osebki ,ki napadejo. Jaz jih ne jemljem osebno, vsake toliko pogledam na mon, bolj jih jezi, bolj jih podžgem, nalašč. Če ne znajo bit ljudje, pa naj trpijo.
[/quote]

Izgleda kot da se zameriš glavnemu vodji, ker te zaradi nečesa ne prenese in potem spusti svoje v napad. Zelo nizko. Škoda..

Izgleda kot da se zameriš glavnemu vodji, ker te zaradi nečesa ne prenese in potem spusti svoje v napad. Zelo nizko. Škoda..
[/quote]

Ni vodje, so le posamezni motenci. Ignoriraj, to da si z njimi zapela pomei zate to, da ti od zdaj naprej ne bodo dali več miru, karkoli napišeš. Ignor jih najbolj prizemlji, par postov še naštepa, potem pa mora nehat, ko ni odziva.

Ni vodje, so le posamezni motenci. Ignoriraj, to da si z njimi zapela pomei zate to, da ti od zdaj naprej ne bodo dali več miru, karkoli napišeš. Ignor jih najbolj prizemlji, par postov še naštepa, potem pa mora nehat, ko ni odziva.
[/quote]

Hvala za nasvet..

Ni vodje, so le posamezni motenci. Ignoriraj, to da si z njimi zapela pomei zate to, da ti od zdaj naprej ne bodo dali več miru, karkoli napišeš. Ignor jih najbolj prizemlji, par postov še naštepa, potem pa mora nehat, ko ni odziva.
[/quote]

Ne vidiš, da te baba na suho? 🤣


Perfektno se norčuješ iz njega. Genijalno.
[/quote]

Zelo možno, da gre za zafrkancijo – kake amaterske ljubiteljice psihologije ali pa celo kak študentski eksperiment. Mogoče je pa kdo enostavno stavil za gajbo piva, da mu rata omedit Viharca.

Zelo možno, da gre za zafrkancijo – kake amaterske ljubiteljice psihologije ali pa celo kak študentski eksperiment. Mogoče je pa kdo enostavno stavil za gajbo piva, da mu rata omedit Viharca.
[/quote]

Najprej sem bolnica. Zdaj že doktorca psihologije. Jaooo.. zmenite se do jutri dej, pa enotno nastopite. Boste bolj kredibilni.

Najprej sem bolnica. Zdaj že doktorca psihologije. Jaooo.. zmenite se do jutri dej, pa enotno nastopite. Boste bolj kredibilni.
[/quote]

A si verna?

S kom pa to jaz flirtam?! A sem kaj zamudila? A ker sem se postavila za to, v kar verjamem in povedala, da ni prav, da se neutemeljeno spravljate na nekoga, sem zdaj zatreskana v to osebo? Hujš kot v vrtcu…
[/quote]

Saj imaš prav, verjetno si res le trol.

Professional Troll Hunter: Exterminate, exterminate, exterminate!

A si verna?
[/quote]

Imam svojo teorijo…

Saj imaš prav, verjetno si res le trol.
[/quote]

Im samo zato si se danes registriral, da mi to poveš?

Imam svojo teorijo…
[/quote]

Kakšno pa je tvoje mnenje glede različnih vrst ezoterika? In pa – kdo je tvoj najljubši pisatelj in kateri pesnik ti je všeč? Zvrst filmov, ki ti je najbolj všeč?

Kakšno pa je tvoje mnenje glede različnih vrst ezoterika? In pa – kdo je tvoj najljubši pisatelj in kateri pesnik ti je všeč? Zvrst filmov, ki ti je najbolj všeč?
[/quote]

Ti jaz povem, ker imam vedeževalske talente in vidim čez tančico neznanega.

Pisatelja ne more razbrati, vidim pa nekaj drugega: njen najljubši filim je Flight over cuckoo’s nest, karakter Nurse Rachet ji je zelo blizu zelo velik idol in vzornik in tudi poskuša v vsakdanu živeti po načelih sestre Rachet.

Professional Troll Hunter: Exterminate, exterminate, exterminate!

Im samo zato si se danes registriral, da mi to poveš?
[/quote]

Vsem jasno! Razmisli je le alternick od Pomisli. Kam pa gre razmisli brez pomisli?

Ti jaz povem, ker imam vedeževalske talente in vidim čez tančico neznanega.

Pisatelja ne more razbrati, vidim pa nekaj drugega: njen najljubši filim je Flight over cuckoo’s nest, karakter Nurse Rachet ji je zelo blizu zelo velik idol in vzornik in tudi poskuša v vsakdanu živeti po načelih sestre Rachet.
[/quote]

Škoda, ker vsak moj odgovor bi uporabili za nadaljevanje tega napadanja. A zgornja vprašanja so točno to, o čemer si želim z nekom pogovarjati. Pa še mnogo drugih.

New Report

Close