Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

ma ja no, če nisi opazila, sem zato uporabila izraz “verjetnost”.
več muslimanov med bosanci -> večja verjetnost, da je obrezan, kot pri drugih narodih, to sem hotla povedat.

Na, prej se je tolk vun metal, zdej ga pa že češnje motijo. Saj so vložene,če bo pa proteza skakala, pa na “nohtkostel”, pa luč ugasnemo.Pokorno se javljam. Hec, hec, hec

skomine, prid na Đesenice, pa se ti bo odpelal od hudga, tolk jih je haha;))

Ja, sem imela kar nekaj Slovencev, pa kar nekaj južnih, tako da je z mojega stališča razlika očitna…v prid južnjakom;)))

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Fikreta, pridem na Jasenice.Pust listek pred dvigalom v kateri štuk, hi.Če pridem jasno do bloka, če pravš da jih je tolk. Pa že prej kaj najdem.Ni hudič, da ni.Se pravi da se peljem nazaj zastonj??!! Haha – enosmerno vzamem karto.

Me ne zanimajo, mogoče so dobri v postelji, ampak kaj, ko človeka tud pogledaš, pa kakšno rečeš najbrž………bljak.,

Imam prijatelja, ki je bosanec in lahko ti rečem, da ima najdaljšega koliko sem jih vidla. Res je obdarjen. Sicer pa veš kako rečejo, če nimaš v zgornji galvi imaš v spodnji in po moje za Bosance to drži.

Dozdej je bil hec, ampak takle napisat, mene bi blo sram.Pa sem se že stokrat imela boljše v družbi Bosancev, ki jih ti ponižuješ – ker gledaš samo tiste, ki delajo pri tebi cesto,ker je slovenčki nočemo,pa so tudi oni fejst ljudje.Samo mi jih gledamo zviška. Ker smo kreteni, ker jim lohk sam rečemo hvala, ker se nam ne da tega delat.Angleža, ki pa v Britaniji smetnjake prazni, na morju pa dinarčke zapravlja, bi pa imela in se z njim pogovarjala.

Ne, ne bi imela ne tistega s ceste ne s kakšne pisarne. Angleži mi grejo pa sploh na jetra.

Sej greš ti tud men, pa zato ne rečem bljak.

Bolj so mi bljak naši. Slovensko se lahko vsak nauči, tko da ovir ni, vsaj za pogovor ne. Če pa imaš stereotipno predstavo o južnjakih, ki so dvakrat zapečeni, nosijo zlatni lanac in adidas trenirko, spodaj pa ljubavni tepih, ne bi nikoli rekla mojemu možu Bosanec, če bi ga videla;) Je svetlolas, namreč.
Moji tašči je enkrat ena Slovenka rekla, da ona pa že ne more bit Bosanka. Vpraša tašča, zakaj pa ne? Pa odvrne-zato, ker govorite pristno slovensko-gorenjsko narečje, ker ste svetle polti in imate pegice. Eh, jebiga.

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Bravo!

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Torej, ne omenjat sedaj 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od priseljene populacije, glejmo raje večino. In jo pač vidimo. Saj ne hodim z zaprtimi očmi okol, no, saj jih je dost okoli, saj živijo tukaj in delajo itn.

Fikreta, ne razburjej se, lepo da je svetlolas (moj na srečo ni) in fino, da sta srečna. Kot rečeno, izjeme potrjujejo pravilo.

DEKLCE MOJE, IMELA bOSANCA, ZA OBČASNO GA IMAM PRAVZAPRAV ŠE IN …NI GA BOLJŠEGA.nekaj…hm..živalskega , nenasitnega je v njih in to mam rada.In se ne depilirajo, niso povoskani spredi pa zadi, vejo kaj hočejo, vzamejo in dajo.

S tem prijateljem se potemtakem družiš, ker ima dolg penis, kljub temu, da v glavi po vtojem nima nič. Pa on ve, kakšno mnenje ima o njem njegova “prijateljica”?

Po številu konkretnih odgovorov (Fikreta, hvala), predvidevam, da so na tem forumu večinoma ženske, ki niso imele pestrega spolnega življenja.

Odpelal od hudga ja. Dobesedno.

Ampak tiste, ki vas zanima, res lahko pridete. Fukfehtarjev v šuškastih trenirkah kolikor hočete.

Odpelal od hudga ja. Dobesedno.

Ampak tiste, ki vas zanima, res lahko pridete. Fukfehtarjev v šuškastih trenirkah kolikor hočete.[/quote]

Za to ni treba v jesenice.

“ne ne ne” “jeseničanka” in podobne. A lahko zadržite svoje fašitsične izpade zase. Če ste že tako neumne, da ne morete razumeti enostavnega vprašanja iz prvega posta, potem sploh ne odgovarjajte.

Pa sej je fukfehtarjev v šuškastih oblekah /ne trenirkah/ tudi v Lj. preveč.Sej sem že vzela karto v eno smer iz Đesenic, nazaj me pa itak odpelje, ne. Od hudega. Hecam se,ženske, hecam.Včasih je pa bolje imeti dolg penis, kot deca z dolgim jezikom, čeprav tudi to ne škodi. Matr se delate ene fine, ko da ste ga dvakrat dobile, ker imate dva otroka. Saj pravite da smo emancipirane, torej, ko se ti zaželi, ga pokličeš, če je njemu prav, naj bo tudi vam. Meni bi bilo.Pa mi, na žalost, ni. Že šibam na Kolodvor.

ne bodi žaljiva, tako kot jaz nisem.

ne bodi žaljiva, tako kot jaz nisem.[/quote]

ćaljiva si do Bosancev. In lepo sem prosila, da odgovarjajo samo tiste, ki imajo izkušnje in ki lahko povejo kaj konkretnega. Med njimi ti nisi, zato pojdi nekam drugam izlivat svoje komplekse.

ne bodi žaljiva, tako kot jaz nisem.[/quote]

ćaljiva si do Bosancev. In lepo sem prosila, da odgovarjajo samo tiste, ki imajo izkušnje in ki lahko povejo kaj konkretnega. Med njimi ti nisi, zato pojdi nekam drugam izlivat svoje komplekse.[/quote]

In kaj žaljivega sem napisala? Mislim, da neki kompleksi prej tebe držijo kot mene, nehaj lajati name in se malo umiri.
In še nekaj bi lahko vedela – na javnem forumu se pač ne da nekoga poditi stran. To lahko le eden počne…

Odpelal od hudga ja. Dobesedno.

Ampak tiste, ki vas zanima, res lahko pridete. Fukfehtarjev v šuškastih trenirkah kolikor hočete.[/quote]

Ne vem, v katerih krogih se ti giblješ, moji prijatelji Bosanci ne nosijo šuškastih trenirk.
Da ne začnemo o stereotipih. Evo ti enega: Slovenci so zadrti in nesproščeni tipi, ki jim vse udari na plano, ko se ga fajn napijejo, in potem težijo vsem naokoli, grabijo za riti žene svojih prijateljev, dokler jih nekdo ne useka. Potem se ne znajo branit, ker so papki, in se grejo domov izživljat nad svojimi ženami in otroki, ker so pač pri roki in šibkejši od njih. A bo kul?
Mislim, resno, da ne bi začeli…Brezveze, res ni za posploševat. Če pa se držimo osnovne teme-ja, meni so Bosanci boljši na vseh področjih. Komu drugemu pa spet ne.

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Odpelal od hudga ja. Dobesedno.

Ampak tiste, ki vas zanima, res lahko pridete. Fukfehtarjev v šuškastih trenirkah kolikor hočete.[/quote]

Ne vem, v katerih krogih se ti giblješ, moji prijatelji Bosanci ne nosijo šuškastih trenirk.
Da ne začnemo o stereotipih. Evo ti enega: Slovenci so zadrti in nesproščeni tipi, ki jim vse udari na plano, ko se ga fajn napijejo, in potem težijo vsem naokoli, grabijo za riti žene svojih prijateljev, dokler jih nekdo ne useka. Potem se ne znajo branit, ker so papki, in se grejo domov izživljat nad svojimi ženami in otroki, ker so pač pri roki in šibkejši od njih. A bo kul?
Mislim, resno, da ne bi začeli…Brezveze, res ni za posploševat. Če pa se držimo osnovne teme-ja, meni so Bosanci boljši na vseh področjih. Komu drugemu pa spet ne.[/quote]

Adijo logika, res….opišeš stereotipnega Slovenca, potem rečeš, “ni za posploševat” in nato nadaljuješ “meni so Bosanci boljši na vseh področjih”.
??????????????
Kaj, na stotine Bosancev, takih, onakih, pač vseh, ti je boljše od vseh stereotipnih in nestereotipnih Slovencev?
Kakšna traparija…
Lepo povej, da ti je mož ok, kar ti čist verjamem, pa zdravo. Pa mogoče da je bil tvoj ex tudi super, tvoj exex pa ne. Ne pa da navajaš tle cele nacije…..

Jaz sem z enim takim poročena. Kaj naj rečem? Nežnen mucek, ki sladko prede med raziskovanjem tvojega telesa in obenem divja zver, ki te pripelje do tega, da vsak atom tvojega telesa odtrga in ga odnese do nebes.Takšna naslada, da si v tej sladkobi želiš za vekomaj ostati.

Men se ne da več. Čakam vlak. A nisi ti nenene rekla bljak za Bosance, pa Angleže da ti grejo na jetra. Aja samo za enega, ne za celo nacijo.Raje se obesi na svoje besede,al pa na Bosanca, da te ornk, pa da boš imela v kikli mir.Zdaj pa tista ki je začela prva bljak pa Bosanci, pametuje.Vlak že prihaja, dej te poberemo, da se umiriš.

New Report

Close