Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

imela bossanaca, nikoli vec, slab, storast, tecen, posesiven….

Hvala, imam slovecna in ne menjam…

kakšni dobri ljubimci neki, sami z mejhnimi pimpeki…ja, zgleda, da nimajo kaj dosti v glavi – v nobeni!!!

V Sarajevo gredo zaradi sarajevskih čevapčičev.

V Sarajevo gredo zaradi sarajevskih čevapčičev.[/quote]

Ma…. to je ta poceni sex turizem. Včasih se je za to hodilo v Dalmacijo pa v nadsaharsko in podsaharsko Afriko. Poznam tak primer… Ena se je na to temo celo razpisala v enem našem cajtengu.

Imam pa prijatelja, ki je imel očeta Bosanca… Oče je prišel domov le parkrat na leto, ponavadi le za to, da je naredil še enega otroka. Mama je pa brez njegove pomoči sama spravila h kruhu tri njegove otroke.

V Sarajevo gredo zaradi sarajevskih čevapčičev.[/quote]

Ma…. to je ta poceni sex turizem. Včasih se je za to hodilo v Dalmacijo pa v nadsaharsko in podsaharsko Afriko. Poznam tak primer… Ena se je na to temo celo razpisala v enem našem cajtengu.

Imam pa prijatelja, ki je imel očeta Bosanca… Oče je prišel domov le parkrat na leto, ponavadi le za to, da je naredil še enega otroka. Mama je pa brez njegove pomoči sama spravila h kruhu tri njegove otroke.[/quote]

“Poznam” eno ženskico ki se je hvalila neznancem na neki skupini o tem kako je ona jedla sarajevske cevapcice takrat ko je obiskala Sarajevo.

Pac kurbetina od zenske. Namesto da bi bila tiho se ona s svojim kurbanjem celo hvali.

In potem ni cudno da je in da bo do konca zivljenja ostala samska.

Kdo pa sploh hoce imeti kaj resnega s taksno kurbo od zenske?

Res je. Imela sem veliko juznjakov, srba, hrvata, makedonca, ampak bosanec …mmmm

oziroma bosnjak! je pa raztural v postelji. Imel najdaljsega in bil je tudi ful debel.

Zelo izdrzljiv v postelji, noroo..!

Seveda, TUP v obe glavi.

Hahahahaham bosanci majo kao velke!? hahahahaha, ta je pa močna. Se takoj vid, da buče prodajaš, samo, da bi žalila slovence.
Bosanci imajo težave pri higieni, pa tradicionalne vrednote imajo. Nekaterim ženskam je to privlačno.

Slovenci žensk ne tepejo. Za slovence je to tradicionalno sramotno.
Bosanci ženske tepejo, na to so tradicionalno ponosni.

Se slovenkam res bosanci zato zdijo pravi moški? Ali to pravijo samo takrat, ko poskušajo žaliti slovenca?

Če bi to pogledal nekdo odzunaj, recimo psihiater ali klinični psiholog, bi zaključil, da se to lahko zdi samo tistim slovenkam, ki imajo psihične težave in si želijo nekoga, ki jih bo garbal, ker je to njihov fetiš, saj so motene.

Meni se zdi to tipična tema, ki več pove o slovenkah, kot o slovencih. Še posebej veliko pa pove o bosancih.

Kakšno je vaše mnenje?

To je mogoče držalo v 70 in 80 prejšnjega stoletja. To kar je sedaj pri nas 2ga in 3tja generacija so se slabši.

Saj ko sem služil v JNA so tudi bosanke rade dale pa se nisem drl na ves glas da sem seksal z bosanko. Pač lastna hvala cena mala. Ali kot so zgoraj napisali jo prebuta in pride po repete …
ker so bosanci najboljši v čemu ???

Bosanci v generalu mlatijo žene precej več kot Slovenci. Bosanci so na to celo ponosni. To je del njihove kulture.

Bosanci so boljši v seksu, edini, ki je to rekel je bil Bosanec. Če si slab si je treba vsaj reklamo delat.

Svoj čas sem dosti hodil v Bosno zaradi posla. Banja Luka je bila 7:1. Bil sem defakto eden večjih jebačev in Slovenec.
Bosanke ti bodo povedale in tudi so povedale, da Slovenci seksamo precej bolje.

Mogoče je pa slovenkam všeč, da jo partner med seksom mlati? Bosankam pa to ne paše, one so raje “samo” dobro poseksane. To bi bil logičen zaključek.

Jaz bi rekel, da nekaj mora bit na tem. Saj vsi pravi, močni slovenci so iz mešanih zakonov. Slovencelji so pa bolj zadrti.

Jan Plestenjak, Luka Dončič, Jan Oblak, Zoran Jankovič, Igor Akrapovič…

Zdej kdo je koliko, kdo komu simpatičen je stvar posameznika. Dejstvo pa je da so zgoraj našteti imajo tisto nekaj več strasti, od čistokrvnih Slovencev.

Pri sexu je strast pomembna in tukaj južna kri sigurno prav pride.

zivijo kako si ti?

New Report

Close