Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

beni, ti pa daješ danes same ‘pravilne’ odgovore :)))))))))) bravo, bravo!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne tok lukavo, kot odgovor…

Karizma, Ondi… Ženska s karizmo je nekaj, kar jo kljub kakšni pomankljivosti navzven naredi zame popolno in privlačno.
Ostalo je na drugem mestu.[/quote]

Na PRVILAČNI ženski najbolj všeč….Ben.[/quote]

A na ženski s karizmo? Njen navihan pogled…očke povejo ulala dosti…

Japkica…sem imel ponoči leksikon pod povštrom… )))))

Karizma to je nevidna močna energija.

Ja, karizma je tisto, da ti ona v celoti neverjetno ugaja, pa ne veš čisto
točno kako bi to povedal… Zmeša te…

…in če potem v njenih očeh vidiš da gleda (le) tebe…potem…potem si srečnež!

he he he … priprave za vikend, a?!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

he he he … priprave za vikend, a?!![/quote]

A, tisto? Ne, ne…bova pomoje bolj malo govorila…za spremembo… ))))

Upam, vsaj, no. Držmo pesti!!!

no, no ben! pa saj ti veš, da je treba vsega po malem. tud govorit. pa daj se ljubi z njo, ne samo divjat, k da jih imaš sedemnajst. sicer pa itak vem, da cel vikend pa tud ti ne moreš, čeprav si velik fant. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ne govori zame……))))))))))

bova spet advokata obiskala….haha

leta letijo - iščem stevardeso

Potem pa,če ste takega mnenja bo najbolše da se vsi spokate domov,torej v Bosno 🙂 oz. da se s temi super ljubimci s katerimi se poročate pri nas, da to izvajate pri njih, kr moje mnenje,in verjamem(oz.upam) da tudi mnenje večina slovenceu je, da takih ljudi pri nas ne rabmo,pa če so še tako dobri v postli.

mam rajš slabši sex kot pa sex s bosancem..sicr pa naši fantje defenitivno niso slabi v nobenih pogledih!:)

bosanci raus

Res je, so. So pa tudi posesivni in ljubosumni.

No, men je biu delač najboljši Venezuelc. Odprt za pogovor o sexu… Odprt za vse probat, use bi naredu, povn domišlije, te prime pa zrajca v trenutku…. uf….

si slovenci ste picke usrane vsega se bojiste pickice

bosanac misli samo na seks , dok slovenci misle na piaču

Za take z velikimi apetiti so osli in njihovi otepači primerni ,bodo vsaj enkrat zadovoljne!

Potem pa pojdite v Bosno pa s temi čefoti živite….Tudi Slovenke so proti Madžarkam prava katastrofa….

Kako se vam pa kaj zdi vonj bosancev? Kaj pa primerjava Bosanec vs Črnc?

zdej, ko je SCT in Vegrad propadu, je težko najdt dobre ljubimce a ne sLOWEnke predrage!

Odkar ni Vegrada pa SCT-ja, ni več dobrih ljubimcev za naše potrebne slovenke?

Sicer je tema stara pa vseeno.. V preteklosti sem imela 3 Bosance in se ne razlikujejo od drugih.. Res nevem zakaj bi bil nek narod na tem področju boljši oziroma slabši…To je butasto do konca..

Od kdaj sta ljubezen in strast geografsko pogojena ? Mislim pa kere buče.. Če se imata dva rada in je med njima strast, ljubezen, energija se v spalnici zagotovo ne bosta dolgočasila!!!

Mogoče bi pa ve punce morale še bolj na jug… Mogoče so pa Grki ali Turki še boljši ljubimci..

Ja sam bio najbolji!

Ajde probaj mene.Da te prcam i tucam celu noč.Bičeš ko anđeli u raju.

Nemojte tako,znate mi u slo nemamo cur i tucamo se momci med sabo..

Jaz sem imela fanta ki je bil Črnogorac po rodu,strasten,najboljši v sexu in v odnosih,jaz sem vse zavozila potem,ne vem kaj sem želela dokazati,zdaj mi je strašno žal.Da bi bil tak Slovenc… hm,ga treba podnevi z lučjo iskat.Verjetno obstajajo,pa ga nisem še poznala.Niti od kakšne kolegice nisem slišala kaj lepega.Sama imam moža Slovenca in mu morem dobesedno prošnjo pisat da me prime za rit,za kakšno noviteto kadar predlagam samo nek čuden pogled in nasmeh dobim nazaj,a dobro vem da tudi on ima rad sex,ni pa vroč recimo.Ampak da sexam 1krat na 2 meseca..v glavnem ne vžgejo pogovori,lahko se plazim po njemu,ni nobenega efekta,ljubice pa nima, kolikor vem.Jaz razumem če bi mi kaj falilo,ampak sem mlada,vitke postave,sem dokaj sexy,nimam tabujev,drugače sem pridna žena..ne vem no kaj naj si mislim.Drugače vem da me ljubi, se občuti kadar me poljubi in se me dotakne,ampak kaj več je pa preveč zanj.Jaz pa zlo trpim.In pogrešam mojega bivšega.

Skomine in tebi podobne ženske ko boste pokasirale bolezen potem pa ne boš več tako gobčna

Kje pa. To je samo stereotip, kot, da vsi mornarji znajo plavat. Najboljsi ljubimci so Slovenci. Imajo tudi povprečno večje organe od Bosancev, višjo izobrazbo, so bolj pridni in lepši.
Slovenci imajo tudi žene radi tako, da jim daji ves zaslužek. Niso ljubosumni in imajo lepovzgojene otroke, ker se veliko z njimi ukvarjajo.

New Report

Close