Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek afnaste mlade mamice v soseski

afnaste mlade mamice v soseski


Ženska, ki je odrasla, se s takšnim moškim že v osnovi ne ukvarja. Žal pa… nosijo svojo polovico krivde v teh primerih kar lepo tudi ženske.[/quote]

To lahko reče samo nekdo, ki nima izkušenj.Ostali vemo,da dostikrat šele ob različnih dogodkih in ob otrocih spoznaš partnerja, njegove reakcije in sposobnost za družinskost.[/quote]
A bo 30 let zakona dovolj izkušenj? In ne nisem imela sreče, ko sem izbirala, pač pa glavo na pravem mestu in za odnos sva oba trdo delala. Dokler pa se nisva zares spoznala pa nisva sexala niti živela skupaj. (In to pač ni ne po treh tednih, ne po pol leta, kot pri večini z mona, kjer se odločajo hormoni in nagoni.)


Kaj, ko bi se ti rajši prijavil, kot da te drugi lovimo po forumu?[/quote]

Ko se bo prijavil, bo dobila ta resničnost dodatno razsežnost. Obenem iz izkušenj ve, da forum ravno ni mesto, kjer bi iskal dobre ljudi.

Za to, kar si ti tukaj navedla, preprosto ni denarja. Če ne delajo, si z eno plačo vsega tega ne morejo privoščiti in pika. Naštela si organsko hrano v restavracijah, osebne trenerje, solarije, botoks, najdražje vozičke … So vsi njihovi možje kriminalci? Poslanci? Vodilni slovenski podjetniki?

Pa ne pravim, da ene punce niso popolnoma zblojene in skregane z realnostjo, ampak če ti misliš, da je en moški s povprečno ali pa tudi dobro plačo sposoben vse tole financirati, potem si tudi ti skregana z realnostjo.[/quote]

Lahko si to vse privoščijo z eno plačo- lahko moški zasluži več kot je povprečna plača kajne?

privoščljivost, zdrahanje, vmešavanje in sodbe drugim so očitno vaš hobi..če že ne poklic? Poklicanost morda? Pač..izbrali ste opcijo: negativa/temna plat življenja..samo ne se potem čuditi vsem možnim avtoimunim , psihosomatskim oboljenjem in slabem razpoloženju..ker to vse si s svojo naravnanostjo (draga avtorica in podobni) ustvarjate sami. Ne krivita sveta za svet, ki ga nosite v srcu in glavi..ta je po prosti izbiri. Sprejmite odgovornost kaj dajete v svet..od misli do besed in dejanj. Če ni dobro, naj ne bo vredno vašega časa in energije.

Hehe, dober post, avtorica. Bo kar dosti resnice v njemu. Seveda se pa najdejo tisti, ki te kritizirajo zakaj vlečeš na ušesa, pozabjajo, da pa ne moreš preslišat nekaj kar nekdo govori v tvoji bližini. Zakaj pol ne bi še to pokementiral.

Če si se že pohvalila z avtosedežem za 300 eur, to sploh ni nič posebnega, dober Romerjev avtosedež stane preko 500 eur. Prebere se pa da si navadna, velika materialistka.

To lahko reče samo nekdo, ki nima izkušenj.Ostali vemo,da dostikrat šele ob različnih dogodkih in ob otrocih spoznaš partnerja, njegove reakcije in sposobnost za družinskost.[/quote]
A bo 30 let zakona dovolj izkušenj? In ne nisem imela sreče, ko sem izbirala, pač pa glavo na pravem mestu in za odnos sva oba trdo delala. Dokler pa se nisva zares spoznala pa nisva sexala niti živela skupaj. (In to pač ni ne po treh tednih, ne po pol leta, kot pri večini z mona, kjer se odločajo hormoni in nagoni.)[/quote]

Bratov najboljši prijatelj je bil zgleden fant. S punco sta začela hodit v srednji šoli, bila sta res lep, predan par. Hodila deset let, se poročila, postavila hišo, otroci … še vedno svetal zgled. Moja mama je vedno morila z njim, kakšen dober fant/moški.
Pri 45 se mu je zasukalo, se zbegal z 20 let mlajšo, se zapil, zdaj pri še ne 60 je razvalina od tipa. Koliko časa bi torej morala čakati ta ženska, da bi preverila tipa? 30 let?
Sosedo je začel po 20 letih zveze psihirati in kaka klofuta tudi pade. Skregal se je tudi z vsemi sosedi – ne vem, če se sploh še kdo normalno pogovarja z njim.
Prijateljica se je poročila s tipom, ki je veljal za luftarja, brezveznika, ni imel prave službe, samo flikal je nekaj, naduvan do konca … pa se je čez par let spremenil in je zdaj prav kičasto soliden, še polepšal se je.

Eni so vedno v redu, eni se spremenijo na boljše, eni pa na slabše.

Če si se že pohvalila z avtosedežem za 300 eur, to sploh ni nič posebnega, dober Romerjev avtosedež stane preko 500 eur. Prebere se pa da si navadna, velika materialistka.[/quote]

Tako si prebrala ti. Jaz ne. Sedež za 300€ je sicer srednji razred, glede na to, da lahko dobiš sedeže za do 100€. In v celem postu se ni enkrat pohvalila, razen tega, da kot mlade družijo v novejšem bloku, kjer stanovanja verjetno niso bila poceni. Povedala je realno stanje danes če in ko so normalni prihodki.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Če si se že pohvalila z avtosedežem za 300 eur, to sploh ni nič posebnega, dober Romerjev avtosedež stane preko 500 eur. Prebere se pa da si navadna, velika materialistka.[/quote]

Emmm… O cem ti to?!? (Römer Kindesitze)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

A si v penzjonu, da imaš tako veliko prostega časa, katerega namenjaš prisluškovanju pogovorom mimoidočih in potem delanju analiz, kaj so povedali?

medtem ko zračim stanovanje, slišim vse, pozdravljanje, opravljanje, pogovori s čistilko (naš videonadzor), mlade mamice, telefonske pogovore …. škoda, da je tako mrzlo pa moram zapret 🙁

Če si se že pohvalila z avtosedežem za 300 eur, to sploh ni nič posebnega, dober Romerjev avtosedež stane preko 500 eur. Prebere se pa da si navadna, velika materialistka.[/quote]

zakompleksanci vedno povdarjajo denar..ponavadi takšni, ki ga nimajo ali pa izkajajo iz razmer, ko ga nekoč niso imeli in jim je ta frustracija in kompleks ostal..žal.

Če si se že pohvalila z avtosedežem za 300 eur, to sploh ni nič posebnega, dober Romerjev avtosedež stane preko 500 eur. Prebere se pa da si navadna, velika materialistka.[/quote]

Emmm… O cem ti to?!? (Römer Kindesitze)[/quote]

slovenskih cenah..s provizijo 🙂

Emmm… O cem ti to?!? (Römer Kindesitze)[/quote]

slovenskih cenah..s provizijo :-)[/quote]

https://www.babycenter.si/avtosedezi-vozicki/avtosedezi#;filter:brand:15438;sort:default

takšnih pametni moški nebojo dolgo prenašali, vsaj jaz jih nebi…


Ne bi se piše narazen.

Emmm… O cem ti to?!? (Römer Kindesitze)[/quote]

slovenskih cenah..s provizijo :-)[/quote]

Mislis da se tako mocno razlikuejejo?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tale avtorica je nekaj ujela o bio zelenjavi in epiduralni, pa o skodljivosti antibiotikov, ampak ker to ni dovolj tracarsko je zacinila z stereotipnimi drobtinicami iz nove, lady, ekskluzivno itd. kjer pisejo o navadah slavnih mladih mamic. Ker tale opis je cisto prevec ameriski za nase okolje. Tudi jaz spadam v kategorijo ‘mladih mam’ in jih imam okoli sebe kar nekaj, pa nobena ni bila na botoxu, nobena ne hodi v solarij, restavracije obcasno, telovadba takotako, zdravila pac po pameti. Vse pa se trudimo z zdravo prehrano, to je res.

Torej mame hodijo jest v restavracije, mozje pa si doma kuhajo samo zase, ceprav delajo po cele dneve? Kaj pa potem jejo otroci?


torej si najbrž en “kmet” in te tud take gospodične ne bi prenašale oz sploh izbrale 🙂

Jaz si vojne seveda ne želim, a vojna bo, to je dejstvo. Nehajte si zatiskati oči.[/quote]
Pa kaj koga briga. Na tem forumu je očitno neka hudo motena oseba javlja se kot feministka, senza, general glanzkopf, mogoče yo in podobno. Njen/njegov edini namen je provociranje. Nauk zgodbe: postavljajte sami sebi meje in predvsem kritično razmišljajte. Od čustvenih vampirjev bežite, sploh pa ne dovolite da v vaše življenje vstopajo zaradi tega ker se sami sebi smilijo in z manipulacijo. Bežite tudi od oseb z akviziterskim in nakladalskim obnašanjem, ki v vas kar silijo. Pa tudi če na prvi vtis delujejo še tako karizmatično, prijazno in vam laskajo. Jaz zdaj resnično zapuščam forum, mogoče bi to priporočal tudi vam.

Watamaro, Teta, Tara S, Danes neprijavljena. Do sedaj sem pisal pod vzdevkom Zamašena Čakra, Mandroljina, Surikata, Režija človeštva, Trosed, Estetska inteligenca, Oksidativni stres Čaplji, Kobiletina, Akviziterka.
Če bo ta osebek pisal takšne provokacije pod temi vzdevki si zapomnite, da to nisem jaz. Mislim, da ste dobri ljudje in vam v letu 2017 želim, čim manj osebkov kot je ta.
Zogica s ofsajda, to dajem v vedenje tudi tebi za vsak slučaj. Sem pa pod temi vzdevki podal primere kako take ljudi uloviti v laži in kako neosebno in brezčutno odgovarjajo ko jih razkrinkate. Lahko vam tudi grozijo na razne načine. Posmehujejo se namerno na vaše dvome in nesigurnosti in jih koristijo proti vam.[/quote]
Zanimivo, ker si ti eden od najbolj motenih oseb kar jih je bilo tu na forumu, top 5, če ne 3. Da obtožiš ljudi, da so ista oseba, ker ti niso všeč in si ne moreš predstavljat, da obstaja več ljudi, ki ne razmišljajo enako kot ti, je huda motnja. Poleg so še tvoje sovraštvo do žensk in druge blodnje. Stopo po pomoč. Samo toliko, da bom imela čisto vest, da nisem šla mimo nekoga, ki ima hude težave. Vem, da ne bo pomagalo in boš mislil, da sem ista oseba. Mogoče, ko te bo opozorilo dovolj ljudi in bo pravi čas.


Pa kaj koga briga. Na tem forumu je očitno neka hudo motena oseba javlja se kot feministka, senza, general glanzkopf, mogoče yo in podobno. Njen/njegov edini namen je provociranje. Nauk zgodbe: postavljajte sami sebi meje in predvsem kritično razmišljajte. Od čustvenih vampirjev bežite, sploh pa ne dovolite da v vaše življenje vstopajo zaradi tega ker se sami sebi smilijo in z manipulacijo. Bežite tudi od oseb z akviziterskim in nakladalskim obnašanjem, ki v vas kar silijo. Pa tudi če na prvi vtis delujejo še tako karizmatično, prijazno in vam laskajo. Jaz zdaj resnično zapuščam forum, mogoče bi to priporočal tudi vam.

Watamaro, Teta, Tara S, Danes neprijavljena. Do sedaj sem pisal pod vzdevkom Zamašena Čakra, Mandroljina, Surikata, Režija človeštva, Trosed, Estetska inteligenca, Oksidativni stres Čaplji, Kobiletina, Akviziterka.
Če bo ta osebek pisal takšne provokacije pod temi vzdevki si zapomnite, da to nisem jaz. Mislim, da ste dobri ljudje in vam v letu 2017 želim, čim manj osebkov kot je ta.
Zogica s ofsajda, to dajem v vedenje tudi tebi za vsak slučaj. Sem pa pod temi vzdevki podal primere kako take ljudi uloviti v laži in kako neosebno in brezčutno odgovarjajo ko jih razkrinkate. Lahko vam tudi grozijo na razne načine. Posmehujejo se namerno na vaše dvome in nesigurnosti in jih koristijo proti vam.[/quote]
Zanimivo, ker si ti eden od najbolj motenih oseb kar jih je bilo tu na forumu, top 5, če ne 3. Da obtožiš ljudi, da so ista oseba, ker ti niso všeč in si ne moreš predstavljat, da obstaja več ljudi, ki ne razmišljajo enako kot ti, je huda motnja. Poleg so še tvoje sovraštvo do žensk in druge blodnje. Stopo po pomoč. Samo toliko, da bom imela čisto vest, da nisem šla mimo nekoga, ki ima hude težave. Vem, da ne bo pomagalo in boš mislil, da sem ista oseba. Mogoče, ko te bo opozorilo dovolj ljudi in bo pravi čas.[/quote]

Saj je jasno, da je sam najbolj neuravnovešen, že po nickih vidiš, da ima hude probleme. Čimmanj takih psihotov….

slovenskih cenah..s provizijo :-)[/quote]

Mislis da se tako mocno razlikuejejo?[/quote]

Hec je v tem, da se je v poskusu komentatorke (ki je napisala cisto korekten odgovor) nekdo nehote spotaknil tudi ob kakovost Britax-Römer otroskih sedezev in jih oznacil kot “ne ravno dobre”, saj ce naj bi tisti (njihov) avtosedez, ki naj bi bil dober, stal vec kot 500 evrov in glede na to, da taksnega modela v bistvu sploh ni… je sklep na dlani.

V silni vnemi se je torej “polilo cel kup gnoja”, kot bi se temu reklo in to povsem brez potrebe. In to je se najbolj zanimivo. Brez kakrsnekoli utemeljitve. Morda se je avtorica zgolj hotela pohvaliti, da ima sama najdrazji Römerjev model “dual fix” – kar je povsem v redu – ampak je pa to storila na sila storast nacin.

In po mojem skromnem mnenju je to nacin komunikacije, ki se mu je treba na dalec ogibati. Ze iz ciste etike. Razen, ce vam je v interesu, da si nakopljete gnev (in morda celo odskodninske tozbe) za taksne nepremisljene izjave.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Popravek: Hec je v tem, da se je v poskusu diskreditacije (omalovazevanja) komentatorke…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

a o seksu pa nič ne govorijo? Le kako so zanosile ☺

New Report

Close