Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek afnaste mlade mamice v soseski

afnaste mlade mamice v soseski


Saj se prav nastavljate, da vas vsi opazijo! Kdo normalen pa še nosi 10 let staremu otroku torbo v garderobo, če bi lahko šel sam do 20 m oddaljene šole, ali s prijatelji morda, medtem, ko se očka preteguje ob avtomobilu. Se ti ne zdi, da ravno zato to počnejo, da se jih opazi? Ne bi opazila razen, če bi bila slepa. In res je v šoli se jezijo, ker je zamalico kakšen namaz, ko pa mulca vprašaš in kaj jeste doma za večerjo, rečejo mami naredi kakšne hrenovke ali pico iz hoferja. Bljack[/quote]
Nočem nikomur oporekat, ampak a ste mogoče pomislili, da ta ista mama, ki otroku prinese že pripravljeno jed iz ( pa reciva da iz) trgovine – dela cel dan, prenaša takšne in drugačne strese ..pa se ji zvečer res ne da na veliko in široko pripravljat neke blazne požrtije. Normalno,da gre vsa utrujena iz šihta raje v bližnjo trgovino, nabavi nekaj “današnjega in toplega” in hitro domov k družinici.
Dajte prosim za spremembo malce širše razmišljati. Recimo, da vzrok ni samo eden, jih je (lahko) več., pa zato še ne pomeni,da je mama slaba, lena, nesposobna in ne vem kaj še.


Saj se prav nastavljate, da vas vsi opazijo! Kdo normalen pa še nosi 10 let staremu otroku torbo v garderobo, če bi lahko šel sam do 20 m oddaljene šole, ali s prijatelji morda, medtem, ko se očka preteguje ob avtomobilu. Se ti ne zdi, da ravno zato to počnejo, da se jih opazi? Ne bi opazila razen, če bi bila slepa. In res je v šoli se jezijo, ker je zamalico kakšen namaz, ko pa mulca vprašaš in kaj jeste doma za večerjo, rečejo mami naredi kakšne hrenovke ali pico iz hoferja. Bljack[/quote]
Nočem nikomur oporekat, ampak a ste mogoče pomislili, da ta ista mama, ki otroku prinese že pripravljeno jed iz ( pa reciva da iz) trgovine – dela cel dan, prenaša takšne in drugačne strese ..pa se ji zvečer res ne da na veliko in široko pripravljat neke blazne požrtije. Normalno,da gre vsa utrujena iz šihta raje v bližnjo trgovino, nabavi nekaj “današnjega in toplega” in hitro domov k družinici.
Dajte prosim za spremembo malce širše razmišljati. Recimo, da vzrok ni samo eden, jih je (lahko) več., pa zato še ne pomeni,da je mama slaba, lena, nesposobna in ne vem kaj še.[/quote]

Nima smisla. Vse mlade mamice smo označene kot lene, nesposobne trape, ki jim je mar le zase. Ne znamo vzgajati, očetje pa itak samo okoli letajo ker take smo.
Vsakršno odstopanje je metanje ven oz. nakladanje.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Točno to je problem večine ločencev. Treba se je znat pogovarjat oziroma včasih tudi skregati. Tega pa čedalje več ljudi ne zna več in gredo po liniji najmanjšega odpora – samo podpis ločitvenih papirjev.


Nočem nikomur oporekat, ampak a ste mogoče pomislili, da ta ista mama, ki otroku prinese že pripravljeno jed iz ( pa reciva da iz) trgovine – dela cel dan, prenaša takšne in drugačne strese ..pa se ji zvečer res ne da na veliko in široko pripravljat neke blazne požrtije. Normalno,da gre vsa utrujena iz šihta raje v bližnjo trgovino, nabavi nekaj “današnjega in toplega” in hitro domov k družinici.
Dajte prosim za spremembo malce širše razmišljati. Recimo, da vzrok ni samo eden, jih je (lahko) več., pa zato še ne pomeni,da je mama slaba, lena, nesposobna in ne vem kaj še.[/quote]

Nima smisla. Vse mlade mamice smo označene kot lene, nesposobne trape, ki jim je mar le zase. Ne znamo vzgajati, očetje pa itak samo okoli letajo ker take smo.
Vsakršno odstopanje je metanje ven oz. nakladanje.[/quote]

O, kako si užaljena.
Razen tebe no, ti imaš vse perfect, kar večkrat na dan poveš, tako da si ti svetla izjema, za v zlato knjigo. OK? 🙂


Saj se prav nastavljate, da vas vsi opazijo! Kdo normalen pa še nosi 10 let staremu otroku torbo v garderobo, če bi lahko šel sam do 20 m oddaljene šole, ali s prijatelji morda, medtem, ko se očka preteguje ob avtomobilu. Se ti ne zdi, da ravno zato to počnejo, da se jih opazi? Ne bi opazila razen, če bi bila slepa. In res je v šoli se jezijo, ker je zamalico kakšen namaz, ko pa mulca vprašaš in kaj jeste doma za večerjo, rečejo mami naredi kakšne hrenovke ali pico iz hoferja. Bljack[/quote]
Nočem nikomur oporekat, ampak a ste mogoče pomislili, da ta ista mama, ki otroku prinese že pripravljeno jed iz ( pa reciva da iz) trgovine – dela cel dan, prenaša takšne in drugačne strese ..pa se ji zvečer res ne da na veliko in široko pripravljat neke blazne požrtije. Normalno,da gre vsa utrujena iz šihta raje v bližnjo trgovino, nabavi nekaj “današnjega in toplega” in hitro domov k družinici.
Dajte prosim za spremembo malce širše razmišljati. Recimo, da vzrok ni samo eden, jih je (lahko) več., pa zato še ne pomeni,da je mama slaba, lena, nesposobna in ne vem kaj še.[/quote]

taka hrana pripravelja v toplotekah trgovin je največji shit – presoljena, prezačinjena, z ojačevalci okusov, to je najhujši strup za najstniški razvijajoči se organizem.
Je pa že bolje skuhatn primer testenine, pa vržt gor malo masla, peteršilja, ali pa na hitro poširane šampinjone pa malo kisle smetane ( 7-8 minut se kuhajo testenine), ali pa solato iz česarkoli, kot pa tisto vse mesovje, pečenkovje, picovje, mastno krompirovje iz tisth trgovniskih delikatesnih toplotek in to zvečer za večerjo po 18. uri – da trebuh melje to težko hranocelo noč. Neokusno, zelo.

Meni se da, pa če sem še tako izmozgana. Ne kupujem te toplotečne hrane, ker nam je neokusna, preslana. Pa hrenovk zvečer tudi ne jemo. Zjutraj za zajtrk ja, ne pa zvečer.

Nima smisla. Vse mlade mamice smo označene kot lene, nesposobne trape, ki jim je mar le zase. Ne znamo vzgajati, očetje pa itak samo okoli letajo ker take smo.
Vsakršno odstopanje je metanje ven oz. nakladanje.[/quote]

O, kako si užaljena.
Razen tebe no, ti imaš vse perfect, kar večkrat na dan poveš, tako da si ti svetla izjema, za v zlato knjigo. OK? :-)[/quote]

Užaljena bi bila, če bi res pisala kakšne smo in to blatila. Ker pa streljaš v meglo pa nisem. Veš kako pravijo “vsako tele ima svoje veselje”. 🙂
Pa lep dan tudi tebi še naprej

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Nočem nikomur oporekat, ampak a ste mogoče pomislili, da ta ista mama, ki otroku prinese že pripravljeno jed iz ( pa reciva da iz) trgovine – dela cel dan, prenaša takšne in drugačne strese ..pa se ji zvečer res ne da na veliko in široko pripravljat neke blazne požrtije. Normalno,da gre vsa utrujena iz šihta raje v bližnjo trgovino, nabavi nekaj “današnjega in toplega” in hitro domov k družinici.
Dajte prosim za spremembo malce širše razmišljati. Recimo, da vzrok ni samo eden, jih je (lahko) več., pa zato še ne pomeni,da je mama slaba, lena, nesposobna in ne vem kaj še.[/quote]

taka hrana pripravelja v toplotekah trgovin je največji shit – presoljena, prezačinjena, z ojačevalci okusov, to je najhujši strup za najstniški razvijajoči se organizem.
Je pa že bolje skuhatn primer testenine, pa vržt gor malo masla, peteršilja, ali pa na hitro poširane šampinjone pa malo kisle smetane ( 7-8 minut se kuhajo testenine), ali pa solato iz česarkoli, kot pa tisto vse mesovje, pečenkovje, picovje, mastno krompirovje iz tisth trgovniskih delikatesnih toplotek in to zvečer za večerjo po 18. uri – da trebuh melje to težko hranocelo noč. Neokusno, zelo.

Meni se da, pa če sem še tako izmozgana. Ne kupujem te toplotečne hrane, ker nam je neokusna, preslana. Pa hrenovk zvečer tudi ne jemo. Zjutraj za zajtrk ja, ne pa zvečer.[/quote]
Bravo, plosk, poklon.

O, kako si užaljena.
Razen tebe no, ti imaš vse perfect, kar večkrat na dan poveš, tako da si ti svetla izjema, za v zlato knjigo. OK? :-)[/quote]

Užaljena bi bila, če bi res pisala kakšne smo in to blatila. Ker pa streljaš v meglo pa nisem. Veš kako pravijo “vsako tele ima svoje veselje”. 🙂
Pa lep dan tudi tebi še naprej[/quote]

Ne razumem najbolj prvega stavka – a da bi jaz govoril kakšne ste, in potem to svojo izjavo sam blatil?
Ajoooj ljubica draga, tebi se pa hitro nosek povesi. Kako, zakaj, če si tako prezadovoljna s svojim življenjem? Ok, slovnica te malo heca, ampak nič zato. Razni naknadno natreseni smeškoti ne omilijo tvoje grenkobe, veš.
Saj si fletna.

Užaljena bi bila, če bi res pisala kakšne smo in to blatila. Ker pa streljaš v meglo pa nisem. Veš kako pravijo “vsako tele ima svoje veselje”. 🙂
Pa lep dan tudi tebi še naprej[/quote]

Ne razumem najbolj prvega stavka – a da bi jaz govoril kakšne ste, in potem to svojo izjavo sam blatil?
Ajoooj ljubica draga, tebi se pa hitro nosek povesi. Kako, zakaj, če si tako prezadovoljna s svojim življenjem? Ok, slovnica te malo heca, ampak nič zato. Razni naknadno natreseni smeškoti ne omilijo tvoje grenkobe, veš.
Saj si fletna.[/quote]

1. res nisem užaljena, ker nimam biti za kaj. Kar piše zgoraj so streljanja v meglo. Se mi zdi le trapasto, da se toliko daje na mlade mamice – posplošuje, blati itd.. Zakaj? Kaj vas tako moti?
2. Sem zadovoljna ja s svojim življenjem. Nič mi ne manjka in upam da bo še dolgo tako. A to nima veze ne s to temo ne s čim drugim. Glede na to koliko se vtikujete v življenja drugih pa verjamem da to marsikoga moti, boli in to razume kot metanje ven. … Se s tem ko tako sicirate nekoga in vidite vse slabo, se vsaj sami bolje počutite?
3. mislim, da grenkoba ne bo pravi izraz. Če sem kaj, sem preveč ironična občasno. Kar vem da ni lepo, se poskušam vsaj malo zadržati. 🙂 Smeškoti so pa pristni. Ker ne vidiš mojega za ekranom ti pač pošiljam takega s pikicami in oklepajem.

In še nekaj… pišem tudi zato ker rada dražim. In v kar nekaj postih sem naletela na ljudi ki bi na vso silo radi nekoga užalili, prizadeli.. In potem dražim še raje.
Najbolj zanimivo pa je, da verjetno z marsikom med vami v živo pijemo kavo in predelujemo ter se smejimo na teme, ki so tu aktualne. S popolnoma drugim tonom kot ga zaslediš tu.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

a veste kaj 100 ljudi 100 čudi vsak naj skrbi za sebe in bo imel kaj za delat. jaz sem starejša in včasih je blo drugače, zdaj pa novi časi novi ljudje, mladi, prilagodim se in pika. pa saj sem bila tudi jaz mlada, samo takrat ni bilo toliko možnosti za lepotičenje in vse ostalo, bi izkoristila kaj po svojih možnostih če bi takrat bilo in nekaj tudi sem. svet je krut, še slabše bo. imejte se lepo.

a veste kaj 100 ljudi 100 čudi vsak naj skrbi za sebe in bo imel kaj za delat. jaz sem starejša in včasih je blo drugače, zdaj pa novi časi novi ljudje, mladi, prilagodim se in pika. pa saj sem bila tudi jaz mlada, samo takrat ni bilo toliko možnosti za lepotičenje in vse ostalo, bi izkoristila kaj po svojih možnostih če bi takrat bilo in nekaj tudi sem. svet je krut, še slabše bo. imejte se lepo.

Lepo vas prosim no… Kaj pa počnete cel dan, da se imate čas z vsem tem ukvarjat? Če nebi šle ven in klepetale, bi rekli, da so pa samo v hiši zaprte in da je slabo za otroke, da ne gredo na zrak. Če nebi bile urejene, bi rekli, da so zanemarjene in da koliko časa jih bodo še moški gledali. Če bi basale sladice in hitro hrano bi bilo spet kako nezdravo živijo, ubogi otroci… Če bi bile cele dneve v službi, bi pisali kako se je izgubila vloga tradicionalne gospodinje in mame in kako jim drugi vzgajajo otroke. Glede poroda pa sploh nevem kako lahko ena ženska, ki ima otroke to izjavi… Najdite si kakšen hobi, zaposlitev, pa boste bolj srečni in zadovoljni. Jaz imam cel kup kolegic, ki so mlade mamice, pa ne poznam nobene, ki bi ustrezala opisu. Ne vem kje to živite.

Velika večina današnjih mladih mamic je neverjetno scrkljanih. Očitno jih moja generacija ni pravilno vzgojila. Žal.

A zdaj če prisluškuješ pogovorom mimoidočih to pomeni, da se ta mimoidoči želi pred tabo hvalit?
Ene ste dejansko usekane do kraja.
Malo manj tiste svoje kljune v druge vtikajte, pa bo boljš.[/quote]
Joj kako smo občutljivi..Pa ne da si se TI našla v tem zapisu? Tega pa res ne bi pričakovala. Glede na odziv imam očitno kar prav.
Naj ti bo jasno,da pišem na splošno. Pa dvakrat preberi preden komentiraš. Eni se pa res počutite na smrt ogrožene. Ha ha ha

A zdaj če prisluškuješ pogovorom mimoidočih to pomeni, da se ta mimoidoči želi pred tabo hvalit?
Ene ste dejansko usekane do kraja.
Malo manj tiste svoje kljune v druge vtikajte, pa bo boljš.[/quote]
Joj kako smo občutljivi..Pa ne da si se TI našla v tem zapisu? Tega pa res ne bi pričakovala. Glede na odziv imam očitno kar prav.
Naj ti bo jasno,da pišem na splošno. Pa dvakrat preberi preden komentiraš. Eni se pa res počutite na smrt ogrožene. Ha ha ha[/quote]

Ja, jaz sem se čisto v opisu našla :)))))))

To so te čudovite moderne veze, samski sploh ne vemo, kaj zamujamo?

Jaz si vojne seveda ne želim, a vojna bo, to je dejstvo. Nehajte si zatiskati oči.[/quote]
Pa kaj koga briga. Na tem forumu je očitno neka hudo motena oseba javlja se kot feministka, senza, general glanzkopf, mogoče yo in podobno. Njen/njegov edini namen je provociranje. Nauk zgodbe: postavljajte sami sebi meje in predvsem kritično razmišljajte. Od čustvenih vampirjev bežite, sploh pa ne dovolite da v vaše življenje vstopajo zaradi tega ker se sami sebi smilijo in z manipulacijo. Bežite tudi od oseb z akviziterskim in nakladalskim obnašanjem, ki v vas kar silijo. Pa tudi če na prvi vtis delujejo še tako karizmatično, prijazno in vam laskajo. Jaz zdaj resnično zapuščam forum, mogoče bi to priporočal tudi vam.

Watamaro, Teta, Tara S, Danes neprijavljena. Do sedaj sem pisal pod vzdevkom Zamašena Čakra, Mandroljina, Surikata, Režija človeštva, Trosed, Estetska inteligenca, Oksidativni stres Čaplji, Kobiletina, Akviziterka.
Če bo ta osebek pisal takšne provokacije pod temi vzdevki si zapomnite, da to nisem jaz. Mislim, da ste dobri ljudje in vam v letu 2017 želim, čim manj osebkov kot je ta.
Zogica s ofsajda, to dajem v vedenje tudi tebi za vsak slučaj. Sem pa pod temi vzdevki podal primere kako take ljudi uloviti v laži in kako neosebno in brezčutno odgovarjajo ko jih razkrinkate. Lahko vam tudi grozijo na razne načine. Posmehujejo se namerno na vaše dvome in nesigurnosti in jih koristijo proti vam.[/quote]

Vzemi tableto.

Malo ti je dolgčas s svojim radoživim, energičnim dedcem, ki mu kuhaš in likaš že 30 let, torej vzorna gospodinja in tudi mati, ki je vzorno skrbela za otroke, vredna vsega spoštovanja, medtem ko je mož garal v službi s prijetnimi, fletnimi sodelavkami. In sedaj zrela leta, ko se je vse to nekoliko izpelo in si montirala prisluškovalno napravo sosedom, tako da lahko zbiraš gradivo za detektivske doktor romane z izjemnimi domišljijskimi zapleti in intrigami z naslovom Pri sosedih. Tako si verjetno malo začiniš izjemno pester vsakdan doma za štirimi stenami, medtem ko mož smrči na kavču, preobjeden s težko, seveda nebiološko hrano? 😀
Nasvet, kako razbiti siv vsakdan monotonosti in dolgočasja: LJUBIMEC 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Narobe si slisala , botox se ne vbrizga v ustnice ampak drugje po obrazu 😉

Mene bolj čudi pri mladih mamicah, da imajo vse non-stop telefon na ušesih. Ene ne vidim več, ki bi se ukvarjala z otrokom. Čvek je postal bolj pomemben. Ne vem, zakaj imajo potem otroke.

https://soundcloud.com/val202/afnaste-mlade-mamice

Haha 🙂

Nehej živet v 20. stoletju pa ti bo takoj lažje <3

New Report

Close