Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi geji lahko posvojili otroka; vaše mnenje

Ali bi geji lahko posvojili otroka; vaše mnenje


vidiš ko ne razumeš pointa.
aha…torej meniš da je ok, da se nekdo samookliče za manjšino in sebi dodeli pravice in privilegije na račun večine in večina naj bo tiho? meni zveni to kot diktatura…že poznano izpred par desetletij
[/quote]
Kerga dela ne razumem, a to da si napisal, da je večina odločila, da je Janez Janša predsednik vlade? Da nimaš pojma od pojma?

Ja naj odloča večina v Afriških državah in Bližnjem vzhodu in naj nad geji genocid naredi. In naj odliča pri nas v Sloveniji večina in se naj, ne da istospolnim pravic, ki jih imajo na zahodu.

In naj potem na zahodu govorijo; ah sej te slovenci pa so že malo bolj napredni od afriških in bližne vzhodnih narodov, čez pedeset let pa bojo te primitivni vzhodno evropejčki mogoče taki kot mi.

Sej zato pa pravim, da bi raje videl, če se vas večino z vašo mentaliteto pošlje na balkan kjer bi imeli svoje somišljenike, tako da bi mi majšina vas zaostalost pustili nekje zadaj in se bi lahko premaknili proti zahodu.

Ker če je večina skrajna in debilna kot na bližnjem vzhodu in afriki pol te vleče nazaj ali pa te drži na mestu. In če je kot naprimer v Sloveniji nekoliko manj skrajna in debilna, te še vedno drži na mestu ali vleče nazaj.
Slovenci stalno pojasnujejo zahodnjakom da nismo ne balkan, ne vzhodna Evropa. A očitno imajo zahodnjaki prav ko nas imajo zaradi naše večine za balkan in vzhodno evropo.


Kerga dela ne razumem, a to da si napisal, da je večina odločila, da je Janez Janša predsednik vlade? Da nimaš pojma od pojma?

Ja naj odloča večina v Afriških državah in Bližnjem vzhodu in naj nad geji genocid naredi. In naj odliča pri nas v Sloveniji večina in se naj, ne da istospolnim pravic, ki jih imajo na zahodu.

In naj potem na zahodu govorijo; ah sej te slovenci pa so že malo bolj napredni od afriških in bližne vzhodnih narodov, čez pedeset let pa bojo te primitivni vzhodno evropejčki mogoče taki kot mi.

Sej zato pa pravim, da bi raje videl, če se vas večino z vašo mentaliteto pošlje na balkan kjer bi imeli svoje somišljenike, tako da bi mi majšina vas zaostalost pustili nekje zadaj in se bi lahko premaknili proti zahodu.

Ker če je večina skrajna in debilna kot na bližnjem vzhodu in afriki pol te vleče nazaj ali pa te drži na mestu. In če je kot naprimer v Sloveniji nekoliko manj skrajna in debilna, te še vedno drži na mestu ali vleče nazaj.
Slovenci stalno pojasnujejo zahodnjakom da nismo ne balkan, ne vzhodna Evropa. A očitno imajo zahodnjaki prav ko nas imajo zaradi naše večine za balkan in vzhodno evropo.
[/quote]
da, res ne razumeš pointa večine v demokratičnih sistemih. In ja, janša je z demokratično večino postal predsednik vlade. Kaj ti pri tem ni jasno?
tega in še marsičesa ne razumeš, ker gledaš skozi konus lastnih interesov in prepričanj. Taki ljudje so veliko škode naredili v zgodovini človeštva, če so se le prebili do oblasti.

Motiš se. Demokracija ni le večina, temveč tudi upoštevanje manjšin (na tistih področjih, kjer gre za pravice manjšin in si jih po večinskem sistemu nikakor ne bi mogli zagotoviti).
[/quote]

Neonaciji so tudi manjšina – politična, pa pedofili, in morilci in tisti, ki hočejo, da se ukine splošno izobraževanje in pritlikavci – se jim bomo prilagodili kot večina in začeli graditi meter in pol visoke hiše? Manjšin zaradi drugačnega rojstva, ki kakorkoli odstopa od povprečja, družbenega prepričanja, političnega prepričanja, veroizpovedi, narodnosti, itd. je toliko, da bi ob upoštevanju vseh njihovih želja vladala totalna anarhija. Ampak seveda, zate vemo, da bi ti ustregla le tebi ljubim manjšinam, druge bi pa zatrla. Ha, tako pa ne gre. Če se gremo “demokracijo”, naj bodo vse manjšine enakovredne. Brez izjeme. In tu je kaveljc. Vsak bo našel vsaj eno manjšino, ki mu gre v nos, ki je ne bo hotel sprejeti in vsaj eno manjšino, ki jo bo preferiral. Čigava beseda bo prevladala v tej slavni “demokraciji” Po načelu demokracije nikogaršnja. Torej smo spet pri anarhiji. Da do tega ne pride, mora prevladati večinski glas, sicer imamo družbo individualistov in ideoloških klanov, kjer vsak vleče na svojo stran, država kot celota pa zaradi tega propade.

Neonaciji so tudi manjšina – politična, pa pedofili, in morilci in tisti, ki hočejo, da se ukine splošno izobraževanje in pritlikavci – se jim bomo prilagodili kot večina in začeli graditi meter in pol visoke hiše? Manjšin zaradi drugačnega rojstva, ki kakorkoli odstopa od povprečja, družbenega prepričanja, političnega prepričanja, veroizpovedi, narodnosti, itd. je toliko, da bi ob upoštevanju vseh njihovih želja vladala totalna anarhija. Ampak seveda, zate vemo, da bi ti ustregla le tebi ljubim manjšinam, druge bi pa zatrla. Ha, tako pa ne gre. Če se gremo “demokracijo”, naj bodo vse manjšine enakovredne. Brez izjeme. In tu je kaveljc. Vsak bo našel vsaj eno manjšino, ki mu gre v nos, ki je ne bo hotel sprejeti in vsaj eno manjšino, ki jo bo preferiral. Čigava beseda bo prevladala v tej slavni “demokraciji” Po načelu demokracije nikogaršnja. Torej smo spet pri anarhiji. Da do tega ne pride, mora prevladati večinski glas, sicer imamo družbo individualistov in ideoloških klanov, kjer vsak vleče na svojo stran, država kot celota pa zaradi tega propade.
[/quote]

Že iz tvojega nicka je jasno, da tega, kar si mi napisal, ni za brati. Pa sem vseeno preletela. Le preletela, zato se ne obešaj na moje besede, če ne bodo odgovor točno na tisto, na kar bi ti rad odgovor (oziroma strinjanje).

Demokracija je točno v tem, da se pravično in človekoljubno presodi, o čem bodo odločale manjšine same. Dovolili smo, da je glasna manjšina odločila o sedanji vladi (sds voli le okrog 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilnega telesa. To je manjšina.), dovolili smo, da je glasna manjšina odločila glede družinskega zakonika (Bila je izredno nizka volilna udeležba in le večina mnajšine udeležencev je izglasovala propad družinskega zakonika. Enako glede oplodive z biomedicinsko pomočjo za samske). To NI demokracija. To je NASILJE! Uničevati pravice manjšinam je nasilje. Naciji so pa naciji in nimajo kaj iskati v demokraciji. In ne mi z nekimi namišljenimi povezavami iskati in dokazovati povezave, kjer jih ni.

Bruh! Zdaj sem pa jezna. Mater, ti bom unega janševega mačka poslala, da te pohrusta!

Svoboda govora pač ni, da kar vsak nekaj trobezlja in s tem povzroča krivice in širi sovraštvo.
[/quote]

Čaki, čaki! Jaz ne smem trobezljati, ker si je nekdo tako zamislil!? Torej gre za omejitev neke moje svobode.
Ne razumem, zakaj bi se moral jaz strinjati s popolno svobodo nekoga drugega!
Enaki vatli za vse so edina rešitev!

zakaj pa ne? kaj pa se lahko zgodi tako tragičnega če ena sirota dobi dva očeta ali dve mami? je boljše da gnije v sirotišnici nekje u pm, kjer jih pogledajo parkrat na dan, ukvarja z njimi se pa nihče?? zakaj bi bilo to boljše, kot da gre k dvema moškima? to mi nikoli ne bo jasno, logika nekaterih pri vsem tem…. sploh ker imajo največ proti ravno tisti, ki vsako nedeljo svojega lastnega otroka hodijo nastavljat pred nos pedofilskim pravljičarjem. če jim otrok kaj slučajno že pove ga pa zvlečejo nazaj da se pokori in nastavi še kakšno luknjo. in takšni bi potem sodili drugim? vas prosim.

Čaki, čaki! Jaz ne smem trobezljati, ker si je nekdo tako zamislil!? Torej gre za omejitev neke moje svobode.
Ne razumem, zakaj bi se moral jaz strinjati s popolno svobodo nekoga drugega!
Enaki vatli za vse so edina rešitev!
[/quote]

Tvoja svoboda je omejena s svobodo drugega, svoboda drugega je omejena s tvojo svobodo. Kje je problem?

Lahko zaradi teh otrok po sirotišnicah, ni pa to optimalno, da otrok recimo nima moške očetovske ali ženske materinske figure v svojem odraščanju, ker obe drugače vplivata na njegovo psihologijo.

Pod drugo pa me zanima, koliko recimo moških gejev bo procentualno posvojilo več fantkov kakor punčk. Če je ta delež zgovoren, temu potem ni naključje. Narava je namreč v naš biološki sestav vtkala določene zavore pred incestom recimo, da nam bližnji sorodniki “ne dišijo”. Večina pedofilov je tudi moških.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tvoja svoboda je omejena s svobodo drugega, svoboda drugega je omejena s tvojo svobodo. Kje je problem?
[/quote]
Saj bo počasi!
Le še enake vatle dojameš!


da, res ne razumeš pointa večine v demokratičnih sistemih. In ja, janša je z demokratično večino postal predsednik vlade. Kaj ti pri tem ni jasno?
tega in še marsičesa ne razumeš, ker gledaš skozi konus lastnih interesov in prepričanj. Taki ljudje so veliko škode naredili v zgodovini človeštva, če so se le prebili do oblasti.
[/quote]
Aha pol torej ni res da je Janša uspel sestaviti koalicijo zaradi podpore smc-ja in desusa katerih volilci, ko so jih volili niso nikoli hoteli, da bosta šli v koalicijo z sds?

Aha torej liberalci in demokrati pa niso naredili nobene škode, ko so odlično branili Hitlerjevo pravico, do svobode govora?

Pač očitno se tebi zdi super, da smo slovenci zaostali vzhodno evropski balkanski bebčki, ki počasi stopicamo za razvitejšim zahodom medtem ko nas lahko zahod zviška gleda?

Pa pojdimo z Janšo skupaj na vzhod k Orbanu in Poljski(pa k Albaniji). Za drugam nismo.

Ja, velika večina pedofilov je moških – heteroseksualno usmerjenih, torej na punčke.

Pa še nekaj: ni kar neke avtomatske nevarnosti, da ima nekdo več možnosti, da bo pedofil, če je že homoseksualec. To domnevo predvsem radi ponavljajo nestrpneži do gejev. Reciva, da si ti, matjazko, en heteroseksualen moški, torej so odrasle ženske predmet tvojega zanimanja. Koliko možnosti je pri tebi, da bi te začele”zanimati” predpubertetniške deklice? Gotovo boš rekel, da nič oz. skoraj nič. Toliko šans (kot ti), da postane pedofil, ima tudi gej, ki je spolno in čustveno usmerjen na odrasle moške.
Vsakemu odraslemu moškemu, ki ni pedofil, misel na spolnost z otrokom vzbuja odpor in gnus. Pa če je hetero ali homoseksualno usmerjen.

Neonaciji so tudi manjšina – politična, pa pedofili, in morilci in tisti, ki hočejo, da se ukine splošno izobraževanje in pritlikavci – se jim bomo prilagodili kot večina in začeli graditi meter in pol visoke hiše? Manjšin zaradi drugačnega rojstva, ki kakorkoli odstopa od povprečja, družbenega prepričanja, političnega prepričanja, veroizpovedi, narodnosti, itd. je toliko, da bi ob upoštevanju vseh njihovih želja vladala totalna anarhija. Ampak seveda, zate vemo, da bi ti ustregla le tebi ljubim manjšinam, druge bi pa zatrla. Ha, tako pa ne gre. Če se gremo “demokracijo”, naj bodo vse manjšine enakovredne. Brez izjeme. In tu je kaveljc. Vsak bo našel vsaj eno manjšino, ki mu gre v nos, ki je ne bo hotel sprejeti in vsaj eno manjšino, ki jo bo preferiral. Čigava beseda bo prevladala v tej slavni “demokraciji” Po načelu demokracije nikogaršnja. Torej smo spet pri anarhiji. Da do tega ne pride, mora prevladati večinski glas, sicer imamo družbo individualistov in ideoloških klanov, kjer vsak vleče na svojo stran, država kot celota pa zaradi tega propade.
[/quote]
Aha torej da ne pride do anarhije mora torej prevladati glas večine!

No torej to pomeni da moramo špilati dežurne debile v EU in na zahodu?
Neuke konjušare iz vzhodno evropske in balkanske province, ki jih zahodna elita gleda zviška?

Samo zato ker pač glas večine pri nas ni isti kot na zahodu? Mogoče nismo ravno podivjane zveri iz Afrike, ki hočejo usmrtiti geje ampak vsekakor smo pa zaostali balkanski vzhodnoevropski primitivci, ki istospolnim ne priznavamo istih pravic kot na zahodu.

Torej ker je našo večinsko ljudstvo zaostalo in debilno moramo capljati zadaj za zahodom (in čakati da se vi večina civilizirate), ker je pač večinski glas nekaj dobrega. In da nas medtem lahko ljudje iz zahoda le z pomilovanjem gledajo kot vzhodno evropejčke in balkance, ki morajo še napredovati?


Saj bo počasi!
Le še enake vatle dojameš!
[/quote]

Jaz sem ugotovila, da se morajo za enake stvari uporabljati enaki vatli, če gre pa za različne, drugačne probleme, pa seveda ne. O vsaki zadevi je treba razmisliti in ugotoviti, za kakšen problem gre. Pristajati na t. i. vsegliharstvo res ne smemo. Tukaj (v prepričevanjih, ki se jih gresta čak mal in potem si za neonacije) imam občutek, da se počne točno to.

Zato pa niso pomembni le vatli, temveč tudi glava. 😉

Jaz sem ugotovila, da se morajo za enake stvari uporabljati enaki vatli, če gre pa za različne, drugačne probleme, pa seveda ne. O vsaki zadevi je treba razmisliti in ugotoviti, za kakšen problem gre. Pristajati na t. i. vsegliharstvo res ne smemo. Tukaj (v prepričevanjih, ki se jih gresta čak mal in potem si za neonacije) imam občutek, da se počne točno to.

Zato pa niso pomembni le vatli, temveč tudi glava. 😉
[/quote]

Še pojasnim, kaj mislim, s tem, da je pomembna tudi glava: ali je v njej sovraštvo ali pravičnost (med drugim).

Jaz sem ugotovila, da se morajo za enake stvari uporabljati enaki vatli, če gre pa za različne, drugačne probleme, pa seveda ne. O vsaki zadevi je treba razmisliti in ugotoviti, za kakšen problem gre. Pristajati na t. i. vsegliharstvo res ne smemo. Tukaj (v prepričevanjih, ki se jih gresta čak mal in potem si za neonacije) imam občutek, da se počne točno to.

Zato pa niso pomembni le vatli, temveč tudi glava. 😉
[/quote]
Jaz nisem nikjer govoril v vsegliharstvu. Sem pa govoril o pomembnosti večine v demokratični družbi in instrumentih, kako se ta večina udejanja. To pa nikakor ne pomeni brutalnega preglasovanja večine, temveč vse v skladu z družbeno sprejetimi dogovori in zakonodajo. Govoril sem tudi o slabostih, če pride do takega brutalnega preglasovanja ali ce pride do samopašništva manjšin.
Oni drugi je pa govoril o manjšinah, ne samo gejih, imamo namreč manjšin kolikor hočeš in kako bomo zdaj določalinkatera manjšina si bo lahko sama odločala o sebi in katera ne? Na podlagi katerih vatlov? Tistih, ki jih določiš ti, tistih ki jih določim jaz ali morebiti tistih
Pri katerih smo kot druzba z demokraticnim načinom v skladu s sppštovanjem osnovnih človekovih pravic in mednarodnih aktov določili, da neka manjšina o nečem sama odloča. Pisal sem tudi o tem, da se to lahko spreminja glede na situacijo v družbi.
Glej primer, danes je moderno, da se kolesarji, antimaskarji itd upirajo policiji ob postopku legitimacije, policistu, inšpektorju nocejonpokazat dokumentov, upirajo se spoštovanju zakonov, priporočil itd. V delu druzbe so sprejeti kot heroji.
Toda tak način bodo lahko taisti strogo obsojali že jutri, ko se bodo spremenile razmere v družbi.


Jaz nisem nikjer govoril v vsegliharstvu. Sem pa govoril o pomembnosti večine v demokratični družbi in instrumentih, kako se ta večina udejanja. To pa nikakor ne pomeni brutalnega preglasovanja večine, temveč vse v skladu z družbeno sprejetimi dogovori in zakonodajo. Govoril sem tudi o slabostih, če pride do takega brutalnega preglasovanja ali ce pride do samopašništva manjšin.
Oni drugi je pa govoril o manjšinah, ne samo gejih, imamo namreč manjšin kolikor hočeš in kako bomo zdaj določalinkatera manjšina si bo lahko sama odločala o sebi in katera ne? Na podlagi katerih vatlov? Tistih, ki jih določiš ti, tistih ki jih določim jaz ali morebiti tistih
Pri katerih smo kot druzba z demokraticnim načinom v skladu s sppštovanjem osnovnih človekovih pravic in mednarodnih aktov določili, da neka manjšina o nečem sama odloča. Pisal sem tudi o tem, da se to lahko spreminja glede na situacijo v družbi.
Glej primer, danes je moderno, da se kolesarji, antimaskarji itd upirajo policiji ob postopku legitimacije, policistu, inšpektorju nocejonpokazat dokumentov, upirajo se spoštovanju zakonov, priporočil itd. V delu druzbe so sprejeti kot heroji.
Toda tak način bodo lahko taisti strogo obsojali že jutri, ko se bodo spremenile razmere v družbi.
[/quote]

Problem je, da ti vseskozi hočeš dokazati, da geji ne smejo posvojiti otrok. Jaz pa menim, da jih lahko. Ni treba, da zaradi te razlike (v pravičnosti, bi rekla) analizirava celoten naš politični sistem. Sva si pač različna v vrednotah.

Temu se reče ugotavljanje, za kakšen problem gre.

Problem je, da ti vseskozi hočeš dokazati, da geji ne smejo posvojiti otrok. Jaz pa menim, da jih lahko. Ni treba, da zaradi te razlike (v pravičnosti, bi rekla) analizirava celoten naš politični sistem. Sva si pač različna v vrednotah.

Temu se reče ugotavljanje, za kakšen problem gre.
[/quote]
Jaz nič ne dokazujem. Jaz sem samo povedal moje mnenje, kinje jasno proti. Mnenje sem tudi argumentiral in podal primerjave, ker nekateri, ne nujno ti, pač ne zastopijo in ne znajo dovolj široko razmišljat. Nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja, prav tako bom.spoštoval.odločitve, ki bodo v zvezi tega sprejete na demokraticen način. Prav tako se ne strinjam s tem, da bi si manjšine same podeljevale pravice ali privilegije, ker je to lahko nevarno….omenejne so bile tudi nekatere druge manjšine in njihove pravice, ki pa prav tako nekaterim ne binbilo po godu, da bi si jih podelili. Kdo bo torej tu odločal
Komunin katero pravico dovoliti, da si jo vzame, kot demokratična večina?


Jaz nič ne dokazujem. Jaz sem samo povedal moje mnenje, kinje jasno proti. Mnenje sem tudi argumentiral in podal primerjave, ker nekateri, ne nujno ti, pač ne zastopijo in ne znajo dovolj široko razmišljat. Nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja, prav tako bom.spoštoval.odločitve, ki bodo v zvezi tega sprejete na demokraticen način. Prav tako se ne strinjam s tem, da bi si manjšine same podeljevale pravice ali privilegije, ker je to lahko nevarno….omenejne so bile tudi nekatere druge manjšine in njihove pravice, ki pa prav tako nekaterim ne binbilo po godu, da bi si jih podelili. Kdo bo torej tu odločal
Komunin katero pravico dovoliti, da si jo vzame, kot demokratična večina?
[/quote]

Ampak še vedno gre točno zato, da ti meniš, da geji ne smejo posvajati otrok, jaz pa menim, da lahko. In vsakršno ostalo razmišljanje je popolnoma brezpredmetno. Trditi, da si geji s tem, ko želijo posvajati otroke, sami jemljejo neke pravice, je pa sploh čudno… Zakaj pa ne bi smeli posvajati otrok? So že drugi v tej temi jasno povedali, kaj je pomembno (in kaj ni pomembno) pri posvojitvah.

Ampak še vedno gre točno zato, da ti meniš, da geji ne smejo posvajati otrok, jaz pa menim, da lahko. In vsakršno ostalo razmišljanje je popolnoma brezpredmetno. Trditi, da si geji s tem, ko želijo posvajati otroke, sami jemljejo neke pravice, je pa sploh čudno… Zakaj pa ne bi smeli posvajati otrok? So že drugi v tej temi jasno povedali, kaj je pomembno (in kaj ni pomembno) pri posvojitvah.
[/quote]

Res je, imava nasprotni mnenji. Ne vzdrži pa tisto, da so drugi ze povedali, zakaj jenprav, da bi posvajali. To so le argumenti tvoje strani. Obstajajontudi argumenti nasprotne oziroma moje strani, ki trdijo nasprotno, ki izražajo dvpme in dolocene bojazni glede možnih zlorab itd. Ne bom zdaj podrobneje našteval.
In tu je zdaj naloga dwmokratičnega odlocanja večine, da se znptraj družbenih procesov odlocanja pretehtajo VSI dejavniki, predlozijo in predstavijo vsa mnenja, tako za, oot proti. Šele natonse sprejme odločitev.
Pri nas in še marsikje pa zadeve delujejonnekako tako, to mora biti in pika in vsi kintako ne mislite se zaostali, butli, farški in še ne vem kaj. Je to demokratično?

Res je, imava nasprotni mnenji. Ne vzdrži pa tisto, da so drugi ze povedali, zakaj jenprav, da bi posvajali. To so le argumenti tvoje strani. Obstajajontudi argumenti nasprotne oziroma moje strani, ki trdijo nasprotno, ki izražajo dvpme in dolocene bojazni glede možnih zlorab itd. Ne bom zdaj podrobneje našteval.
In tu je zdaj naloga dwmokratičnega odlocanja večine, da se znptraj družbenih procesov odlocanja pretehtajo VSI dejavniki, predlozijo in predstavijo vsa mnenja, tako za, oot proti. Šele natonse sprejme odločitev.
Pri nas in še marsikje pa zadeve delujejonnekako tako, to mora biti in pika in vsi kintako ne mislite se zaostali, butli, farški in še ne vem kaj. Je to demokratično?
[/quote]

Pa kakšno odločanje? Zakaj? Par želi posvojiti otroka (kolikor vem, samski ne smejo posvajati. Že to je nenavadno, ampak ok…z otroki je veliko dela in tudi je prav, da otroci dobivajo vzgojo od dveh in ne le enega človeka. Ne vem sicer, zakaj se potem samohranilkam in samohranilcem otrok ne vzame…). Kaj imamo drugi državljani za odločati pri tem, ali ga lahko ali ne? Te moti nekaj eksplicitnega? Bi rekla. Ampak te ne bi smelo, ker to ni tvoja stvar. Je pač mati narava tako odločila, jebat ga zdaj.

Ja, velika večina pedofilov je moških – heteroseksualno usmerjenih, torej na punčke.
[/quote]

Če moški geji načrtno izbirajo za posvojence fantke, je v ozadju verjetno tudi seksualna agenda!? Michael Jackson je tudi pretežno fantke vabil v svoj Neverland ranč.

Hetero moški pedofili, kot je recimo Woody Allen, Roman Polanski, pa seveda dekleta, ampak to ni predmet debate.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa kakšno odločanje? Zakaj? Par želi posvojiti otroka (kolikor vem, samski ne smejo posvajati. Že to je nenavadno, ampak ok…z otroki je veliko dela in tudi je prav, da otroci dobivajo vzgojo od dveh in ne le enega človeka. Ne vem sicer, zakaj se potem samohranilkam in samohranilcem otrok ne vzame…). Kaj imamo drugi državljani za odločati pri tem, ali ga lahko ali ne? Te moti nekaj eksplicitnega? Bi rekla. Ampak te ne bi smelo, ker to ni tvoja stvar. Je pač mati narava tako odločila, jebat ga zdaj.
[/quote]

Samski lahko posvojijo. Tudi geji samski lahko posvojijo. Tudi geji poročeni z osebo nasprotnega spola (teh je veliko) lahko posvojijo. Edino kar so slovenceljni naredili je da par istega spola skupaj ne more posvojit. Lahko vsak posebej. Lahko živijo skupaj kot družina. Ampak če se slučajno tistemu ki je uradno posvojil kaj zgodi, drug starš nima nobenih pravic. Čeprav je bil tam od rojstva in skrbel za otroka. Samo to ste izglasovali. Da otroci, ki živijo v takih družinah (in ja teh je veliko tudi v sloveniji, čeprav si radi trdite da ne obstajajo) v primeru izgube enega starša izgubijo še drugega in gredo v čudovit svet rejništva. Niste preprečili posvojitve gejev. Otrokom ste vzeli pravico do starša, ki je bil z njim od rojstva. Ker se vam gre za otroke. Za njihovo dobrobit.

Če moški geji načrtno izbirajo za posvojence fantke, je v ozadju verjetno tudi seksualna agenda!? Michael Jackson je tudi pretežno fantke vabil v svoj Neverland ranč.

Hetero moški pedofili, kot je recimo Woody Allen, Roman Polanski, pa seveda dekleta, ampak to ni predmet debate.
[/quote]

Večina pedofilov je kar poročenih (z žensko) in se izživlja nad svojimi in tujimi otroci. Torej prepovemo posvojitve tudi “normalnim” parom? Kaj pa naravni otroci? Jih vzamemo za vsak slučaj? Glede na to da je večina pedofilov moških je po tvoji logiki verjetno najboljše da na splošno moški populaciji ne dovolimo dostopa do otrok.

Če moški geji načrtno izbirajo za posvojence fantke, je v ozadju verjetno tudi seksualna agenda!? Michael Jackson je tudi pretežno fantke vabil v svoj Neverland ranč.

Hetero moški pedofili, kot je recimo Woody Allen, Roman Polanski, pa seveda dekleta, ampak to ni predmet debate.
[/quote]

Če bi moški geji za posvojitev načrtno izbirali fantke, to niso geji, a razumeš??? So pedofili!!! Pedofil je pedofil, ne glede na njegovo preferenco (eni do fantkov, drugi do punčk).
Če je nekdo gej, niti slučajno ni pedofil – samo zaradi tega, ker je gej? Potem lahko rečem tudi zate, da si pedofil, ker si pač heteroseksualen moški. A ni to malo butasto posploševanje?

New Report

Close