Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bo ta moški v zvezi nasilen?

Ali bo ta moški v zvezi nasilen?

pusti ga, pusti ga, dokler ne boš šla taka, da se sto let ne pobereš več

o pretepanju nobenega, kaj šele žensk, se niti govori ne, čudno, da mu je v pameti…

Odgovor na objavo uporabnika
Herman celjski, 12.07.2021 ob 09:30

Mosko nasilje se nikakor ne more primerjat z zenskim nasiljem. Tako kot ste lahko pasje zenske tega noben moski ni sposoben.

 

Točno tako!

vseeno, tip sproža kar precej alarmov.

Laufaj stran, kolikor hitro te noge nosijo. Če pišeš tukaj, že veš da tip ni gladek.

Odgovor na objavo uporabnika
Nevarne igre, 12.07.2021 ob 09:18

Zapletam se z moškim, v katerega sem noro zaljubljena, vendar me je začel glodati strah, da bi znal biti v zvezi posesiven in nasilen. Znaki so naslednji:

1. Predno mi je povedal, da sem mu všeč, me je kakšna 2 meseca samo opazoval, potem pa je hotel vedeti vse o meni – o sebi pa pove bolj malo. Šele ko je izvedel vse od tega kje živim, kaj delam, iz kakšne družine prihajam itd. je naredil korak naprej.

2. Velikokrat hoče, da je po njegovo, ker se mu zdi, da je njegov način najboljši. Dostikrat ima prav, ne pa vedno.

3. Reagira impulzivno, čustevno. Do ljudi, ki mu niso všeč, zna biti zelo nesramen.

4. Dvakrat je rekel, da bo oz. da se žensko udari. Eno je bilo za žensko, ki ga je verbalno napadla, drugo za neresno sodelavko, ki non stop zabušava.

Sigurno so še druge stvari kot to. Meni šesti čut pravi, da bi bila resna zveza z njim zahtevna, če ne celo nevarna.

 

TEci proč kolikor te noge nesejo.

No,si si odgovorila?

New Report

Close