Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je normalno, da gresta partnerja večkrat vsak zase nekam za par dni

Ali je normalno, da gresta partnerja večkrat vsak zase nekam za par dni

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena sestra, 05.02.2023 ob 13:26

Brat in njegova žena imata hišo v Istri. Dopuste preživljata skupaj, čez leto pa gresta večkrat za par dni vsak zase tja. Kot da se malo umakneta drug od drugega in od vsega. Povesta, da jima ustreza biti malo sam. Zanima me kako gledate na to. Je to znak za alarm? Moja mami in oči pravita, da se to ne dela in da zakonca morata vse početi skupaj. Toliko govorita o tem, da me že skrbi za brata.

Je normalno…ati in mami nimata prav. Midva z mozem enako prakticirala…

Sva hodila na pobudo moza vsak zase….da se jaz lahko malo posvetim sebi( ampak otrok vedno z mano)….da ima vsak svoj svoj pocitek…moz gostilno in svojo druzbo…jaz otroka….hahaha….in to se vedno lepo funkcionira….

Prevod: on bivsi moz in ima 100% pocitek od naju-otroka ni videl in ni slisal ze 2leti( da ne bo pomote…na na lastno zeljo)

Odgovor na objavo uporabnika
Plemenitaš, 10.02.2023 ob 10:45

Odgovor na objavo uporabnika
Jao, 10.02.2023 ob 10:33

Odgovor na objavo uporabnika
Plemenitaš, 10.02.2023 ob 10:08

Odgovor na objavo uporabnika
Pametna ura477, 10.02.2023 ob 09:55

Odgovor na objavo uporabnika
Seveda ni normalno, 06.02.2023 ob 20:21

Ne, ni normalno. Ko enkrat skleneš zakon, sta eno in nič več pohajanja vsak zase. Vse se počne skupaj, od hišnih opravil, do opravil zunaj, odhodi na banke, v trgovino, po otroke v vrtec ali šolo, na sprehode, niti na obiske ne hodi vsak sam, ampak skupaj. Žena spremlja moža na obiskih pri njegovih prijateljih, on pa ženo pri njenih. Kakšen ločen dopust. Še ko gre eden od zakoncev na wc, mora drugemu to povedati, če se ponoči zbudi in gre v kuhinjo po kozarec vode, mora zakonca zbuditi, mu povedati, kam gre in vprašati, če prinese tudi njemu. Vstajata ob isti uri, gresta spat ob isti uri. Tudi te fore, da eden gleda tv, drugi zraven bere časopis, niso sprejemljive. Ali oba gledata tv, ali oba bereta. Saj ni čudno, da se tolk ločujete, če rabite oddihe drug od drugega.

Budalo babje. LOČUJEJO SE ZA TO, KER NAM TAKŠNE KOT SI TI ZABITE NE DASTE DIHAT. Če grem s prijatelji na dopust, košarko na PIVO, ME NIKJER NE BO IN NI SPREMLJALA ŽENA. si prfliknjena. PA TO NE POMENI, DA IMAM NAMEN VARAT IN PODOBNE PIZDARIJE. TO POMENI, DA ČE TEKMUJEM PROFESIOLNALNO V MOTOKROSU, TI NIMAŠ KAJ DELAT POLEG MENE KJER NI NOBENE ŽENSKE. IDIOTINJA

Ded ni ded, če se 24/7 druži s svojo ženo. Eni ste res za leseno žlico, prav ti se najbolj drajsate po drugih in vam ni za zaupat. Kdo partnerja ujeda z ljubosumnimi izpadi je sam največji ljigavec. Če ima namen kdo prevarati te bo četudi boš 24 ur najedala in ga žrla, nekje med službenim časom si bo našel priložnost za drajsanje. Tebe ne bi izbral niti da sem slep. Izhajam iz družine polne ljubezni in zaupanja, mi na kraj pameti ne pride, da ne zupam ženi če gre kam sama li njej, da ne zaupa meni.

Meni osebno ne eno ne drugo ni zdravo – 24/7, vedno, ni treba no. Vsak bi moral kdaj imeti malo časa zase. Pa tu sploh nobeno varanje nima veze – tisti, ki želi varat, najde način, tudi če ima partner konstantno kontrolo nad njim.

To, da pa rečeš, da žena nima kej iskat na dirkah ker druge ženske tudi niso tam … to ni res. Odvisno od tega, kje je dirka, to je že res, ampak je veliko žensk tam, le ti jih ne vidiš, ker gledaš tiste tipe, ki pridejo vedno sami. Sem bila na treningih, na tekmah, nikoli nisem bila edina ženska, daleč od tega 😉

Punca (žena) oladi. Bacaš na prvo loptu. Evo za primer. zdaj smo bili pretekli vikend na treningu dva dni Tar (HTR): od 700 tekmovalcev (muško), 30 žensk Od mojih bližnjih kolegov cca. 30 kom, nobene žene, spali v skupinskih sobah itd. Kaj bi ti tam počela idiotinja? Me nadzirala? Moja žena je plemenita Ve kje se mora pojavit in ve kje ji ni mesto. Evo za primer: nikoli ne pride v gostilno za menoj, nikoli. To je njej kot ženski izpod nivoja. Pride samo če jo povabim in drugo, ženske, ki ste neuglajene, moškega nadvladate v družbi, se napijate, morda huje od moža, modrujete, neprimerno izražate ste neuglajene in take nimajo kaj delati v naši družbi. Če pa imaš ženo kot jaz ti nikoli z njo ne more biti nerodno. UGLAJENA JE, ZNA SE OBNAŠAT. Malo katera je taka, nekatere se celo vesite po naših prijateljih. Vedet moraš kje ti je meja ženska.

Sem rekla, da odvisno od tega, kje je dirka, preberi še enkrat, preden me imenuješ idiotinja 😉 Ne govorim torej o Taru, tam nobena od nas nima kej iskat. Tudi v gostilno nisem nikdar hodila za moškim – je moj partner, ne moj pes. Vsak mora vedeti, kaj počne, nisem na tem svetu, da nekoga nadziram in hodim za njim tja, kamor ni treba. Ga pa podpiram, če to želi – torej sem bila na dirkah/treningih po Sloveniji, ker je želel mojo podporo in mene ob sebi, glede na to, da spadam med tiste, ki je navdušena nad tem, kaj počne. Tako da tvoja presoja je rahlo napačna, namreč pod črto sva skoraj istega mnenja 😉

Odgovor na objavo uporabnika
DomišljeneZgodbice, 10.02.2023 ob 10:52

Ja če nista skupaj zraščena potem je to popolnoma normalno. Samo za ljudi, ki se radi vtikajo v življenja drugih to ni normalno…medtem, ko je pri njih umazanije na njihovem predpražniku za izvoz…vedno so bolj zanimiva tuja življenja in kako imajo pri njih način življenja.- To je že od nekdaj. Če pa bi lastno umazanijo čistili pa ne bi bilo časa se ukvarjati z drugimi. Oboje ne gre, razumem.

Tiste ženske, ki ne poznajo nobenega drugega v svojem življenju kot svojega moža pa ostanejo npr. vdove, jih mož zapusti itd. pa so komaj stare čez 50 točno vedo kako je ko nimajo nikogar…možnosti da bi koga spoznale normalnega so praktično nične. Jih poznam kar nekaj.

Že res, da smo ljudje različni in vsakdo potrebuje nekaj drugega. Žal po ne lastni želji sem postala vdova z odraslim otrokom. Pri 50 odkrito povem, da ne potrebujem moškega, ki bi z menoj živel, ker sem sebi dovolj. Imam pa prijateljico, ki konstantno želi, hlasta po novem partnerju. Ima tri odrasle otroke, tri zavožene zakone, različne očete tem otrokom, pa si ženska vseen želi še novega zakona. Ona ne razume mene kako sem raje sama, jaz pa ne nje, kako si tako vneto želi še nega moža. Razlika je tudi v tem, da je finančno ubobožana, jaz pa obratno, nič mi ne manjka.

Popolnoma normalno. Nobene potrebe ni, da si ves čas zlepljen skupaj. Tudi ni nujno, da oba uživata v enakih stvareh. Vzdrževati je treba tudi druge stike, znati moraš biti sam, družina mora funkcionirati tudi brez enega člana, samostojnost…

Dokler znata balansirati med skupaj in narazen ni nobenega problema, le uživancija ko sta skupaj in uživancija ko sta narazen;)

Pri nas bi šli tudi skupaj, ampak kaj ko ima žena prekratko verigo, s katero sem jo priklenil na štedilnik.

Tako moram potem pač sam.

Vedno in povsod skupaj! Ne moreva drug brez drugega.

 

In potem se mladina sprašuje zakaj je toliko ločitev??!!

Odgovor na objavo uporabnika
Zgodbice, 10.02.2023 ob 11:15

Že res, da smo ljudje različni in vsakdo potrebuje nekaj drugega. Žal po ne lastni želji sem postala vdova z odraslim otrokom. Pri 50 odkrito povem, da ne potrebujem moškega, ki bi z menoj živel, ker sem sebi dovolj. Imam pa prijateljico, ki konstantno želi, hlasta po novem partnerju. Ima tri odrasle otroke, tri zavožene zakone, različne očete tem otrokom, pa si ženska vseen želi še novega zakona. Ona ne razume mene kako sem raje sama, jaz pa ne nje, kako si tako vneto želi še nega moža. Razlika je tudi v tem, da je finančno ubobožana, jaz pa obratno, nič mi ne manjka.

Seveda smo različni…vse to je uredu. Jaz poznam take kot je bilo napisano. Ne potrebuješ je razumeti zakaj si ona želi in ti ne. Samo sprejmi jo tako kot je pa bo vse uredu. Aha, bistvena razlika je ali ženska potrebuje moškega ali želi moškega. S tem je vse povedano in ti najbolje veš kam spadaš in zakaj.

Ne, ni normalno!

Jaz bi umrla od dolgčasa že, da bi mogla enega in istega vsak dan gledat non stop in potem še kot pijavki skupaj povsod vsak dan, brez izjeme. Za bruhat. Kar zvrtilo se mi je v glavi ob misli na to 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 06.02.2023 ob 20:48

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 06.02.2023 ob 19:17

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 06.02.2023 ob 18:51

ne ni normalno.normalno je kakšen dan da gresta vsak z svojo druzbo.

ampak v skupno hišo za par dni pa definitivno ne.

Ker?

KER to ni zakon

Kaj pa je zakon, ajde zveza. To, da grem jaz k prijateljici, ket ima tezave, ampak tip mora z mano? To, da mislim, ce bom ves cas na njem visela, me ne more prevarat? To, da bi sel on na nek sport, pa ne more, ker jaz nimsm casa, da bi sla z njim?

pa naj, če jim paše, nikjer ne gori

Za zdrav odnos si morata vzet čas zase. Mogoče imata soglasje. Men je to kul.

New Report

Close