Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ali je svet popolnoma naiven in nor?!!

Ali je svet popolnoma naiven in nor?!!

zavajat, sem prebral celotne članke. Odstavek ali dva ne data celotnega vpogleda.
[/quote]

Daj ne delaj se da znaš brati.

Jaz sem LjudiD, ma to ne pomeni dejstva da je več kot 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cepljeno, in da vedno več ljudi umira.
Torej kaj je zaključek?
Cepi si mamo. Cepec podganski, iš agent.
(preberi si še enkrat temo katero sem dal, od a do ž, pa link spodaj) Mogoče ukapiraš kaj je pjesnik htio reči, glupiD aka dejstvoje, aka vaga

Zaključek je da si nepismen in glup.

Phahahha, zakjuček je na koncu boja, sedaj se zgodovina piše agentič, prideš da te malo izmrdam, papcino multinick dejstvoje, aka glupiD, aka vaga aka idi..ot iš iš, kokoška iš

Tvojega “boja” zaključek je pod mostom. Da si glup, je pa zaključek vseh normalnih ljudi.

dejstvoje aka glupi aka vaga, dodaj še viharneg ain neučakano, vse skupaj vas je 2. Plus nekatere nicke še nisem dodajal katere uporabljaš.
Btw, vem jaz marsikaj sej se tega zavedaš, a ne da?
Ovako između mene i tebe ….phahahaha

Mogoče če dodaš tisti dvojki še nulo, boš bližje realni številki.

V državi bodo kmalu odločali o podaljšanju protikoronskih ukrepov. Po prvotnih načrtih bi jih odpravili v petek. V okviru ukrepov so zaprti vrtci, šole in nakupovalna središča, restavracija pa nudijo osebni prevzem. Omejeno je tudi gibanje na prostem. V državi so sicer v zadnjem dnevu potrdili rekordnih 10.021 novih okužb z novim koronavirusom, pozitivnih je bilo okoli deset odstotkov testov, poroča nemška tiskovna agencija DPA.

No 2 milijona cepljenih v Izraelu.
Po podatkih v angešćini jih je celo pol milijona prejelo že drugi odmerek.
samo v enem zadnjem dnevu pa so beležili, kot piše zgoraj 10.021 okužb.

nategovanje v leta, nikoli konec, nikoli, trajal bo to do bridkega konca vsaj polovice populacije. To je tudi cilj, ekonomski kolaps, kot je že tudi pri nas, vendar ga še skrivajo, a ne več kot kak mesec.

phahahah, vidim iz tvojih nickov dej bejž, blesonja smotani…amater number 1 si…phahahahahahha, še otrok te prebere.

Vidiš, še otroci znajo brati. Ti pa še zdaj ne.

Nisem anticepilka. Verjamem, da so ravno cepiva v preteklosti izkoreninila marsikatere hude in smrtne bolezni. Večinoma zaupam znanosti in medicini ter strokovnjakom s področja medicine, biologije, farmacije… Niti slučajno nisem naklonjena teorijam zarot, takih ali drugačnih.
AMPAK…

S cepljenjem proti Covidu pa res ne bom hitela, raje bom počakala kakšno leto ali dve. Zdajle trenutno preizkušajo cepivo na živo, na milijonih in milijonih ljudi! Ljudje so trenutno poskusni zajčki za ta proti Covidna cepiva, saj so bila na hitro sestavljena skupaj in nič ali le malo stestirana! Zato jih testirajo ZDAJ.

Ne bom poskusni zajček.

Seveda multinick, poglej se v ogledalo, ti povem kaj je v ogledalu? Papak.
Kukavica, reva.E vsak večer ko se pogledaš v ogledalo to resnico si povej. Mogoče se odločiš spremenit.
iš…iš…my top sledilec psihič

Reva lahko rata pogumen. Glup pa ne more ratati pismen.

No opogumni se ( nikoli ne boš) , pa ti bom pokazal katero šolo jaz imam v živo.. čakam………………………papčino…

Ni potrebe, saj se vidi tu tvoja izobrazba.

reva ostane reva,pridi pa ti pokažem katero šolo sem končal, pridi… revice…

Reva lahko rata pogumen. Glup pa ne more ratati pismen.
[/quote]

Pa večina “glupih” je pismena hh. Še slepa kura zrno najde. Nima zdrav intelekt s pismenostjo veliko skupnega

Meni ni treba nikamor. Ti bi pa le moral v šolo da se naučiš malo pismenosti.

Pa večina “glupih” je pismena hh. Še slepa kura zrno najde. Nima zdrav intelekt s pismenostjo veliko skupnega
[/quote]

Seveda ima. Zdrav intelekt je predpogoj za pismenost. Ti pač o tem ne bi vedel ker si podobna kategorija kot Glupi.

Meni ni treba nikamor. Ti bi pa le moral v šolo da se naučiš malo pismenosti.

Seveda ima. Zdrav intelekt je predpogoj za pismenost. Ti pač o tem ne bi vedel ker si podobna kategorija kot Glupi.
[/quote]

Kaj pa je potem zate sploh pismenost? Ti kategorik.Kaj je pismenost, daj nas razsvetli?

Kaj pa je potem zate sploh pismenost? Ti kategorik.Kaj je pismenost, daj nas razsvetli?
[/quote]

Znanje branja in pisanja IN razumevanje prebranega in napisanega.

Sej se samo ponavlja s različnimi nicki, pa skoz eno in isto žaljenje seveda tu na netu, v živo pa reva.
Intelekt je vsakome dat na uporabo, le da ga eni nočejo, ker prinese kobflikte z “visoko IZ (uobraženimi)phahahahhaha

Spet ne razumeš napisanega. To ni žaljenje. To so dejstva.

seveda dejstvoje, aka glupi aka vaga, seveda..
Ti znaš o teoriji virusa kot kokoška o mehaniki, ma idi bre u tu rupu tamo di jesi i ostani tamo.
Reva pokakana i polulana od strahu pipppiipiipip

Znanje branja in pisanja IN razumevanje prebranega in napisanega.
[/quote]

In potem si z menoj izmenjavaš pisna sporočila, odgovarjaš na moje vprašanje, ter trdiš, da nisem pismen? A si v deliriju? Ker tole samo potrjuje, da intelekt in prisebnost nista veliko povezana s pismenostjo, če vzamemo intelekt kot logiko in razum ter sposobnost dojemanja.

Več od tebe že. Ampak to niti ni presenetljivo, glede na tvojo glupost.

In potem si z menoj izmenjavaš pisna sporočila, odgovarjaš na moje vprašanje, ter trdiš, da nisem pismen? A si v deliriju? Ker tole samo potrjuje, da intelekt in prisebnost nista veliko povezana s pismenostjo, če vzamemo intelekt kot logiko in razum ter sposobnost dojemanja.
[/quote]

Dobro, da pojasnim malo bolj natančno. Če si delno pismen si za moje pojme še vedno nepismen.

New Report

Close