Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ali je svet popolnoma naiven in nor?!!

Ali je svet popolnoma naiven in nor?!!

100 nas proti tisoč vas čist komot, vse vas bomo zj e b a l, ker ste usraneti, cvikarji, nosite nagobčnike, ste poslušna raja, pravzaprav hlapci, za hlapce rojeni, nikoli ne morete zmagati proti nam, ker jaz se vas osebno 10 na mene ne bojim- samo zakričim in že boste posrani in leteli na vse strani, potem mi ostane samo še ena naloga, da ujamem tebe posranega in te umijem.
[/quote]

Smo videli kako ste umivali policaje ja 😀

Smo videli kako ste umivali policaje ja 😀
[/quote]

Ta pa je hinavska do kraja, kot ste jo zapisali.

Oborožite ljudi na enak način kot so policaji potem pa policaje pošljite nad ljudi in se bo takoj videlo kdo bo koga.
Če bodo pametni tako eni kot drugi ne bo nihče nikogar.

Bo pa policist stokrat potem prej premislil ali bo zganjal nasilje ali ne.

Oborožen nekoga maltretirati in zatirati, ki je neoborožen in v kratkih rokavih je očitno za mnoge enakomerna pozicija. hhh katere piškave logike

Točno tak kak si napisal.

Ta pa je hinavska do kraja, kot ste jo zapisali.

Oborožite ljudi na enak način kot so policaji potem pa policaje pošljite nad ljudi in se bo takoj videlo kdo bo koga.
Če bodo pametni tako eni kot drugi ne bo nihče nikogar.

Bo pa policist stokrat potem prej premislil ali bo zganjal nasilje ali ne.

Oborožen nekoga maltretirati in zatirati, ki je neoborožen in v kratkih rokavih je očitno za mnoge enakomerna pozicija. hhh katere piškave logike
[/quote]

Tebi niso osnove koncepta drzave, javnega reda in miru, in monopola nad uporabo sile jasne, kajne?

Dej, pejd nazaj v mizevo dezelo v kuscarjih sanjat.

Tebi niso osnove koncepta drzave, javnega reda in miru, in monopola nad uporabo sile jasne, kajne?

Dej, pejd nazaj v mizevo dezelo v kuscarjih sanjat.
[/quote]

Kakšen pa je ta koncept, da ima država vso pravico nad menoj pa čeprav nima ene same zasluge zato, da sploh sem in me lahko terorizira, zatira, kaznuje, zapira, davči in ub*a, sam pa nimam enega orodja, da bi jo nazaj, če krivo deluje proti meni?
A tak koncept?
Drži se ti tega koncepta, lahko se tudi zmeniva, da sem ti jaz država in glej, da si ob 15 uri tukaj, in se doma poslovi, ker te ne bo več nazaj, namreč od danes naprej mi boš lupil krompir, kuhal, pral, pospravljal do smrti? Prav, se strinjaš? Ti je všeč takle namišljen moj koncept?
Aja pa ne odgovarjaj se mi ker po mojem konceptu je to kaznivo in ti nisem dal pravice da se mi odzivaš na način, ki meni ni všečen.

Nekateri smo živi in živi v živem živimo, nekateri pa živite po izmišljenih konceptih, ki so včeraj bili takšni, danes so drugačni, jutri pa je ponovno vprašanje kakšni bodo.

Živite namišljeno igrico. Igrajte se če hočete ne silite pa druge da so sužnji v vaši igri če jim to ne odgovarja ali pa tudi sami nosite posledice, ko se bo karakter, ki ste ga prisilili da nastopa v vaši igri zavestno prebudil in vam bo morda sam enako storil, kot ste vi njemu.

Glej, a sociale tudi ne sprejemas od drzave?
Zdravstva ne koristis?

Sam tolk, da vem.


aja, jaz ki prejemam socialno pomoč od države (kdo je že to država?) me ima zato država (kdeo je že to država?) vso pravico mlatiti s pendrekom, streljat v mene gumijaste naboje in polivat z vodnim topom?????
Pa kje ti butel multinickovski živiš??? v oblakih?


aja, jaz ki prejemam socialno pomoč od države (kdo je že to država?) me ima zato država (kdeo je že to država?) vso pravico mlatiti s pendrekom, streljat v mene gumijaste naboje in polivat z vodnim topom?????
Pa kje ti butel multinickovski živiš??? v oblakih?
[/quote]

In s pendreki me tudi še niso mlatili, kaj šele streljali vame z gumijastii naboji ali umivali z vodnim topom.

Pa kje ti butel multinickovski živiš??? v oblakih?

https://www.youtube.com/watch?v=gA8ufLCE9nc&feature=youtu.be

Ta pa je hinavska do kraja, kot ste jo zapisali.

Oborožite ljudi na enak način kot so policaji potem pa policaje pošljite nad ljudi in se bo takoj videlo kdo bo koga.
Če bodo pametni tako eni kot drugi ne bo nihče nikogar.

Bo pa policist stokrat potem prej premislil ali bo zganjal nasilje ali ne.

Oborožen nekoga maltretirati in zatirati, ki je neoborožen in v kratkih rokavih je očitno za mnoge enakomerna pozicija. hhh katere piškave logike
[/quote]

In zakaj bi kdo oboroževal tebe? Za kakšno funkcijo? Kdo ti brani da se ne oborožiš sam? Poleg tega misliš da se potem ne bi ostali oborožili proti tebi in tebi podobnim da vas zatrejo?

In zakaj bi kdo oboroževal tebe? Za kakšno funkcijo? Kdo ti brani da se ne oborožiš sam? Poleg tega misliš da se potem ne bi ostali oborožili proti tebi in tebi podobnim da vas zatrejo?
[/quote]

Sem imel večkrat v življenju, da so se spravljali nadme oboroženi ljudje. Zato take ljudi vidim kot teroriste, ljudi,ki zganjajo teror nad nemočnim ali nad tistimi, ki se ne morejo enakovredno in na enak način braniti.
Zakaj bi se sam oboroževal, če ne želim biti terorist niti ne mislim drugim jemati življenj ali se nad njimi izživljati.

Omenil sem samo v teoriji, da se v trenutku pa lahko drugače nekaj zgodi, če pa sta obe strani oboroženi.

Potem je na obeh straneh lahko nek upravičen strah in ne samo na eni.

Sem imel večkrat v življenju, da so se spravljali nadme oboroženi ljudje. Zato take ljudi vidim kot teroriste, ljudi,ki zganjajo teror nad nemočnim ali nad tistimi, ki se ne morejo enakovredno in na enak način braniti.
Zakaj bi se sam oboroževal, če ne želim biti terorist niti ne mislim drugim jemati življenj ali se nad njimi izživljati.

Omenil sem samo v teoriji, da se v trenutku pa lahko drugače nekaj zgodi, če pa sta obe strani oboroženi.

Potem je na obeh straneh lahko nek upravičen strah in ne samo na eni.
[/quote]

Če je tebe strah policistov, še ne pomeni da zganjajo teror nad tabo. Če pa kršiš pravila je pa popolnoma pravilno da se te preganja.

prednisone 50 mg coupon buying prednisone from canada prednisone 4mg tab
https://prednisonet.com prednisone 54899
buy prednisone without a prescription prednisone in canada prednisone 1 mg for sale

Odgovor na objavo uporabnika
Peterblino, 07.01.2022 ob 18:44

prednisone 50 mg coupon buying prednisone from canada prednisone 4mg tab
https://prednisonet.com prednisone 54899
buy prednisone without a prescription prednisone in canada prednisone 1 mg for sale

SDS fašistična stranka sami nacisti bodo aprila na volitvah popušili kot fašisti!

New Report

Close