Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ali je svet popolnoma naiven in nor?!!

Ali je svet popolnoma naiven in nor?!!

Več od tebe že. Ampak to niti ni presenetljivo, glede na tvojo glupost.

Dobro, da pojasnim malo bolj natančno. Če si delno pismen si za moje pojme še vedno nepismen.
[/quote]

“Bravo” sedi cvek.
Verjetno obstaja kar nekaj jezikov na tem svetu pri katerih nisi pismen kajne?

Po tvoje smo vsi nepismeni na tem svetu vključno s teboj ali delno nepismeni, da sva bolj natančna, da se ne boš brez potrebe ponovno pretegoval.

Hm, ne vem no, se moja teta s tabo piše tu?
Sem ti napisal pridi ti pokažem v živo svoje “šole”.
Glede na to da razumem in govorim talijanščino, hrvaščino, srbski bre jezik, bogami i bosanski, pa celo čirilico znam brat (še vedno), angleščino in nekaj nemščine malo, povej kje sem se to vse naučil?
Da ti naštejem kaj vse sem delal, in kaj znam delat nebi verjel dokler nebi videl.
Glede pa prevar, tu sem pa vele majstor.
Toliko sem se jih nagledal, da glava boli.
Ma nisem se sekiral, do zdaj. Ker mojo svobodo “dotika”.
Glede knjig, ogromno sem jih prebral, tak da sem se tudi tam marsikaj naučil kaj se ti ziher (v šolskem programu nisi).
Sam izbiram kaj se bom učil, sam iščem resnico, in gre mi odlično. Doktoriral sem.
Ti pa si navadna programirana ovca, ali če hočeš sistemski agent (podgana).
Jaz sem prijatelj moj dragi ljubi, človek ki je marsikaj dal skozi, in z mano se ne zapletaj, ker te bom skoz vabil na obraćun v živo. Torej ko se boš upal prit pred mano, v živo povedat (žalit) ta tvoja dejstva, takrat te bom cenil. Do takrat si samo navadna umazana, podgana…

“Bravo” sedi cvek.
Verjetno obstaja kar nekaj jezikov na tem svetu pri katerih nisi pismen kajne?

Po tvoje smo vsi nepismeni na tem svetu vključno s teboj ali delno nepismeni, da sva bolj natančna, da se ne boš brez potrebe ponovno pretegoval.
[/quote]

Filozofiraj ti komur hočeš. Bolje zate bi bilo da se zaposliš, ne pa da čakaš zastonj jabolka.

Ti lahko trdiš da govoriš bilo šta. Tu si pa zopet dokazal da še Slovenščine ne znaš. Morda se lahko srečava ko dokončaš osnovno šolo.

Filozofiraj ti komur hočeš. Bolje zate bi bilo da se zaposliš, ne pa da čakaš zastonj jabolka.

Ti lahko trdiš da govoriš bilo šta. Tu si pa zopet dokazal da še Slovenščine ne znaš. Morda se lahko srečava ko dokončaš osnovno šolo.
[/quote]

Očitno preveč veš omeni, da se ti kar kadi. Pa še zaposlen si malo preveč z menoj. Ti bi potreboval še eno službo ali pa dve.

😂

I dont even want to compete with u

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

With me?

With all…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Smart man

Očitno preveč veš omeni, da se ti kar kadi. Pa še zaposlen si malo preveč z menoj. Ti bi potreboval še eno službo ali pa dve.
[/quote]

Saj sam pišeš o svoji filozofiji. Rad bi se okoriščal s tujim, za svoje se ne bi trudil. To se da razbrati iz tvoje zgodbice o jablanah.

Saj sam pišeš o svoji filozofiji. Rad bi se okoriščal s tujim, za svoje se ne bi trudil. To se da razbrati iz tvoje zgodbice o jablanah.
[/quote]

S tem ravno kažeš koliko si “kratek”.


Srpski, bre??? jezik?
Nikada pravi Srbin ne upražnjava BRE.
To je za čobane, kakav si ti.

Ajde gremooo ker bo koga…

O vi odrasli…
Veste, jaz sem ucasih mislil da si frajer ce delas probleme, tezave…ce si prestopnik Ce drugemu delas slabo…-ker pol si mocnejsi, ce si vec upas, ce naredis vecjo pizdarijo, ce koga zajebes
Prosto povedano mislil sem da si faca ce si najvecja budala med budalami

No in potem sem naenkrat skontal da je to za majmune. 16 let sem potreboval.

nisi frajer ce delas probleme, nisi faca ce delas drugemu slabo, zlo itd…
To je cisto lahko!!!

Rekel sem si ajde brez problemov brez tezav. Da nobenemu nisi dolzen, da z nobenim nisi v klincu, da te noben ne ganja, da nobenemu ne delas kar tebi ne pase…
Sam sebi sem rekel ajde frajeru… Malo teze a????

Tako ko gledam starejse oz vas… Se mi zdi da malo zaostajate… Ali pa je normalno da to pride pol pooool… Ali pa sploh ne. Me zanima kdaj in ce sploh ste vi (da recem temu) prisli na ta nivo… Imam obcutek da vam malo manjka oz dosti… Tak cuden mindset. Nasploh.
To je odraslost? Pa poglejte v kakih stvareh sodelujete. Ucasih se mi zdi da kljub vasi starosti zrelosti itd sploh ne veste kaj je prav in kaj narobe, kaj dobro/slabo, kaj se sme/nesme, kaj sprejemljivo/nesprejemljivo.

Jaz sem tu od povprecnega uporabnika mlajsi vsaj 10 let. Kako je mozno da imam jaz to razvito vi pa ne? Ne da vas zaj… Rad bi vedel… Imam necake, enkrat bom verjetno imel svoje otroke kako to implementirat na njih oz se izognit vasemu stanju. How u missed that? Kako ne razvijes tega???

Kot sem rekel rare breed. Uvreda je tekmovat z vami ali pa iskat reputacijo. Saj se strinjate?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Strinjam se, da si glup. Da misliš, da si nekaj več, a nisi. Niso pomembna leta, ampak izkušnje. Star restant ima izkušnje a samo v arestu. Ko bo prišel na ulico, se ne bo znašel. Sedaj pametuj in.. ali se še uči. Ker si smrkav smrkovc.

😂😂

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ej majmune ti si že tolk obseden z mano, da že vsakega ki ti kontrira obtožiš da sem to jest. Pa glup si ko ku.rac. Pa ne ti meni multinick ane Trollhunter aka Somebody aka LudiD. Govno smrdljivo bezposlično. Tisti tvoj gobec nagravžni si raje porihtaj, gremlin čelavi.

Sej sem bil zaposlen konju jedan blesavi dejstvo aka glupi aka vaga aka sto drugih nickov.
Zaposlen sme bil do marta, potem na čakanju, sej pravi direktno je odgovoren korona projekt, kateri izvaja janša oz vlada, pod vodstvom WHO kriminalne organizacije za katero stoji Bill Gates in ostala mafija.
Sej pravi tudi ti si moj sovražnik ker podpiraš to. Prej al slej se bomo pobili, in to mi se z vsakim dnem zdi NEIZBJEŽNO prijatelju, oče li bit rata……

https://www.facebook.com/photo?fbid=10220988895063542&set=a.4795493656700

Torej sto debilov proti ostalim. Kratak rat bo to.

Phahaha…
Ja no, živi bili pa vidili.

Ti nisi cisto OK tam v glavi, ane?
Bogi.

Kdo sledi komu tu na monu?
Jaz tebi ali ti meni?
Pametnom dosta.

potem je pa že čas, da nehaš drugim delal slabo, ker očitno se tega zavedaš, samo nehati moraš, saj bo šlo, potrudi se

Torej sto debilov proti ostalim. Kratak rat bo to.
[/quote]

100 nas proti tisoč vas čist komot, vse vas bomo zj e b a l, ker ste usraneti, cvikarji, nosite nagobčnike, ste poslušna raja, pravzaprav hlapci, za hlapce rojeni, nikoli ne morete zmagati proti nam, ker jaz se vas osebno 10 na mene ne bojim- samo zakričim in že boste posrani in leteli na vse strani, potem mi ostane samo še ena naloga, da ujamem tebe posranega in te umijem.

😍😬

potem je pa že čas, da nehaš drugim delal slabo, ker očitno se tega zavedaš, samo nehati moraš, saj bo šlo, potrudi se
[/quote]

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

New Report

Close