Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je to že alkoholizem

Ali je to že alkoholizem

Saj pije kot motorka. Nekaj ne bo vredu, je vseeno malce preveč. Sam spijem tam do 0,5l vina, ali 3 pive in je ravno dovolj.
24 piv v treh dneh je pa malo prevč tudi zame. Če bi se ga na kakšni fešti nažlempal, pol dva dni ne bi mogel dihat, posledično pit.

si pac pijanec, kaj ima to veze z svobodo….in drugimi ljudm,i pac zatiras custva …pejt raj laufat mogoce spoznas se…
[/quote]
Po moje si ti pijana in zadeta, pa nevem od česa, ker imaš težave že z slovensko slovnico. HIK, HIK.


Evo to je to. Tudi jaz nisem bil pri zdravniku 23 let in mi doktorica ni ugotovila nobenih velikih anomalij, razen, da me je vprašala zakaj se tako redko vidiva, pa še to je bil obisk ob poškodbi roke. Opsa malo povečani trigliceridi, o alkotu pa nobene besedu, razen, da se tudi ona kdaj kao “prekrši”, to je bila njena izjava. Torej dušebrižniki, vaš odgovor. Ja seveda , če se “nabit” voziš , okoli in naokoli je ena stvar. Če pa po vašem škodiš sam sebi, kot to vztrajno promovirate je pa druga stvar.
Očitno je alkohol za vas težka mantra, res pa je da kao umre od te “bolezni” na dan dva Slovenca. Zakaj ! Ja “overdose”, ja ne boste verjeli tudi pri alkholu to velja. Doza…, kakor za katerega in to je point !!!!!!!!!!!!
Itak mora pa od teh institucij, ki delujejo v Sloveniji živet določeno z svojim statusom , beri veliko ljudi, ja seveda tudi v naši okolici. Ja tudi to je služba, priznate ali pa ne.
Ja patetično ali pa ne, če ne bi bilo nas , tudi njih ne bi bilo . Verjeli ali pa ne.
Bi šel kaj napisal , pa se mi ne ljubi.
Grem na 2 beri deci vipavskega v klet in bom razmišljam o vaših nebulozah. Hik in hok.
Aja vsa stvar je v merah, tudi v pijači…………..odnosih in seveda še v čem drugem. …………..


Evo to je to. Tudi jaz nisem bil pri zdravniku 23 let in mi doktorica ni ugotovila nobenih velikih anomalij, razen, da me je vprašala zakaj se tako redko vidiva, pa še to je bil obisk ob poškodbi roke. Opsa malo povečani trigliceridi, o alkotu pa nobene besedu, razen, da se tudi ona kdaj kao “prekrši”, to je bila njena izjava. Torej dušebrižniki, vaš odgovor. Ja seveda , če se “nabit” voziš , okoli in naokoli je ena stvar. Če pa po vašem škodiš sam sebi, kot to vztrajno promovirate je pa druga stvar.
Očitno je alkohol za vas težka mantra, res pa je da kao umre od te “bolezni” na dan dva Slovenca. Zakaj ! Ja “overdose”, ja ne boste verjeli tudi pri alkholu to velja. Doza…, kakor za katerega in to je point !!!!!!!!!!!!
Itak mora pa od teh institucij, ki delujejo v Sloveniji živet določeno z svojim statusom , beri veliko ljudi, ja seveda tudi v naši okolici. Ja tudi to je služba, priznate ali pa ne.
Ja patetično ali pa ne, če ne bi bilo nas , tudi njih ne bi bilo . Verjeli ali pa ne.
Bi šel kaj napisal , pa se mi ne ljubi.
Grem na 2 beri deci vipavskega v klet in bom razmišljam o vaših nebulozah. Hik in hok.
Aja vsa stvar je v merah, tudi v pijači…………..odnosih in seveda še v čem drugem. …………..
[/quote]

A piješ Rebulo?

Najbolj moreče pa je to, da se na zunaj sploh ne vidi. Ali je že toliko navajen alkohola? Kako je torej že z njegovimi jetri?

Najbolj moreče pa je to, da se na zunaj sploh ne vidi. Ali je že toliko navajen alkohola? Kako je torej že z njegovimi jetri?
[/quote]

A za službo nima nobenega pregleda. Če toliko pije, se bi mu moralo poznati na jetrih. GGT in GDT.

A za službo nima nobenega pregleda. Če toliko pije, se bi mu moralo poznati na jetrih. GGT in GDT.
[/quote]

Imel je pregled pred nekaj leti. Pa itak mi ne bi povedal. Trenutno se moram navaditi živeti s tem.

Imel je pregled pred nekaj leti. Pa itak mi ne bi povedal. Trenutno se moram navaditi živeti s tem.
[/quote]

Kaj se zgovarjaš, pasivna si, zato pa tudi pije.
Živi svoj life, povleči ga v življenje. Če ne gre, pa se mirno odseli.

Imel je pregled pred nekaj leti. Pa itak mi ne bi povedal. Trenutno se moram navaditi živeti s tem.
[/quote]

Ti se kar navadi. Otrok pa nikar delat. Če jih že imaš, si pa enaka pizdica kot on, če misliš, da se tudi otroci morajo navadit.

To ni alkoholizem. To se komot popije med večerjo in po večerji. Za boljšo prebavo. Da je to alkoholizem naprej mečejo zadirčneži in marginalne skupine čudakov.

To ni alkoholizem. To se komot popije med večerjo in po večerji. Za boljšo prebavo. Da je to alkoholizem naprej mečejo zadirčneži in marginalne skupine čudakov.
[/quote]

24 piksen piva po 0,5 litra čez vikend,, in potem vsak popoldne in zvečer – kao za žejo. ne me basat

Doma imaš smrdljivo pijanduro. To je dejstvo. Se imaš kaj rada?

Ne delajte iz muhe slona. Še zdravnik priporoča, da se spije 2L vode na dan. Reci, piši je to cca. 50 špricerjev na dan.


Babe nič ne pretiravamo. Ja nekaj je spiti 2 litra vode. Ne pa npr. kot včeraj od 4 popoldne do 9 zvečer celega šestorčka.


Babe nič ne pretiravamo. Ja nekaj je spiti 2 litra vode. Ne pa npr. kot včeraj od 4 popoldne do 9 zvečer celega šestorčka.
[/quote]

tolk jest spijem na slab dan, ko mi ne paše pit.

tolk jest spijem na slab dan, ko mi ne paše pit.
[/quote]
In za kaj smatraš sebe? Za alkoholika, za nealkoholika ali le za moškega, ki mora piti, da je po moškem mnenju pravi dec.


Babe nič ne pretiravamo. Ja nekaj je spiti 2 litra vode. Ne pa npr. kot včeraj od 4 popoldne do 9 zvečer celega šestorčka.
[/quote]

Je pač alfa samec.

A piješ Rebulo?
[/quote]

Lahko prosim razložiš ta “mit” o Rebuli,? Videno naprimer na lastne oči izvid krvi in urina od osebe, ki že 10 let pije po pol litra Rebule ( ampak res samo Rebule) na dan, pa presenetljivo nobenih Gama GT povišanih ( kar se takoj vidi pri rednem uživalcu alkohla), brez abstinence cca 2 meseca, da ne bo pomote – ker ne more abstinirat, redno pije vsak dan.

Kaj ima ta “Rebula” tako čudodelnega v sebi?

Ta pijandura je ves včerajšnji večer smrčala na postelji. Je bila prej očitno dovolj velika doza. Trenutno mal več delam na samopodobi, ker se moram začeti imeti bolj rada.

A za službo nima nobenega pregleda. Če toliko pije, se bi mu moralo poznati na jetrih. GGT in GDT.
[/quote]

Prosim če mi lahko napišete vse oznake, na ketere moram biti pozorna pri njegovih krvnih testih. Bolj malo pobrskala po njegovih zadnjih izvidih.
Hvala


In za kaj smatraš sebe? Za alkoholika, za nealkoholika ali le za moškega, ki mora piti, da je po moškem mnenju pravi dec.
[/quote]

sebe smatram kot teleta, ki rad pije pir.

Lahko prosim razložiš ta “mit” o Rebuli,? Videno naprimer na lastne oči izvid krvi in urina od osebe, ki že 10 let pije po pol litra Rebule ( ampak res samo Rebule) na dan, pa presenetljivo nobenih Gama GT povišanih ( kar se takoj vidi pri rednem uživalcu alkohla), brez abstinence cca 2 meseca, da ne bo pomote – ker ne more abstinirat, redno pije vsak dan.

Kaj ima ta “Rebula” tako čudodelnega v sebi?
[/quote]

Pol litra vina, kakovostnega, domačega, za odraslega človeka, ki vsaj malo giba, ni tak problem. Namreč, jetra so organ, ki se obnavljajo, tako, da o kakšnih GGT ni dvoma. In če ga res pije vsak dan, je že toliko zdreiran, da se mu niti ne pozna, da ga je ruknu. Sem poznal deda, ki je imel 85 let in soil vsak dan cca 1 l vina na dan. Pa ni umrl zaradi ciroze, ampak zaradi zlomljene kosti – strdka, ki ga je pridelal, ko je lovil petelina za kosilo!!!!!!!!!!!
Problem za jetra so žgane pijače, te naredijo obilo škode.

Prosim če mi lahko napišete vse oznake, na ketere moram biti pozorna pri njegovih krvnih testih. Bolj malo pobrskala po njegovih zadnjih izvidih.
Hvala
[/quote]

Kakšen je bil ta vikend? Mislim številka piksen piva?

Kakšen je bil ta vikend? Mislim številka piksen piva?
[/quote]

Jaz vem za 15 piksen piva. Je bil pa še v oštariji in nekje na obisku. Torej je končna cifra sigurn večja.

Jaz vem za 15 piksen piva. Je bil pa še v oštariji in nekje na obisku. Torej je končna cifra sigurn večja.
[/quote]

Kaj pa dela doma, ko pije? Je na internetu s piksno ali pred tv?

New Report

Close