Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali lahko ocenite cloveka na prvi vtis?

Ali lahko ocenite cloveka na prvi vtis?


Ti in dejstva ja haha
Lej če si o meni zmisljujes si verjetno tudi o drugih. Ti ni za verjet in ti cisto nič ne verjamem ne o antilopi niti o kom drugem. To babje opravljanje je tebi neke vrste zabava, razumem ampak res me ne zanima ok
[/quote]

Trula fato, ti je stopil na kurje oko ali na glivičen krempelj?😂


Ti in dejstva ja haha
Lej če si o meni zmisljujes si verjetno tudi o drugih. Ti ni za verjet in ti cisto nič ne verjamem ne o antilopi niti o kom drugem. To babje opravljanje je tebi neke vrste zabava, razumem ampak res me ne zanima ok
[/quote]
Glede Antilope ima prav! 👍

Trula fato, ti je stopil na kurje oko ali na glivičen krempelj?😂
[/quote]
O plešasti maneken samo si ti jos falijo.
Kaki kaj rast las.? Se kej manj puklasto držiš.?


O plešasti maneken samo si ti jos falijo.
Kaki kaj rast las.? Se kej manj puklasto držiš.?
[/quote]
Ne hodi v mojo bližino, ker se čuti, da si se pošteno usmrdnla od včeraj, nisem dolžan prenašat tega smradu.😂


Ne hodi v mojo bližino, ker se čuti, da si se pošteno usmrdnla od včeraj, nisem dolžan prenašat tega smradu.😂
[/quote]

Bodi brez skrbi, v tvojo bližino ne bi hodila tud če mi plačajo. Me je strah, da bi se nalezla tvoje lepote.

Jaz sem z mojim 35 let, nama kar klapa.
Kar se pa možganov tiče, imam pa tudi za tebe in tebi podobne psihiatrične uporabnike, izdelan profil. Unmu plavemu govnjaču pa sploh ne odgovarjam. Njemu pa ne dajem druge šanse nikoli.

Energije, ki jo nekdo oddaja, ne more sfejkat nihče. In prvi vtis ni samo mrtva riba, ampak celoten vtis. Ljudje velikokrat nasrkajo zato, ker ne verjamejo in ne sledijo svojemu občutku. Marsikaj se da naučit, iskrenost pa začutim takoj. Recimo, ne verjamem v ponarejeno prijaznost ženske z zoprnim obrazom, tistim ko je neprijeten karakter izklesan okoli ustnic. Niti v tisto, da vsak zasluži drugo šanso. Vsak ne.
[/quote]

Kakšen se tebi zdi nek obraz, je samo stvar tvojega okusa, ne pa pokazatelj karakterja človeka. S takšnim razmišljanjem te bo v življenju še fajn zaj… nekdo s “simpatičnim” obrazom.


Ti in dejstva ja haha
Lej če si o meni zmisljujes si verjetno tudi o drugih. Ti ni za verjet in ti cisto nič ne verjamem ne o antilopi niti o kom drugem. To babje opravljanjee je rekel…ntebi neke vrste zabava, razumem ampak res me ne zanima ok
[/quote]
Nic si ne zmisljujem in ti to dobro ved meri ne seri, tako je pac bilo, zato tud menjas nike ampak kot sem ze rekel…ne seri meri…in ne bluzi o antilopi amoak si najdi cen stare poste in si jih preberu in zabij v prazno glavo.

Jaz sem z mojim 35 let, nama kar klapa.
Kar se pa možganov tiče, imam pa tudi za tebe in tebi podobne psihiatrične uporabnike, izdelan profil. Unmu plavemu govnjaču pa sploh ne odgovarjam. Njemu pa ne dajem druge šanse nikoli.
[/quote]
Seveda si si zbrala partnerja na podlagi prvega vtisa…seveda seveda..o ostalem pa…delas vrednostne sodbe na podlagi zapisanega, se ti vidi da si zrela za psihiatrijo…butara

Kakšen se tebi zdi nek obraz, je samo stvar tvojega okusa, ne pa pokazatelj karakterja človeka. S takšnim razmišljanjem te bo v življenju še fajn zaj… nekdo s “simpatičnim” obrazom.
[/quote]

Sploh ne gre za stvar okusa glede vizuelne simpaticnosti obraza, lahko ima clovek cisto lep obraz, simpaticen, a je na njem nekaj, kar je zoprno.
Vcasih sem orav uskala, kaksno napako ima kdo na obrazu, da me moti, pa je nisem nasla.
Gre za neko ‘senco’ cez obraz, ki ni ocem vidna kot detajl obraza, ampak bolj kot nek motec cut.


Nic si ne zmisljujem in ti to dobro ved meri ne seri, tako je pac bilo, zato tud menjas nike ampak kot sem ze rekel…ne seri meri…in ne bluzi o antilopi amoak si najdi cen stare poste in si jih preberu in zabij v prazno glavo.
[/quote]
Seveda si zmisljujes in ti to dobro ves. Pač nedojeban stari bedak, ki živi za zgodbice


Seveda si zmisljujes in ti to dobro ves. Pač nedojeban stari bedak, ki živi za zgodbice
[/quote]

Jadi jadi jadi…bla bla bla

Jadi jadi jadi…bla bla bla
[/quote]
Ne vem kaj imaš od tega da napletas fuuk zgodbice o drugih
Se vidi da živiš v pomankanju seksa haha


Ne vem kaj imaš od tega da napletas fuuk zgodbice o drugih
Se vidi da živiš v pomankanju seksa haha
[/quote]
Za nimfomanko je pomanjkanje ze ce samo 5x na dan….le kdo je v pomanjkanju te vprasam?


Za nimfomanko je pomanjkanje ze ce samo 5x na dan….le kdo je v pomanjkanju te vprasam?
[/quote]
Mal si čuden. V isti sapi trdiš da se kurbam in stradam. Kako gre to skupaj haha
Malo manj se ukvarjaj s tujim spolnim življenjem (predvsem malo manj kurbirskih zgodbic si izmisljuj) in malo več s svojim
Si mal zmeden


Mal si čuden. V isti sapi trdiš da se kurbam in stradam. Kako gre to skupaj haha
Malo manj se ukvarjaj s tujim spolnim življenjem (predvsem malo manj kurbirskih zgodbic si izmisljuj) in malo več s svojim
Si mal zmeden
[/quote]

Noop ti si malo po svoje razlagas bi rekel, drugac pa se nisi dozivela lakote v izobilju?

Noop ti si malo po svoje razlagas bi rekel, drugac pa se nisi dozivela lakote v izobilju?
[/quote]

Tebi nekaj manjka.

Noop ti si malo po svoje razlagas bi rekel, drugac pa se nisi dozivela lakote v izobilju?
[/quote]
Ja ja se zdaj ne vem kdo je moj ljubimc navkljub vsem tvojim besedam
Slabo ti gre slabo

Tebi nekaj manjka.
[/quote]
Sam da imas ti vsega v izobilju hehe,


Ja ja se zdaj ne vem kdo je moj ljubimc navkljub vsem tvojim besedam
Slabo ti gre slabo
[/quote]

Se bos ze spomnila ko bo cas

Se bos ze spomnila ko bo cas
[/quote]
Evo sem se ze spomnila, ti si moj ljubimec
Bumbar haha

Ma ne vem.
Se je tudi že zgodilo, da sem se fajn usekala pri oceni, ( čeprav sem se že izboljšala po tistem.)
Prvič, me ljudje ne zanimajo hudo zelo močno, drugič sem čisto preveč zaupljiva, o ljudeh mislim najboljše, dokler se ne izkaže drugače, tretjič v svoj notranji krog spustim samo krepko preverjene, za ostale mi pa več ali manj dol visi.
Zaznam pa masko – se pravi začutim, da se nekdo pretvarja, ampak to se itak vsi, odvisno od notranje moči, ki jo kdo premore.


Evo sem se ze spomnila, ti si moj ljubimec
Bumbar haha
[/quote]

Ma, ne ukvarjaj se z njim. Škoda energije. :))

Za sorodnika sem takoj vedela, da oseba, s katero se bo poročil, ni primerna zanj. Na prvem obisku je bila potuhnjena, skoraj besedice ni spregovorila. Sedaj govori naprej in nazaj, včasih je ustaviti ne moreš. Precej ljudi je že med sabo sprla, on pa še kar ne vidi, za kakšno osebo gre. Ta isti moški tudi zase govori, da odlično preceni človeka. :)))

Ma, ne ukvarjaj se z njim. Škoda energije. :))
[/quote]
Super duper pravnica iz ju ki ji je dala barca tinte pit z poznavanjem delovne in davcne zakonodaje .Takrat si dozivela zivcni zlom na forumu in zacela pogrom da prikrijes lastno nesposobnost in neznanje s podrocja ki ga je barca obvladala….si le prilezla izpod kamna hehe..kot ljubiteljica ustasluka bos z zidinjo perfektna naveza

New Report

Close