Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali lahko ocenite cloveka na prvi vtis?

Ali lahko ocenite cloveka na prvi vtis?


Evo sem se ze spomnila, ti si moj ljubimec
Bumbar haha
[/quote]
Ne no.🤣🤣🤣🤣


Super duper pravnica iz ju ki ji je dala barca tinte pit z poznavanjem delovne in davcne zakonodaje .Takrat si dozivela zivcni zlom na forumu in zacela pogrom da prikrijes lastno nesposobnost in neznanje s podrocja ki ga je barca obvladala….si le prilezla izpod kamna hehe..kot ljubiteljica ustasluka bos z zidinjo perfektna naveza
[/quote]

Mary je fajn punca, ni zakompleksana tako kot ti.


Nekak isto tud jst.

Nimam čudežnih sposobnosti, da bi že ob prvem srečanju ocenila človeka. Sem še dokaj naivna.
Me pa takoj začne motiti, če nekdo preveč govori, se hvali, govori samo o sebi, spoznam, kdo je ošaben, kdo je vulgaren (preklinja in grdo govori), začne takoj govoriti o drugih in jih opravlja, opazim, da je nekdo neurejen in zanemarjen.
Po drugi strani me moti tudi, če je nekdo tiho kot miš, za take pa sploh ne vem, kaj naj si mislim. Ne vem, kaj se tej osebi mota po glavi.
Včasih nas zavedejo tudi zelo prijetni in prijazni ljudje. Taki niso v resnici, pač pa samo igrajo. Lahko so pravi manipulatorji in se samo navzven kažejo v taki luči.


Super duper pravnica iz ju ki ji je dala barca tinte pit z poznavanjem delovne in davcne zakonodaje .Takrat si dozivela zivcni zlom na forumu in zacela pogrom da prikrijes lastno nesposobnost in neznanje s podrocja ki ga je barca obvladala….si le prilezla izpod kamna hehe..kot ljubiteljica ustasluka bos z zidinjo perfektna naveza
[/quote]

Tega pa se spomnim, če misliš tisto, ko je Antilopa trdila in žalila, da se nikakor ne bi ministrstvo motilo in bi imela Barca prav, pa je potem Barca prilepila sken, da je res imela prav ona. Uh, je znorela.
Verjetno je tudi zato takrat, ko je Barco napadal Vagabund, tudi ona napadala zraven. Ji pa priznam pogum, da je pljuvala registrirana, vsak v par odgovorih. Razen če ni bila samo napaka in se je pozabila odjaviti. Tudi to je mogoče.

Ne dovolim si presojati človeka na osnovi enega (prvega) vtisa. Preveč okoliščin je, ki lahko na o vplivajo in dajo napačno sliko. Sem pa ugotovila, da se mi tisti prvi občutki o človeku kasneje (ob nin po mnogih interakcijah) pogosto potrdijo. Kaže, da imam tudi jaz dobro intuicijo.

New Report

Close