Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali oblečete modrc tiste, ki zjutraj peljete psa ven?

Ali oblečete modrc tiste, ki zjutraj peljete psa ven?

Odgovor na objavo uporabnika
Nastia, 04.07.2022 ob 17:55

Za doma ga nimam nikoli oblečenega. Tudi na vrt in okrog hiše sem brez. Ko smo še imeli psa, sem šla vedno brez modrca, pa ni važno ali je bilo zjutraj ali popoldan ali zvečer. Nevem zakaj ste ene toliko proti temu. Mene nič ne moti kaj se mi vidi in kaj ne. Dokler lepo stojijo ni nobenega problema, ko pa se začnejo povešati pa res ni lepo za videti. Imam to srečo, da imam podedovanih kar nekaj dobrih genov.

da si cipica ki hlepi po pozornosti

je kar hudo ce te moski ne povohajo ce ne kazes josk

Ekola, zdajle iz sprehoda s psom. Od osmih, ki sem jih srečala, bi lahko rekla, da jih je bilo vsaj pet brez. Drugace nikoli ne gledam kako so ljudje oblečeni, danes pa sem bila malo bolj pozorna na to. Tudi, ko se kje ustavim in s kakšno drugo žensko spregovorim par besed še nikoli nisem začutila, da bi bilo komu nerodno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnna, 05.07.2022 ob 06:11

Ekola, zdajle iz sprehoda s psom. Od osmih, ki sem jih srečala, bi lahko rekla, da jih je bilo vsaj pet brez. Drugace nikoli ne gledam kako so ljudje oblečeni, danes pa sem bila malo bolj pozorna na to. Tudi, ko se kje ustavim in s kakšno drugo žensko spregovorim par besed še nikoli nisem začutila, da bi bilo komu nerodno.

In ti?  Si bila tudi brez?

Kkr kdaj, včasih z včasih brez.. sm iz vukojebine pa še krav nimam, da bi me gledale..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.07.2022 ob 07:48

Kkr kdaj, včasih z včasih brez.. sm iz vukojebine pa še krav nimam, da bi me gledale..

👍

Jaz ga včasih tud sam v gatah vn peljem. Nimam občudovalcev.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9930, 05.07.2022 ob 07:57

👍

Jaz ga včasih tud sam v gatah vn peljem. Nimam občudovalcev.

Če bi js bla povsem brez občudovalcev, bi še gate dol dala😂

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.07.2022 ob 08:01

Če bi js bla povsem brez občudovalcev, bi še gate dol dala😂

Tudi to je možno, ampak ne, ko psa peljem ven, ampak na terasi na fotelju.

Jaz zjutraj vedno premešam podeželski zrak z dojkama brez modrca. Človek se mora malo prezračit.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je707, 05.07.2022 ob 08:23

Jaz zjutraj vedno premešam podeželski zrak z dojkama brez modrca. Človek se mora malo prezračit.

Če maš male ni kaj dosti koristi od mešanja.   😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9930, 05.07.2022 ob 08:24

Če maš male ni kaj dosti koristi od mešanja.   😂😂😂😂

Niso tako male. So kar konkretne.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je707, 05.07.2022 ob 08:28

Niso tako male. So kar konkretne.

Onda se   ljuljaju.

Bolje da ljulja nego žulja.    😂😂😂😂😂😂😂

Vedno brez gat in modrca, ker tako spim. Pa navlečem samo tanko oblekico čez in zletim ven. Kdo se bo oblačil, če ima kuža silo. Na sprehodu nikjer nikogar, kakšna srnica ali zajec. Imamo lepo sprehajalno pot okoli jezera in razen rac, ptičkov ni nikjer nikogar. Ko pa pridem domov se potem uredim za delo in spijem kafe preden grem. Zadnje čase v lokalnem baru, mi je všeč družba.

Odgovor na objavo uporabnika
Lola534, 05.07.2022 ob 08:32

Vedno brez gat in modrca, ker tako spim. Pa navlečem samo tanko oblekico čez in zletim ven. Kdo se bo oblačil, če ima kuža silo. Na sprehodu nikjer nikogar, kakšna srnica ali zajec. Imamo lepo sprehajalno pot okoli jezera in razen rac, ptičkov ni nikjer nikogar. Ko pa pridem domov se potem uredim za delo in spijem kafe preden grem. Zadnje čase v lokalnem baru, mi je všeč družba.

Tebe bi pa bilo vredno spoznati.  Mi je všeč tvoj stil.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9930, 05.07.2022 ob 08:34

Tebe bi pa bilo vredno spoznati.  Mi je všeč tvoj stil.

O hvala. Ja se bo treba zapeljat v moje konce. Sem precej aktivna in vedno v muvingu, tako da nisem neka dobra prijateljica. Za kakšno kavo ali limonado si pa vedno vzamem čas vmes. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Lola534, 05.07.2022 ob 08:37

O hvala. Ja se bo treba zapeljat v moje konce. Sem precej aktivna in vedno v muvingu, tako da nisem neka dobra prijateljica. Za kakšno kavo ali limonado si pa vedno vzamem čas vmes. 🙂

Ko bi le vedel kje je to jezero.  😁

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9930, 05.07.2022 ob 08:39

Ko bi le vedel kje je to jezero.  😁

Saj jih ni veliko v Sloveniji 😉 če si nekaj močno želiš, boš našel pot.

Ti bom puščala drobtinice domačih piškotov.

Odgovor na objavo uporabnika
Lola534, 05.07.2022 ob 08:47

Saj jih ni veliko v Sloveniji 😉 če si nekaj močno želiš, boš našel pot.

Ti bom puščala drobtinice domačih piškotov.

Lahko mi zaupaš  na privat.   😁

 

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9930, 05.07.2022 ob 08:52

Lahko mi zaupaš  na privat.   😁

 

[email protected]

S privat imam slabe izkušnje žal. Sami psihiči. Če nama je usojeno… boš uganil in me našel. Častim jaz kavico.

Odgovor na objavo uporabnika
Lola872, 05.07.2022 ob 08:55

S privat imam slabe izkušnje žal. Sami psihiči. Če nama je usojeno… boš uganil in me našel. Častim jaz kavico.

Iskanje igle v kupu sena.  😂

Sicer nimam več psa, ampak sem danes zjutraj pred službo nesla smeti in šla še na krajši sprehod, oblečena v kratko majčko brez moderca, in v čisto kratkem črnem trikoju…super občutek 😇

Eni ste pa res zategnjeni. Pa kaj če se vidijo joške v oprijeti majici? Če so lepe, pokončne, nimaš kaj modrca uporabljati. Saj se moškim tudi vidi obris penisa v hlačah pa še nikdar nisem slišala da bi se kdo blazno sekiral okoli tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2839, 05.07.2022 ob 09:03

Eni ste pa res zategnjeni. Pa kaj če se vidijo joške v oprijeti majici? Če so lepe, pokončne, nimaš kaj modrca uporabljati. Saj se moškim tudi vidi obris penisa v hlačah pa še nikdar nisem slišala da bi se kdo blazno sekiral okoli tega.

In kamelji prst pri ženskah, ko imajo oprijete hlače, kopalke …

Omejene mone seveda take ženske motijo, medtem ko moškemu delu populacije pa takšni pogledi večinoma pašejo 😇

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 05.07.2022 ob 09:34

Omejene mone seveda take ženske motijo, medtem ko moškemu delu populacije pa takšni pogledi večinoma pašejo 😇

Kateremu moškemu delu so ta viseča vimena všeč? Ostankom željnih fuka , samo da ima pizdo, pa ni važno kaka je? Na monu namreč ni mladih deklet okoli 20., da bi bilo to še lepo za pogledat.

 

Sicer pa pustimo kako je videt. Si ne predstavljam, kako se počuti ženska, ko ji mahedrajo okoli tisti razlezeni povešeni joški, ker to je le neka teža, ni to tako kot tič dedca med nogami. Pa še tu je boljši občutek če je v udobnih oprijetih gatah.😁 Tako da najbrž bi bilo logično, da ima vsaka  modrc že zaradi svojega počutja.

Jaz ne grem brez modrca samo zaradi družbenih norm. Drugače so moji joški lepi v oprijeti majčki. 🙂 Res me je preveč sram, da bi šla kamorkoli brez, ampak to je zaradi krščanstva. 🙂

New Report

Close