Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali obstaja kakšen narod, ki bi ga Slovenci toplo sprejeli – kot migrante, “izbeglice”?

Ali obstaja kakšen narod, ki bi ga Slovenci toplo sprejeli – kot migrante, “izbeglice”?

Ok., začnimo od začetka te pizzzdarije, zarad katere se zaletavaš v mene… Pa mislim, da si že ene parkrat to počelo neki časa nazaj, po stilu pisanja bi rekel, da si ženska, ker moški bi bil bolj konkreten z bolj grobimi besedami v smislu bedak, k reten itd amapk ok. ti valjda veš kaj si, ko se pogledaš pred ogledalom… Tukej je moj prvi komentar padel na čokoladko, ki je napisala tisto kar je in jst se s tem u nulo strinjam.. Ne bom rekel, da so vsi avtohtoni Slovenci takšni ampak v večini je tako kot sm jst napisal in seveda jst to lahko napišem zato, ker nimam stoletnih korenin v Sloveniji, torej sem opazovalec in to REALEN opazovalec, pa niti ne ob vrčku piva, tam prevladujejo večinoma Slovenci čistokrvnega porekla. Kako se naj jst zdej z nekom sploh v debato spravim, če si ti DUH, brez stalnega nika in obraza. Torej, pazi foro, ti kot čistokrvni Slovenec, brez lica, se pogovarjaš z mano, ki sem človek xy nacionalnosti, ajde recimo japonc, ali bolje bosanc srb šiptar, to kar Slovenci najbolj sovražite.. in, kdo od naju dveh je človek na mestu in kdo ni…, tukej vprašanjo sploh ni, jst sem car za tebe, bom povedal po balkansko.. Men ni problem, ti piš o men kar čes, imaš pravico, saj se javno izpostavljam tukej amapk človek buten se v glavo al pa zalet v zid z njo, da doživeš pretres in ber kaj pišeš…, kdaj sm jst pisal, da sovražim Slovence istočasno pa nobenega naroda bivše juge nism nikoli poveličeval, sem pa dal komentar kot obrambo na določeno nacijo, v demokraciji je tud to možno, kdo si bi mislil, a ne.. in ta o fukaču, ko si milaa(o) komentiral. Vse kar sem pisal sem pisal o svojih doživetjih pred cca 20 timi leti.., seveda pa upam, da bo f u ka l vsaj do smrti, zna se pa zgodit, da bom tud po smrti, ker to zelo rad počnem..
Zdej pa o politiki, ki je prisotna v mojem živeljnju od kar sem rojen, ti boš men pisalo, da jo poznam samo ob vrčku piva. Lep primer, zrastel sem gor ob sosedih, katera sta bila oba v taborišču med 2s.v. in na drugi strani čez cesto sosedi, ki so odkrito simpatizirali z domobranci, kdo si bi mislil, pa to v “komunististični” Jugoslaviji, jugo oficirji, dokelr nism prišel v šolo v Ljubljano jih sploh videl nism, so mi pa bili zoprni prec, ko sem jih videl, ker so bili priviligirani in mi ni bilo jasno zakaj so oni nekaj več kot moji starši, ki jebejo ježa kot delavci za minimalno plačo, tako da sm jst svojo neutralno držo gradil skozi otroštvo in družbo ob kateri sem rastel in ja, točno s prstom lahko pokažem na človeka kdo je šoder in kdo je ljudina in ti si šoder jst pa ljudina v tem najinem prepucavanju in to samo zato ker se spuščaš v debato z mano brez lica, zarad tega ti lahko tako rečem, čeprav se delaš potlej na koncu vsakega tvojga pisanja neki pacifist, kao imejmo se radi…, glumac. Jst sovražtva nikoli nism podpihoval ali celo sovražno pisal tukej proti nobenemu.
Zdej pa, če me še kdaj komentiraš imej vsaj tolko obraza, da napišeš, da sva že bila v debati, da ne izgubljam čas in energijo in ti več ne odgovarjam, gotofo…, jp, bog s tabo, z mano je že, ker sm jst Bog in car v enem za tebe. Aja, še to strel v koleno, ti bi rabilo strel v glavo in to od svoje roke…, pa ne me več dr-kat z xy niki, ker je res škoda vsake sekunde cajta za tebe.
Mene bi bilo sram na tvojem mestu, če bi bil tak v virtuali kot si ti, čisto resno, sm toliko, da veš kakšn je moj karakter, ker jst sem tak kot sem tukej tud v reali, ko boš ti to doseglo boš seb lahko rekel … človek, ne pa, ko pošlješ 5€ na karitas…….
[/quote]

Sem Srb kot ti, živim pa že tretjo generacijo tle. Imam se za Slovenca, Srbe spoštujem, kot vsako drugo pridno in pošteno nacijo. Predvsem to, ki mi daje dom. Slovenijo in Slovence. Ponosen sem tako na Srbe, kot Slovence in ne bom dovolil vsegliharstva. Jasno?
Do sedaj so mi pizdarijo naredili le drugi. O politiki pa ne bi.
Vedno bom vsakemu Srbu, tudi tebi, jasno povedal, da nehaj sramotit naše ljudi s takimi izjavami. Torej Srbe. Ponovno, naj te bo sram. Konpno greš lahko kamorkoli, da ne boš revež, ker nimaš svoje lastne pameti in ne veš, kdo si in kam spadaš. Mimogrede, tudi naši starši so bili le navadni delavci.
Bi blo to to?

Ali obstaja kakšen narod, ki bi ga Slovenci toplo sprejeli – kot migrante, “izbeglice”?

Norvežanke, Švedinje……

Dance in Nizozemce 😉

Ker je bolj brano Zato, ker ti , ki to počnejo so priklopljeni a državne jasli in cizajo državo s teškimi parami že celo življenje, Takoj ko je padel iz p.i.z.d.e je postal strošek države, delal nikoli nič ni in nikoli nhe bo, je nesposoben delomrzneš, ki je našel terno v propadli državi, ki ščiti trikrat žgane kriminalce, za slovenca jim pa kaj dosti ni mar, kar je emperično in dejansko dokazano. Zdravstvo je propadlo, vojska tudi, plačuješ jano sektor, ven pa nič ne dobiš.Dostpopa do javnih dobrin nimaš. Za enga kriminalca iz iraka pa so skorakj vse oblasti in skoraj vsi politiki poskrbeli. Hitro so ga operiarli na moje stroške, zdej se pa še nažira na moj račun pa zaj.e.b.a.v.a, ke rnjega baš briga za to kar je naredil. Tisti kafer loverji, cuzavci državnega proračuna, zastopniki pravic krimilalcev homo sapiensov, so ga dobro podučili, da s emu v zlati propadli republiki shitty hole pač ne more nič zgoditi. V savdski arabiji, kamor seveda ni upal jit delat p.i.z.d.a.r.i.j.e bi ga nabili na kol čez ritno luknjo, pa čez usta ven, ko unga prašička, ki ga a roštilju zavrtite


To so že sarajevski Top Lista Nadrealistov skontali – glej video v uvodnem delu teme.

De omnibus disputandum..

80. ☺

Za nezakonite prehode sm tud jst. Sam sem pa gor rastel z enim res zanimivim filingom, ki je pa bil klasično slovenski… Nemci, Angleži, pač ljudje iz zahodnih držav so nekaj več od nas, pa čeprav je bil model klošar amapk on je nakaj več, ko ga recimo primerjaš z enim doktorjom, ki je prišel iz Balkana.
Doktor iz Balkana je čoban, dobr je, dokler ga rabimo, klošar iz zahoda je gospod, tako je to v realu, slovensko dušo poznam isto kot svojo, sem že kar nekaj časa na tem svetu, je takšna malo hinavska, aaa, veš, kar se tega tiče, je pa tud zelo delavna amapk ze danar zna hitro postati prodana duša…
[/quote]

Leta 85. sem imela krg.ginekologa z Reke, šef ginek, anastezista z Makedonije, tudi šef, itn.
Sami povedali, ker je beseda ravno na to zanesla, kam kdo potuje in od kod smo.
Pa prej nobeden vedel in nobeden se usajal.
Vsi danes upokojeni, še vedno cenjeni, doma tu, niso nikamor odšli.
Sploh ne poznam nikogar, ki bi šel v penziji nazaj v matično domovino, čeprav jo imajo radi in tam svoje ljudi.
Preprosto so tu sprejeti, cenjeni s strani običajnih ljudi, kot stroke, ki ji pripadajo.
Tako, da so tvoje izkušnje kaj klavrne ali pa kar na pamet posplošuješ.
Če že, povej vsaj en svoj negativni primer.


Zakaj smo Slovenci na neki svoj način “zajebani”?
Smo edini slovanski narod, ki mejimo na dva mnogoštevilčnejša, germanski in romanski naroda. Na naroda, ki sta leta, desetletja in stoletja bila na višjem kulturno-tehniškem nivoju.
Jebali so nas in si stoletja prisvajali naša ozemlja in če si hotel obstati, si moral biti smotan in v nekem smislu zajeban. V kolikor nisi bil si se asimiliral in mi, ki smo ostali, smo smotkoviči.
Res je, da smo tukaj na prepihu in pravih “nas” ni več.
Simpatiziram in rad sprejemam vse Slovane, ki pa se tudi v naslednji generaciji asimilirajo…

Leta 85. sem imela krg.ginekologa z Reke, šef ginek, anastezista z Makedonije, tudi šef, itn.
Sami povedali, ker je beseda ravno na to zanesla, kam kdo potuje in od kod smo.
Pa prej nobeden vedel in nobeden se usajal.
Vsi danes upokojeni, še vedno cenjeni, doma tu, niso nikamor odšli.
Sploh ne poznam nikogar, ki bi šel v penziji nazaj v matično domovino, čeprav jo imajo radi in tam svoje ljudi.
Preprosto so tu sprejeti, cenjeni s strani običajnih ljudi, kot stroke, ki ji pripadajo.
Tako, da so tvoje izkušnje kaj klavrne ali pa kar na pamet posplošuješ.
Če že, povej vsaj en svoj negativni primer.
[/quote]
Po 20tih letih bivanja v SLO, je za Slovane edina domovina SLO.
Za druge vere in neslovanske narodnosti tega ne morem reči.
V Nemčiji še tretja generacija Turkov v celoti ne govori nemško.


Po 20tih letih bivanja v SLO, je za Slovane edina domovina SLO.
Za druge vere in neslovanske narodnosti tega ne morem reči.
V Nemčiji še tretja generacija Turkov v celoti ne govori nemško.
[/quote]

V večini, Turki v Nemčiji, se prostituira. Oba spola. Glede na to, da imajo prav vse pogoje za šolanje, kariero in udobno življenje.
Kot kaže, jim ne ustreza.
O tem ne govorijo radi, ne eni, ne drugi, dejstvo pa je.

Npr je dobro napisal. Jasen dokaz, da naši predniki niso nikoli bili hlapci.

Da smo hlapci, bečki konjušari je že iz tega u pičkumaterinega jezika jasno, da gre za srbsko propagando.

Srbska realnost brez slovenskega denarja pa je takala:

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwii9KSj06_jAhXHzoUKHVmrBpMQFjAAegQIBBAB&url=https{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fsiol.net{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fnovice{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fsvet{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fprostitucija-v-dubaju-srbkinje-s-prodajo-svojega-telesa-sluzijo-tisoce-evrov-502175&usg=AOvVaw2x73nOx65IM8dT-i7XtsWf

Hlapec ima pri Čehih drug pomen – izraz za fanta, moškega.

Morda pa so nekateri Cankarja narobe razumeli? Zadnje leto ga odkrivamo, da ni bil beden pijanček….

Vesel oče, nikoli hlapec

Slovenci bi najbolj toplo sprejeli alkoholike.

Leta 85. sem imela krg.ginekologa z Reke, šef ginek, anastezista z Makedonije, tudi šef, itn.
Sami povedali, ker je beseda ravno na to zanesla, kam kdo potuje in od kod smo.
Pa prej nobeden vedel in nobeden se usajal.
Vsi danes upokojeni, še vedno cenjeni, doma tu, niso nikamor odšli.
Sploh ne poznam nikogar, ki bi šel v penziji nazaj v matično domovino, čeprav jo imajo radi in tam svoje ljudi.
Preprosto so tu sprejeti, cenjeni s strani običajnih ljudi, kot stroke, ki ji pripadajo.
Tako, da so tvoje izkušnje kaj klavrne ali pa kar na pamet posplošuješ.
Če že, povej vsaj en svoj negativni primer.
[/quote]

Veste gospa, tud jst sem leta 85 živel in to zelo intezivno delo, izabroževanje, športno igrišče, dom, ni bilo samo kuča, poso, poso, kuča… pa sem se tu pa tam srečaval recimo z malo bolj tako čudnimi ljudmi ampak pazite to Slovenci… in tem modelom ni bilo treba kej dost reč, da te je po domače užgal, če mu ni bilo kej prav, ker so bili enostavno tako upaljeni v glavo. Predvidevam, da veste, da so bili to malo divji modeli, tipi, ki jih pa vi ne srečujet vsak dan v življenju, kot recimo navijači raznih nogoemtnih klubov. Niso vsi kulturni gospodje in gospe iz Ljubljene, đabe ti tem kretenom kežeš doktorski naziv, če maš pa vič na koncu.
En dokaz, k ome že prosite za njega, delal sem ob enem modelu, bil je jager, tist, ki živali strela v hosti, hrust kot Peter Klepec iz pravljice, no tud jst glih nism bil in nism žgoljo, že v njegovi bližini si čutil tisto avro….. mržnje sovražtva, ne moreš, da verjemš, kdo si bi mislil, še je tega, dosti, ni Slovenija sm Luuublana… Tukej imate na tem forumi lep primer Veselga očeta, ki mene sploh ne moti, ker sem navajen takih ljudi, malo ga berite, pa berite komentaje SDS volicev itd.
No, pa lep primer ste mi dali doktorja Makedonca…, vidite, ko ne poznate ljudi bivše juge… Makedonci so takoj za Šiptarji najbolj prilagodljivi ljudje, seveda dosti bolj prijazni kot šiptarji, pa zelo pridni in nekonfliktni, selitev iz Makedonije zelo resno vzamejo in se zelo hitro tud jezika naučijo, ni tukej zajebancije, ko pridejo na pečalbo v tujino, delali bi 25 ur na dan, sm jih zajebe dejstvo, ker ima dan samo 24 ur, sm, da so šli iz Makedonije…. Navsezadnje tud zdej uvažajo doktorje glih iz Makedonije in seveda, tako mimogrede, tist, ki gre iz Makedonije kolikor sem jst opazil gre za vedno in se samo še kot turist vrača tja, ste že bili tam…., že sonce žge dosti bolj kot pri nas.., pa kdo neki si bi želel tam živet, ki ni rojen tam…, ajaaa, vi boste zdej našli en pozitiven primer, da me boste demantirali….. jst jih bi lahko pa še ene deset, ko tako čitaš ljudi med vrsticami, kot Sportske novosti, ki so izhajali tud leta 85. Doktor iz Reke, človek, pa Reka je tukej, pred nosom, bil sem celo trikrat s kolesom tam.., pa Hrvati nimajo vič na koncu priimka ampak večinoma ič…, to je pa prec malo drugač, kakšne malenkosti, kdo si bi mislil..
Tako mimogrede, men se jebe za vse, celo za Amere, Ruse, Kubance, Špance, tud za Japonce katere pripadnik sem, ko spim…, veste, kot je bilo v enem Jugo filmu….., ko je rekel učitelj učencem, Poglejte Japonce, oni tud, ko spijo…, delajo in od takrat sem rekel, jst, ko spim sem Đapanac, jebi ga….., skratka jebe se mi za vse, ker men je v Sloveniji maajka, kot pravijo na Balkanu, peprosto zato ker sem rojen tukej.., zelo dober čut pa imam, kdo je na tem svetu preprosto dober človek in kdo je glumac, ne glede na nacionalnost, psiho imam, kar se tega tiče dobesedno izpiljeno uuu nulo, tukej sem pa mojster v fohu kot se pravi…., če si v športu čutiš tud telesni stik, takšne udarce pod pasom, kot se temu reč v športu, ne samo duševni. Vi seveda o tem verjetno nimate pojma, predvidevam, poklanjam vam pa še dva komada jugo muzike, da vam bo lepši dan, sm zgleda, da bo spet dež, ker se mi več niti ne, da v tej temi razlagat kar se teh zadev tiče.
Bi še tistemu modelu, Srbu in mu ni jasno, da sem jst Đapanac, ki se stalno zaletava v mene že v parih temah še stvari razlagal, sm sm rekel, da ga več ne bom komentiral, tako, da je to to za ta dnnnar….

https://www.youtube.com/watch?v=c9-8cDaTnwM

https://www.youtube.com/watch?v=AhLAdWq6e18


Zakaj smo Slovenci na neki svoj način “zajebani”?
Smo edini slovanski narod, ki mejimo na dva mnogoštevilčnejša, germanski in romanski naroda. Na naroda, ki sta leta, desetletja in stoletja bila na višjem kulturno-tehniškem nivoju.
Jebali so nas in si stoletja prisvajali naša ozemlja in če si hotel obstati, si moral biti smotan in v nekem smislu zajeban. V kolikor nisi bil si se asimiliral in mi, ki smo ostali, smo smotkoviči.
Res je, da smo tukaj na prepihu in pravih “nas” ni več.
Simpatiziram in rad sprejemam vse Slovane, ki pa se tudi v naslednji generaciji asimilirajo…
[/quote]

Do onih z orožjem nismo “zajebani”. Zajebani smo do onih brez orožja – beguncev in migrantov.

De omnibus disputandum..

Če bi bili do Srbov zajebani, nas ne bi že od sr. veka plenili, od. l 1945 pa se še naselili…in zdasj jih tukasj gledamo kot župane, poslance, direktorje,….KOT TERMITE!

Italjane, Francoze, ni problema. So mi dosti bližje kulturno kot kakšen vzhod.

Ne obstaja tak migrant, da bi ga lahko sprejeli.

Stanovanj ni, služb ni, nič nimamo še za sebe ne

Ne norčuj se iz nas in lastnih državljanov, mater.

Stanovanje mi oddajajo Srbi, Bosanci v moji državi, cel živ drek, lahko bi mi ga pa samo Slovenci.

Še nad slovenci iz venezuele so vihali nos

Brez določene mere ksenofobije, morda bolje – zadrtosti, bi slovenski narod izginil že davno.
Napoleon je v naše kraje v resnici prinesel kulturno svobodo in šole, česar pa od takratnih vladarjev ni bilo upati. Zato je povsem jasno, zakaj spomeniki Napoleonu.

Do onih z orožjem nismo “zajebani”. Zajebani smo do onih brez orožja – beguncev in migrantov.
[/quote]

Spoštovani Stepni Volk, tokrat ste me pa razočarali…

Proti Argentinskim Slovencem je bil cel pogrom, ko so zaradi krize v ARG hoteli nazaj

Leta 85. sem imela krg.ginekologa z Reke, šef ginek, anastezista z Makedonije, tudi šef, itn.
Sami povedali, ker je beseda ravno na to zanesla, kam kdo potuje in od kod smo.
Pa prej nobeden vedel in nobeden se usajal.
Vsi danes upokojeni, še vedno cenjeni, doma tu, niso nikamor odšli.
Sploh ne poznam nikogar, ki bi šel v penziji nazaj v matično domovino, čeprav jo imajo radi in tam svoje ljudi.
Preprosto so tu sprejeti, cenjeni s strani običajnih ljudi, kot stroke, ki ji pripadajo.
Tako, da so tvoje izkušnje kaj klavrne ali pa kar na pamet posplošuješ.
Če že, povej vsaj en svoj negativni primer.
[/quote]

Ja in ginekološki kirurg, Srb je 1991 moji žlahtnici, ki je delala v lkubljanski porodnišnici razlagal, da odhaja “privremeno” in ko se bo vrnil bo primarij in bo on ukazoval kako in kaj bo delaloosebje porodnišnice. 😉
Toliko o ksenofobiji…

Ker že tako ni dovolj potomcev domobrancev, a ne? Bajuk nam je pa seveda prinesel veliko korist, ja?

Spoštovani Stepni Volk, tokrat ste me pa razočarali…
[/quote]
Kater tujce z orožjem (beri: zavojevalce) so se pa Slovenci lotili tako močno, da so si vsi zavojevalci v okolici in zgodovini rekli: “Jeba, pejmo raje tu okoli, pa še tablo za druge postavimo: KEEP OUT! – nori do zob oboroženi Slovenci – ne splača se!”
A?

De omnibus disputandum..

New Report

Close