Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se tudi ve delate, da ne opazite, da vas vara

Ali se tudi ve delate, da ne opazite, da vas vara

milaa..
Ne neatraktivni, …neaktivni bi bolj rekel, da so bolj zvesti.

Jaz še vedno živim v upanju, da enkrat v prihodnosti spoznam enega aktivnega, atraktivnega pa samo mojega. Ce ne bom prej in lažje vesoljca srecala.[/quot

Tako mora ženska razmišljat. Važno je, da se upanje ne spremeni v negativo do moških, pa, da te filing ne zezene, če morebitni kandidat uleti, nekoč, nekje. Čeprav sam mislim, da se mora ženska obdržat v formi, ker post od moških, ko dolgo čaka kandidata žensko lahko nerodno naredi, ko se gre zares. To je nekako isto kot v delu in športu, če ni treninga, hitro padeš iz forme, hehe. Tukaj je nekako moja filozofija, da se bi vseeno sex brez globokih čustev moral ločit od ljubezni po tej plati, čist preprosto, ko se dva začutita, doživita tiste svoje trenutke užitka brez slabe vesti. Seveda pa, ga ni boljšega filinga na tem svetu kot sex zaradi ljubezni s tisto osebo v katero si zaljubljen. Samo je problem s temi vesoljci, ki znajo prej uletet kot takšna varianta, kot si omenila, hehe. Vse to sem pač doživljal in na koncu dneva si rekel….. o … fak… a je to možno (najti sebi primernega partnerja/co), da je to tako velik poblem.

Me vara ali ne? ne vem, resnično, ne vem. Ima priložnosti v službi …
Odhod ni opcija.
Sama zaslužim a niti slučajno ne toliko, da bi mi, po preživnini, ostalo kaj več od življenja na klopci v parku.
Dober je do mene in otrok, velikodušen z denarjem in tudi pelje nas kam. Njegov hobi je skromen – časovno in finančno.

Pri nas ravno obratna situacija glede ekonomskega položaja. Jaz delam, sem pridna, on pa se je doma raztegoval in ob tem me je še varal. Je letel iz hiše, sedaj na socialni.

Ne fantaziraj revše ubogo. Si nesposobna najti svojega moškega potem pa sanjariš o poročenih. Take ste najhujša vrsta. Če takih žensk brez morale ne bi bilo, tudi varačev ne bi bilo. Primitivka![/quote]

Ah, jaz svojega moškega imam… Pa še kakšnega poleg. In ja, prav imaš, če varačev ne bi bilo, bi imele tudi ženske moralo :))))) Le da bi potem one druge, ki “ziher niso prevarane”, potrebovale za potrjevanje svojega nenačetega (haha!) ega kaj tretjega, da bi se spucale nad “primitivci” ;)[/quote]

Aha in s tem se hvališ samo tukaj gor, anonimno seveda. Me zanima, če tole razlagaš tako ponosno tudi svojim bližnjim, prijateljem in v službi. Ali se pač tukaj zatakne? Zakaj, če si pa tako ponosna nase s tem početjem?

Varanje res preziram. Delat nekaj za hrbtom, lagat in se delat norca iz nekoga, ki nam zaupa, je zelo strahopetno in sebično.

Kot sem že enkrat prej rekla – obstajajo tudi variante, kot so odprta veza, dogovori, svinger klubi, … vse se da zmenit na odrasel in spoštljiv način ter temu primerno pretehtati tudi fantazije vs. posledice.

Jaz bom brez dvoma ostala samska, razen če srečam koga, ki bo delil podobne vrednote, stopnjo intelekta, fizične aktivnosti in vsaj malce enakih seksualnih deviacij. Je.biga, se zavedam, da nisem čisto klasična ženska in zato tudi ne rinem v klasične veze, kjer ne bi mogla osrečiti svojega moškega in ne bi mogla biti to kar v resnici sem.

Imeti občutek, da te partner vara, pa si tega ne upati priznati, je pa za oklofutat, konkretno, in zbudit iz tega samopomilovanja.

Ne maram šibkih žensk. In šibkih moških tudi ne.


V takih situacijah je najtežje bit pameten. Če bi se mogoče izkazalo, da vara in bi ga zapustila; kdaj bi živela bolj kvalitetno – prej ali sama, z dohodki komaj za prezivetje. Sploh če je odnos med vama kolikortoliko v redu. Žal s ponosom ne moreš plačat položnic. Seveda ne zagovarjam varanja, mislim pa, da se včasih ni tako enostavno ločit.

Seveda se ni enostavno v nobenem primeru. Ampak zanimivo pa je, da ste torej mnoge poročene oz. ostajate z nekom samo zaradi keša. Oziroma ne, celo poročile ste se očitno zaradi materialnega ugodja, saj kot kaže, same niste sposobne preživeti.

Po tvoje sem pol jaz menih??? Al pa nima nobene šanse??
Ne razumem zakaj v nič dajete moške/ženske, ki smo si vdani en drugemu.

Poznam par, poročen 60 let….To bi jih morali videti. Take vdanosti ni videti daleč naokoli. Velika družina, vnuki jih noro obožujejo…..

To je res lepa jesen življenja.

In varalice?? Ni da bi zapisal……..


Kruta realnost je, da je polovica Slovenije na minimalni plači, najemnine pa so od 400 eur navzor + stroski.

Enako, a zelo ognjevito, mi je pred kratkim zatrjevala sodelavka. Tudi ona ve, kako ga obdržati samo v svoji p…….ostelji. In ne, nič ne dela narobe.
Pa je dečko res fant od fare… deloven, skrben, ljubeč, krasen očka.
Le dvakrat na teden, ko se midva dobiva… Huh, takrat je pa vroče…. ;)[/quote]

Tega ne razumem..a ni fora partnerstva da si z nekom in je on s tabo ker tako zeli ne pa ker ga ti z zvijacami pretentas oz.delas tako da ma on obcutek da ne zeli odit… to je cist prehud job za nekoga da rabs studirat kako pa kaj da ti partner ne uide…. k da je lastnina k jo mors nadzorovat da ne zbezlja. Zbezljov bo al ga na fore mecetr al pa ne…
roke v ogenj ne dajem pa za nobenga, niti zase, pa me noben fant se ni prevaral.


Kruta realnost je, da je polovica Slovenije na minimalni plači, najemnine pa so od 400 eur navzor + stroski.[/quote]

Torej ste/so z nekom predvsem zaradi denarja?
Če je tako, potem pa se sploh ne čudim, da ni težko ne varat, ne stran gledat.

Me ne vara, evo dam roko v ogenj;).


Kdaj in kje bo ta event?


Kdaj in kje bo ta event?[/quote]

Zate nikjer;), ti rabiš dramo, da sploh lahko živiš;)
PS
Reki in pregovori na slovenskem, to je knjiga, tista reč, ki te je je tako strah;)


Kdaj in kje bo ta event?[/quote]

Zate nikjer;), ti rabiš dramo, da sploh lahko živiš;)
PS
Reki in pregovori na slovenskem, to je knjiga, tista reč, ki te je je tako strah;)[/quote]
Saj sem se hecal no 😉

gnilšeki prevarantski … ravno sem hvalila enega, kako dober partner je … potem pa zvem, da je ravnokar v odhajanju od žene in otrok :(((

V tej temi se potrjuje kar jaz že od vedno govorim. Ne bit odvisen od nikogar……….
Pa kako ponosno ste ene znale oznanjat da vam ni treba v službo, ker vaš mož zasluži dovolj , ane?

Itak ja, glavo v pesek pa guramo happy family.

Apel vsem ženskam !
Nikoli ampak res nikoli bit financno odvisne od partnerja, moža….kakorkoli že.
Vedno si prislužite nek svoj finančni temelj. Neke vrste neodvisnost in samostojnost.
Pa glavo gor !

da bi hodila garat, pa da bi me 8 ur nekdo ebal v glavo? Zakaj že?
Če ga bo drugje namočil, bo grdo, bolj znaj kot zame. On ve, kdo in kaj sem, pa me je kljub temu prosil, da se poročim:)


V takih situacijah je najtežje bit pameten. Če bi se mogoče izkazalo, da vara in bi ga zapustila; kdaj bi živela bolj kvalitetno – prej ali sama, z dohodki komaj za prezivetje. Sploh če je odnos med vama kolikortoliko v redu. Žal s ponosom ne moreš plačat položnic. Seveda ne zagovarjam varanja, mislim pa, da se včasih ni tako enostavno ločit.[/quote]
Sem ga zapustila z 2 otrokoma, predšolski in oš.Vzela stanovanjsko posojilo, kupila stanovanje.Starša sta mi pomagala z varstvom kolikor se je dalo, da sem hodila še dodatno delat. Delala vse kar sem dobila, sezonska dela, v proizvodnji… Sedaj sta fanta odrasla, končno finančno splavali na površje in kupili hišo. Ni enostavno ampak, če se spoštuješ in greš se da vse.Nikoli dokler lahko delam si nisem in ne bom dovlolila bit od koga odvisna, toliko se spoštujem in imam rada.Aja vzrok za ločitev je bil njegova nezvestoba.;)

da bi hodila garat, pa da bi me 8 ur nekdo ebal v glavo? Zakaj že?
Če ga bo drugje namočil, bo grdo, bolj znaj kot zame. On ve, kdo in kaj sem, pa me je kljub temu prosil, da se poročim:)[/quote]

Verjamem. Rabi enega pohlevnega kužka doma. Klasika, in videno že stokrat.

da bi hodila garat, pa da bi me 8 ur nekdo ebal v glavo? Zakaj že?
Če ga bo drugje namočil, bo grdo, bolj znaj kot zame. On ve, kdo in kaj sem, pa me je kljub temu prosil, da se poročim:)[/quote]
Bi bilo to zanimvo videt. Hja ene ste pač na prodaj. Če si se že pustila kupit zakaj misliš, da nima pravice si kupit drugo,boljšo?

da bi hodila garat, pa da bi me 8 ur nekdo ebal v glavo? Zakaj že?
Če ga bo drugje namočil, bo grdo, bolj znaj kot zame. On ve, kdo in kaj sem, pa me je kljub temu prosil, da se poročim:)[/quote]
Da ne boš slucajno kdaj razocarana; to, da bivši mož vzdržuje ženo do smrti in ji plača visoko odpravnino je videti samo v ameriških filmih.

kaj pa varanje sploh je?
Madona – moj otepač je MOJ, njena frača pa NJENA – in ne obratno.

se pa zgodi, da ženska ali slabo kuha, ali pa sploh ne – pa gre desc v gostilno na golaž, vampe … kar mu pač ustreza ☺

New Report

Close