Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se tudi ve delate, da ne opazite, da vas vara

Ali se tudi ve delate, da ne opazite, da vas vara

Bila brezposelna in s fantom živela v najemniškem stanovanju. Pri naju ni bilo varanja, a vseeno zveza ni bila ok. Kljub vsem preprekam, sem ga pustila ter se odselila v drugo najemniško stanovanje.

A veš, ponavadi so te prepreke le izgovori, da človeku ni potrebno ničesar spremeniti, saj je nekatere tako zelo strah sprememb ali pa ostati sam, da so raje v gnilem odnosu še naprej.


Moški vas varajo zato, ker ste ve slabe in zanič in to na več nivojih.

Ostati v zvezi zaradi ekonomske računice ? Zanimnivo ….
Dati prednost denarju pred duševnim zdravjem ?
Verjetno je izbira odvisna od karakterja posameznika,kaj naj ti drugo rečem.

Bravo. Lepo napisano. Sem ti podobna. Bi tudi ostala sama, ker moja sreča ni odvisna od moškega. Zanimivo pa je, da sem dobila ravno klasičnega moškega in z njim klasično vezo. Bolj strastnega, ljubečega in zvestega moškega še nisem srečala.

Če si brezposelna, nimaš denarja, ničesar si ne moreš privoščit, samopodoba se slabša, mišljenje in energija je na podnu, potem ni čudno, da te partner ne spoštuje, če se kot ženska sama ne. Saj to dobesedno žarčite v okolje. Nehajte se ukvarjat s partnerjem. Ne krivice njega. On je odraz vašega odnosa do sebe. Dvignite glavo, vržite se v iskanje službe in šport, vlagatelj energijo vase in vse se vam bo povrnilo.

a če boste cele dneve garale v službi pol pa še doma, vas možeki ne bodo varali? Delajte kar čete, garanje ni zame, ve pa po želji. Imam samo eno življenje.

jaz pa bi želela da me prevara, da bi imela razlog se ga znebiti pa se ne zgodi. ne vem ali tudi za druge ženske ni zanimiv? če kar tako vložim za ločitev, bom jaz ta grda.


Moški vas varajo zato, ker ste ve slabe in zanič in to na več nivojih.[/quote]

aja? a ne zato, ker so nezreli prasci? ker ne držijo besede


Moški vas varajo zato, ker ste ve slabe in zanič in to na več nivojih.[/quote]

aja? a ne zato, ker so nezreli prasci? ker ne držijo besede[/quote]
kakšno besedo??
ne matičar ne fajmošter ničesar ne dasta v potrditev, … karkoli za držanje besede, razen skrbi drug za drugega, če eden postane nezmožen, da se preživlja …
še srca, ledvic, … ni nihče obvezen dati zakoncu / partnerju/ki ☺

Meni pa je zanimivo,kako se marsikdo skriva za otroki – v stilu, vem,samo ne morem se ločiti zaradi otrok. Pajade!
Saj to ni tako hudo…. Pa saj tega ne dela več….
V resnici pa je otrok tisti,ki to vse vsrkava in se vzgaja ob tem zgledu. Ženska se pogosto boji kaj bodo rekli drugi, kako bo padel standard,kakšne bodo te in one težave.Bognedaj da je brez službe.
Pol pa ravno takšni kažejo na tiste,ki so naredili konec takim zvezam, ji obsojajo,ženske znajo biti včasih prav krute.
Pretvarjanje.
Bruh.

Videla sem škodo, ki jo je naredil zakon “ostaneva skupaj zaradi otrok”. Ti otroci, brez pomoči, nikoli ne bodo sposobni normalnega partnerstva. Žal. Če celo življenje gledaš kako mati zaničuje moža in vene, ne more biti nič dobrega.

Glede varanja… Če bi me prevaral ne bi ostala z njim. Ne bi mogla. Ko človeka ne spoštujem ga težko že gledam kaj šele da bi spala in živela poleg..
Prilike ima več kot dovolj in večkrat se skupaj smejiva nekaterim bedastim ženskam, ki mislijo, da ko stopijo v sobo zaradi njih vse obmolkne in da lahko stegnejo tace po vsakomur in bo takoj pritekel..
Imam to srečo, da najin zakon temelji tako na prijateljstvu kot ljubezni in da sva si glede dojemanja zvestobe zelo podobna. Kar seveda ne pomeni, da je slep za vse okoli sebe, ne, le zaveda se, da bi en skok odnesel vse kar mu zelo veliko pomeni.

Evo, tole zgoraj si 100x preberite. To bi morala vedeti VSAKA, preden se poda v skupno življenje! Pa ne furajte več vloge žrtve.

Evo, tole zgoraj si 100x preberite. To bi morala vedeti VSAKA, preden se poda v skupno življenje! Pa ne furajte več vloge žrtve.[/quote]

Vse drugo so I Z G O V O R I !!

Grda pred kom?

Je razlika za kakšno varanje gre: je to afera za eno noč, ali traja več mesecev ali celo let… Ali je moški oz. ženska razvila čustva do drugega in so se čustva do partnerja ohladila itd.

Menim, da tisti ki je pripravljen razdreti dober zakon zaradi enega skoka čez plot, je iskal samo izgovor za ločitev… Če imaš partnerja iskreno rad in ga ljubiš, mu lahko odpustiš marsikaj- tudi prevaro.

Ja, a varanje je znak dobrega zakona?

Če ni sredstev za osnovno preživetje, je vse prej kot enostavno.

Če je denar za preživetje tako nepomemben, naj vsi tisti, ki tako mislijo, pol svojih prihodkov podarijo eni samohranilki, in potem glede sebe zavzamejo filozofijo, bo že nekako, se bo že uredilo.

[/b] Fiuuuuuuuu….

Oprostiš ja… kaj pa zaupanje? Boš vedno negotova, ko bo kam šel in razmišljala, če je res tam kjer je rekel da bo?
Ja oprostiš, če ti je spolnost kot neke vrste telovadba, nekaj za poleg.. v tem primeru potem ni hujšega če kdaj spotoma še h kateri skoči ali pač ona.. glavno da se zvečer stisneta skupaj in se imata rada.. če pa se gresta (in sta oba s tem seznanjena) vezo, kjer se spolnost povezuje s čustvi, zaupanjem itd.. potem pa ne oprostiš in pozabiš kar tako zlahka.

In ja so afere za eno noč in večletno varanje… a razlike v bistvu ni. Oboje je prevara.

Se nekako z zapisanim strinjam in bolj kot nekako ne strinjam. Ker teoretično tole gre skozi, v praksi pač ne, ker … dvomim, da obstaja kje garancija in zaupanje, da tega enkratnega skoka čez plot pa ne bo ponovil. In četudi bi bila spet le afera za eno noč, se raje le zahvalim za sodelovanje, ker mi enostavno ni se za pacat z energetskimi imprinti drugih žensk, kaj šele z vso možno potencialno navlako SPB.

Sem že enkrat vprašala, pa ni bilo odgovora;
Torej se že v štartu poročite/ste z nekom zaradi materialnega ugodja?

Sem že enkrat vprašala, pa ni bilo odgovora;
Torej se že v štartu poročite/ste z nekom zaradi materialnega ugodja?[/quote]

da je namen poroke točno ta, zagotoviti ekon. varnost. In še nisem srečala nikogar, ki bi se ob možnosti poroke z premožnejšim in manj premožnejšim, odločil za slednjega.
Evo srečno poročena že 22 let in ja klošar z biciklom za poroko ne bi prišel v poštev.

Oprostiš ja… kaj pa zaupanje? Boš vedno negotova, ko bo kam šel in razmišljala, če je res tam kjer je rekel da bo?
Ja oprostiš, če ti je spolnost kot neke vrste telovadba, nekaj za poleg.. v tem primeru potem ni hujšega če kdaj spotoma še h kateri skoči ali pač ona.. glavno da se zvečer stisneta skupaj in se imata rada.. če pa se gresta (in sta oba s tem seznanjena) vezo, kjer se spolnost povezuje s čustvi, zaupanjem itd.. potem pa ne oprostiš in pozabiš kar tako zlahka.

In ja so afere za eno noč in večletno varanje… a razlike v bistvu ni. Oboje je prevara.[/quote]

ti bi se samo stiskala in mu pospešeno polnila jajca, ko bi blo treba v akcijo pa odpoveš z x vnaprej pripravljenimi izgovori. in če jih gre on praznit drugam je pa ogenj v strehi. če ga imaš tako rada in ti ni do seksa, pokaži to in bodi vesela če gre k drugi, če poskrbi da se ti ne počutiš kot vreča za paraznjenje. to je ljubezen z njegove strani, s tvoje pa sebičnost.

Kje pa piše, da samo seks in finančna samostojnost zakon skupaj drži? Res je svet postal višek pokvarjenosti.

Oprostiš ja… kaj pa zaupanje? Boš vedno negotova, ko bo kam šel in razmišljala, če je res tam kjer je rekel da bo?
Ja oprostiš, če ti je spolnost kot neke vrste telovadba, nekaj za poleg.. v tem primeru potem ni hujšega če kdaj spotoma še h kateri skoči ali pač ona.. glavno da se zvečer stisneta skupaj in se imata rada.. če pa se gresta (in sta oba s tem seznanjena) vezo, kjer se spolnost povezuje s čustvi, zaupanjem itd.. potem pa ne oprostiš in pozabiš kar tako zlahka.

In ja so afere za eno noč in večletno varanje… a razlike v bistvu ni. Oboje je prevara.[/quote]

ti bi se samo stiskala in mu pospešeno polnila jajca, ko bi blo treba v akcijo pa odpoveš z x vnaprej pripravljenimi izgovori. in če jih gre on praznit drugam je pa ogenj v strehi. če ga imaš tako rada in ti ni do seksa, pokaži to in bodi vesela če gre k drugi, če poskrbi da se ti ne počutiš kot vreča za paraznjenje. to je ljubezen z njegove strani, s tvoje pa sebičnost.[/quote]

Kje pa piše da se počutiš kot vreča za praznenje? Kje piše, da mu samo filaš jajca ko je treba v akcijo pa odpoveš? Ja je treba biti toliko fer do partnerja, da se upošteva tudi njegove želje, ne samo svojih.
Se strinjam, da v kolikor nekomu paše sexat enkrat na mesec, drugemu pa 5x na teden, to ne bo šlo. Problem je tudi v fantazijah, ki jih drug partner noče izpolniti zaradi takšnih in drugačnih razlogov, prvi pa si tega zelo želi itd… nekompatibilnost v sexu je huda težava, ki ga je treba reševati če želiš imeti dober zakon oz. vezo. Ni pa to razlog za varanje. Če ne gre drugače poveš da rabiš, da tako ne gre in da boš šel k drugi.. Ne pa nekaj zahrbtno. Nič nimam proti, če se dva strinjata, da zaradi pomanjkanja libida, drug partner svojega teši drugje. A le če partner to ve, je s tem seznanjen.. rešuje pa potem že po svoje.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

New Report

Close