Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali to drži?

Ali to drži?

ondi predvsem pa nobene panike, prosim

Ti misliš da imaš vedno prav in če tudi drugi tako ne mislijo si žaljiva do njih.

Poznejših reklamacij ne upoštevam.

hehe, točno tako…
…in če še začiniš z “lušno dozo virtualnosti” – se komaj dohajaš :-)))…

lp

alenka,ker vidim da ti nič človeškega ni tujega, a si prebrala od Vitomila Zupana, igro s hudičevim repom?

Japajade;-)

nisem. a priporočaš?

čew ti je všeč miller, ti bo tudi Zupan, priporočam

ne morem vam sledit, tako ste razvneti:)

ugotavljam da smo vsi enotnega mnenja, zakaj je tako, pa ne vemo….fino je, da pa smo na svetu taki in onaki:)))

všeč mi je blo od ljubic@ razmišljanje:) da je mal pocukala take…častne gospe:) in gospode, ki se jih iz spoštovanja bojijo, in se nobeden ne sprosti v domači spalnici….tam potem razne fantazije še bolj pridejo v poštev.

Tudi alenka je dobro povedala, da tistih krasnih, urejenih, inteligentno spedenanih dam je pa zelo malo, pa še tistih se večina dedcev boji na kavo povabit, pa jim potem preostanejo samo še “korajžne, potentne barabe”:) poštenjaki, malo manj atraktivnega videza in srednjerazrednih zaslužkov pa se zadovoljijo z povpračnimi puncami:) 😛

Pa saj tudi jaz nisem napisala tistega zato, da bi ugotavljala, kakšne partnerje si kdo izbira, ker želje so eno, realnost je pa drugo:) …se vedno spomnim na fanta ki je pr 18 rekel, js bom imel blond, postavno, plavooko žensko, ki bo pametna in lepa;)…..pa ga čez 5 let srečam z mlado, zavaljeno, ne ravno lepih potez, temnolasko, majhno…pa tudi v šoli ni ravno blestela( je pa bogatih staršev;))…v glavnem….ljubezen je slepa, mar ne:)

Vsak si pa najde takega partnerja, kakršnega si zasluži;)

Moj namen je bil, da bi malo sprovocirala, zakaj se moške fantazije tako zelo razlikujejo od realnosti:) so mar nesposobni? hehe 😉
Pa zakaj se potem podpira vsa ta industrija, žensk kot barbik, ženska v reklami za avto, ženska v lepotnih izborih, v reklami za salamo, pašteto, kruh, prašek….edin dildote pa prodaja pr marleni en možakar z lepim zaobljenim trebuhom:)))))

kar se teh reklam tiče je tako, da postavijo eno bejbo ali pa modela seveda oba hudo sexy – če nič drugega ni. od ideje mislim, to je izhod v sili.
in poceni zadeva, ti lahko vsak ki se s tem ukvarja potrdi.

meni tud ni jasno, zakaj morjo bit vedno lušne v reklami za vložke??? se že sprašujem če močnejše ženske nimajo menstruacije????

še bolj učinkovito bi lahko bilo , alla: tale naš super uložek zdrži tudi ta močne : )

fantazira se pa tako o stvareh ki jih ne moreš imet, oziroma nimaš. zakaj ne, je pa zdej vprašanje….

dobro vprašanje zakaj jaz ne morem imeti Ageline Jolie; aja ker je poročena z Bradom, bom počakal da se loči, glede reklam pa imaš prav , pred cca 10 leti sem še jaz ene tri posnel sem bil pravi model-hahaha

ti angelineš ne moreš imet, ker imam na sumu da ona ne bi hotela enega gabrijela iz nekje bogu za plombo. in potem se pač s tem sprijazniš, in jo lahko samo še fantaziraš : )

seveda pa ona pojma nima, kako fejst fanta zamuja.

Pa imaš dovolj veliko premoženje,da je bi bil vreden?

ja vsake toliko me malo zanese, še sreča da s me ti postaviš na realna tla, drugače pa kaj veš, mogoče bi pa posvojila kakšno siroto iz Slovenije, saj veš slovenija-somalija , kaj pa ona ve kaj je to

moje srce je velko kot postojnska jama, sej denarja pa ima ona dovolj, tako da mojega ne rabi

angeline ne moreš imet zato, ker nisi igralec, nisi slaven in nisi bogat, pa ne zivis v los angelesu…..pa tudi zato, ker si ze dolgo porocen:) …po moje, brad pitt ni problem:)

to da sem sirota pa ne šteje al kaj, saj kar naprej hodi po nekih levih državah in posvoji kakšno

Že že ampak …ali bi je znal osvojiti…s pogledom,omrežiti,privlačiti..?bi se moral truditi najbrž…

se znam naredit ubogega , bi se ji že zasmilil

Hm, nevem ampak mene sploh ni zanimalo ali zna kuhat… 😉

tukaj pa so ovira tvoja leta:) ker si že polnoleten in imaš že upravne pravice, torej ne potrebuješ skrbnika:)

sej to noben ne pomisli na začetku, ker taspodna glava prva misli:))))) Pol k ji pa že otroke naštepaš, pa itak začne nek smodit, tud če prej ni znala:P

JAZ SEM ŽALJIVA?!?!?!?!??!?
Če ti nisi premaknjen, hehe….

A ti ne registriraš, kaj pišeš?!?!?!?!!?
O sexi dolgih rdečih nohtih… pa o super seksi visokih petkah… pa o mrežastih nogavicah… pa o super seksi kratkih krilcih….

In, JA, ondi, VSI TO VEMO!!!!!!
Smo že zdavnaj vzeli na znanje!
Da pa jaz kaj preveč vem…. khm… a se me zato bojiš al kaj ti je zdaj?!?!?!?!

Hmmm… zakaj pa jaz sploh s tabo polemiziram?!?!?!?!
(To je bilo retorično vprašanje, meni namenjeno!!!!!)

Ja za učiteljico se na momente vedeš res nesramno.

New Report

Close