Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali to drži?

Ali to drži?

Ne deri se name.Pišem kar hočem in kar mi pade na misel.Demokracija pač.

V bodoče me prosim NE BERI,če ti grem na živce.To je moja največja želja.Pa malo več bontona tukaj gor od tvoje strani pa bo.Ok.

demokracija ni da govoriš, pišeš in delaš kar hočeš- to je anarhija; ne govori kar misliš ampak pomisli preden spregovoriš- to je demokracija

Si pri sexu tudi tako natančen?

vedno

Enako.Pri tej zadevi moraš biti precizen in natančen,da maximalnio ugodiš ženski in pa sebi.Vendar ženska je na prvem mestu glede zadovoljitve.

ti pa iz ene skrajnosti v drugo , in zakaj je ženska vedno prva glede zadovoljitve

gabrijel, ti si še nov tukaj : )

in to bi naj pomenilo?

pozabi : )

Pri sexu ne smeš biti egoist.

pri seksu je vedno vsakdo egoist; saj konec koncev greš seksat za lasten užitek

Obojestranski,naj te popravim.Ti nič ne gledaš na partnerko da jo popolno zadovoljiš?

bog je prvo sebi brado naredil; zakaj pa ne bi ona gledala na to da mene zadovolji, vedno je samo govor kako mora moški žensko zadovoljit, pa kako moški ne znajo ženske zadovoljit in to samo zato ker ženske ne znajo, pardon nočejo povedat kaj za vraga hočejo od partnerja ( če imajo ljubimca je to drugače) in hlinijo neko presenečenje ,tega pa jaz ne bi, to mi ne paše, ko pa grejo v posteljo z nnekom za eno noč, takrat pa padejo maske, takrat pa več ne seksajo ampak fu…; ženske gor ženske dol- klinc pa tako razmišljanje

hahahaa………..moram reči, da se kar strinjam s teboj.

Užitek in orgazem naj bo obojestranski.Vsak gleda da ugodi partnerju in šele nato sebi.

ti si pa res en mazohist

No,no zafustrirani egoist tebi nanjkajo izkušnje…saj boš zrastel še.

egoist- že mogoče,brez izkušenj- no ja , zafrustriran- od kod pa ti ta ideja, razsvetli me, ker očitno živim v temi

Na sonce se postavi:-)Sonce je deloma tudi afrodiziak:-)

eh ondi , moj mali pernati prijatelj, brez skrbi, puh bo odpadel in pognalo bo perje- tudi ti enkrat prideš na vrsto

Ne skrbi poraščen sem že kar dolgo:-))

beri med vrsticami, poraščeni so tudi dojenčki

da se ne bosta še stepla! :))))

ja bi pasalo malo interaktivnega boksa, upam da ni tako zanič kot interaktivni seks

New Report

Close