Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali to drži?

Ali to drži?

O popolni ljubimki, sanjski ženski….o katerih so zadnje čase zelo obiskane teme…..

1. da mora prav bit..v kuhinji gospodinja, v postelji kurba in v dnevni ljubica…al kako gre tisti rek;)

2 da prava je tista ki z eno roko golaž meša, z drugo ga pa možakarju dr..ka

Da povzamem, mora se znajt v vsaki situaciji kot prava profesionalka…to vidimo v teh novodobnih realitijih, ko peljejo lepotice v vinograd, na kmetijo, v kuhinjo, menjajo premožne in razvajene gospe v družino, kjer se pričakuje da mora tudi kaj pospraviti, skuhati in pošlihtati otroke…..

torej, popolna ljubimka in sanjska ženska>…nikol mi ni jasno pr teh showih, zakaj prpelejo samo lepo izklesane, našminkane in krhke mlade punčare…..ki se ustrašijo tako vil kot krave in celo med lonci in krožniki dobijo neke vrste paranojo…..da si jih potem ne upam v postelji niti predstavljat;) ko jim vse tako….smrdi:P

Torej, moški pogleda za naštimano, postavno mladenko, poroči pa povprečno državljanko, ki hodi v službo od 8-16, ki mu rodi 1.5 otroka in ki zna vsaj makarin flaiš prstavit…..
Pr drkan.ju pa fantaziranju pa se spet vrnejo tiste iz filmčkov:) z rdečimi ustnicami in okrašenimi umetnimi nohti:D

Torej….zakaj taka dvoličnost?

kaj pa to mirella ali drži :BONUS PENIS, PAX IN DOMO

Ljuba moja… ker so moški vseeno racionalni!!!!

Kaj naj z eno silno lepo, če je pa totalno neuporabna?!?!?!?!
Potem bo moral kuhat, prat, likat, otroke vzgajat, vrt plet… pa še kaj, da se mu ne bodo sosedje smejali, kako ima familijo uštimano!
Za real life se vseeno lepše obnese ena bolj povprečno lepa, pa zato inteligentna in sposobna.
Če pa ga spet kdaj popade tista mladostna zaletavost, da MORA (ker drugače se mu bo zmešalo!!!!) eno krasno dolgonohto in v visoke pete dano pič.ko kresnit, si jo pa lahko tudi kje v kakem Salamonu dol potegne….

seveda drži! Kaj bi z lepo gosko, ki ni sposobna vseh reči v domu in okoli njega furat? Sanjska ženska naj bo pametna, inteligentna in sposobna na vseh ravneh; skratka kot si napisala: v kuhinji gospodinja, v postelji kurba, jaz bi rekel še na cesti dama!

Ko pa se gre za ljubico, je pa priporočljivo da je malo “goska”:-))))

marsikdo bi izbral to “ta spedenano”, če bi ga le hotla.

in bolj kot je butasta boljš je, takih pa k sreči ali na žalost enih ni glih v izobilju….

A butastih da ni v izobilju?!?!?!?!?!
Jeeeeeeeeeeeeej, ne vprašaj, koliko jih je…. le da se verjetno ne giblješ v pravih krogih, da bi jih srečevala!

Dokler naši politiki kuhajo predvolilne golaže in se z avtobusi za reklamo po Sloveniji furajo – tako dolgo si lahko prepričana, da butasti obeh spolov obstajajo! Ker samo tisti gredo volit politika, ker je imel zanimivo pobarvan avtobus, ker se je na predvolilnem srečanju tako lepo smehljal in ker je njegova ekipa skuhala RES najboljši golaž med vsemi političnimi strankami!

Hja…. glede nastanje v naši Sloveniji je takih ljudi še preveč, ne pa, da bi jih bilo premalo…
Ampak to je pa že tema za kak drug forum, hehe….

Presneto dobro bereš moške misli,tudi moje.Pač moški prisegamo na maximalno sexipilnost žensk in se nam tudi pri sexu z ljubljeno osebo kdaj v sanje prikaže sexi namišljena sexulja in je strast še večja.

butasta sem mislila v tem smislu, da bi mu v visokih štiklih in štrumpantlih likala srajce, pa našminkana hodila v kurnik po jajca. in bila vedno na razpolago. vse iz samega veselja do tega.

edino če je zato fajn financirana, ampak taka potem ni več tako butasta, se ti ne zdi?

No kdaj občasno se sigurno oblečeš v sexi oblweke in visoke pete in dragega še dodatno stimuliraš.

Vidim, kaj imaš v mislih.

Pa bom, ŽAL, spet morala ponovit: PREVEČ jih je takih, ki (kot si napisala)
“bi mu v visokih štiklih in štrumpantlih likala srajce, pa našminkana hodila v kurnik po jajca. in bila vedno na razpolago. vse iz samega veselja do tega.”
Žalostno je, kako razni Cosmopolitani in Eve in kaj vem katere revije še poneumljajo mladenke…. in jim vbijajo v glavo, da je PRAVA bejba samo tista, ki je v visokih štiklih, s kako liposukcijo za sabo… oblečena po zadnji modi… (aja, tu bi skoraj morala zapisat – slečena po zadnji modi) ki uporablja te in te kozmetične proizvode… in da mora pri 18-ih letih znat doživet vsaj šest zaporednih orgazmov, ker drugače je z njo nekaj narobe. In potem dobiš tako puhle goske ven, da bog pomagaj.

Vem, jih učim.
In dokler jih nisem, sem bila prepričana, da so redke. Danes vem, da je tistih drugačnih, ki s svojo glavo mislijo, BISTVENO MANJ!!!!!
Ampak – tistih s svojo glavo mislečih se pa večina moških boji!

Težim… sorry…. ampak to množično poneumljanje in ukalupljanje mladeži ter njihovo navajanje na potrošništvo mi gre na kozlanje!

zgleda da sem jaz iz enega drugega filma; nikoli nisem imel takšnih predstav o ženski kot je to naslikala mirella- če sodim po tem je to želja večinske moške populacije v Sloveniji ( ampak v to močno dvomim), nikoli si ne bi izbral ženske ki samo dobro zgleda in bi ustregla vsemu kar bi si zaželel in bi mi bila vedno na razpolago in nikoli si nisem slikal predstave o sanjski ženski ( dobro spolne fantazije so eno), izbral pa povprečno državljanko; zame je zveza partnerski odnos dveh enakopravnih in enakovrednihljudi ki prispevata vsak enak delež ( tako čustveno kot finančno) v zvezi, ne pa da eden dominira nad drugim- skratka nikoli ne bi mogel biti z žensko ki bi se mi podrejala in s katero se ne bi mogel pogovarjati

hmm, ja…

zakaj že? ker žene (al pa izvoljenke) pa že ne morš pof***t!!!…ker je pač tista, ob kateri se še takemu dedcu zatresejo kolena, ko se mu približuje, ker je tista, zarad ktere mu gredo po glavi razne nežnosti (opa!!!) in ker je tista, zaradi ktere se počuti ene mal neumen – da o tem, da mu bo nekoč rodila otroke ne govorim…
ja, zaljubljenost je tista, ki naredi prvi sex “nepozaben”, spoštljiv in ljubeč…in ko se zaljubljenost razvije v ljubezen, hja, se dogaja, da je draga “spoštljivo fu**na” do konca lajfa…možek pa uživa z “desanko šakič”…
…in čez leta se sprašujeta, kje sta falila…

…iskrenost, hudomušnost, smeh…ja, res je – to je formula za uspešno razmerje!!!

:-)))

lp

cosmopolitana pa ne berem, tako da s tem res nisem na tekočem. ampak imam pa idejo, da zato, da tako spedenane letajo okol svojega, že hočejo nekaj nazaj….da jih pelje s tanovim merčotom po središču ljubljane, ali pa v emporium v shooping mogoče. če nič drugega kako hudo uro?

če pa res iz ljubega veselja do tega…hmmm…pol sem res za luno. pa ne za teboj : )

btw: še tukaj na tem forumu je en osebek, ki mu navlaka na ženski pomeni več kot ženska sama, pa nimam občutka da bi lahko to konzumiral dan za dnem, ker je ponudba bistveno manjša od povpraševanja.
al se spet motim?

Pa niso vsi moški čist takega mnenja, veš!
En meni zelo drag prijatelj je enkrat rekel približno takole:

Najbolj seksi del vsake ženske je njena pamet. In če me ta ne pritegne, me ne bo pritegnilo nobeno mini krilo, nobene seksi nogice in globok dekolte! Morajo me zrajcat njene besede, ne pogled na plastiko, v katero se je našemila! Sorry, ampak v svoji duši nisem povprečnež – in zato želim nadpovprečno žensko!

Aja, seveda ni imel v mislih ene zelo pametne “tete Pehte”… ker pri njej te niti vsa njena pamet ne more spravit na obrate, hehe…. ampak eno čist normalno urejeno in oblečeno žensko! BREZ vsega tistega osladnega fetišističnega kiča…

Lunca ojla,Mene rajcajo že dekleta v oprijetih kavbojkah in višjih črnih škornjih do kolen tako da je dodatna “sexi oprema”le še pika mna i.

Tudi to drži in se strinjam.Ampak zmeraj ni vse tako popolno.Odvisno od primera.

Vprašanje bi zdaj bilo, katerih moških je več…. ampak ta pametni in duhovno bogati moški sigurno razmišljajo tako kot ti!
Če okoli pogledam, pa moram ŽAL priznat, da je pri nas veliiiko onih drugih…. tistih, ki se po volilnih golažih potikajo…
Eh, sem spet pri tej temi, presneto…. zgleda, da me res žuli!
Se bom morala it pošteno dol dat, da se resetiram, hehe, sicer bom izgledala, kot da sem vstala z levo nogo!

Evo – to, kar si napisala v prvem odstavku, je “žebljica na glavico”!!!!!

Imidž, ljuba moja, imidž…. to je danes najpomembnejša vrednota za veliko ljudi…. pa da te vidijo z novo cunjico v najnovejšem nakupovalnem središču… pa da te ljubi dragi fu.kač z novim in dragim avtom tja pripelje…. YEEEEEEEES, TOOOOOOOO!!!!!!!!

Glede osebka, o katerem pišeš:
Za vsak piskrček se ustrezna pokrovka najde… a ni res?!?!?!?!
Si jo je že našel… če si je še ni, si jo pa bo! Bo tako dolgo iskal, hehe…. vztrajnost je pa tudi vrlina!

Ja, ondi, to vsi vemo.
Pa si ti pokapiral, kaj sem jaz hotela povedat Alenki?!?!?!?!?!

Ja potem se pa kasneje res sprašujejo kje so falili(watamejka mistejka).Treba je znati,vedeti in se “stvari”lotiti s pametjo in premišljeno.

In seveda močna doza eksperimentiranja!
Pa sprejet je treba dejstvo, da če je ženska zdaj mati tvojega otroka, še to ne pomeni, da “je ne smeš zabrisat čez naslonjalo kavča in jo nabrisat ko zadnjo flenčo”, hehe… pa tudi “dejstvo, da je mama, ne izključuje dejstva, da je fantastična fafačica”….
Tole, kar je v narekovajih, sem ukradla iz ene knjige, ki mi je bila ful všeč!

a si ti jedla kje kakšen golaž pa ti je še zdaj slabo al se ti sam kolca-; pa brez zamere, se pa strinjam s tem kar si malo višje gor napisala, če boš kdaj kandidirala imaš moj glas

Sovražim golaž, hehe….
Pa hvala za glas!

Kaj res da vsi veste????Mater še posebej ti preveč veš.

meni se pa tele, ki jim imiđ pomeni vse na svetu , ne zdijo neumne. malce puhoglave recimo…neumne bi bile, če bi bile doma lutke, pa nebi nič od tega imele : )

to že cel cajt razlagam.

New Report

Close