Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Ali vas moti tetovirano strežno osebje

se ne obremenjujem s takimi stvarmi, moram pa reči, da je večina tetovaž zelo zelo grdih.
Redko vidiš, da ima nekdo nekaj lepega in da mu paše.
Večina pa preveč za moj okus, oz najhujši so mi tisti, ki si nekaj rišejo enkrat tukaj, drugič tam, vse skupaj pa brez veze.
Pa Polona Hercog, kakšen gravž je naredila iz sebe.
Ampak to je samo moj okus, zaradi mene naj delajo kar hočejo.

Večina tetovaž mi je lepih – sama imam manjšo, lepo tetovažo s pomenom. Je na mestu, kjer jo lahko pokažem ali skrijem. V zadnjem času sem na kopališčih opazila, da sem prava amaterka – veliko žensk tetoviranih in to konkretno – cele noge, roke, predel trtice. To se pa meni zdi pretiravanje.

Neestetske oz. nagravžne so mi s razne pasje tačke!!!!!! Kaj mi lahko kdo razloži, zakaj si ženske to delajo, sploh če nimajo psa??

Pojma nimaš. Tetovaža, sploh tista čez celo roko/nogo stane par tisočakov. To ni nekaj kar bi si zlahka privoščil.
[/quote]

Od kod pa tebi tak podatek? Tetovažo čez celo roko ti naredi v največ enem delovniku, cca 6 urah, ura pa stane največ 80 evrov, večinoma manj, ponekod dobiš tudi popust. Če bi stala nekaj tisočakov, verjemi, da ne bi bilo toliko ljudi potetoviranih. Tako da od oka bi rekla max. 500 evrov. Pa še to je preveč za to iznekaženje.
Ne, meni te ploskovne poslikave niso všeč, poleg tega popolnoma falijo smisel tetoviranja. Je pač neko moderno in vsem dostopno preseravanje za tiste brez smisla za estetiko. Zadnjič sem videla eno tetovažo, da sem najprej pomislila, da ima kakšno kožno bolezen in ima zato tako grdo rdečo liso po celi roki 🙂

Mislim da bi tebe morali obravnavati psihiatri, takim zaostalim razmišljanjem si si že resno poškodoval možgane.
Umazanijo, kot jo navajaš, boš videl pri tetoviranih ciganih, ki se , če se 1x na leto stuširajo. Nevem za kaj bi bla pa umazanija pri urejenem moškemu ali ženski. Ti imaš res hude predsodke v betici

Od kod pa tebi tak podatek? Tetovažo čez celo roko ti naredi v največ enem delovniku, cca 6 urah, ura pa stane največ 80 evrov, večinoma manj, ponekod dobiš tudi popust. Če bi stala nekaj tisočakov, verjemi, da ne bi bilo toliko ljudi potetoviranih. Tako da od oka bi rekla max. 500 evrov. Pa še to je preveč za to iznekaženje.
Ne, meni te ploskovne poslikave niso všeč, poleg tega popolnoma falijo smisel tetoviranja. Je pač neko moderno in vsem dostopno preseravanje za tiste brez smisla za estetiko. Zadnjič sem videla eno tetovažo, da sem najprej pomislila, da ima kakšno kožno bolezen in ima zato tako grdo rdečo liso po celi roki 🙂
[/quote]

Za kretenskega delfinča čez jošk je cena 80€. cela roka stane od 1.000€ dalje! Da čakalnih list od 1 leta dalje sploh ne omenjam!
Sam budala se bo pustu tetovirat pr cenenemu tatoverju in enmu k se še uči.

Od kod pa tebi tak podatek? Tetovažo čez celo roko ti naredi v največ enem delovniku, cca 6 urah, ura pa stane največ 80 evrov, večinoma manj, ponekod dobiš tudi popust. Če bi stala nekaj tisočakov, verjemi, da ne bi bilo toliko ljudi potetoviranih. Tako da od oka bi rekla max. 500 evrov. Pa še to je preveč za to iznekaženje.
Ne, meni te ploskovne poslikave niso všeč, poleg tega popolnoma falijo smisel tetoviranja. Je pač neko moderno in vsem dostopno preseravanje za tiste brez smisla za estetiko. Zadnjič sem videla eno tetovažo, da sem najprej pomislila, da ima kakšno kožno bolezen in ima zato tako grdo rdečo liso po celi roki 🙂
[/quote]

80 € cela roka??? se hecaš, pri kakšnemu šlamparju res, tisti ki pa kvalitetno dela, bo pa cena dosti višja in nikol ne bo narejeno v 6 urah, si mora tudi tetovator spočit. Se vidi da nimaš pojma in samo v prazno lapaš
Tebi tetoviranje ni všeč, meni pa gobezdave babe kot si ti niso

V bistvu imaš prav. Služim ne prav dosti, imam pa hišo v Ljubljani, vikenda na Kopah in v Izoli in stanovanje na Krku. Ne vem zakaj bi služil denar. Od denarja nič nimaš.
[/quote]
si imel srečo in večino nepremičnin podedoval.Ponavadi so taki,ki vse dobijo največji drekači.

Ne štekam tele teme, bolj ko berem, manj razumem.
Pa kaj vam je ljudje, da se vtaknete čisto v vsako stvar na drugih – a ste sami res tako krasni in oh on sploh, da lahko cele dneve kritizirate vsakega, ki vam nasproti pride?
Pa kaj če ima tatu, eni imajo pa pobarvane lase, nohte, uhane v različnih delih telesa, ali odštekano zabrito drizuro, kričeč stil oblačenja – pa kaj?
Edini kriterij po katerem bi pogojno koga ocenila je čistoča, vse ostalo je stvar osebne izbire in se vanjo ne vtikam , KER TO NI MOJA STVAR

Me moti!

Od kod pa tebi tak podatek? Tetovažo čez celo roko ti naredi v največ enem delovniku, cca 6 urah, ura pa stane največ 80 evrov, večinoma manj, ponekod dobiš tudi popust. Če bi stala nekaj tisočakov, verjemi, da ne bi bilo toliko ljudi potetoviranih. Tako da od oka bi rekla max. 500 evrov. Pa še to je preveč za to iznekaženje.
Ne, meni te ploskovne poslikave niso všeč, poleg tega popolnoma falijo smisel tetoviranja. Je pač neko moderno in vsem dostopno preseravanje za tiste brez smisla za estetiko. Zadnjič sem videla eno tetovažo, da sem najprej pomislila, da ima kakšno kožno bolezen in ima zato tako grdo rdečo liso po celi roki 🙂
[/quote]

Ne vem od kje tebi ta podatek. 🙂 Še delfinčka ti ne bo nihče narisal za 80 €, cela roka pa je krepko čez 1000 €. In kakor je bolj obsežna s senčenji, jo tudi ne dela na enkrat ampak prideš večkrat.

Odvisno, kdo ti dela. če je kakšen bolj znan, recimo John iz Ljubljane, je lahko tudi par jurjev cela roka. Sploh če je barvna tetovaža.

Tebi pa še to.. pri svojem delu se srečujem poslovno (kosila, sestanki, kave) tudi z bolj “višjim slojem” tako npr. takimi, ki so na lestvici 10 najbogatejših v Sloveniji, politiki, športne zvezde,…
Nihče nima takega vzvišenega odnosa kot veje iz tebe. Odprti, niti slučajno ne bo gledal kako si oblečen ali imaš tatoo, kakšen avto voziš.. To so ljudje, ki jih zanima biznis, finance, tveganja… in če imaš kaj pametnega za povedati te posluša ne glede na spol, tatoo itd.
In potem pride nek Francelj, k je vodja svojega oddelka kjer ima pod sabo 3 ljudi in se zahteva posebno obravnavo. “Presvetli gospod” želi imeti vse na nivoju, saj on pa nekaj je. Za bruhat.

mene pa motijo obiskovalci lokalov – sploh tisti glasni in v debatah prodajalk solate

Tetovirani ljudje mi niso všeč, težko jih gledam. Če je to na cesti, ne gledam, pogledam stran in je opravljeno. Natakar? Enako mi ne bi bil všeč, težko bi ga gledala, a bi se potrudila. Ne bi ravno vstala in odšla ;).

Mene ne motijo. Sploh ne pogledam, kaj imajo tetovirano. Bolj pomembno mi je, da so čisti, prijazni in znajo postreči v uglednem času.

Strah ima velike oči 😉

140. ☺

Mene pa motijo ljudje ki se navzven kažejo lepi, popolni, oh in sploh, znotraj gnili, polni sovraštva, nevoščljivosti in opažam da je takih tu tričetrt. Takih se je šele treba bati!

..se pa ne strinjam, da je tetovirano telo nekaj povsem vsakdanjega in ok. Primerjala bi s kakšno roza ali pa modro pričesko. meni ljudje, ki imajo cele roke tetovirane, ne delujejo čisto ok. Moje mnenje pač. Pa ne mi zdaj o “pomenu” tega, ker je takšno iznakaženje sebe znak kakšne motnje. recimo po pozornosti, hlepeti na tak način po opaznosti ni norma, po kateri bi se bilo za zgledovati.

Strah ima velike oči 😉
[/quote]

Strah? 😉 Kaj misliš s tem? Človek pravi, da mu tetovirani niso všeč. Tukaj ni govora o strahu,Izrazil je le svoje mišljenje. Zadnje čase se na monu skoraj redno dogaja, da človekovo osebno mnenje popljuvajo. Zakaj se sploh potem odpira teme?
Treba bi bilo napisat: javite se le tisti, katerim so tetovirani všeč oz. jih ne motijo.

P.s. Meni tudi niso všeč. Kaj bo sedaj?!

Strah? 😉 Kaj misliš s tem? Človek pravi, da mu tetovirani niso všeč. Tukaj ni govora o strahu,Izrazil je le svoje mišljenje. Zadnje čase se na monu skoraj redno dogaja, da človekovo osebno mnenje popljuvajo. Zakaj se sploh potem odpira teme?
Treba bi bilo napisat: javite se le tisti, katerim so tetovirani všeč oz. jih ne motijo.

P.s. Meni tudi niso všeč. Kaj bo sedaj?!
[/quote]

Ker se ne izraža samo mnenje, ampak se pogovarjamo o poklicni strokovnosti nekoga s tetovažo. Ali po tvojem MNENJU tetovaža bistveno vpliva na zmožnost nekoga, da te postreže s kavo ali ti nudi prvo pomoč?

Strah? 😉 Kaj misliš s tem? Človek pravi, da mu tetovirani niso všeč. Tukaj ni govora o strahu,Izrazil je le svoje mišljenje. Zadnje čase se na monu skoraj redno dogaja, da človekovo osebno mnenje popljuvajo. Zakaj se sploh potem odpira teme?
Treba bi bilo napisat: javite se le tisti, katerim so tetovirani všeč oz. jih ne motijo.

P.s. Meni tudi niso všeč. Kaj bo sedaj?!
[/quote]

Všeč ali ne všeč je tukaj čisto postranskega pomena. Problem je, ker ljudje ne znamo dopustiti drugemu, da živi kot želi. Ker je polno predsodkov. Meni marsikaj ni všeč, pa si mislim svoje.
Ne zavedate se, da kar je za vas normalno, za nekoga drugega ni. Ene moti tatoo, debelost, sivost, presuhost, velikost, nos, oči, obnašanje, lase, čevlji, stil oblačenja, avto, ki ga voziš… človeka ocenjujemo še predno ga zares spoznamo. In zanimivo, tisti z največ predsodki nikoli ne bodo našli nekoga, ki pa jim povsem ustreza. Vedno je kaj narobe.
Čas bi bil, da bi začeli malo bolj gledati v ogledalo in ne toliko k drugimi. Čisto vsak bi imel več kot dovolj dela sam s sabo.

Všeč ali ne všeč je tukaj čisto postranskega pomena. Problem je, ker ljudje ne znamo dopustiti drugemu, da živi kot želi. Ker je polno predsodkov. Meni marsikaj ni všeč, pa si mislim svoje.
Ne zavedate se, da kar je za vas normalno, za nekoga drugega ni. Ene moti tatoo, debelost, sivost, presuhost, velikost, nos, oči, obnašanje, lase, čevlji, stil oblačenja, avto, ki ga voziš… človeka ocenjujemo še predno ga zares spoznamo. In zanimivo, tisti z največ predsodki nikoli ne bodo našli nekoga, ki pa jim povsem ustreza. Vedno je kaj narobe.
Čas bi bil, da bi začeli malo bolj gledati v ogledalo in ne toliko k drugimi. Čisto vsak bi imel več kot dovolj dela sam s sabo.
[/quote]

To ja.
Povrhu pa še jemanje pravice odrejati drugim, kakšni naj bodo.

Strah? 😉 Kaj misliš s tem? Človek pravi, da mu tetovirani niso všeč. Tukaj ni govora o strahu,Izrazil je le svoje mišljenje. Zadnje čase se na monu skoraj redno dogaja, da človekovo osebno mnenje popljuvajo. Zakaj se sploh potem odpira teme?
Treba bi bilo napisat: javite se le tisti, katerim so tetovirani všeč oz. jih ne motijo.

P.s. Meni tudi niso všeč. Kaj bo sedaj?!
[/quote]

Moja replika o strahu z velikim očmi se je nanašala direktno na post o tem “da pogleda stran ali jih niti gledat ne more”….le kaj mislišs tem, kaj bo sedaj….


mnenju je tudi barvanje las in nohtov zloraba telesa.Da ne govorimo o solarijih kako poškodujejo kožo.

New Report

Close