Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Če nimaš mnenja nima smisla, da kaj pišeš.

Če nimaš mnenja nima smisla, da kaj pišeš.
[/quote]Slabo bereš…si se pa edini oglasil, ker res bolj nate ciljam z zapisom, in mjim mnenjem ko ….ko pošasti oživijo 🙂

Bravo, petica toootimes.

Slabo bereš…si se pa edini oglasil, ker res bolj nate ciljam z zapisom, in mjim mnenjem ko ….ko pošasti oživijo 🙂
[/quote]

Tvojih komentarjev sploh ne razumem. Kakšne pošati. Pogovarjamo se o kulturi posameznika. Nekako ni logično, da osebe svoje notranje težave izražajo nazven s tatuji, ki jih moramo potem vsi gledati. To je tako, kot da bi obesu v svojo sobo sliko, ki ti ni všeč, ali pa te utesnjuje.
To da moram hodit vsak dan v supermarket po hrano je potreba. Ne morem vsak dan hodit v supermarket v avstrujo, ali pa do zobarja v Avstrijo. In pol ko pogledaš zobarja, ki je od vratu do dlani tetoviran, in si to lahko privošči, ker je v državni službi, je zame problem. Naj gre privat, pa bo vidu, kolk bo imel pacientov.

Tvojih komentarjev sploh ne razumem. Kakšne pošati. Pogovarjamo se o kulturi posameznika. Nekako ni logično, da osebe svoje notranje težave izražajo nazven s tatuji, ki jih moramo potem vsi gledati. To je tako, kot da bi obesu v svojo sobo sliko, ki ti ni všeč, ali pa te utesnjuje.
To da moram hodit vsak dan v supermarket po hrano je potreba. Ne morem vsak dan hodit v supermarket v avstrujo, ali pa do zobarja v Avstrijo. In pol ko pogledaš zobarja, ki je od vratu do dlani tetoviran, in si to lahko privošči, ker je v državni službi, je zame problem. Naj gre privat, pa bo vidu, kolk bo imel pacientov.
[/quote]Kultura posmeznika se kažes srcem, ne pa s slikcami, ki pred vašimi očmi oživijo in se spremenijo v pošasti, celo tako zelo , da ne bi niti sprejeli prve pomoči.

Ne smeši se.

Kultura posmeznika se kažes srcem, ne pa s slikcami, ki pred vašimi očmi oživijo in se spremenijo v pošasti, celo tako zelo , da ne bi niti sprejeli prve pomoči.

Ne smeši se.
[/quote]

Pametni ima prav. Tatuji so samopoškodbe, ki izvirajo iz notranjih frustracij.

Saj ne gre samo za zunanjost. Tetovirancem nekaj manjka tudi v glavi.

Saj ne gre samo za zunanjost. Tetovirancem nekaj manjka tudi v glavi.
[/quote]

Pa tebi tudi par koleščkov

Potetoviranec je zame sprejemljiv kot kelnar v kakšnem moto baru ali podobno, ne pa v nobel restavraciji.
Drugače pa, edinkrat, ko sem se obrnila in odšla je bilo zadnjič v BTC, ko sem videla, da kuhajo zamorci. To se mi pa gravža. Da bi me pa stregli migranti, ki še do včeraj niso vedeli, kaj je sekret!
Ne, to se pa ne bo nikoli zgodilo.

Kaj storite starši, če vaš otrok (slučajno) predlaga, da bi se tetoviral.

Vaš otrok si zaželi tatoo, kot tetovirano dekle na plaži. Kaj boste storili, če ste sami proti tatujem vseh vrst ? Vemo, da je otroku , ki je v puberteti težko karkoli razlagati, ampak vseeno, treba ga je nekako obvarovati pred neumnostjo v mladih letih.

Nimaš kaj drugega, kot da dovoliš.

Absolutno ne. Imam izredno odklonilno stališče do tatujev, ker je to nekaj najgršega, kar človek lahko vidi na koži drugega človeka. To bi bilo proti moji verski vzgoji. Problem je seveda, kako to dopovedati otroku, saj rastejo v drugih časih, ko se celo župniki tetovirajo in vozijo motorje davidson.

Moti vas potetovirano osebje…mene pa ne…dokler so prijazni in se primerno obnašajo.
Moti vas da vam potetoviran postavi lep krožnik pred vas ??? Kaj vse se je pa dogajalo z krožniki in hrano preden je “šel” iz kuhinje se pa ne vprašate???
A sami ste pa ok in tipi topi….??

Tetovirana koža mi je grda za videti, ne moti pa me, če so ljudje tetovirani, njihova stvar!
Bolj me moti zadnje čase nenormalno in snobovsko obnašanje ljudi, bolj me moti nekulturno obnašanje in nevzgojen folk!!!

New Report

Close