Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu analni seks

analni seks

V bistvu te nihče ne napada kot osebo, ki jo pozna, temveč tvoje ideje, mišljenja, način razmišljanja v celoti. Tudi če bi imela ti uporabniško ime ne vem kaj – bi te bombardirali na isti način. Ne napadajo pa tebe, kot Katarino ________, stanujoč __________,….

Zato pa pravim skupine so skupine (vem, da imaš tudi to), forum je forum – dva različna kanala komunikacije, ki se včasih lahko prekrivata, včasih pač ne.

Ta tema še zdaleč ni več samo analna 😀

pri meni pe pač ne. saj si videla v drugi temi, če nekdo pravi za moje otroke, da so poden od podna, potem no ni napad na moje mišljenje, ampak vse kaj drugega.

To so pač ljudje, ki ne znajo kultivirano povedat svojih kritik in mnenje, žal.

ti mi pa svojo lahko napišeš na zasebno sporočilo, da te ne b otežilo, če te teži. 🙂 jaz ti pa svojega o tebi ne morem povedat, ker … ga nimam. 🙂

Nop me ne teži 😉 don’t worry 😉

ok, pol pa enkrat v živo. če te bo težilo. 🙂

Mogoč pa res kdaj, ko bo priložnost.

Jaz pa lahko mirne vesti v živo povem človeku enako, kot preko računalnika, Katarina. Ker stojim za tem, kar rečem in rečem, samo to, kar dejansko mislim.
Mogoče so zate to bedarije, za nekoga drugega pa vse prej kot to.

To, ko praviš, da je fizična bližina,…oz. da se lahko zgodi marsikaj, pa se tud ne strinjam s tabo.
No, vsaj kar se mene tiče, lahko povem, da ne obračunavam fizično oz. s pestmi ali kako drugače v kar je vključeno nasilje.
Če se nekdo ni sposoben pogovorit ali razpravljat samo z besedami, potem mi je take osebe res žal. Ker najbrž je to nekdo, ki hrani napačnega “volka” v sebi.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

in eva7 spet omejuje pojma “fizična bližina + se lahko zgodi marsikaj”.
cvetka na kvardrat. dlje kot do fizičnega nasilja ti očitno sploh ne nese.

“””fizična bližina je kakšen meter in .. znabiti marsikaj, če preveč gobcaš….

No, potem pa prosim razloži tole?! kaj “piše” pod besedo marsikaj?
Zdej se pa ven vlečeš a? :-))) Ti kar…kot vedno :-))))))))))))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

da t erecimo grdo pogledam. da ti obrnem hrbet. da ti pokažem jezik … dej mal uporabi mašto, sej ti tudi svojega otroka kaznuješ, pa ga ne vedno fizično. al ga? 🙂

Saj nisem vsega brala, ker pač me ne zanimajo vaši prepiri, bi samo napisala na temo, ki je bila v začetku odprta.
Sem ena izmed, upam večih, ki uživa v analnem seksu, in si upa to tudi priznati.
Torej, da se navežem na vprašanje, nikoli nisva imela opravka z nobeno packarijo (čokolado) in nič ne “pride ven”. Pa se ne klistiram. Pri naju tole zgleda nekako takole: najprej predigra, potem vaginalno, potem se pa obrnem, nanensem lubrikant in poka!!
Nobenih predpriprav, v smislu s prstom itd. ne rabim. In mi ful paše, pa hitr pride, tako kot mi vaginalno nikoli ne. Tam pač rabim več časa. Ko pa enkrat analno, sem pa še naslednji dan čist mokra, če samo pomislim na to.
In če katero zanima, mož niti ne uživa toliko v tem, niti me ni nikoli v to prepričeval ali celo silil. Sem pa čedalje bolj odprta kar se seksa tiče in mu dam jasno vedeti, kaj mi paše in kaj ne. In anala je na prvem mestu na mojem spisku.

Če ima katera zainteresirana kakšno vprašanje, bom z veseljem odgovorila. Prosim pa, da se tiste, ki iščejo prepir na tole pisanje ne odzivajo. Punca je samo hotela odgovor, pa tukaj očitno ni nobene, ki bi imela v tem izkušnje ali pa si ne upa zaradi prepirov tega tukaj priznati in napisati o izkušnjah.

Pa še nasvet, “ena izmed vas”, za taka in podobna vprašanja bi bilo mogoče dobro najprej uporabiti iskalnik ali pa prebrati kdaj kakšno temo na starševskem čveku… se je že dosti razpravljalo o takih in podobnih temah.

LP,
M.

__________________________
Make love, not war.

Ne, jaz svojega otroka niti ne rabim kaznovat. Midva se načeloma o vsem pogovoriva in mu seveda vedno tudi razložim zakaj se nečesa ne sme ali sme. Potem navadno vse izhaja iz pogovora in dogovora.

To, da bi mi pokazala jezik ali obrnila hrbet, pa nebi dokazala drugega, kot, da si otročja oz. čustveno nedozorela, nezrela,…ali misliš kaj drugega?

Uživaj :-)))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

načeloma se o vsem pogovoriva …. načeloma ja …. 🙂

ne, jaz bi ti čestitala in dala roko v pozdrav. 🙂

:-)))))))))))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Aja, kar se pa domišljije tiče, pa jo najraje uporabljam kje drugje :-))))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Joj, punce, ste me zmatirale… :)))

Malo sem se pošalila, pa sem že najslabša na tem forumu.
Nekaj v stavku je bilo v šali, nekaj pa tudi zares.

Dejstvo pa je, da sem oseba, ki redko prebiram forum, ker za to nimam časa, po naravi sem pa tudi takšna, ki mi je iskrenost pomembna vrlina in če me kaj moti ali mi ni prav, to tudi pove, pa naj bo to peko računalnika ali v živo.
saj, ravno zaradi kritike, ti drugi običajno zamerijo, ker mislijo, da si sam idealen, pa nisi.

Meni je vseeno, kako vam paše, ali rade analno ali oralno, veseli me, da v tistem določenem trenutku uživate in se sprostite.
lepo bodite.

Si pač spodaj tok raztegnjena da nič ne čutiš. Nič slabega, vsak se po svoje znajde.
Pa nobene mož ne sili ali prepričuje, to je vedno naša ideja. Saj vemo, vemo…..

Tole je provokacija ali pa laž! Pride ti analno? Pa daj no, lepo te prosim! Če si dedec, potem mogoče (prostata). Če si ženska, pa ti prihaja od analnega sexa, pojdi hitro na Jerry Springer show, ker si zagotovo seksualni fenomen in na tem showu velikokrat predstavljajo ravno tebi podobne! :)))))

P.S. Če si res ženska in imaš rada analni sex, upam, da veš, da nikakor ni zdravo in priporočljivo, da te mož najprej v vagino in takoj zatem v danko, ne da bi si prej dal gor kondom (prenos okužbe v nožnico!!!). Če se gresta kar tako, pojdi raje na pregled h ginekologu, pa naj ti še on pove, kaj je tvegana spolnost.

Mislim, ene ste pa res…. out there.

kaj ko bi se tiste, ki nimajo ne pojma, ne kakšnih konkretnejših izkušenj in iz njih govorijo samo predsodki, vzdržale pripomb?

sploh, če nimajo razjasnjenih pojmov o tem, kaj je vagina, kaj danka in kaj nožnica :))) čeprav tisto o kondomu je res… ampak zaradi drugega vzroka

joj saj ne morem verjet! Resnično najprej si razjasni kje in kaj je vagina in danka in katera od njiju je nožnica :))) No potem pa ti lahko rečem, da imaš prav, da je prehod iz DANKE v VAGINO nevaren zaradi prenosa okužb v nožnico :)))) (namreč vagina = nožnica).

“Mislim, ene ste pa res…. out there.”

Aja drugač pa – do orgazma ne pride samo od draženja določenih točk, ampak se začne in konča predvsem v glavi (vzburjenje).

In ne trdi da ni možno nekaj kar nisi preizkusila…

Ja, itak da da vedno kondom gor.

“da te mož najprej v vagino in takoj zatem v danko”…. ej, dej preber si, kaj pišeš…kako pa naj bi bil prenos v nožnico, če ga da najprej v vagino in potem v danko. Sej vendar pol ostane v danki in ne gre nazaj. 🙂
Ene se pa res delate pametne pa kr neki pišete, pa k itak nimate pojma. Meni osebno je bilo analno že od nekdaj špica, sam tega nisva prakticirala, Ker nisem bla tolk odprta, pa mu nisem dala vedet. Po kar nekaj latih zakona sem pa dost sproščena, da mu dam vedet kaj mi paše, on se pa itak meni prilagaja…

Pa da sem moški!?! Kaj, a ni tle nobene, ki ji analno paše, pa ji od tega tud pride,da bi se tukaj oglasila in potrdila, kar sem napisala?

J.Springer?!?! Pa kdo še to gleda? Mogoče take, k jim v resničnem življenju nekaj manjka, pa se pol tam “filajo”. Pa brez zamere 🙂

Tako, mogoče je tole malo ostro napisano, ampak nobena ne more ugotavljat al meni res paše al ne. Pa če bi imela navado provocirat, bi se verjetno že večkrat tukaj oglasila, pa se še nikoli nisem.

Pa lep dan.

Si pač spodaj tok raztegnjena da nič ne čutiš. Nič slabega, vsak se po svoje znajde.
Pa nobene mož ne sili ali prepričuje, to je vedno naša ideja. Saj vemo, vemo…..[/quote]

ma a ne vidiš da je dec pisal

no ne klobasaj neumosti

vagina je strok.izraz za nožnico,tako kot recimo anus-zadnjik in rektum-danka..
ali da boš bolje razumela ovarij-jajčnik…
eno in isto

no ne klobasaj neumosti

vagina je strok.izraz za nožnico,tako kot recimo anus-zadnjik in rektum-danka..
ali da boš bolje razumela ovarij-jajčnik…
eno in isto[/quote]

meni je to kristalno jasno. ne rabim posebnega poduka, sem pa hvaležna za takšno izkazano skrb. sem pa replicirala tisti pred mano, mogoče še njo česa naučiš.

New Report

Close