Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu analni seks

analni seks

no ne klobasaj neumosti

vagina je strok.izraz za nožnico,tako kot recimo anus-zadnjik in rektum-danka..
ali da boš bolje razumela ovarij-jajčnik…
eno in isto[/quote]

no pol pa za uno velja pred tabo 🙂

meni je to kristalno jasno. ne rabim posebnega poduka, sem pa hvaležna za takšno izkazano skrb. sem pa replicirala tisti pred mano, mogoče še njo česa naučiš.[/quote]

Točno tako, Xenna,
vse se dogaja predvsem v glavi.
Pa dejte ženske no, sploh ne razumem, kako ne morete sprejeti dejstva, da enim pač anala ustreza, paše,…

Monica, zakaj pa misliš, da bi to pisal moški? A ti res ne poznaš nobene, ki uživa v takšnem intimnem združevanju? Jaz jo!
A nisi rekla ti, da orala je nujna, obojestransko? Zame tud. Enim pa pač ni in je ne prakticirajo.

To je to. Ljudje smo si ražlični.

Me pa prav zanima, kaj imate potemtakem za povedat za masohiste(mazohiste)?
(masohíst in mazohíst -a m (ȋ) psiht. kdor doživlja spolni užitek, kadar je mučen, poniževan: masohist in sadist)

So to na silo, ker nekdo drug to hoče? Al iz užitka? Dejte no,…

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

SEJ SEM ZGORAJ LEPO OPISALA,VSE JE DOGAJANJE V GLaVI,SAM ANUS PA TI NE NUDI ORGAZMA ALI UŽITKA..kEMIJA V GLaVI TO POČNE in stimuliranje klitorisa recimo,medtem ko moškemu sam anus nudi užitek,ker stimulira penis,tu se razlikuje akt analnega sexa moški,ženska,gledam anatomsko in ne kot fetiš na nekaj ali sm igre,kjer ni bič predmet užitka ampak bolečina,ki je popolnoma drugačna od recimo bolečine,ki bi ti jo zadal neznanec z bičem čez hrbet ,nekje na cesti..ampak bič in udarec sta lahko enaka,pa v različnih situacijah sprožata dugačno kemijo v možganih.Otem govorim in nimam nič proti temu,naj ljudje sexajo kot želijo,samo ne prenesem pa neumnih izjav in žensk ki pohodijo sebe ,da ustrežejo drugemu in v isti sapi zagovarjajo kako jim vse skupaj paše,pa jim niti ne tako zelo.Tu je razlika..
Če pa eni to res paše,pa go..
ampak na žalost jaz še nisem spoznala take,ki bi ji golo porivanje v rit nudilo hude užitke..vse prej kot to..zato je izjava pride mi ko me analno poriva zame smešna in absurdna,nevem ženska bi verjetno napisala, ko me poriva analno si jo medtem drgnem s prsti ali čim drugim-po tem sklepam ,da je moški.
lp

“….zato je izjava pride mi ko me analno poriva zame smešna in absurdna,nevem ženska bi verjetno napisala, ko me poriva analno si jo medtem drgnem s prsti ali čim drugim-po tem sklepam ,da je moški….”

No, sej mislim, Monica, da tako tud je. Se strinjam. Vse se odvija v glavi, predvsem. Morda gospa samo ni razložila podrobnosti.

Pa naj sama pove.

Poanta vsega tega zvijanja v temi pa je v tem, da nekatere/i pač ne želite sprejet dejstva, da lahko tudi ženska uživa v analnem odnosu ali da je celo pobudnica tega.
Za nekatere je to nesprejemljivo, za druge resnično.

==========================================================================
Če ne moremo končati naših razlik, lahko vsaj pomagamo, da svet postane varen za različnost!

In ena izmed nas je samo spraševala za nasvet, oz. kakšne so izkušnje drugih.
Mislim, da ni na mestu torej vztrajno trdit in argumentirat proti….

Pa lep dan!

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Ženske, že pred Mirto sem želela napisat podobno kot ona, pa si nisem upala, ker bi me linčale. Tudi meni to strašno paše in vedno doživim orgazem hitreje kot v vagino. Ni vse v glavi, važni so občutki!

spet isti,samo drug nik..

Ej, ta prava Monia, zakaj ne moreš sprejeti drugih mnenj in so samo tvoje izjave tiste prave in resnične. Poglej, če tebi ne paše seksat tako ali drugače, je to tvoja stvar. Punca, ki je odprla to temo, je hotela mnenje ali izkušnje kakšne, ki je to probala. Ampak, tukaj je očitno možno izražati mnenje (in ne biti linčana) samo, če se obračaš po vetru, se pravi z večino vas, čistunk.
Ne vem, zakaj bi jaz morala razlagati, kaj počnem z roko med seksom. Pa k si se že zapičla v to, v vednost vsem tukaj, tudi ko me v vagino “poriva”, si pomagam s prsti. A ti si ne nikoli?
Najbrž ne, ker pri vas je itak vse perfektno, pa bohnedaj, da bi katera priznala, da ji težko al pa sploh ne pride, če si sama ne pomaga z roko. Jaz sem pa z leti postala tolk sebična, da poskrbim da mi vedno pride, včasih tudi večkrat.
Pa, glej no glej, spet provociram, v rito mi paše!!!!

ma ti si kar privošči,kot ti paše..nimam nič proti
uživaj lp

Mene je vse minil ko sem videla posledice, pa ne da mi je bilo prej bog ve kako všeč, ampak …. tudi partner se je zamislil.
Nočem povzročat kraganja ali karkoli, ampak dejanko se ženske premalo zavedate posledic, ki niso tako zelo redke, ravno nasprotno.

Kakšne posledice imaš v mislih?

mirta, v osnovi je brez veze o tem debatirat z ženskami, ki se med seksom niti pošlatat blizu anusa ne upajo, potem pa filozofirajo nekaj na bazi predsodkov, ki jih imajo.

by the way, anus je izredno močno oživčen del telesa, četud ženske nimamo prostate tam in iz tega izhaja užitek, ne zato, ker bi imele določene ženske psihično fiksacijo na analni seks.

kar se pa posledic tiče, ja verjetno so možne, če delaš karkoli na silo. tudi pri vaginalnem seksu so možne grde poškodbe. da pa ti zaradi tega oslabi mišica, je pa bedarija. konc koncev te mišice uporabljamo čisto vsak dan… vsaj fajn je, če jih in pol bi tudi zarad te uporabe morale oslabet:)

ah res se mi neda,sploh se mi neda zdele razlagati o živčevju,mišicah ..drugič..

ampak anus stimulira lizanje,glajenje,božanje itd(upam da vas moški tudi oralno anlno zadovoljijo,ker dvomim da imte veliko od vtikanja globoko v ..sej veš kam..,tko da vtikanje penisa ali drugih predmetov nima veze z užitkom za žensko,za moškega ja ker vtika penis..ampak ok naj bo po tvoje..uživajte v analnem sexu..lp

mišice oslabijo tudi v vagini, pa je za to narejena, kako ne bi potem v anusu. razlika je le v tem, da če prve ne “pade” ni ven, če pa druge, pa … znabiti zoprno.

ampak kako naj bi jaz, recimo, to vedela, ko še nisem nikoli rodila in še sla analni seks pred …. 15 leti? :)))

lol
argument in pol

pa ne oslabijo zarad seksa, a ne? ampak zarad nosečnosti in poroda, ko ti 4kilsko štruco potegnejo ven in se mora res raztegnit. sicer moški pretiravajo, ampak, da bi imel kdo takega, kot (je) dojenček, pa tud še nisem čula.

tiste, ki ne razumete ali pa ne verjamete, da lahko z analnim seksom dosežeš res hud orgazem, pa probajte, pa pol povejte mnenje…

lol
argument in pol

pa ne oslabijo zarad seksa, a ne? ampak zarad nosečnosti in poroda, ko ti 4kilsko štruco potegnejo ven in se mora res raztegnit. sicer moški pretiravajo, ampak, da bi imel kdo takega, kot (je) dojenček, pa tud še nisem čula.[/quote]

ja, ja, saj sem napisala, da nisem nikoli rodila 🙂 ampak točno zato in pa z leti veš, se tudi raztegnejo. ampak to bi ti znali povedati moški, ki seksajo s starejšimi ženskami 55+.

mišice v anusu pa naj tudi s starostjo ne bi popustile.

seveda ga lahko ampak ne tako kot vi mislite,hopa v rito do grla porini in mi pride,lepo vas prosim ,ma nima smisla vam razlagat,ker kot bi steni govorila,plus nebi vam škodlo,da se malo podučite o celi zadevi in diagnostiki poškodb in bolezni ..

plus za eh eh eh
anus nadzorujeta dve mišici not.in zun.an.sfinkt.
notranji je oživčen ne po naši volji:)
zunanji pa po naši volji:)a zdaj razumete kar vam skoz že tumbam,nima veze notri,ker je le zona cuta.ali končni odsek kožast,ostalo je sluznica.. ampak zunaj sam anus nudi užitek,porkamadona,a mam zaston dokrotat ,zdele te bom zlasala mulc:):):) hec z lasanjem sej veš

Seveda hvala za vaša mnenja. Mene mika misel na analni seks zato, ker mi paše, ko me pri samem seksu s jajčki “udarja” ob ta del. Imela sem daljšo zvezo, kjer pa fant ni bil za kakšne takšne poskuse – ok, pač mu ni bilo. Zdaj si pa želim počasi poskusiti, ampak ne kot presenečenje, temveč da bi se z ljubimcem o tem prej pogovorila, se ustrezno pripravila itd.

no vidite en lep opis,ko jo z jajčki buta po anusu..ko pač prihaja do trenja na anusu..
tudi meni paše če me boža po anusu ,nikakor pa mi ni všeč imeti penis nekje v črevesju:)

Najbrž se zavedate, da je analna mišica enosmerna. In s kakanjem ki gre v kontra smer ne morejo oslabet, pri mehanskem trenju v drugo smer pa.
Ne mislim pa polemizirat okol tega, samo opozorila sem. Upam da se nikol ne srečate s te vrste inkontinenco.

Lep četrtkov dan.

ja jaz sem imela po porodu ,kako leto ali dlje težave z lulanjem,mater je to hudič,ko te tišči pa ne moreš zadržat tko kot je treba..a je imela še kera tak problem.

ah res se mi neda,sploh se mi neda zdele razlagati o živčevju,mišicah ..drugič..

ampak anus stimulira lizanje,glajenje,božanje itd(upam da vas moški tudi oralno anlno zadovoljijo,ker dvomim da imte veliko od vtikanja globoko v ..sej veš kam..,tko da vtikanje penisa ali drugih predmetov nima veze z užitkom za žensko,za moškega ja ker vtika penis..ampak ok naj bo po tvoje..uživajte v analnem sexu..lp[/quote]

nisem mulc, ampak sem ženska, ki ji paše recimo prst v anusu med seksom. orgazem je dosti močnejši. nisem rabila doktorata, da sem prišla do tega zaključka. in tud ne bolečine, ki bi sprožila kake kemične reakcije v možganih, ker je prst premali, da bi do bolečine sploh prišlo.

fuj in fej, zdaj pa udri po meni, ker sem taka packa.

analnega seksa še nisem prakticirala… mogoče ga tudi nikol ne bom. v osnovi sem se oglasila zato, ker par svetnic tu gor izključuje možnost, da bi ženske karkoli okrog anusa lahko vzburjalo, oziroma take, ki so napisale da jih, obtožuje ali da so ali moški, ali pa freaki za freak šove.

nobeni ne vsiljujem, da bi morala prakticirat analni seks. samo ne jemljite si pravice drugim govorit, kaj paše in kaj ne paše po nekih univerzalnih zakonih. ljudje smo konec koncev različni. eni umirajo ob čokoladni torti, drugi je videt ne morejo. in če čokolade ne moreš videt, ne moreš pisat doktorata o tem, zakaj nikomur čokolada ne more bit všeč, ker je to nemogoče.

Me veseli, da so se našle še nekatere zagovornice 🙂
Jaz sem sicer seznanjena s tem, da lahko po prakticiranju analnega seksa pride do inkontinence, pa se vseeno ne morem upreti. Si mislim, da me bo mogoče s časom minilo, pa da še ne bo prepozno. Ampak…če mi je pa tako všeč.

Dobro, Monica, k si že začela s tem lizanjem…meni ni treba nič lizat tam, pa tudi božat ne. Se mi pa zmeša, če me moj od zadaj napiči, pa s tičem kao slučajno potegne po riti… Pol ga moram not dobit. No, pa kaj čem razlagat, tiste, ki to počnejo, verjetno vedo, o čem govorim.

Ena izmed vas, mislim, da pravilno razmišljaš, da bi se prej o tem s partnerjem pogovorila. Presenečenja nikoli niso dobra. Pri naju je tako, da moj že ve, kako mi paše, pa še vseeno jaz primem tiča in ga usmerim, on pa prilagaja pritisk…lepo počasi…kot da bi seksal z devico :-). No, tukaj gre res malo bolj na tesno, zato tudi njim tako paše :-))).

Pa obvezno uporabi dovolj lubrikanta (kondom je itak obvezen). Jaz uporabljam modri Durex, se dobi v Mercatorju ali v DM. No, če boš probala, obvezno poročaj, kakšni so bili občutki.

Rit se raztegne in potem skrči,kar veselo dajte sexat v njo,komur paše!Je fajn malo spremembe!

Napisal: ex
Datum: 24.04.2008 18:32

Rit se raztegne in potem skrči,kar veselo dajte sexat v njo,komur paše!Je fajn malo spremembe!

ex:
hahaha:))))pogosto in dolgotrajno!!!!!!!!
Koliko na dan bi zadostovalo keglovih vaj???1000-dovolj??
Uh,nebi zmogla:)))
lp

New Report

Close