Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu analni seks

analni seks

eh eh eh eh eh eh eh je napisala, citiram:
/analnega seksa še nisem prakticirala… mogoče ga tudi nikol ne bom. v osnovi sem se oglasila zato, ker par svetnic tu gor izključuje možnost, da bi ženske karkoli okrog anusa lahko vzburjalo, oziroma take, ki so napisale da jih, obtožuje ali da so ali moški, ali pa freaki za freak šove./

pa kako potem veš al paše al ne. me “svetnice” smo ga pač sprobale in vsaj približno vemo o čem govorimo.

Katarina brez zamere, a če tisti izkušnji, ki si jo opisala – da ti ga je med seksom porinu v rit – ti si ga pa odstrelila na drug konec sobe – rečeš izkušnje z analnim seksom – se žal motiš.

Ti pa čisto verjamem, da te ena takšna izkušnja zaznamuje tako ornk, da nočeš nikoli niti v sanjah probat.

Pa verjamem, da so ene ki v tem fuuuul uživajo, so druge ki so probale pa jim pač ne paše in so tretje, ki so apriori proti. Nič ni narobe – samo tiste, ki so apriori proti ne morjo trdit, da v tem nobena ne uživa, pa da to ni…, prav tako kot ne more trdit tista, ki v tem ful uživa, da bi pasalo vsaki.

XENNA: seksualni detajli so pa res … zame osebno … samo v privat pogovorih. na forumu ne želim o njih razpravljati. ti pa povem, da vem, o čem govorijo vse te ženske tukaj in vse to sem probala, pa še vedno … ne bi več, hvala. 🙂 prva izkušnja je pa bila taka, ja, s peto v čelo. :)))

ne trdim, da mora biti vsem všeč, medtem, ko se tu gor trdi, da nobeni to ne more biti všeč.

uspeš dojeti razliko, ali je pretežko?

eh eh eh eh: jaz razumem razliko, samo se dojemam kot individuum in sama tega, da nobeni ne more bit všeč, nisem napisala. kaj ap napišejo drugi, pa ni moje mnenje, ampak njihovo. moje mnenje je drugačno. v enem stavku: večina žensk to počne zaradi moških, ne zaradi sebe.

večina pa ni enako vse. uspeš dojet razliko? 🙂

katarina, zakaj si se pa potem našla v mojem mnenju, da si se čutila poklicano, da repliciraš?
v osnovi ni bilo namenjeno tebi in nikjer ne trdim, da je to mnenje celotnega foruma, celo eksplicitno sem napisala, da gre za par ljudi.

od kdaj je par ljudi vsi, ali celo večina?

zato, ker si ti citirala moj komentar 🙂 moja zadnja, pardon predzadnja replika (če je tale zadnja) je namenjena samo temu tvojemu komentarju. torej … točno temu:

Re: analni seks
Napisal: eh eh eh eh eh
Datum: 25.04.2008 09:52

Navedeno:
katarina
eh eh eh eh eh eh eh je napisala, citiram:
/analnega seksa še nisem prakticirala… mogoče ga tudi nikol ne bom. v osnovi sem se oglasila zato, ker par svetnic tu gor izključuje možnost, da bi ženske karkoli okrog anusa lahko vzburjalo, oziroma take, ki so napisale da jih, obtožuje ali da so ali moški, ali pa freaki za freak šove./

pa kako potem veš al paše al ne. me “svetnice” smo ga pač sprobale in vsaj približno vemo o čem govorimo.

ne trdim, da mora biti vsem všeč, medtem, ko se tu gor trdi, da nobeni to ne more biti všeč.

uspeš dojeti razliko, ali je pretežko?

Važno je samo, da je naša Katarina najbl pametna in da ima vedno zadnjo besedo!
Amen!

Zakaj moški radi nabijamo v rit?

Rita tiča bolje oprime in regulacija stiskov k*** paše. Jaz vsako, ki jo nategnem, jo tudi v rito in odziv je dober.

Zakaj moški radi nabijamo v rit?

Rita tiča bolje oprime in regulacija stiskov k*** paše. Jaz vsako, ki jo nategnem, jo tudi v rito in odziv je dober.[/quote]

Evo primerek enega, ki analno še sploh nikol ni.

Zakaj moški radi nabijamo v rit?

Rita tiča bolje oprime in regulacija stiskov k*** paše. Jaz vsako, ki jo nategnem, jo tudi v rito in odziv je dober.[/quote]

močno dvomim, da si žensko sploh dobil kdaj na dohvat ruke.
mokre sanje so kaj drugega

Zakaj moški ne pustijo, da bi se jih analno? Zato, ker se bojijo, da bodo kao izpadli kot geji… Ali pa da bi jim to celo bilo všeč in se vstrašijo, da bodo pa zdaj zaradi tega geji postali:)
Smešno je le, da ne vedo, da s tem, ko nabijajo svojo v rito, so lih tolk geji kot če bi jim partnerka tiščala kaj v njihovo rito. Sej eno in drugo počnejo geji… al pač ne?:)

Pa kako lahko ženske s tako gotovostjo trdite, kaj paše vsem moškim, kaj bi počeli vsi moški in kaj paše vsem ženskam…..ko pa doma vidite, da pač…enemu ne paše oralno, njegovemu sodelavcu pa samo tako in tretjemu paše vse, četrti si pusti v rit, peti se da bičat in dlake pulit….in enako je pri ženskah…

Ne posploševat po svojih izkušnjah vsega človeštva, ker ljudje smo si pač različni!

Jaz imam rada med, moj pa marmelado….za zajtrk pa jeva hrenovke;)

verjetno se v moških skriva tista latentna prikrita (homo)sexualnost..pa si je ne drznejo izživeti na pravi način..z moškim….predsodki baje…

lp

leta letijo - iščem stevardeso

si gledal dr. Kinsleya;)

-preberi si še knjigo, ne gre samo za predsodke-gre enostavno za različnost ljudi (dva si nista identična)

Eh ja… iz ene same samcate teme o riti ste razvili celo politično debato…

Anala je super, če sta oba za to… Spontanost in sproščenost ter želja obeh, je zakon 🙂

Ženska nima v ritki točke G, ker njeni sta v ščegetavčku in v možganih. Moški pa ima v riti točko G in zato je meni med seksom s punco super, če imam masažerja prostate v riti.

New Report

Close