Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Analni seks je vse res?

Analni seks je vse res?

ful rada seksam v rit, ampak ko pa vsak dan znova zagledam to temo na vrhu, me pa prime še na sranje in odtekanje dreka in prdcov in kaj vem česa še vse! Blokirajte že tole sranje od teme, no!


Saj večinoma moškim, ki jim je všeč analni seks, ugaja tudi masaža prostate s prstom. Dildoti so pa ponavadi predimezionirani in so bolj za Postojnske jame :-D[/quote]

a potem pa res drži, da je anala rezervirana za moške, ki imajo penise kot prstki. Al misliš, da imajo ženske zadaj postojnske jame in jim to paše?


Tipično, samo misliti na zdaj, trenutni ‘užitek’ za vse posledice pa ne želiš slišati?
To je realnost večkrat dokazana v resnih študijah v medicinskih zbornikih, ne pa na MONu . Vprašaj se zakaj ti res ugaja da te nekdo buzeri.ra v r.it? Popolnoma brezosebno, tvoj obraz obrnjen stran, ti pa pritiskaš na blato – komu je to všeč …?


Tipično, samo misliti na zdaj, trenutni ‘užitek’ za vse posledice pa ne želiš slišati?
To je realnost večkrat dokazana v resnih študijah v medicinskih zbornikih, ne pa na MONu . Vprašaj se zakaj ti res ugaja da te nekdo buzeri.ra v r.it? Popolnoma brezosebno, tvoj obraz obrnjen stran, ti pa pritiskaš na blato – komu je to všeč …?[/quote]

Glede na to, da ti očitno ne, pa kdo si pol ti, da ocenjuješ moj zakaj in kako??? Brigaj se zase, ker na uhajanje blata od ritnega seksa nimaš kaj komentirat, razen tvojih moralnih predsodkov, ki pa kaj koga brigajo!
Brišite to temo!!!!


Tipično, samo misliti na zdaj, trenutni ‘užitek’ za vse posledice pa ne želiš slišati?
To je realnost večkrat dokazana v resnih študijah v medicinskih zbornikih, ne pa na MONu . Vprašaj se zakaj ti res ugaja da te nekdo buzeri.ra v r.it? Popolnoma brezosebno, tvoj obraz obrnjen stran, ti pa pritiskaš na blato – komu je to všeč …?[/quote]

Glede na to, da ti očitno ne, pa kdo si pol ti, da ocenjuješ moj zakaj in kako??? Brigaj se zase, ker na uhajanje blata od ritnega seksa nimaš kaj komentirat, razen tvojih moralnih predsodkov, ki pa kaj koga brigajo!
Brišite to temo!!!![/quote]

Zakaj bi pa morali brisat to temo, saj jo nonstop rinete na vrh? :-)))) Kaj, ko pa slišite resnico vam pa ni všeč? Kaj bi brali samo homoseksualne “raziskave”, da bi vam ustrezalo? :-)))))

Porivanje v rit za večino ljudi zraven vsega naštetega pomeni korak preko osebnega dostojanstva, ker normalni ljudje pač ne bodo dovolili stikanja, po njihovih bioloških organih za izločanje blata. In sama beseda analni seks je čudna pogruntavščina, kajti zaključek prebavnega trakta ni spolni organ, nikoli bil in ne more bit.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Tipično, samo misliti na zdaj, trenutni ‘užitek’ za vse posledice pa ne želiš slišati?
To je realnost večkrat dokazana v resnih študijah v medicinskih zbornikih, ne pa na MONu . Vprašaj se zakaj ti res ugaja da te nekdo buzeri.ra v r.it? Popolnoma brezosebno, tvoj obraz obrnjen stran, ti pa pritiskaš na blato – komu je to všeč …?[/quote]

Glede na to, da ti očitno ne, pa kdo si pol ti, da ocenjuješ moj zakaj in kako??? Brigaj se zase, ker na uhajanje blata od ritnega seksa nimaš kaj komentirat, razen tvojih moralnih predsodkov, ki pa kaj koga brigajo!
Brišite to temo!!!![/quote]
O kako cvilimo.
Je tema postala preveč ‘real’?
Koga ga pa ti moraš pustiti da ti to počne? Da ne gre k drugi?

ga ni f.uka čez v luknjo v kolenu ☺

Glede na to, da ti očitno ne, pa kdo si pol ti, da ocenjuješ moj zakaj in kako??? Brigaj se zase, ker na uhajanje blata od ritnega seksa nimaš kaj komentirat, razen tvojih moralnih predsodkov, ki pa kaj koga brigajo!
Brišite to temo!!!![/quote]

Zakaj bi pa morali brisat to temo, saj jo nonstop rinete na vrh? :-)))) Kaj, ko pa slišite resnico vam pa ni všeč? Kaj bi brali samo homoseksualne “raziskave”, da bi vam ustrezalo? :-)))))

Porivanje v rit za večino ljudi zraven vsega naštetega pomeni korak preko osebnega dostojanstva, ker normalni ljudje pač ne bodo dovolili stikanja, po njihovih bioloških organih za izločanje blata. In sama beseda analni seks je čudna pogruntavščina, kajti zaključek prebavnega trakta ni spolni organ, nikoli bil in ne more bit.[/quote]

Pa dol mi maha, kaj si kdo misli o seksu, takem ali drugačnem, meni se bruha tale sprdačina od foruma in Primoža, ki nas zavaja s tem kmalu kmalu in kljub vsem anketam vsak dan na vhu tale analni drek. Pa kaj koga briga, zakaj se kdo v rit. Osnovno vprašanje je bilo, če pride do inkontinence, ne pa kako se vi misionarci v temi ob tem počutite!
Brišite to temo in to sprdačino spravite v red! Ubog slovenski narod, če nimamo drugih problemov kak z debelim črevesom drugih ljudi!

Zakaj bi pa morali brisat to temo, saj jo nonstop rinete na vrh? :-)))) Kaj, ko pa slišite resnico vam pa ni všeč? Kaj bi brali samo homoseksualne “raziskave”, da bi vam ustrezalo? :-)))))

Porivanje v rit za večino ljudi zraven vsega naštetega pomeni korak preko osebnega dostojanstva, ker normalni ljudje pač ne bodo dovolili stikanja, po njihovih bioloških organih za izločanje blata. In sama beseda analni seks je čudna pogruntavščina, kajti zaključek prebavnega trakta ni spolni organ, nikoli bil in ne more bit.[/quote]

Pa dol mi maha, kaj si kdo misli o seksu, takem ali drugačnem, meni se bruha tale sprdačina od foruma in Primoža, ki nas zavaja s tem kmalu kmalu in kljub vsem anketam vsak dan na vhu tale analni drek. Pa kaj koga briga, zakaj se kdo v rit. Osnovno vprašanje je bilo, če pride do inkontinence, ne pa kako se vi misionarci v temi ob tem počutite!
Brišite to temo in to sprdačino spravite v red! Ubog slovenski narod, če nimamo drugih problemov kak z debelim črevesom drugih ljudi![/quote]

Saj imaš odgovore, pa ti nišso všeč. Nisem sicer kaj dosti bral teme :-))), ampk vidim da so navedli, da stroka pritrjuje škodljivosti in navaja kot posledico inkontinenco, prav tako se najde kaka osebna izpoved, ki enako to potrjuje.

Kaj zdaj, bi morali pisat drugače in zanikat dejstva, da bi bila zate tema primerna? :-))))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


AhAhahhhaahaHHHHAHAAHAHAAA 😀

Pa dol mi maha, kaj si kdo misli o seksu, takem ali drugačnem, meni se bruha tale sprdačina od foruma in Primoža, ki nas zavaja s tem kmalu kmalu in kljub vsem anketam vsak dan na vhu tale analni drek. Pa kaj koga briga, zakaj se kdo v rit. Osnovno vprašanje je bilo, če pride do inkontinence, ne pa kako se vi misionarci v temi ob tem počutite!
Brišite to temo in to sprdačino spravite v red! Ubog slovenski narod, če nimamo drugih problemov kak z debelim črevesom drugih ljudi![/quote]

Saj imaš odgovore, pa ti nišso všeč. Nisem sicer kaj dosti bral teme :-))), ampk vidim da so navedli, da stroka pritrjuje škodljivosti in navaja kot posledico inkontinenco, prav tako se najde kaka osebna izpoved, ki enako to potrjuje.

Kaj zdaj, bi morali pisat drugače in zanikat dejstva, da bi bila zate tema primerna? :-))))))[/quote]

Le čevlje sodi naj kopitar, koga vraga ste polni besed in dokazovanja brez dokazov?! Kaj pa bi naj bila tista dejstva? Meni bo drek ušel samo, če še en dan vidim to temo na vrhu, pa seksam v rit že dvajset let! Torej me ne uči, ti, ki očitno nisi, kaj je moj problem, ker če ga jaz s sabo nimam, koji klinac ga imaš ti z mojo ritjo??? Drugače pa, prav imaš, če mi tole sranje od foruma lahko sproži takšno inkontinenco, da se lahko samo še poserem, pol bo res boljše, da se splaknem, ker temu forumu bo šlo mnogo bolje brez mene. Folk od anale na kupu! Forum več ni primeren, forum, ker tema bi v prejšnjem sistemu ugasnila že zdavnaj!

Vsakič, ko se oglasiš ali bereš (zgolj klikneš nanjo) – porineš to temo v ospredje. Kar pomeni, da si dejansko želiš, da je tu. Da miga pred tvojimi očmi z rtijo.
Ker, če si je res ne želiš, potem je niti ne bereš, niti v njej ne komentiraš.

Glede “škodljivosti” analnega seksa, bi bilo fajn videti kakšno povezavo do raziskav.
Da potem lahko preveriš:
– Kdo so ljudje in ustanova, ki nekaj trdijo (kakšna zategnjena verska ustanova – se ve, kaj bo trdila)?
– Na kakšen način so prišli do rezultatov (ankete, meritve, čas in obdobje meritev itd.)?
– Je bilo število razsikovanih merodajno (vsaj nekaj tisoč)?
– V katerih starostnih skupinah se je merilo (pogosta napaka vseh raziskav je, da merijo le študentsko populacijo, ker je najcenejša in najlažje dostopna)?
– Kakšno je razmerje med spoloma, rasami ter seveda seksualnim preferencami oz. orientacijo?

Izhajanje iz lastne avtoritete – lastnih prepričanj, slepe vere, trditev brez argumentacije.. to pa ja, to bi pa lahko pobrisali.

Človeška telesa so različna. Nekaterim paše to, drugim ono. Pogosto se v to vmeša simbolika, religija ter družbene dogme. Glej: Vaš link
Čisto fizično pa seveda bodo ženske, ki analnega seksa ne bodo marale, drugim ne bo nič posebnega ter tretje, ki bodo v njem uživale.
Nimam sicer nekega merodajnega števila seksualnih partneric za seboj (se vse spravi na prste ene roke).. toda vsem je bilo do analnega seksa in niso imele nikakršnih problemov glede tega.
Ene je rajcala že zgolj “prepoved” (ker je potem morala poročati na spovedi duhovniku, ki je vedno insistiral na čimbolj detajlnem opisovanju.. božjemu človeku nisva ostala dolžna in v času najinih shajanj je imela veliko za poročati tej osebi in bogu tudi. Njej je bilo vse odpuščeno. Meni kot ateistu niti ne.)
Druge je rajcala literatura ali filmi (“Poslednji Tango v Parizu” in košček domačega masla).
Tretje je racala dominacija, ki izhaja iz simbolike ter prepovedanosti in “umazanosti”.
Četrtim čisto tako, ker je tam pač še ena luknja. Radovednost kot čednost.
Petim ker so tako čutile.
In tako to je.

Lahko bi bilo obratno in bi enako strastno bile proti. Onega ali tretjega razloga. Zato je pri seksu, kot pri partnerstvu najpomembnejše: da se oba strinjata. Sta za.

Zdaj.. za vse tiste, ki se preveč polno obremenjujete z blatom.. obstaja tudi klistir.. kondom itd.
je pa res, da debelo črevo ni bilo čisto namenjeno za tovrstno dejavnost in ne bo preneslo, da se ga spremeni v glavno avtocesto za seksualne dejavnosti.
No, po drugi strani pa so okoli nas bitja, ki skozi eno in isto luknjo opravljajo kar nekaj funkcij: malo potrebo, veliko potrebo, seks in še valjenje jajc.
Ljudje imamo srečo.. in smo našli tri vhode za veseljačenje.. nekateri jih najdejo celo nekaj več (in vsaj ena izmed njih je pa res prehuda za na tale forum, dasiravno je bilo prav tu že objavjleno).

Stari grki, naši predhodniki in vzorniki so v njihovem glavnem preročišču v Delphiju lepo zapisali: “Vsega zmerno” in pa “Poznaj se”.
To je vse kar potrebuješ pri vsem skupaj. V življenju, kot analnem seksu.
In tega so bili Špartanci še kako deležni. Saj so dečki živeli v zgolj moških združbah zunaj mesta, kjer pa je vsak dobil svojega “Mentorja”.
Imate dokumentirano tudi na vazah.

Glede škodljivosti analnega seksa, gre pa bolj tisto, kar je že dr. Alojz Ihan zapisal, da se danes v vagini najde bakterije iz kolonskega trakta. To zna biti prej problem, kot pa opešanost obeh mišic zapiralk anusa.
Tudi izvajanje Dirty Sancheza zna prinesti kakšen problem. Tako, da po pameti.

Analni seks, ne samo, da je star toliko kot človeški rod.. še celo presega ga (glej višje: ena luknja za vse).
Če ga ne maraš, prav.. ne obremenjuj se z njim.. in pusti drugim, da uživajo v njem. Osebno ne morem razumeti omenjenega Dirty Sancheza.. za druge je čisti delirij. In ok, če sta oba za.. kar naj. Samo sam bi to težko počel, še težje gledal.
Enako priporočam tudi vsem, ki ne zdržijo te teme: ne gledati, ane?
V osnovi pa se držimo glavnega mota, še enega starega izreka: “Živi in pusti živeti”

De omnibus disputandum..

Sem moški in se mi analni sex dobesedno gabi. Tudi ne poznam nobenega, ki bi mu bil analni sex všeč, meni vagina popolnoma zadošča.

Čist tko, akademsko vprašanje, a svojmu dojenčku si brisal posrano rit in menjal plenice? Pa po veliki potrebi? Se umiješ ali uporabiš latex rokavice? Če se ti že toliko gabi, mislim…

Zakaj se pa privrženci tako razburjate, no? Pač počnite, kar čte in se ne ozirajte na okolico. To pa ne gre? 😀

Torej se tebi ne (bi) gabi(lo) niti, če partner serje po tebi, kar eni pač prakticirajo? Saj to je po tvojem pisanju sklepajoč čisto primerljivo z dojenčki, mislim…

Zmotila me je dikcija gabljenja.
Zato sem se “pritožil”.

Drugače pa se strinjam: live and let live.

Torej se tebi ne (bi) gabi(lo) niti, če partner serje po tebi, kar eni pač prakticirajo? Saj to je po tvojem pisanju sklepajoč čisto primerljivo z dojenčki, mislim…[/quote]

Mislim…to pa je primer pametne primerjave lol

Torej se tebi ne (bi) gabi(lo) niti, če partner serje po tebi, kar eni pač prakticirajo? Saj to je po tvojem pisanju sklepajoč čisto primerljivo z dojenčki, mislim…[/quote]

Mislim…to pa je primer pametne primerjave lol[/quote]

Pač akademsko vprašanje, podobno tvojemu, še malce stopnjevano… zakaj pa ne? 😀

Torej se tebi ne (bi) gabi(lo) niti, če partner serje po tebi, kar eni pač prakticirajo? Saj to je po tvojem pisanju sklepajoč čisto primerljivo z dojenčki, mislim…[/quote]

Mislim…to pa je primer pametne primerjave lol[/quote]

Nastavi ti tvojo rit, pa naj te ena z dildotom oreng nategne, da bosta kvit pa bo.

Moja rit je definitivno bolj čista kot tvoja goflja!

A tvoj partner tudi uživa, če ga ti porivaš v rit? Ker moški imajo v riti G točko, ženske je tam nimajo:)) Od take svobodne in odprte ženske kot si ti, je za pričakovat, da tudi ona nudi užitke moškim kot jih je deležna sama!

Narobe. Tudi ženske imajo G točko in tudi v analni odprtini se doživlja orgazem. Beri nazaj, kaj so nekatere pisale.

In ti verjameš vsemu, kar je na monu napisano?!

Ampak res zanimivo, da ima ta temo rekordno število ogledov:)))

New Report

Close