Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anksioznost pred gosti

Anksioznost pred gosti

Jaz sen to lepo resila s tem, da je kao vedno kdo bolan in da sedaj ni pravi cas za obiske. Pa saj bodo scasoma pogruntali, da ni treba k nam hodit.
Tudi meni se ne da skoz nekaj pripravljati, pospravljati, kupovati in nositi skupaj za druge, da bom potem poslusala samo njih. To je brez veze, saj smo lahko na zivjo adijo.

O fak komentarji so res antipaticni, prosim ne se sekirat zarad njih…

Jaz mam rada svoj mir in rutino in ne maram obiskov ljudi, ki imajo po vec ur monolog in nocejo zapustit mojega doma.

Resitev: pojdi ti k njim na obisk ali pa se dobite kje zunaj, in ko imas dovolj druzenja, pojdi domov. Lahko tudi v naprej poves, da te cakajo obveznosti in ne mores ostati vec kot pol ure. Sej pa ja imamo vsi svoje zivljenje in ne moremo samo cele dneve posedat kot penzionisti… se da pogovarjat tudi na sprehodu, v naravi, itd.

Pac ti ljudje, ki si jih opisala zvenijo res izcrpni, mogoce je tudi to razlog za zivcnost. Zaradi socialnih omrezij nekateri mislijo, da so center sveta in, da so ljudje okoli njih le njihovo obcinstvo. Da mi nekdo 2 uri samo o sebi razlaga? Ne hvala, visek samovsecnosti. Naj napise objavo za fb al pa odpre blog. Z veseljem povabim prijateljice s katerimi nimam obcutka, da zapravljam cas in nisem psihicno izcrpana po druzenju. Morda rabis nove prijatelje…

Jaz se rada družim, čistim pa ne rada, zato tudi ne maram nenapovedanih obiskov. Ker mi ni vseeno, če imam razmetano, ko kdo pride. Vedno pa sem vesela sestre ali pa druženja v kalem lokalu.

Če imam stanovanje pospravljeno, sem pa vesela tudi obiskov.

 

Če ti ni do druženja se ne druži. V mestu se družimo na izletih, v restavraciji ipd

Ne spuščaj v dom kar ne moraš ven vršt :).

Tudi meni se dogaja isto, zato te razumem

Tudi meni so obiski muka od muke. In se tudi jaz izogibam hodit na obiske k drugim, preden me kdo napade. Trenutno imam življenje natrpano z obveznostmi in zato mi je vsaka prosta ura pomembna da se dam malo v mir, se sprostim, odklopim misli, ne pa da mi še takrat kdo pije energijo. Osebe, katerih družba me ne utruja, lahko preštejem na prste ene roke, vse ostalo mi je muka prenašati.

aka Roman, si to ti?🙃

Pa to se ni vse,k meni pride sestricna ,ki se nikoli ne najavi in ki  ima s seboj vedno tudi psa .Ne razume  da psa ne spustimo v stanovanje (ja grozna sem) pa nic zato.  No taki so najhujsi primerki, pri njej doma se pa ze na cesti sezuvamo ,ker nam copate za v rokah prinese da bi vedeli kaksen je rezim, ja gospa res je ni enostavno.

Odgovor na objavo uporabnika
Vandrovka, 31.03.2024 ob 14:50

Pa to se ni vse,k meni pride sestricna ,ki se nikoli ne najavi in ki  ima s seboj vedno tudi psa .Ne razume  da psa ne spustimo v stanovanje (ja grozna sem) pa nic zato.  No taki so najhujsi primerki, pri njej doma se pa ze na cesti sezuvamo ,ker nam copate za v rokah prinese da bi vedeli kaksen je rezim, ja gospa res je ni enostavno.

Zakaj sploh spustiš nenajavljeno notri? In zakaj ti hodiš k njej? Res rabiš take neotesance v svojem življenju?

 

Sva že dve.

 

K meni domov prihajajo samo tisti, ki jih povabim in si njihove družbe želim. Amen!

New Report

Close