Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Antipatična punčka ki je ne prenesem

Antipatična punčka ki je ne prenesem

Ne spuscaj se na nivo otroka, ce ni tvoj ali to ni potrebno.
In kot drugo…ne isci krivca v otroku!


Si mi dala mislit. Kolikor razumem, se sociopat lahko tudi naredi, psihopat se pa praviloma rodi. To bi pomenilo, da ima določen procent ljudi že pri teh letih v sebi potencial za zelo grde stvari. Ampak otročki nam morajo biti v tej družbi vsi do zadnjega pri srcu, sicer je z nami nekaj narobe.

Mene pa zanima, če ste kdaj varuške nečakom in nečakinjam od svojega moža (fanta)? In kako pogosto?

Varuska sem necakinji nekajkrat na mesec pri nas doma, kjer sta doma dva pobalina. Pri nas imamo jasna pravila, ki jih otroci upostevajo in hkrati imajo radi…cetudi je necakinja povsem razvajeno bitje pri nas uziva in se k nam vraca, ker se dobro pocuti..ima red, ljubezen, igro in prijatelje..kaj je se druga vazno?

Sem ravno pred kratkim brala knjigo o čustvenih vampirjih in ugotavljala, če je moj 7letnik morda eden od njih. Samo kolikor vem, so te patološke značilnosti patološke šele pri odraslih, saj ostanejo tudi po odraščanju, pri otrocih so pa pogosteje zastopane, samo da z razvojem, odraščanjem minejo.

Nisi edina. Jaz sem stara 20 let in tako zelo sovrazim samo en osebek. Skoraj petletno hcerko od stricebe znanke. Vsakic ko pride k nam zacne teziti,razgrajati sploh ne uboga. Spomnim se da se je enkrat ulegla kar tako na MOJO!!!!!!!!! posteljo in sploh ni zelela iti dol. Vsakic ko sva sami se tezko zadarzim da ji ne recem vseh psovk ki jih poznam in da je ne pretem. Res takoj ko bi imela moznost bi ji vse zobe izbila. Pomirja me pesem ,ki jo poslusam. Die in a fire. Morda pesem nekaterim ni vsec ampak mene tako zelo opisuje. Besedilo mi prav pomaga. Zanjo si res zelim da bi umrla. Ja vem zleht sem. Ampak zelim da umre. To zelim za se ne petletno puncko. Ha. Ceprav vcasih se mi uspe pomiriti ampak vseeno ni ljubka.


Hej ti stekla volkica, pa ostali… Baje EFT pomaga: http://www.eft-slovenija.si/index.php/eft-prirocnik
🙂

Če si tole zdaj ne zmišljuješ, si zrela za temeljito psihiatrično obdelavo.

Ene res niste gladke..
Ubila bi 5 letnega otroka?
Zrela si za na psihiatrijo in sicer zaprti odelek


Direkt za zaprti oddelek

Tole sem pa dvakrat prebrala, ker se mi je zdelo, da kaj takšnega ni mogoče. Če je vse to res, kar pišeš in če ni provokacija, je s tabo NEKAJ ZELO NAROBE! Potrebna si temeljite psihiatrične obravnave, ker si nevarna ljudem in sama sebi! Poišči si strokovno pomoč, da slučajno ne narediš kaj groznega!

Citiram še to:

White wolf, meni se zdi, da si se zaradi frustracije nad tamalo in svoje očitno temperamentne narave, nehote malce preveč fiksirala nanjo, namesto, da bi se ji raje izogibala (če je le možno).
Dobro je tudi, da razumeš, da je to le majhen otrok, poln energije, ki se še prav ne zaveda tega, kaj počne, tvoje morebiti burne reakcije nanjo pa so verjetno stvar le poslabšale. Koliko je imela dosedaj pri njenem obnašanju vzgoja, ne vem, lahko pa bi se o tem poskusila na miren način pogovoriti z njenimi starši, namreč, da se ti takšno obnašanje otroka ne zdi sprejemljivo in če bi jo lahko malo brzdali.
Upam oz. mislim, da si za začetek lahko pomagaš z EFT, drugače pa bi te bolje usmeril ali ti svetoval kak bolj profesionalni svetovalec, npr. psihoterapevt, da ne bomo tu gor preveč pametovali.

Drži se in upam, da si v redu.

Tole so spet problemi moje sestre. Josephine. Jaz te puncke sploh ne poznam. Je pa res ,da je tale moja sestra kar tezavna na trenutke. Jaz ne bi nic storila otroku. Niti zivali. Res ne vem kako je lahko sla to pisati. Slisala jih bo od mene.

Ja. Ze vem ,da je krivec moja sestra. Ne vem zakaj je to napisala. Rekla je ,da se je malo napila in ,da ji je zapasalo njeno izkusnjo delit po internetu. Res mi ni jasno zakaj je to naredila ampak mi trdi ,da ima rada otroke ( vedno jih je obozevala, sama ima enomesecnega sina) in da je to puncko enkrat spoznala v Ameriki. En teden je delala kot varuska potem pa je dala odpoved saj je nasla boljso sluzbo. To je bilo 14 let nazaj. Ta puncka je zdaj stara 20 let. Torej z menoj ni nic narobe ,ne bi nikomur skodovala. Ni vam treba skrbeti. Jaz obuzujem otroke in zivali, res ne bi nikomur nic naredila. Me je pa kar groza, da bi moja sestra napisala nekaj takega. Zal mi je ce vam je to unicilo dan ali ,da vas je razburilo. Lep dan oz. lahko noc

New Report

Close