Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

japonci nikoli niso imel filing za dizajn…mogoče edino Honda in še to v začetku 90 ih prejšnjega stoletja pa še to z redkimi modeli, npr Prelude…

Daleč na prvem mestu je Volvo. Potem Mercedez. Druga dva odpadeta.

Tole je pa brez konkurence. 🙂

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/34/43/4b/34434b2e7ac70155b33b7300bdfcc320.jpg[/img]

Enako. Ne menjam za nobenega drugega.

Vraga, tezka odlocitev. Ce malo pomislim, bi Audija za sluzbene namene, BMW-ja za prosti cas, Mercedesa za v opero in gledalisce, Volvota pa za druzinske izlete. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Igrače teh 3 znamk so enakovredne ali pa zaostajo za kar precej modeli in nikakor niso razred zase. Dizajnersko so boljši alfa romeo giulietta, giulia, range rover evoque, ta nova nlp toyota, lepo je oblikovan tudi espace in že prej omenjeni 3008. Sploh je trditev, da so Nemci dobri v dizajnu zgrešena, v resnici so dobri le v gospodarstvu, pa še to jim bo uspelo ponovno uničiti. Nemce, kot ljudi in avte bi bilo potrebno čimprej z ustavo prepovedati, ali pa morda uvesti iste sanskcije proti vw kot v ZDA, saj so to bedaki, ki jim ni para ( no mi se verjetno lahko primerjamo ker še kar doživljamo orgazme ob teh avtih), sam ima raje tudi lene Črnogorce, manj vredni od Nemcev so v celotni Evropi le razne inačice Albancev in nezakoniti migranti iz držav 3. sveta.

japonci nikoli niso imel filing za dizajn…mogoče edino Honda in še to v začetku 90 ih prejšnjega stoletja pa še to z redkimi modeli, npr Prelude…[/quote]

No pa si se vsedel mimo stola v drek.
PS
Ko bodo japonci prišli na E trg z vso svojo mašinerijo, bodo sveti trije kralji bankrotirali, kar pomeni samo še 10 let do izteka pogodb in potem boste videli Avte 😉
PSS
Dejstvo, da ti thorrr še nisi bil izven meja evrope, potem ti bi kapnilo, kaj so avti 🙂


Se enkrat si oglej kaj tocno sem nalimal in svetuj konkurenco, ne pa neke X razrede in modele


Se enkrat si oglej kaj tocno sem nalimal in svetuj konkurenco, ne pa neke X razrede in modele[/quote]

pa poglejmo, BMW ima x drive, ki ga je razvila Honda, Audi vgrajuje Mittsubishijeve pogone quatro, prav tako menjalnike, mercedezu so japiji naredili kompet menjalinike in celo formatic linijo……
Kič, ki mu ti praviš eleganca, pa je v primerjavi z američani res malce bolj okusen. Pa še varnost, no tu ti pa povem, sveti trije kralji, spet niso na vrhu…..in še in še….
PS
Vozim enega od sv. 3 kraljev, ker je pač tako naneslo.

Thorrr ne razume, da nismo vsi mahnjeni ta take dolge truge. Da imajo nekateri ljudje radi višje (dvignjene) avtomobile, drugi pa bolj majhne ali pa srednje velikosti.

Avti, ki jih je objavil Thorrr, meni niti za pogledat niso lepi. Lep mi je AUDI Q7, pa tudi AUDI Q2. Ti karavani so me vedno spominjali na truge.

Avtor je bedak. Nemci so bedaki, grdi avti, ce mi ga podaris, ga ne vzamem.
Dajte se zresnit no. Ti avtici so si primerljivi in ko clovek kupuje avto in je pripravljen odsteti vec in rabi nekaj takega, so ti pravzaprav avti, ki se pojavijo v koncnem izboru.
In, da reces, da Audi ne zna avtov delat in kupis potem nekega azijca. Daj se ne smesit no. Zadnjic smo bili pri Oplu in mi pise ponudbo in potem recem jaz, da mi je Audi lepsi. In me prodajalec pogleda in rece, brez dvoma je Audi top, lep in dobis vse, le da pri nas tudi dobis dober avto za precej manjso ceno. Ce bi prodajalec izjavil, Audi je za na odpad, grd in zastarel, kako naj ga sploh jemljem resno. Od teh gor sta mi najlepsa Audi in BMW, sam slednji je res pregresno drag. Jaz bi se od teh odlocila za Audija. Ceprav, ce smo resni, vsi 4, ok Volvota ne poznam, so si primerljivi in prakticno dobis isti avto, samo znakec spredaj je drugacen. In salter “menjalnika” je pri Mercedesu smotan, ker je gor pri volanu, kot za luci ali brisalce in moras kdaj prav pomislit, da med voznjo ne zamenjas menjalnika s cim drugim.

Ampak, a ti razumes, da tokrat je dal verzijo kombi na ocenjenjevanje, drugic pa bo mogoce dal SUV varjanto? A je tezko to razumet, danes komentiras kombije, drugic bos pa mogoce SUV, limuzine, cabrio, pac bo spet dal 5 top limuzin za komentirat. In Q2 in Q7, hmm.. ne gre cisto skupaj, prvi je en tak mali zenski avtic, drugi pa konkretna zverina, naceloma pri nakupu ne gledas obeh, ker ali rabis manjsega ali vecjega in ko rabis vecjega bos gledal recimo velike od razlicnih znamk, ne pa vse Q varjante od Audija, ki itak ne zna avtov delati 🙂

V centralni afriki, nobenega evropskega avta, zakaj le? Pa ni cena problem, tam je nekaj tako bogatih ljudi, da bi lahko kupili celo tovarno, audi, bmw……..ampak ne, vozijo pa po meri narejene japonce, si se kdaj vprašal zakaj thorrr?

Meni so najbolj všeč BMW-ji.Dokler ga nimam…(ko bom zadela na jackpotu…), imam Fiata 500L.

ko je nekdo omenjal rjavo barvo……to barvo so že pred leti poskušali plasirati francozi, pa se nekako ni prijela. sedaj jo bodo očitno veliki trije ali štirje in seveda bo postala bum….rjava je nova bela.

vsi so sicer kvalitetni avti, sicer močno precenjeni sploh za slovenski živelj in posledično neuporabni za večino janezov, dokler ne bodo stari 5 do 10 let.

kar se tiče dizajna in modernosti….tu so z izjemo volva izredno dolgočasni in zastareli, audi je praktično enak že 20 let, mercedes je od zadaj kot neka kišta iz 90 ih, bmw pa so že povsod zamenjali za staro verzijo, kar pove vse.

Itak da volvo, zame ni dileme 🙂
Meni so te rjave barve hudo hude 🙂

pri teh na leto izgubiš več, kot daš za 10 – 12 let star model iz istega hleva ☺

če pa že za sline:

[img]https://i.ytimg.com/vi/-FiubxCtgRk/hqdefault.jpg[/img]

[img]http://s3.caradvice.com.au/thumb/1000/562/wp-content/uploads/2016/07/2016-bentley-bentayga-suv-39.jpg[/img]

omg pa kdo sploh kupi tako zastarel in grd avto? vsaj na zunaj.

https://www.reddit.com/r/cars/comments/4g1c22/what_is_happening_to_japanese_car_designs/
Nissan Maxima, Honda Legend in Toyota Camry naj bi bli direktna konkurenca prvim štirim.
Vi to resno???
[attachment=0]maxima.jpg[/attachment]
[attachment=1]legend.jpg[/attachment]
[attachment=2]camry.jpg[/attachment]

vsaj prva dva v dizajnu sigurno bolj všečna od trug iz tvojega osnovnega posta. Toyote so meni top disajn, ampak tale mi ni.

kar se vožnje tiče, bi bilo pa treba probat vsakega posebej, ane.

OT:drugač mi je še twizy bolj všečen od teh tvojih :-))) imaš en tak zelo starinski okus, bi rekla.

Ta rjava barva je res huda…sem imel volvota S80 s tako podobno metalik barvo …če si pogledal na soncu čist od blizu, so se videli poleg rjavih še rdeči, plavi , zlati in oranžni kristalčki…hudo k ps..[/quote]
Drži. tudi jaz sem imela takrat s60 take barve. Odg avtorju: Volvo!

vsaj prva dva v dizajnu sigurno bolj všečna od trug iz tvojega osnovnega posta. Toyote so meni top disajn, ampak tale mi ni.

kar se vožnje tiče, bi bilo pa treba probat vsakega posebej, ane.

OT:drugač mi je še twizy bolj všečen od teh tvojih :-))) imaš en tak zelo starinski okus, bi rekla.[/quote]

Mi je jasno da se o okusih ne razpreda, ampak take izjave lahko priletijo edino iz ljudi, ki so sami po sebi kičasti…

tu ti dam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav….ti Japonci so čisto mimo….v vseh pogledih.

Pol življenja nobenga of teh treh niti pogledala ne bi. Bemfelna še vedno ne, mogoče kerga od x serije. Ampak zdej mi je pa u uč padu Merdžo GLA 4matic. Prec bi ga mela, če bi mi ga kdo dal.

japonci nikoli niso imel filing za dizajn…mogoče edino Honda in še to v začetku 90 ih prejšnjega stoletja pa še to z redkimi modeli, npr Prelude…[/quote]

No pa si se vsedel mimo stola v drek.
PS
Ko bodo japonci prišli na E trg z vso svojo mašinerijo, bodo sveti trije kralji bankrotirali, kar pomeni samo še 10 let do izteka pogodb in potem boste videli Avte 😉
PSS
Dejstvo, da ti thorrr še nisi bil izven meja evrope, potem ti bi kapnilo, kaj so avti :)[/quote]

Japanci ne bodo nikoli in nikdar konkurenčni evropi v višjih rangih…saj se je včasih dalo dobit camryja, legend, maximo ampak teh avtov ni na avtonetu že vsaj 10 let, se pravi jih noben ne kupuje, niti uvaža…mislim da je odgovor na dlani zakaj jih ne…

New Report

Close