Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

tu ti dam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav….ti Japonci so čisto mimo….v vseh pogledih.[/quote]
V vseh pogledih? Ti si mehanik česa? Biciklov? Avtomehanik zagotovo nisi, sicer bi vedel, da so japonci najmanj kvarljivi izmed vseh avtomobilov. Sam sem imel Toyoto Camry, zdaj že nekaj let Nissana Maximo, starega 17 let in razen osnovnih servisov ni popravil.
Ker se tukaj skoraj vsak dan odpirajo teme o avtih, poglejte statistike, s katerimi znamkami je najmanj težav. Kar se tiče izgleda avta, je pa stvar okusa.

No pa si se vsedel mimo stola v drek.
PS
Ko bodo japonci prišli na E trg z vso svojo mašinerijo, bodo sveti trije kralji bankrotirali, kar pomeni samo še 10 let do izteka pogodb in potem boste videli Avte 😉
PSS
Dejstvo, da ti thorrr še nisi bil izven meja evrope, potem ti bi kapnilo, kaj so avti :)[/quote]

Japanci ne bodo nikoli in nikdar konkurenčni evropi v višjih rangih…saj se je včasih dalo dobit camryja, legend, maximo ampak teh avtov ni na avtonetu že vsaj 10 let, se pravi jih noben ne kupuje, niti uvaža…mislim da je odgovor na dlani zakaj jih ne…[/quote]

ti to resno?
avtonet ti je merilo?
ker danes živimo za železno zaveso in se avta ne da kupit nikjer drugje kot na avtonetu?
si ti še iz dobe dinozavrov al kako?

tu ti dam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav….ti Japonci so čisto mimo….v vseh pogledih.[/quote]
V vseh pogledih? Ti si mehanik česa? Biciklov? Avtomehanik zagotovo nisi, sicer bi vedel, da so japonci najmanj kvarljivi izmed vseh avtomobilov. Sam sem imel Toyoto Camry, zdaj že nekaj let Nissana Maximo, starega 17 let in razen osnovnih servisov ni popravil.
Ker se tukaj skoraj vsak dan odpirajo teme o avtih, poglejte statistike, s katerimi znamkami je najmanj težav. Kar se tiče izgleda avta, je pa stvar okusa.[/quote]
Verjamem, da je dober avto. Vem pa tudi, da je na smrt dolgočasen dizajn. Še bolj kot prvi trije.

No pa si se vsedel mimo stola v drek.
PS
Ko bodo japonci prišli na E trg z vso svojo mašinerijo, bodo sveti trije kralji bankrotirali, kar pomeni samo še 10 let do izteka pogodb in potem boste videli Avte 😉
PSS
Dejstvo, da ti thorrr še nisi bil izven meja evrope, potem ti bi kapnilo, kaj so avti :)[/quote]

Japanci ne bodo nikoli in nikdar konkurenčni evropi v višjih rangih…saj se je včasih dalo dobit camryja, legend, maximo ampak teh avtov ni na avtonetu že vsaj 10 let, se pravi jih noben ne kupuje, niti uvaža…mislim da je odgovor na dlani zakaj jih ne…[/quote]

Japonci nočejo konkurirati, oz ne konkurirajo, dokler nemci vsi lepo po vrsti vgrajujejo njihove sisteme, od pogonov, do menjalnikov, compov…..
Japonci vladajo svetu, kar se avtoidustrije tiče, pa malo čez lužo pojdita z mehankom, da vidita kaj se vozi in predvsem kako se vozi, je pa dejstvo, da se tistim, ki radi smrdijo po olju, izteka čas 😉

Mercedes benz – ofc

Japonci nikoli niso bili elegantni, sploh pa ne Prius, čeprav je bil pred 17 leti zanimiv kot prvi hibrid. V bistvu so najbolj kmetavzarski avti, mogoče edino Honda, da gre s časom naprej, Toyota ima zastarele, brezoblične modele (tudi Prius), edino s tem novim modelom CH-R so mogoče malo napredovali, pa še to so ritko ukradli Hondinemu civicu.[/quote]

Kakšen model isf mogoče?

še sprejemljiv Japi

http://www.infinitiusa.com/dam/infiniti/vehicles/suv/qx80/2017/gallery/360/exterior/kad/01-large.jpg

zmaga med SUVI ta:
https://www.google.si/search?q=mitsubishi+outlander+2016&espv=2&biw=1280&bih=894&tbm=isch&imgil=9G2S37MRm0RP5M{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253BM4ESQr3T7QdwFM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253Bhttp{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

noben BMV X6, 5, 3…. noben audi Q, volvota pa ne poznam, zato ne morem reči!
PS
Preden se zaženete vame, vam naj povem, da imam možnost voziti vse omenjene razen volva, govorim o SUV-varianti avtov.

take kot zdaj trosite, bom pa stopil kar na stran Thorra…ni boljših od svete trojice, ker to kar zdaj limate sem, se človek kar zgrozi.
v bistvu, hvala bogu za audi, bmw, mercedes in volvo, da nardijo vsaj normalen avto, pa magari dolgočasen, vsaj grdi niso, dobri pa itak so.

tu ti dam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav….ti Japonci so čisto mimo….v vseh pogledih.[/quote]
V vseh pogledih? Ti si mehanik česa? Biciklov? Avtomehanik zagotovo nisi, sicer bi vedel, da so japonci najmanj kvarljivi izmed vseh avtomobilov. Sam sem imel Toyoto Camry, zdaj že nekaj let Nissana Maximo, starega 17 let in razen osnovnih servisov ni popravil.
Ker se tukaj skoraj vsak dan odpirajo teme o avtih, poglejte statistike, s katerimi znamkami je najmanj težav. Kar se tiče izgleda avta, je pa stvar okusa.[/quote]

Evo…oba stara 17 let …ej stari, tud usedem se ne v ta tvoj klump…

[attachment=1]MAXIMA.jpg[/attachment]

[attachment=0]BMW 5.jpg[/attachment]

Nič od tvojih predlogov.

Japanci ne bodo nikoli in nikdar konkurenčni evropi v višjih rangih…saj se je včasih dalo dobit camryja, legend, maximo ampak teh avtov ni na avtonetu že vsaj 10 let, se pravi jih noben ne kupuje, niti uvaža…mislim da je odgovor na dlani zakaj jih ne…[/quote]

ti to resno?
avtonet ti je merilo?
ker danes živimo za železno zaveso in se avta ne da kupit nikjer drugje kot na avtonetu?
si ti še iz dobe dinozavrov al kako?[/quote]

Zakaj ne bi bil merilo? Če ni povpraševanja, ni prodaje…in obratno…
Zakaj ni povpraševanja? Ker ni zanimivo….jajca nikogar ne zanimajo…

Japanci ne bodo nikoli in nikdar konkurenčni evropi v višjih rangih…saj se je včasih dalo dobit camryja, legend, maximo ampak teh avtov ni na avtonetu že vsaj 10 let, se pravi jih noben ne kupuje, niti uvaža…mislim da je odgovor na dlani zakaj jih ne…[/quote]

Japonci nočejo konkurirati, oz ne konkurirajo, dokler nemci vsi lepo po vrsti vgrajujejo njihove sisteme, od pogonov, do menjalnikov, compov…..
Japonci vladajo svetu, kar se avtoidustrije tiče, pa malo čez lužo pojdita z mehankom, da vidita kaj se vozi in predvsem kako se vozi, je pa dejstvo, da se tistim, ki radi smrdijo po olju, izteka čas ;)[/quote]
Kar naj vladajo komur hočejo, evropi ne bodo nikoli…podobno je s superšportniki…evropa popolnoma prevladuje…

No, glih Volvo, ki ga ne poznaš, je razred zase kar se tiče dizajna…
[attachment=0]2017-Volvo-XC90.jpg[/attachment]

mah … ste še 300 let do lesene žlice ☺
to je sedaj IN
http://www.caranddriver.com/news/volkswagen-id-buzz-ev-concept-photos-and-info-news

Je milina, samo zdaj pozimi pa bolj po povzje:)))

No, glih Volvo, ki ga ne poznaš, je razred zase kar se tiče dizajna…
2017-Volvo-XC90.jpg[/quote]

Ja če kupuješ avto zaradi dizajna, je pa druga pesem ;), tega se jaz več ne grem, prerastel že v zgodnjih 20-ih 🙂


V vseh pogledih? Ti si mehanik česa? Biciklov? Avtomehanik zagotovo nisi, sicer bi vedel, da so japonci najmanj kvarljivi izmed vseh avtomobilov. Sam sem imel Toyoto Camry, zdaj že nekaj let Nissana Maximo, starega 17 let in razen osnovnih servisov ni popravil.
Ker se tukaj skoraj vsak dan odpirajo teme o avtih, poglejte statistike, s katerimi znamkami je najmanj težav. Kar se tiče izgleda avta, je pa stvar okusa.[/quote]

Evo…oba stara 17 let …ej stari, tud usedem se ne v ta tvoj klump…

MAXIMA.jpg

BMW 5.jpg[/quote]
Inteligentni, kot prvo to ni notranjost maxime, ki jo imam jaz. Kot drugo, kdo si ti, da koga briga v kaj bi se ti usedel. Kolikor vem, imaš neko staro fau ve kanto, tukaj pa skoraj vsak dan vsiljuješ svoje mnenje o avtih. Pa si kupi te silne bmw-je in ostale in se usedi v njih. Kot tretje, ne mislim se z nikomer razpravljat in kregat okoli kupa pločevine, plastike, stekla in še česa. Kar je komu všeč in v skladu z možnostmi, naj to vozi.

No, glih Volvo, ki ga ne poznaš, je razred zase kar se tiče dizajna…
2017-Volvo-XC90.jpg[/quote]

Ja če kupuješ avto zaradi dizajna, je pa druga pesem ;), tega se jaz več ne grem, prerastel že v zgodnjih 20-ih :)[/quote]

Aha, se pravi ti pogledaš najprej grdo babo??

No, glih Volvo, ki ga ne poznaš, je razred zase kar se tiče dizajna…
2017-Volvo-XC90.jpg[/quote]
No mene pa je volvo s tem modelom fejst razočaral, veliko denarja, za popolnoma povprečen avto. Mi bi

Evo…oba stara 17 let …ej stari, tud usedem se ne v ta tvoj klump…

MAXIMA.jpg

BMW 5.jpg[/quote]
Inteligentni, kot prvo to ni notranjost maxime, ki jo imam jaz. Kot drugo, kdo si ti, da koga briga v kaj bi se ti usedel. Kolikor vem, imaš neko staro fau ve kanto, tukaj pa skoraj vsak dan vsiljuješ svoje mnenje o avtih. Pa si kupi te silne bmw-je in ostale in se usedi v njih. Kot tretje, ne mislim se z nikomer razpravljat in kregat okoli kupa pločevine, plastike, stekla in še česa. Kar je komu všeč in v skladu z možnostmi, naj to vozi.[/quote]

Še vedno razpravljamo o dizajnu…to je bil point teme…japanci ste očitno zašli iz nje…

No, glih Volvo, ki ga ne poznaš, je razred zase kar se tiče dizajna…
2017-Volvo-XC90.jpg[/quote]
No mene pa je volvo s tem modelom fejst razočaral, veliko denarja, za popolnoma povprečen avto. Mi bi[/quote]

XC60 je bil 2016 najbolj popularen in najbolj prodajan SUV v evropi…kako bo z XC90, se bo še videlo…je dokaj frišn model…


Inteligentni, kot prvo to ni notranjost maxime, ki jo imam jaz. Kot drugo, kdo si ti, da koga briga v kaj bi se ti usedel. Kolikor vem, imaš neko staro fau ve kanto, tukaj pa skoraj vsak dan vsiljuješ svoje mnenje o avtih. Pa si kupi te silne bmw-je in ostale in se usedi v njih. Kot tretje, ne mislim se z nikomer razpravljat in kregat okoli kupa pločevine, plastike, stekla in še česa. Kar je komu všeč in v skladu z možnostmi, naj to vozi.[/quote]

Še vedno razpravljamo o dizajnu…to je bil point teme…japanci ste očitno zašli iz nje…[/quote]
Tebi pa še vedno ni jasno, da se o okusih ne razpravlja. Kar je nekomu grdo, je lahko drugemu lepo.

Kaj sploh smetiš temo s francozi….STFU!

Ti avtor teme, a nisi ti za fit lajf? Ne rabiš avta.

New Report

Close