Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

Še vedno razpravljamo o dizajnu…to je bil point teme…japanci ste očitno zašli iz nje…[/quote]
Tebi pa še vedno ni jasno, da se o okusih ne razpravlja. Kar je nekomu grdo, je lahko drugemu lepo.[/quote]

Oh, to je jasno…ampak če je nekomu izmed vseh avtov na trgu Thalia tako lepa , da jo gre dejansko kupit, a bi za njega rekel da ima okus?

Rabim ga, ker delam dnevno 80 km…ne bi ga rabli pa tisti mestneži, ki se peljejo 1 km do šihta in ki filajo parkirplace po nepotrebnem in smradijo zrak. …hoja, bicikl, motor, trola…amapk ne, treba it z avtom…gnilobe lene debele…


Tebi pa še vedno ni jasno, da se o okusih ne razpravlja. Kar je nekomu grdo, je lahko drugemu lepo.[/quote]

Oh, to je jasno…ampak če je nekomu izmed vseh avtov na trgu Thalia tako lepa , da jo gre dejansko kupit, a bi za njega rekel da ima okus?[/quote]
Nekaterim je avto samo stvar, za prevoz od točke a do točke b. Mogoče znajo naštet pet-šest avtomobilskih znamk in jim je čisto vseeno katero znamko vozijo. Zakaj bi se jaz obremenjeval z njihovim okusom? Če je njim dobra Thalia, je to njihova stvar.

Rabim ga, ker delam dnevno 80 km…ne bi ga rabli pa tisti mestneži, ki se peljejo 1 km do šihta in ki filajo parkirplace po nepotrebnem in smradijo zrak. …hoja, bicikl, motor, trola…amapk ne, treba it z avtom…gnilobe lene debele…[/quote]

Vozi se z javnim prevozom, ekologija pa to, ne pa da s svojo staro koreto zasmrajuješ planet.

Sam si ti res en kretenćić!

Rabim ga, ker delam dnevno 80 km…ne bi ga rabli pa tisti mestneži, ki se peljejo 1 km do šihta in ki filajo parkirplace po nepotrebnem in smradijo zrak. …hoja, bicikl, motor, trola…amapk ne, treba it z avtom…gnilobe lene debele…[/quote]

Vozi se z javnim prevozom, ekologija pa to, ne pa da s svojo staro koreto zasmrajuješ planet.

Sam si ti res en kretenćić![/quote]

Moje stare gare neprimerljivo manj onesnažujejo ozračje kot ga je fabrka samo za izdelavo tvojega novega dizla….

Oh, to je jasno…ampak če je nekomu izmed vseh avtov na trgu Thalia tako lepa , da jo gre dejansko kupit, a bi za njega rekel da ima okus?[/quote]
Nekaterim je avto samo stvar, za prevoz od točke a do točke b. Mogoče znajo naštet pet-šest avtomobilskih znamk in jim je čisto vseeno katero znamko vozijo. Zakaj bi se jaz obremenjeval z njihovim okusom? Če je njim dobra Thalia, je to njihova stvar.[/quote]

Heheh…zdej že skupaj držite tisti, ki ste brez okusa?? HB da smo tisti z okusom v večini, drugač bi šel svet že zdavnaj u maloro…

itak da bmw 🙂 samo v črni shadow line ali pa v beli barvi z nekaj dodatki 🙂 ne bi se branila ostalih treh, ampak če bi bila izbira, pa vsekakor bmw 🙂

Ja če kupuješ avto zaradi dizajna, je pa druga pesem ;), tega se jaz več ne grem, prerastel že v zgodnjih 20-ih :)[/quote]

Aha, se pravi ti pogledaš najprej grdo babo??[/quote]

ti si pa malo zmeden a? Grem stavit, da nekako “babe”, kot jih imenuješ, niso lih tvoja močna točka, razen mogoče mama. Verjetno si večni samec, ker si bolj na mentalnem nivoju tam 18-22 letnika, če si pa toliko star se ti pa opravičujem, potem se obnašaš letom in izkušnjam primerno!

Aha, se pravi ti pogledaš najprej grdo babo??[/quote]

ti si pa malo zmeden a? Grem stavit, da nekako “babe”, kot jih imenuješ, niso lih tvoja močna točka, razen mogoče mama. Verjetno si večni samec, ker si bolj na mentalnem nivoju tam 18-22 letnika, če si pa toliko star se ti pa opravičujem, potem se obnašaš letom in izkušnjam primerno![/quote]

Še 1x : tema je o dizajnu…daj se držat rdeče niti, ne pa špilat psihologa in cmerkat…

ti si pa malo zmeden a? Grem stavit, da nekako “babe”, kot jih imenuješ, niso lih tvoja močna točka, razen mogoče mama. Verjetno si večni samec, ker si bolj na mentalnem nivoju tam 18-22 letnika, če si pa toliko star se ti pa opravičujem, potem se obnašaš letom in izkušnjam primerno![/quote]

Še 1x : tema je o dizajnu…daj se držat rdeče niti, ne pa špilat psihologa in cmerkat…[/quote]

imaš slab okus, oz. okrnjen, ker pač nimaš baš neke avtoširine. Nalimal nisi popolnoma nobenega presežka, kvečjemu povprečje v dizajnu! Za tebe top, za nas malo manj, ker smo pač vidli malo več sveta ko ti!
Še kaj, ker bolj ajnfoh ti ne morem napisati?

Še 1x : tema je o dizajnu…daj se držat rdeče niti, ne pa špilat psihologa in cmerkat…[/quote]

imaš slab okus, oz. okrnjen, ker pač nimaš baš neke avtoširine. Nalimal nisi popolnoma nobenega presežka, kvečjemu povprečje v dizajnu! Za tebe top, za nas malo manj, ker smo pač vidli malo več sveta ko ti!
Še kaj, ker bolj ajnfoh ti ne morem napisati?[/quote]

NIkjer nisem napisal da je to top…daleč od tega…nalimal sem pač ta razred v kombi verziji in pričakoval debato o dizajnu v teh okvirih…ampak nekateri očitno morate drek zmešat do kitajske…zdaj vidim da so japonci glih tko kičasti kot kitajci…

imaš slab okus, oz. okrnjen, ker pač nimaš baš neke avtoširine. Nalimal nisi popolnoma nobenega presežka, kvečjemu povprečje v dizajnu! Za tebe top, za nas malo manj, ker smo pač vidli malo več sveta ko ti!
Še kaj, ker bolj ajnfoh ti ne morem napisati?[/quote]

NIkjer nisem napisal da je to top…daleč od tega…nalimal sem pač ta razred v kombi verziji in pričakoval debato o dizajnu v teh okvirih…ampak nekateri očitno morate drek zmešat do kitajske…zdaj vidim da so japonci glih tko kičasti kot kitajci…[/quote]

Pa če ti pravim da dizajn mi ni všeč, linije nedokončane, izbočenost ostro zaključena, notranjost kot da so na silo raztegnili cupe verzijo in dodali še malo zračnega tlaka, da so dobili še širino……
Not lajk, pa če se na glavo postaviš….kopirano pa popolnoma vse od japoncev, eto to ti pravim!

Škoda Superb! 🙂

NIkjer nisem napisal da je to top…daleč od tega…nalimal sem pač ta razred v kombi verziji in pričakoval debato o dizajnu v teh okvirih…ampak nekateri očitno morate drek zmešat do kitajske…zdaj vidim da so japonci glih tko kičasti kot kitajci…[/quote]

Pa če ti pravim da dizajn mi ni všeč, linije nedokončane, izbočenost ostro zaključena, notranjost kot da so na silo raztegnili cupe verzijo in dodali še malo zračnega tlaka, da so dobili še širino……
Not lajk, pa če se na glavo postaviš….kopirano pa popolnoma vse od japoncev, eto to ti pravim![/quote]

Trdiš glih kontra , kakršna je resnica…se pravi nabijaš in si izmišljuješ…jaki si ti poznavalec…qurac ..

https://www.youtube.com/watch?v=mVEiKFsrSf4

kitajci pa itak kopirajo od vseh
https://www.youtube.com/watch?v=Q2aUscJ7LWQ

https://www.quora.com/Is-it-true-that-Japanese-car-companies-copied-American-and-European-cars

Nič od tega. Zaradi predsodkov namreč. Šoferji, ki so mahnjeni na te znamke in take avte, znajo vozit samo naravnost, v ovinku jih pa mali 1.0 jajc dohiti.

Opažam, da skozi ovinke zna vozit samo še kakšen sfriziran clio, vse drugo, s prestižnimi znamkami vred je pa kar žalostno. Terenci pa imajo sploh bolezen, da njihovi šoferji ne znajo vozit.

Pa dobr…lahko bi jo dodal…sicer ne zgleda da bi pasala v višji razred ampak vsaj ni tko kičasta kot japonci in kitajci…

[attachment=0]skoda-superb-rt-0000.jpg[/attachment]

Clio kot avto ne zna vozit…vozi njegov šofer…
Drugo: tak majhen jajček s kratko medosno razdaljo in sprednjim pogonom ostane za bemflom ali audi quattro svetlobna leta…
Če nisi vozil nekaj od tega, ne nabijaj, ker nimaš pojma kako se vozi skozi ovinke hitro…

Če smo pri vožnji….v moji dolgoletni praksi sem opazil, da so najbolj počasni vozniki hond civic….in pa starih mazd 323f…. Bolj kot jajček zgleda ” športno”, bolj mojstet cijazi in dela kolono po ovinkih, na avtocesti pa itak ne pelje čez 100… So pa piloti v majhnih evropskih jajcih, ki iztisnejo iz avta tisto ta pravo in pa vozniki audijev in bmw, le ti so pa žal pogosto naduvani, vozijo hitro ampak ne obvladajo.
Leta nazaj se je mularija kalila na cesti, današnja mularija pa vozi po predpisih, ko stare mame….žalostno, ker nikoli ne bodo dobro vozili, dobro pa, ker se jih manj skanta.

Pri nas na vasi imamo po enih 20 ih letih spet enga mlajšega pacienta, alfista, ki pozna samo gas do podna in bremzo do podna…se je že razkantal na polje ampak nasplošno ima pa kar zegn…je pa tud res da obvlada svoj avto..je peljal tud kakšen avto (npr 528i E39) od njegovega frenda, pa se frend ni mogel načudit da je njegov bemfl sposoben kaj takšnega…
Jp, velika večina mlajših tipov pa res dreka po cestah…

Koliko pa približno stanejo tisti štirje modeli zgoraj?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pa če ti pravim da dizajn mi ni všeč, linije nedokončane, izbočenost ostro zaključena, notranjost kot da so na silo raztegnili cupe verzijo in dodali še malo zračnega tlaka, da so dobili še širino……
Not lajk, pa če se na glavo postaviš….kopirano pa popolnoma vse od japoncev, eto to ti pravim![/quote]

Trdiš glih kontra , kakršna je resnica…se pravi nabijaš in si izmišljuješ…jaki si ti poznavalec…qurac ..

https://www.youtube.com/watch?v=mVEiKFsrSf4

kitajci pa itak kopirajo od vseh
https://www.youtube.com/watch?v=Q2aUscJ7LWQ

https://www.quora.com/Is-it-true-that-Japanese-car-companies-copied-American-and-European-cars%5B/quote%5D

No fantič, zdaj pa poglej modele, pa letnice, ne samo slikce, pa kaj pišejo “neodvisni” mediji, pa ti mogoče kapne, ti poznavalec ti 🙂
Hih, te vzamem v Wancouver avgusta?

[img]http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2016/10/2017-BMW-5-Series-BMW-G30-front-three-quarters-left-side.jpg[/img]

Evo se posipam s pepelom 🙂
Sem videl da si samo karavane limal… Je zunaj nov model, ampak karavana bojo pa še pokazal.

tej 4 modeli zgoraj, malo varira cena na dodatno opremo ampak tam malo nad 70 000 in gor je cena novega.

New Report

Close