Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Avanture.net – moznosti za zasluzek

Avanture.net – moznosti za zasluzek

Živjo,

 

sem se prijavila na Avanture.net. Pa mi tipi začnejo pisat, če bi seksala z njimi za nagrado. Nič jasno…

Samo me je pa zamikal probat in…ni švoh. Enkrat na teden pa dobim 150 € na srečanje. Tak da…ni slabo. Nisem prostitutka, a dodaten € takole prav pride ko se plača ne dviguje, stroški pa letijo v nebo. Pa še samska sem, nimam slabe vesti 🙂

 

Ima še katera izkušnje z Avanturami?

Ko si prvič vzela denar si postala prostitutka.

Poden od portala

Marina uživaj, zakaj pa nebi če imaš možnost, tudi jaz bi izkoristil če bi imel takšno ponudbo

Marina…kurba boš

Kar daj za keš.. To nič ne boli. Jest mam na enem portalu moške ki dajo 400…pa sem dobr situirana in mi. Nič ne manjka. Sex je sex.

Taki ki dajejo 400e morajo biti pa res obupani ali pa še niso prestopili praga svojega naselja, da bi se ozrli malo naookoli. 400e….in potem pride še svizec in zavije čokolado.

Imam dve možnosti v vsesplošnem pomankanju časa:

– ali dvorim, plačujem večerje, izlete in vodim v kino, koncerte, gledališča itd…in trošim ne da bi vedel ali bo seks ali ne bo seks. Mimogrede bom za vse to zmetal 100-150e.

– druga opcija je, da preskočim ali pa zelo strnem vse zgoraj opisane aktivnosti v normalen pogovor/dogovor, morda še kakšna kava, da se vidi da nismo psihopati in namenim vsa zgornja sredstva v donacijo dekletu.  Seks imam zagotovljen in to ne s kurbo, ki seksa 10x na dan.

Kje nastane problem, verjetno v pohlepu, pač združuje se prijetno s koristnim. In vedno več si ženska želi veliko  koristnega. Tako preide iz 1x na teden v 3x na teden, pa potem vsak dan in na koncu večkrat na dan. Seveda EUR dišijo, šelestijo….S povečavanjem koristnega pa je vedno manj prijetnega in na koncu postane zelo neprijetno.

Odgovor na objavo uporabnika
Matjaž P, 25.11.2023 ob 11:59

Imam dve možnosti v vsesplošnem pomankanju časa:

– ali dvorim, plačujem večerje, izlete in vodim v kino, koncerte, gledališča itd…in trošim ne da bi vedel ali bo seks ali ne bo seks. Mimogrede bom za vse to zmetal 100-150e.

– druga opcija je, da preskočim ali pa zelo strnem vse zgoraj opisane aktivnosti v normalen pogovor/dogovor, morda še kakšna kava, da se vidi da nismo psihopati in namenim vsa zgornja sredstva v donacijo dekletu.  Seks imam zagotovljen in to ne s kurbo, ki seksa 10x na dan.

Kje nastane problem, verjetno v pohlepu, pač združuje se prijetno s koristnim. In vedno več si ženska želi veliko  koristnega. Tako preide iz 1x na teden v 3x na teden, pa potem vsak dan in na koncu večkrat na dan. Seveda EUR dišijo, šelestijo….S povečavanjem koristnega pa je vedno manj prijetnega in na koncu postane zelo neprijetno.

se popolnoma strinjam z teboj. čim ženka zečne porivat za denar postane takoj v istem trenutku prostitutka

Če bi detajlno gledali je 90% žensk pol prostituk. Če babo pelješ na večerjo kino itd, če ti na koncu da je prostitutka nisi denar dal njej ampak za njo.

 

Če mogoče kakšna damica išče prijetno s koristnim..do 50 km iz ljubljane naj se javi..  [email protected] se lahko marsikaj dogovoriva..

Potrebnica kaj te bluziš nekaj 400€ za seks kaj te z tabo je. Kdo ti te da toliko denarja, saj pa te je ja nimaš edina na svetu pa še to zlate za povrh. Koga te ti farbaš. Seks pa se da dobit zastojn za vsakim vogalom pa verjemite da od zelo lepih in postavnih gospodičn. Ne pa nekih kobajagi lepotičk za denar ko je pred tem po njej cela brigada valjala.

Marina951

jaz ti dam 200.

Plačajo tisti, ki niso normalni za normalne je zastonj 😁

Zivjo !

Sem za, ..javi se na FB ..Luka Korez …lp

Je katera ženska iz ljubljanskega konca?

[email protected]

Svet gre res v “maloro” , eni sexsajo da naredijo otroke , eni za denar. A za  uzitek sploh še kdo sexsa potem?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3046, 23.11.2023 ob 16:53

Poden od portala

Kako veš?

Odgovor na objavo uporabnika
Marina951, 23.11.2023 ob 14:51

Živjo,

 

sem se prijavila na Avanture.net. Pa mi tipi začnejo pisat, če bi seksala z njimi za nagrado. Nič jasno…

Samo me je pa zamikal probat in…ni švoh. Enkrat na teden pa dobim 150 € na srečanje. Tak da…ni slabo. Nisem prostitutka, a dodaten € takole prav pride ko se plača ne dviguje, stroški pa letijo v nebo. Pa še samska sem, nimam slabe vesti 🙂

 

Ima še katera izkušnje z Avanturami?

Nisi? Kako to mislis,da nisi…1x,1x mesecno…ce si za sex placana…si zal prostitutka…se zavestno prodajas…tiste,ki so prisiljene in v to prodane..te zame res niso….ti zal si

 

Moja bivša je bila včasih taka da je vsakemu fukat dala ko ga je spoznala.

Bilo ji je v veselje da so se moški praznili jajca njej pa itak skoraj nikoli ni prišlo.

 

Res žalostno….

Ni čudno da je bivša in še vedno ima neurejeno življenje.

 

No jest bi pa tud kako vzel pod streho za obcasno pomuckanje 🙂

Dej kontakt…lp

Če katera išče prijetno s koristnim naj me kontaktira..

[email protected]

Pravis, da nisi prostitutka… ja pa si, sorry. Racunas za spolne usluge in temu se rece prostitucija . Ma deli kar hoces, kaj koga briga s kom se kresnes in zakaj to razlagas na netu. Je to spet ena provokacija na forumu

A nisi prostitutka in nimaš slabe vesti?
Slabe vesti res ne rabiš imeti, očitno pa ne razumeš pomena besede prostitutka. Ta beseda pomeni žensko, ki za denar ali druge materialne dobrine nudi seksualno zadovoljstvo osebami z katerimi ni v partnerski zvezi.
Poznamo pa prikrito amatersko in odkrito profesionalno prostitucijo. Prikrita je takrat, ko oseba, ki se prostituira to počne na skrivaj in občasno na način, da drugi, predvsem njena okolica, znanci in sorodniki tega ne izvedo. Pri opravljanju posla so pogosto neprofesionalne in pogosto ne nudijo za prislužen denar tega kaj stranka pričakuje in kaj se dogovorita. Razlog za to je običajno slaba vest in bojazen stigmatizacije.
Odkrita prostitucija pa je povsem transparentna. Takšne osebe povsem javno objavijo svoje storitve, če niso zaposlene, imajo registrirano obrt in so pri poslu profesionalne.
Tvoj primer je povsem amaterska prostitucija za katero je značilno da gre za mali krog strank, zaščita pred SPB je običajno na nuli, storitev pa malo boljša kot izkušnja prvega seksa. S to vrsto “poslovanja” se ukvarjajo široke množice oseb ki se prostituirajo.

 

New Report

Close