Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Avanture.net – moznosti za zasluzek

Avanture.net – moznosti za zasluzek

Odgovor na objavo uporabnika
Avantu, 30.11.2023 ob 08:19

Iščem eno damico za redna druženja seveda lahko tudi nagradim..po dogovoru. Zaželjeno ljubljanski konec ali kje drugje.

[email protected]

Tisti ki pa lajate na avtorico članka pa najprej pri sebi  pospravite in svet bo lepši..

Bi bila katera za občasno?

    [email protected]

Ti @Avantu imas pa resen problem.

Takega, ki ga se ni namocu, tut prostitutka ne povoha.

kmalu si boš želela, da bi ušla iz tega posla, pa ne bo več možnosti. Vsaka ki sexa za denar je kurba. Očitno nisi preveč razgledana, da tega ne veš. Parkrat bos se sexala na nivoju, potem pa pridejo strici iz ozadja, ki določijo s kom in kdaj moraš sexat in koliko denarja  od tega je dejansko tvojega

Odgovor na objavo uporabnika
Mirč557, 01.12.2023 ob 11:01

Ti @Avantu imas pa resen problem.

Takega, ki ga se ni namocu, tut prostitutka ne povoha.

To govoriš iz lastnih izkušenj?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1569, 28.11.2023 ob 11:43

Dej kontakt…lp

Mogoče se res ženska in si se dejansko javila na oglas za “pomuckanje”…

Nič narobe. Le da ti jaz nudim sodelovanje, oz.  pomoč pri odpiranju profila na Only Fans. Snemam odštekane videe, sodelavec pa je dober polprofi fotograf. Ne, ne slika z mobilnim telefonom, ker bi bilo kaj takega – neresno…

Če si do 40 let, če nekako izgledaš, napiši interes. Nato se bom tu registriral, pa se lahko začneva dogovarjati zasebno.

Tud če je dama in ima visoko tarifo smo mi desci se vedno tolk na sex mahnjeni, ker vedno hočemo probat kaj bolj uglajenwga. Če ma dama nivo jo to tud stane. Treba ujet prijetno in koristno.

Jest mam tako damo. Odlična. In ni mi žal za 350 eur da se imava lepo. Jaz zmorem… In jo cenim..

Sj je prav da se fukas okrog,kdaj se bos ce ne zdaj….saj sex je normalno…ljudje pa nevedo kolk se je njihova pred njem fukala pa zastonj al pa za denar…tk da folk niste dobili nedolzne…

Za sex ne icse desc device kva ti pa je..

V Sloveniji če kdo da 2.000 € ali več – javi mi kdo? Ne bodi neumen, 150 dobim pa se imam fajn in še zaslužim. Fovšija slovenska 😉

Iščem ljubico za daljše obdobje okolica lj..drugače vezan..

[email protected]

Moški star 35 let, živim na Koroškem-Dravogradu, išče gospo približno enakih let za družbo… javi se mi na [email protected]

Neverjamem da je prišlo naključno, da ti je ponudil denar. Prej bi rekel da si to iskala. Sam sem na portalu cca 2mesca, ker pač iščem njo za redna srečanja. Pa nisem srečal niti eno,ki nedela za nagrado. Ubistvu se vse prodajajo. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Nejc551, 27.11.2023 ob 18:23

Zivjo !

Sem za, ..javi se na FB ..Luka Korez …lp

Placajo uni k niso grdi.

Uni k pravjo d je baba n vsakem vogalu so grdi in jim je vsaka vsec

Logicno nekako

 

Kaksna se vam zdi ta stran? Je stran placljiva in kaj  najdem vse na tej strani…

U srecnica, mogoce se kdaj srecava ce bo sreca naklonjena, pisi kak

Zanimiva tema. Tudi jaz bi rabil denar. Tako da če je katera za mi naj plača. Pa nisem kurbir. 😉

 

Saj je njeno življenje ,potrebnavsexa in še plačano je ,bolje ne more biti

New Report

Close