Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Avanture.net – moznosti za zasluzek

Avanture.net – moznosti za zasluzek

Odgovor na objavo uporabnika
Matjaž P, 25.11.2023 ob 11:59

Imam dve možnosti v vsesplošnem pomankanju časa:

– ali dvorim, plačujem večerje, izlete in vodim v kino, koncerte, gledališča itd…in trošim ne da bi vedel ali bo seks ali ne bo seks. Mimogrede bom za vse to zmetal 100-150e.

– druga opcija je, da preskočim ali pa zelo strnem vse zgoraj opisane aktivnosti v normalen pogovor/dogovor, morda še kakšna kava, da se vidi da nismo psihopati in namenim vsa zgornja sredstva v donacijo dekletu.  Seks imam zagotovljen in to ne s kurbo, ki seksa 10x na dan.

Kje nastane problem, verjetno v pohlepu, pač združuje se prijetno s koristnim. In vedno več si ženska želi veliko  koristnega. Tako preide iz 1x na teden v 3x na teden, pa potem vsak dan in na koncu večkrat na dan. Seveda EUR dišijo, šelestijo….S povečavanjem koristnega pa je vedno manj prijetnega in na koncu postane zelo neprijetno.

Se strinjam, sploh Slovenke so znane kraljične, ki mislijo, da imajo zlato pičko oz. da jo imajo edine. Za njih ni nič in noben dovolj dober, razen seveda izleti, večerjice, pijačke, pičkamaterine. Potem pa zanje slej ko prej pride trenutek streznitve, takrat postanejo ekstra zoprne in hudobne pa še (eventuelna) lepota je vmes šla. Definitivno je ceneje in bolje za denar.

Odgovor na objavo uporabnika
Marina951, 23.11.2023 ob 14:51

Živjo,

 

sem se prijavila na Avanture.net. Pa mi tipi začnejo pisat, če bi seksala z njimi za nagrado. Nič jasno…

Samo me je pa zamikal probat in…ni švoh. Enkrat na teden pa dobim 150 € na srečanje. Tak da…ni slabo. Nisem prostitutka, a dodaten € takole prav pride ko se plača ne dviguje, stroški pa letijo v nebo. Pa še samska sem, nimam slabe vesti 🙂

 

Ima še katera izkušnje z Avanturami?

Navadna cenena kurba si. Da te sram ni, nicvrednica. Za pobruhat si! 😤 🤮

Kmalu te bodo odkrili zvodniki in boš delala za njih.

Ce bi se kera muckala brez da ji placam in da bi uzivala oba, naj se javi na:

[email protected]

😊😊😊

Dokler ne boš naletela na mino !  Pa te bo za 150 evrov čikno al pa invalida naredu . Ja za denar logika zau sii . P.  Rabiš varnostnika kar takle jao.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1569, 28.11.2023 ob 11:43

Dej kontakt…lp

    [email protected]

Tudi jaz bi se mečkal s kakšno, ampak absolutno brez plačila. Ni stvar v tem, da nebi mogel plačat, ampak so mi takšne ženske odvratne in pomilovanja vredne. Če pa je kakšna, ki razmišlja kot jaz, pa naj se mi javi

Vsem tistim, ki se zgražate. Vsi skoki se tako ali tako plačajo, dragi moji. Najdražji kupleraj pa je zakonska zveza, če si to priznate, ali pa ne. Bodite čistuni še naprej.😁😈

Vidim punce,ženske. Najprej začnejo s mal sexi slikami,potem s napol nagami slikami,potem pa se začne za denar fukat…po vrsti gre to ko te enkrat okuži te okuži te čedalji bolj mami to.tak,da ja če to narediš boš prostitutka in potem se bo samo stopnjevalo,se boš hodla redno  testerat za bolezni? če ne raj ne počni tega. Tvoj živlenje bo čedalji bolj postalo osamljeno ,čedalji bolj boš sovražila sebe,kdo si postala itd..ampak nehat neboš znala ker te je že obsedlo….tu lahko naštevamo ogromno,kaj te bo čez čas doletelo,še poln nekih friku od tipu ko bo kdo s tabo obseden itd….to ni svet katerega si želiš. A odločitev je tvoja….

    Eni obsojate eni podpiramo.. vsak je svoje sreče kovač.. če je katera za druženje proti nagradi naj se mi javi.. ljubljanski konec ali kje drugje stvar dogovora  [email protected]

Žal, si prostitutka

je že

Prav imas

Jst ti ne nic placal sam posexal bi te ..tko da si kirba k racunas k bos dala dzabe bos pa vsen sam kurba😂😂😂😂👍

oglasi se mi se dogovorimo

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8308, 24.11.2023 ob 07:06

Marina…kurba boš

Je že

Raje si jo doma sama malo pobrusi pa bo! Malo podriblaš pa je! 😉

Ha ha ha cela samo sirota Jerica ne!

Porivas se za denar, seveda si kurba, kaj pa si?

Iščem eno damico za redna druženja seveda lahko tudi nagradim..po dogovoru. Zaželjeno ljubljanski konec ali kje drugje.

[email protected]

Tisti ki pa lajate na avtorico članka pa najprej pri sebi  pospravite in svet bo lepši..

Javi se na [email protected]

Ne bo ti žal..

 

“Pač jaz..”… Ti si en revček kar se sexa tiče. Za visoke evre sexa dama, za Mal denarja ali pa se celo zastonj, pa kurbe. V tem je razlike. In ker imam nivo sem dama in tak gnoj kot si ti pač ni zame. Fukaj po vogalih, dame pa ne pipaj..

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebnica, 30.11.2023 ob 17:55

“Pač jaz..”… Ti si en revček kar se sexa tiče. Za visoke evre sexa dama, za Mal denarja ali pa se celo zastonj, pa kurbe. V tem je razlike. In ker imam nivo sem dama in tak gnoj kot si ti pač ni zame. Fukaj po vogalih, dame pa ne pipaj..

eni pa res nimajo pojma kako ženske razmišljajo.

potrebnica, naj bo za velik ali pa za malo denarja, v vsakem primeru si kurva. Vprašanje časa je, kdaj te bodo dobili zvodniki, takrat pa bos tudi ti sexala samo še za drobiž in se to takrat, ko bodo oni želeli. Beži stran od tega posla.

hja kok nisko padete fak za drobiž sexate. kaj niste vredne boljše cene in usot katere gredo v nebo. ve se podcenjujete izpod 2000 evrov pa do 10 000 evrov za urco se sploh nebi smele menit. pa še to je mizerna vsota.

New Report

Close