Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek babe palijo sam še na dece z dobrimi avti in keš

babe palijo sam še na dece z dobrimi avti in keš

Ce moski zeli tekmovat, se vpise v sportno dejavnost. Ce zeli poslovat, ustanovi podjetje. Ce zeli modrovati, se vclani v menso… ce pa moski zeli potomce, se mora dokazati vrednega zenski. Odgovoren moski ima v glavi razcisceno, da je v celoti odgovoren za dobrobit svoje izbranke in potomcev. Dostojanstvo zenska izkaze s tem, koliko se pusti razvajati, preden dahne da. Plehkost v obliki stremenja k materialni varnosti je odraz zdrave kmecke pameti, saj zenska ve, da taksnega moskega ni potrebno spreminjati, pac pa negovati. Casovna komponenta je bistvena.

Kaj, ce ima moj moz Mercedesa in Porscha sem potem kes picka? Kar avtomaticno?

mnogo takih, bo treba v beograd

Zgolj preudarna in tarca zavistnih natolcevanj. Moski je statusni simbol zenske. Vredna je toliko, kolikor je uspela iz fanta ustvariti moza.

Ce moski zeli tekmovat, se vpise v sportno dejavnost. Ce zeli poslovat, ustanovi podjetje. Ce zeli modrovati, se vclani v menso… ce pa moski zeli potomce, se mora dokazati vrednega zenski. Odgovoren moski ima v glavi razcisceno, da je v celoti odgovoren za dobrobit svoje izbranke in potomcev. Dostojanstvo zenska izkaze s tem, koliko se pusti razvajati, preden dahne da. Plehkost v obliki stremenja k materialni varnosti je odraz zdrave kmecke pameti, saj zenska ve, da taksnega moskega ni potrebno spreminjati, pac pa negovati. Casovna komponenta je bistvena.
[/quote]

Rofl, kere teorije. Ko da copatarji nazadnje ne poberejo celo bab, ki so jim pred tem fičfiriči naredili otroke..

Zgolj preudarna in tarca zavistnih natolcevanj. Moski je statusni simbol zenske. Vredna je toliko, kolikor je uspela iz fanta ustvariti moza.
[/quote]

Da bi sam iz sebe naredil moža, ti pa ne bi zneslo?

To je bilo retorično vprašanje, saj vidim, da si pristaš tipičnih do moškega spola poniževalnih stališč.

No da povzamemo, na hitro kako je, kje je možnost.
Ali moraš biti lep dec oziroma fant privlačen z lepimi potezami in tudi če nisi bogat, no če pa nisi lep tako pa je dobro da postaneš vsaj nekako z dovolj keša in dobro službo.
nekaj od tega moraš bit lep ali bogat ali oboje
Če pa ni nič od tega da nisi lep, bogat in nič posebnega pa te nobena ne bo povohala

Ce moski zeli tekmovat, se vpise v sportno dejavnost. Ce zeli poslovat, ustanovi podjetje. Ce zeli modrovati, se vclani v menso… ce pa moski zeli potomce, se mora dokazati vrednega zenski. Odgovoren moski ima v glavi razcisceno, da je v celoti odgovoren za dobrobit svoje izbranke in potomcev. Dostojanstvo zenska izkaze s tem, koliko se pusti razvajati, preden dahne da. Plehkost v obliki stremenja k materialni varnosti je odraz zdrave kmecke pameti, saj zenska ve, da taksnega moskega ni potrebno spreminjati, pac pa negovati. Casovna komponenta je bistvena.
[/quote]

Že dolgo nisem na enem mestu prebrala toliko floskul. Daj stopi v leto 2017, no. Pametna ženska bo sama odgovorna za svojo dobrobit in materialno varnost, ne pa bila odvisna od dedca.

če ne bi bil tvoj mož, ker ne bi imel Mercedesa in Porscha, potem si.

Ste le nasedli, kar vam markentigaši prodajajo? Da če kupiš njihov avto, pridejo še najlepše ženske se metat za tabo?
Je res kje kakšen tak, ki ima tovrstno izkušnjo prav z avtom? Samo avto zamenjal in vse polno žensk?
Moj nekdanji sodelavec je pripovedoval o svojem kolegu, ki je nasedel. In si kupil dražji avto. Punc pa od nikoder. In surla do tal.
Meni se zdi avto od moškega pomemben podatek. Ampak le v relaciji z njegovim siceršnjim premoženjem. Torej je vprašanje: kolikšen delež premoženja zavzema njego avto?
Meni je važno, da čim manjši, do ene meje varnosti in razsodnosti. To kaže prioritete človeka bolj kot številne druge reči. Vsaj po mojih izkušnjah. Moj je imel kliota in imel 40 jurjev prihrankov. Dovolj razsoden po mojih kriterijih.

ni tko enostavno. če je dober za pogledat poleg tega da ima denar, status in sober avto, potem je tist ****** bonus drugače pa je dodatna ponudba za katero se mora še posebej potrudit in plačat 🙂

Zgolj preudarna in tarca zavistnih natolcevanj. Moski je statusni simbol zenske. Vredna je toliko, kolikor je uspela iz fanta ustvariti moza.
[/quote]

Da bi sam iz sebe naredil moža, ti pa ne bi zneslo?

To je bilo retorično vprašanje, saj vidim, da si pristaš tipičnih do moškega spola poniževalnih stališč.
[/quote]

Moza te ne naredi onaniranje, pac pa odnos z zeno.

Povsem narobe. Ena zgoraj je dobro nakazala… biti moras zgodba, katere del se neka zenska more cutiti. Osnovna podstat te zgodbe pa je dolgorocna varnost. Kako to zgodbo izrazis navzven pa je stvar okusa (stila).

Ce moski zeli tekmovat, se vpise v sportno dejavnost. Ce zeli poslovat, ustanovi podjetje. Ce zeli modrovati, se vclani v menso… ce pa moski zeli potomce, se mora dokazati vrednega zenski. Odgovoren moski ima v glavi razcisceno, da je v celoti odgovoren za dobrobit svoje izbranke in potomcev. Dostojanstvo zenska izkaze s tem, koliko se pusti razvajati, preden dahne da. Plehkost v obliki stremenja k materialni varnosti je odraz zdrave kmecke pameti, saj zenska ve, da taksnega moskega ni potrebno spreminjati, pac pa negovati. Casovna komponenta je bistvena.
[/quote]

Že dolgo nisem na enem mestu prebrala toliko floskul. Daj stopi v leto 2017, no. Pametna ženska bo sama odgovorna za svojo dobrobit in materialno varnost, ne pa bila odvisna od dedca.
[/quote]

Ta tema po mojem razumevanju ne tece o samskih zenskah.

Ja itak. Še nikol nism palila na tipa sam zato, ker je polhn keša, ima dobro makino…..kaj mi to pomaga, če mi ni všeč? Lahk je miljarder, pa če mi ni všeč, ko ga j.ebe!

Že dolgo nisem na enem mestu prebrala toliko floskul. Daj stopi v leto 2017, no. Pametna ženska bo sama odgovorna za svojo dobrobit in materialno varnost, ne pa bila odvisna od dedca.
[/quote]

Ta tema po mojem razumevanju ne tece o samskih zenskah.
[/quote]

In ker sem že 20 let srečno poročena z dvema otrokoma, ima to zvezo s čim? Še zmaraj sem gmotno neodvisna in za pleh mi dol visi. Kot večini žensk. Ampak s svojimi belimi cotami in pedrskimi pasovi vam uspe očitno najti ravno tiste, ki jim ne. 🙂
Materialna varnost, vezana na moškega, je samo iluzija, ki se razbini v trenutku, ko pride mimo nov model. To lekcijo smo jemali že v prejšnjem stoletju.

Ja itak. Še nikol nism palila na tipa sam zato, ker je polhn keša, ima dobro makino…..kaj mi to pomaga, če mi ni všeč? Lahk je miljarder, pa če mi ni všeč, ko ga j.ebe!
[/quote]

Verjela ali ne… tudi jaz ne hodim na morje samo zato, ker je slano. Ampak… filing na morju je vendar nekako drugacen, kakor ob jezeru ali na bazenu. 😉

Ta tema po mojem razumevanju ne tece o samskih zenskah.
[/quote]

In ker sem že 20 let srečno poročena z dvema otrokoma, ima to zvezo s čim? Še zmaraj sem gmotno neodvisna in za pleh mi dol visi. Kot večini žensk. Ampak s svojimi belimi cotami in pedrskimi pasovi vam uspe očitno najti ravno tiste, ki jim ne. 🙂
Materialna varnost, vezana na moškega, je samo iluzija, ki se razbini v trenutku, ko pride mimo nov model. To lekcijo smo jemali že v prejšnjem stoletju.
[/quote]

Ce bi bila srecno porocena z mozem, ki ga se vedno ljubis, bi zvenelo prepricljivo. 😉

tipično pritoževanje moških, ki nimajo ne keša, ne solidnega avta, ne ženske…in so prepričani, da če bi pa vsaj eno od teh stvari imeli, bi bili srečni. Pozabljajo, da svojo plitkost, plehkost in um – način razmišljanja, nosijo vedno s seboj in če sedaj ne znajo biti zadovoljni, srečni, izpolnjeni in ustvariti dobrih medčloveških odnosov, tudi kasneje, ko kratka evforija izpolnjene želje mine in se ponovno pojavi bonjour vsakdanja rutina, tudi ne bodo zadovoljni in srečni in um bo hotel spet nekaj drugega.

In ker sem že 20 let srečno poročena z dvema otrokoma, ima to zvezo s čim? Še zmaraj sem gmotno neodvisna in za pleh mi dol visi. Kot večini žensk. Ampak s svojimi belimi cotami in pedrskimi pasovi vam uspe očitno najti ravno tiste, ki jim ne. 🙂
Materialna varnost, vezana na moškega, je samo iluzija, ki se razbini v trenutku, ko pride mimo nov model. To lekcijo smo jemali že v prejšnjem stoletju.
[/quote]

Ce bi bila srecno porocena z mozem, ki ga se vedno ljubis, bi zvenelo prepricljivo. 😉
[/quote]

Šurde, na enem BZ forumu bom izlivala svoje srce. :)) Nisem jaz ti.

Ja itak. Še nikol nism palila na tipa sam zato, ker je polhn keša, ima dobro makino…..kaj mi to pomaga, če mi ni všeč? Lahk je miljarder, pa če mi ni všeč, ko ga j.ebe!
[/quote]

Verjela ali ne… tudi jaz ne hodim na morje samo zato, ker je slano. Ampak… filing na morju je vendar nekako drugacen, kakor ob jezeru ali na bazenu. 😉
[/quote]

To itak, čeprav z dobro družbo ali dobrim tipom je fajn tud ob jezeru ali na bazenu 😉
Saj nimam nič proti če ima tip ful keša. Fajn, ane? Ampak nism pa taka, da bi iskala in gledala sam za dobrimi avti….mi mora bit tip najprej všeč! Sej avto imam sama, tud če ga on nima, se lahk vseen zapeljeva kam 😉

Verjela ali ne… tudi jaz ne hodim na morje samo zato, ker je slano. Ampak… filing na morju je vendar nekako drugacen, kakor ob jezeru ali na bazenu. 😉
[/quote]

To itak, čeprav z dobro družbo ali dobrim tipom je fajn tud ob jezeru ali na bazenu 😉
Saj nimam nič proti če ima tip ful keša. Fajn, ane? Ampak nism pa taka, da bi iskala in gledala sam za dobrimi avti….mi mora bit tip najprej všeč! Sej avto imam sama, tud če ga on nima, se lahk vseen zapeljeva kam 😉
[/quote]
Dej ne laži. Ti si tipična Fužinska sponzoruša, Hehe.

To itak, čeprav z dobro družbo ali dobrim tipom je fajn tud ob jezeru ali na bazenu 😉
Saj nimam nič proti če ima tip ful keša. Fajn, ane? Ampak nism pa taka, da bi iskala in gledala sam za dobrimi avti….mi mora bit tip najprej všeč! Sej avto imam sama, tud če ga on nima, se lahk vseen zapeljeva kam 😉
[/quote]
Dej ne laži. Ti si tipična Fužinska sponzoruša, Hehe.
[/quote]

Sam čakam da se kater frajer z dobro makino mim pripelje in takij v akcijo 😉

Evo moja izkušnja. Delal sem po 12ur/dan, vedno v delavni obleki. Hodil pa sem na kavo v nek lokal, kjer sem videval punco, ki je bila kot iz koledarja, res prava lepotica. Ta bejba me z oplom ni niti povohala.
Potem pa je prišel moj čas, kupil sem Mercedeza (z gotovino) nisem več hodil v delavni obkeki in glej punca je vse to opazila in se na lepem začela pogovarjati z mano. Začeli smo se družit, šli tudi kdaj ven žurat. Danes pa sem poročen z njeno sestrično, ki je takrat delovala ista finoča kot ona.
Ja ženske dajejo veliko na videz, ampak gledajo kot celoto od urejenosti do tega skom se družiš, s čim se voziš in kaj imaš.


Dej ne laži. Ti si tipična Fužinska sponzoruša, Hehe.
[/quote]

Sam čakam da se kater frajer z dobro makino mim pripelje in takij v akcijo 😉
[/quote]

Fužinke, ste pač take. Pleh, pare i ime, so važni. Zato jaz ne maram Fužink.

New Report

Close