Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek babe palijo sam še na dece z dobrimi avti in keš

babe palijo sam še na dece z dobrimi avti in keš


Nisem rekla da mi druge kvalitete pri moškem niso pomembne, ker so mi zelo ampak denar pa mi je tudi zelo pomemben. Sicer pa sploh ni nujno da so takški kot si napisala, poznam tudi 23letnika ki ima veliko pod palcem in si je ta denar sam prislužil. In ta me vabi na zmenek že nekaj časa ampak ker je premlad zame iz tega ne bo nič, tako da so mi res pomembne tudi druge lasnosti človeka, ampak če moški nima denarja pa se vseeno ne bom zapletala z njim.
[/quote]

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.
[/quote]

Ona meni, da je pri teh letih premlad, da bi se pustil za stalno ujet (ucopatit), za samo sex-based zvezo ji pa očitno ni dovolj lep…
[/quote]

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.
[/quote]

Sm glih hotla napisat, pa si me prehitela 🙂
Se strinjam z napisanim. Če se ne motim, je ona 24 on pa 23 in to da je premlad?
[/quote]
Res je, gre za to da se mi zdi premald, da bi ga lahko za stalno ujela. Pa tudi če to pustim ob strani, se mi zdi premlad ker se dosti bolje ujamem z ljudmi 35+, z njimi se ujamem prav tako v pogovoru, kot tudi v pogledu na življenje. Pa tudi do prenašanja otročjih for mi res ni. Poleg tega pa so mi starejši moški tako ali tako bolj privlačni in se v prihodnosti ne vidim z vrstnikom.

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.
[/quote]

Ona meni, da je pri teh letih premlad, da bi se pustil za stalno ujet (ucopatit), za samo sex-based zvezo ji pa očitno ni dovolj lep…
[/quote]

Sm glih hotla napisat, pa si me prehitela 🙂
Se strinjam z napisanim. Če se ne motim, je ona 24 on pa 23 in to da je premlad?
[/quote]
Res je, gre za to da se mi zdi premald, da bi ga lahko za stalno ujela. Pa tudi če to pustim ob strani, se mi zdi premlad ker se dosti bolje ujamem z ljudmi 35+, z njimi se ujamem prav tako v pogovoru, kot tudi v pogledu na življenje. Pa tudi do prenašanja otročjih for mi res ni. Poleg tega pa so mi starejši moški tako ali tako bolj privlačni in se v prihodnosti ne vidim z vrstnikom.
[/quote]

No to je pa že druga pesm 😉
Jaz pa si ne predstavljam, da bi imela katerga 35+, ampak ljudje smo si različni.

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.
[/quote]

Ona meni, da je pri teh letih premlad, da bi se pustil za stalno ujet (ucopatit), za samo sex-based zvezo ji pa očitno ni dovolj lep…
[/quote]

Sm glih hotla napisat, pa si me prehitela 🙂
Se strinjam z napisanim. Če se ne motim, je ona 24 on pa 23 in to da je premlad?
[/quote]
Res je, gre za to da se mi zdi premald, da bi ga lahko za stalno ujela. Pa tudi če to pustim ob strani, se mi zdi premlad ker se dosti bolje ujamem z ljudmi 35+, z njimi se ujamem prav tako v pogovoru, kot tudi v pogledu na življenje. Pa tudi do prenašanja otročjih for mi res ni. Poleg tega pa so mi starejši moški tako ali tako bolj privlačni in se v prihodnosti ne vidim z vrstnikom.
[/quote]

Modro razmisljanje. Glede na to, da moski pozneje dozorimo in da se zenske praviloma prej postarajo, je dolgorocno taksno razmisljanje dober temelj za trdno zvezo.

Ženske se prej postarajo? od kod pa spet to?

nasprotno, dedci so po 60-em z eno nogo v grobu in umrejo bistveno prej.


mistejka … EBP je s kolegom začel v drvarnici biznis – del posla (80 ljudi) je prodal, del posla pa še vedno vodi.

Hodim z mladimi lepoticami. Razvajam jih in one mene. Problem je škrtost, zato vas ne izberejo. Poročil se bom pa s sebi enako in imel družino.

New Report

Close