Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek babe palijo sam še na dece z dobrimi avti in keš

babe palijo sam še na dece z dobrimi avti in keš

Prosim prevod, ker to je Slovenski forum!!!
[/quote]

😉

Prosim prevod, ker to je Slovenski forum!!!
[/quote]

I sad dolazi na red onaj tren, kad ona izdahne: “Ma ‘ajde mali… Umukni!!!” 😉
[/quote]

Ah ne, ptjatlu pa ne 😉

I sad dolazi na red onaj tren, kad ona izdahne: “Ma ‘ajde mali… Umukni!!!” 😉
[/quote]

Ja, res je. Take so pač Fužinske punce. Ljepe i agresivne.
[/quote]

Zajebane 😉

Mene tudi kes zanima ker sm spoznala da normalnega tipa ne bom nasla. pa naj bo fukjen ampak bogat ljubezen tak mine..


Si ti razgledan pesnik, ja – in niti ne vidiš, da negiraš sam sebe.
Oziroma pač nisi zmožen razumeti, da je nekdo, ki mu najvišja vrednota ni denar, izbira sebi podobne partnerje, izbira glede na vrednote, ki jih ceni.
In obratno. Če vse ljudi sodiš samo po tem, koliko denarja imajo in smatraš, da se vsakega človeka da kupiti, potem si kupiš tudi partnerja (oziroma se pustiš kupiti) in od njega ne zahtevaš ne ljubezni, ne naklonjenosti, še simpatije ne – samo pač določeno stopnjo podrejenosti, ki jo prinese odnos kupec-blago.
Za primer – jaz ultra bogataša za noben denar ne bi hotela – ker mi je že vnaprej jasno, da imava drugačne vrednote, drugačen način življenja, drugačne želje…
[/quote]

Kar ti daje misliti, da je vsem, ki imajo nekaj pod palcem, denar najvisja vrednota?
[/quote]

Ker sem v življenju že nekaj takih spoznala in ja. Najprej je denar….potem pa dolgo nič….potem pa
vse ostalo.

I sad dolazi na red onaj tren, kad ona izdahne: “Ma ‘ajde mali… Umukni!!!” 😉
[/quote]

Ah ne, ptjatlu pa ne 😉
[/quote]

Svaka čast!!! Zato te bom peljal, spet na sladoled, ali pa še bolje, v Jurmana na kosilo.

I sad dolazi na red onaj tren, kad ona izdahne: “Ma ‘ajde mali… Umukni!!!” 😉
[/quote]

Ja, res je. Take so pač Fužinske punce. Ljepe i agresivne.
[/quote]

I ljubomorne. Covek ne moze drugacije, nego da ‘ich… voli. 😉

Ah ne, ptjatlu pa ne 😉
[/quote]

Svaka čast!!! Zato te bom peljal, spet na sladoled, ali pa še bolje, v Jurmana na kosilo.
[/quote]

Daj, ne se hect. Emancipirane zenske pridejo same. Pa se placajo si same. Pazi, kaj govoris. Smo na nevarnem terenu. :-)))

Svaka čast!!! Zato te bom peljal, spet na sladoled, ali pa še bolje, v Jurmana na kosilo.
[/quote]

Daj, ne se hect. Emancipirane zenske pridejo same. Pa se placajo si same. Pazi, kaj govoris. Smo na nevarnem terenu. :-)))
[/quote]

Nič bati. Mi Fužinci, smo gentelmani, in radi ženskam plačamo kosilo ali večerjo.

Daj, ne se hect. Emancipirane zenske pridejo same. Pa se placajo si same. Pazi, kaj govoris. Smo na nevarnem terenu. :-)))
[/quote]

Nič bati. Mi Fužinci, smo gentelmani, in radi ženskam plačamo kosilo ali večerjo.
[/quote]

Stara dunajska sola, seveda.

Zu cara i ona se oseca, kao carica. 😉

Svaka čast!!! Zato te bom peljal, spet na sladoled, ali pa še bolje, v Jurmana na kosilo.
[/quote]

Daj, ne se hect. Emancipirane zenske pridejo same. Pa se placajo si same. Pazi, kaj govoris. Smo na nevarnem terenu. :-)))
[/quote]

Itak, tud to se dogaja.

Daj, ne se hect. Emancipirane zenske pridejo same. Pa se placajo si same. Pazi, kaj govoris. Smo na nevarnem terenu. :-)))
[/quote]

Nič bati. Mi Fužinci, smo gentelmani, in radi ženskam plačamo kosilo ali večerjo.
[/quote]

Res je, ma fantastični ste, zato se pa že cel lajf gibam v družbi fužinskih fantov 🙂

Ah ne, ptjatlu pa ne 😉
[/quote]

Svaka čast!!! Zato te bom peljal, spet na sladoled, ali pa še bolje, v Jurmana na kosilo.
[/quote]

Pol bom pa kmal jaz na vrsti 😉


Nič ni narobe.
Pač vzameš takega, ki razen denarja nima kaj ponuditi.
Ponavadi so grdi, stari, tečni, arogantni, težki, tudi nasilni – ampak glej, denar ti pa lahko dajo.
Dober tek, jaz ti ga res nisem fouš.
[/quote]
Nisem rekla da mi druge kvalitete pri moškem niso pomembne, ker so mi zelo ampak denar pa mi je tudi zelo pomemben. Sicer pa sploh ni nujno da so takški kot si napisala, poznam tudi 23letnika ki ima veliko pod palcem in si je ta denar sam prislužil. In ta me vabi na zmenek že nekaj časa ampak ker je premlad zame iz tega ne bo nič, tako da so mi res pomembne tudi druge lasnosti človeka, ampak če moški nima denarja pa se vseeno ne bom zapletala z njim.

Ce bi bila srecno porocena z mozem, ki ga se vedno ljubis, bi zvenelo prepricljivo. 😉
[/quote]

Šurde, na enem BZ forumu bom izlivala svoje srce. :))

Nisem jaz ti.
nikoli ne reči nikoli
[/quote]


Nič ni narobe.
Pač vzameš takega, ki razen denarja nima kaj ponuditi.
Ponavadi so grdi, stari, tečni, arogantni, težki, tudi nasilni – ampak glej, denar ti pa lahko dajo.
Dober tek, jaz ti ga res nisem fouš.
[/quote]
Nisem rekla da mi druge kvalitete pri moškem niso pomembne, ker so mi zelo ampak denar pa mi je tudi zelo pomemben. Sicer pa sploh ni nujno da so takški kot si napisala, poznam tudi 23letnika ki ima veliko pod palcem in si je ta denar sam prislužil. In ta me vabi na zmenek že nekaj časa ampak ker je premlad zame iz tega ne bo nič, tako da so mi res pomembne tudi druge lasnosti človeka, ampak če moški nima denarja pa se vseeno ne bom zapletala z njim.
[/quote]

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.

babe palijo na preiskovalce iz SOVE, ki brskajo na skrivaj po njihovih modrcih doma

NE AVTO, NE KEŠ, to ni nič. Znanje, pamet, nek visok luštn preiskovalec iz SOVE haha, to je to 🙂

deš in pleh ( avto) ne morejo nadomestit pravega moškega.

Keš in pleh (avto) ne morejo nadomestit pravega moškega


Nisem rekla da mi druge kvalitete pri moškem niso pomembne, ker so mi zelo ampak denar pa mi je tudi zelo pomemben. Sicer pa sploh ni nujno da so takški kot si napisala, poznam tudi 23letnika ki ima veliko pod palcem in si je ta denar sam prislužil. In ta me vabi na zmenek že nekaj časa ampak ker je premlad zame iz tega ne bo nič, tako da so mi res pomembne tudi druge lasnosti človeka, ampak če moški nima denarja pa se vseeno ne bom zapletala z njim.
[/quote]

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.
[/quote]

Sm glih hotla napisat, pa si me prehitela 🙂
Se strinjam z napisanim. Če se ne motim, je ona 24 on pa 23 in to da je premlad?

Passat niti priblizno ne pride v postev..

SOVA PREISKOVALEC, ki te tajno pregleda, to je bolj seksi 🙂 haha

Točno to in tisti tepci, ki bi to lahko oz. (pa nismo oziroma smo precej premalo), sedaj, 10 in več let kasneje to napako bridko obžalujemo.


Nisem rekla da mi druge kvalitete pri moškem niso pomembne, ker so mi zelo ampak denar pa mi je tudi zelo pomemben. Sicer pa sploh ni nujno da so takški kot si napisala, poznam tudi 23letnika ki ima veliko pod palcem in si je ta denar sam prislužil. In ta me vabi na zmenek že nekaj časa ampak ker je premlad zame iz tega ne bo nič, tako da so mi res pomembne tudi druge lasnosti človeka, ampak če moški nima denarja pa se vseeno ne bom zapletala z njim.
[/quote]

Če si ti 25 in on 23 je prenlad?
Ja luba duša. Sprejmi ponudbo ker ti bo drugače žal v prihodnje in verjemi mi, da ti bo, ne boš be prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Prosim naj vsaj tebi uspe da bos srečna ker jaz sem isto zavrnila in se čez 7 let po glavi tolkla kako neumna sem takrat bila.
[/quote]

Ona meni, da je pri teh letih premlad, da bi se pustil za stalno ujet (ucopatit), za samo sex-based zvezo ji pa očitno ni dovolj lep…

New Report

Close