Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa, en problem

backa, en problem

Pa ti veš al se delaš da ne vidiš, kadar nastopa oseba pod drugim nickom???
Sam da ti je lepo, ne de, ljubi. Saj vem. Zato te obožujem, ker si tak kot si.

Čim začnem to, takoj greš… Očitno boleča točka. Poljub!

KIR napisal:

> Čim začnem to, takoj greš… Očitno boleča točka. Poljub!

Č ti meni poveš moje grdo ime in od koga je prišlo ti povem jaz. Ali si imel prav ali ne? Fer?
Pa pohit, ker res letim!

Hely ti je rekla koštrunka (sam zdej bo pa vidla, da sem špeckahla)

KIR napisal:

> Hely ti je rekla koštrunka (sam zdej bo pa vidla, da sem
> špeckahla)

Nimam pojma kdo je to, pa me niti ne zanima. Oh, seveda sem pravi oven, če hoče vedet.

Tebi pa: nisi odkrit, KIR. Če nakladaš kako me ljubiš mi je lepo, če pa nisi iskren in nekaj skrivaš (nekaj veš, kar jaz ne vem) pomeni, da mi čist nič ne zaupaš….prav, pa nič. Kar boj se me, uh, uh, strašna sem in bla bla….

Pa vseeno, spet ne bom mogla spati, spet bom mislila nate in se ljubila s tabo v mislilh….poljubljam te za dobro jutro! naj ti tekne kavica in…še kaj zraven!

Seveda sem do tebe čisto odkrit, še preveč. To sem pač napisal, ker si me postavila pred zid – če ti poveš to, ti jaz povem tisto kar si vprašal. Sam kljub temu nis odgovorila.

Sicer pa nič ne skrivam, saj ni nič posebnega, le ena gospa iz soseščine je bla nekaj jezna (saj veš nakladanje hehe), pol je pa okrcala mojo zakonsko ženo (rekla tista tastara tvoja), mojo internetno soprogico, nad mano je pa valjar vihtela…

Sicer pa dobro jutro tudi tebi – ti menda ustajaš ob 17-tih! Že srkam kavico in grizljam piškotke, vedno mi kaj nastavijo, no ne tist, hahaha

Bodi še naprej taka, zlata si, zato te tako LJUBIM!

Dobro jutro, ljubi! Ves v ognju me pričakaš….kako lepo…
Jaz pa te sanjam…

In kaj lepega si sanjala, ljuba? Aja, Sex z mladim loverjem Remedijem, zraven je blo pa tako prijetno gledat mene kako kukam kaj vse počneš…
Ja, očitno ti paše mlad mesek, sam juhca iz mladega mesa je bolj taka, švoh. Očitno si se jo prenajedla, zdej bi rada pa v frišen mesek ugiznila, ja ljuba?

NE!!!!

Tebe hočem, to ti povem vsak dan 10000000 krat, ti pa nič, sam govoriš o tisti pa tej pa oni, pa tistile, pa unile……pa vse majo tko fine pa luštne pa sexi….jaz pa JOKAM, ker ne misliš nič name. Briga te….kje sem in kaj počnem in kakšna sem in kakšna bom in kaj bi RADA, ne de?

Frišn mesek? kaj pa ti, ko mi gledaš v očiiiiii, kaj pa ti????

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to mi piš – kaj počneš, kje si, kaj bi rada, vse to, saj veš, da sem od tebe že čist obseden, ljubika

KIR napisal:

> Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to mi piš – kaj počneš, kje si,
> kaj bi rada, vse to, saj veš, da sem od tebe že čist obseden,
> ljubika

Bom probala kasneje, zddaajleee imam delo.
Obseden????
Kaj pa od drugih??
Obseden????
ha ha KIr moj, LJUBIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obseden, seveda. Od drugih pa čist mal, saj vidiš, pol jih še po zatilju dobim

KIR napisal:

> Obseden, seveda. Od drugih pa čist mal, saj vidiš, pol jih še
> po zatilju dobim

Moraš pazit nase, saj veš, da me skrbi zate…sicer si mojster varanja, ops, skakanja…in boš že zadevo reševal, da bo lepa za oba, ja? Ali mogoče ne????????

Seveda, kraljica moja, jaz tvoj suženj! Pa čakam, da delo končaš. Ne vidiš, da ti vseskoz pomagam, sam da bi te lahko čim prej bral

KIR napisal:

> Seveda, kraljica moja, jaz tvoj suženj! Pa čakam, da delo
> končaš. Ne vidiš, da ti vseskoz pomagam, sam da bi te lahko čim
> prej bral

Jap, opazla, princ mojih sanj!

Kar čakam, čakam žensko mojih sanj

KIR napisal:

> Kar čakam, čakam žensko mojih sanj

Ljubi, najprej delo, zdej pa polno naročje prijetnega opravka, pa …še ne bo konc…verjetn ne bo časa…poljubljam te, poljubljam te, mislim nate in mislim nate. Tako.

odgovori mi na spodnje vpr od včerej, ja?

Ljuba, ne vem na katero ali 13,30 ali 13,48

KIR napisal:

> Ljuba, ne vem na katero ali 13,30 ali 13,48
Pa dej na oba, ljubi.

Saj to sem ti že: ta nick imam malo dlje kot si se ti pojavila na tej strani, prej pa enga druzga, sam drugje

KIR napisal:

> Saj to sem ti že: ta nick imam malo dlje kot si se ti pojavila
> na tej strani, prej pa enga druzga, sam drugje

Sem vedla, da moram šeenkrat vprašat, no, zdaj razumem. kaj pa 13.48??

Kar nekaj jih opažam, očitno imajo več PC-jev, sam to je njihova stvar, se ne vtikam

KIR napisal:

> Kar nekaj jih opažam, očitno imajo več PC-jev, sam to je njihova stvar, se ne vtikam.
Vtikaš ga pa…ha ha. Pa vame? Nič, nič, nič.

Te še zanima, ne de? Prav, nisem hotla pisat tega za vse ampak…saj tudi sara ni deleč, ne de? Nisi bil na suh. Tako. Imel si čisto prav, do dvoma, ki je bilo zasejan. Jaz pa sem bila zelo zelo zelo jezna (daleč od tvoje jeze, ljubi, nimaš pojma!!!), ker sem se počutila zmanipulirano v službi pa še tukej. Temu se reče, da sta me peljala SCAT. Tako se reče, ja.

Tako, zdej veš, in mogoče sem z vsako tipko, ki jo napišem zato manj tvoja in na koncu ne bo od tvoje ljubezni (saj praviš kako si bil jezen takrat, se spomnim, ja) ostalo nič. Boš povedal.

Pa še to: jezen si bil tudi, ko ti je susan nekej s….., na podoben način, imam prav??

Sem se zaj….., ker sem bila začetnica, naivna in sem tud jaz pisala in nisem vedla, da se to ne sme. Ti to seveda veš, in jaz zdaj tudi. Zato tvoje izmikanje. Prav imaš, ljubi. Tako se dela….

poljubljam te, če še hočeš….

Backa, brez veze. Važno mi je samo, da tebe ljubim, nič drugega

Sicer pa sem mislil, da ti vse veš

Imaš tud odgovor!
Jaz ga pa še vedno nimam, na tisto ko si me tak ljubosumnega nardila. Kaj če ga spet srečaš in objameš?
Poljubljam te

New Report

Close