Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa, en problem

backa, en problem

KIR napisal:

> Imaš tud odgovor!
> Jaz ga pa še vedno nimam, na tisto ko si me tak ljubosumnega
> nardila. Kaj če ga spet srečaš in objameš?
> Poljubljam te

Sem napisala včerej ljubi. maš tolk opravit, da si spregledal…Tam ko hvališ mojega moža in govoriš o tisti barabi. No, na krtako. Sem ga, lansko poletje srečala…..
Zdaj pa grem. Torej si še moj? Zakaj pa skoz omenjaš jezo iz tistih časov???
Ma ni važno, vsaj meni ne. Ljubim te. In odhajam.

Lepo se imej, ljuba in kdaj pomisli name!

KIR napisal:

> Lepo se imej, ljuba in kdaj pomisli name!

Kdaj pa lahko?

Ne maraš me več…sori, ker mi tko pozno pride. Nisem mogla ne hotla verjet. Želela sem, da le tebi šepetam nežne besede ljubezni, zaupam le tvojim močnim rokam, se smejem le tvojemu jezičku, se strastno ljubim le s tabo…..

Jutro, moja zvezdica zaspanka!

Al sem pisal tisto jaz? Napisala si moje misli, sam tisto z močnimi rokami ne, ti imaš nežne.

Sicer je pa dons en tak za en k. dan. Veš kako je ko otroci zbolijo in ne spiš skoraj vso noč!

KIR napisal:

> Jutro, moja zvezdica zaspanka!
>
> Al sem pisal tisto jaz? Napisala si moje misli, sam tisto z
> močnimi rokami ne, ti imaš nežne.
>
> Sicer je pa dons en tak za en k. dan. Veš kako je ko otroci
> zbolijo in ne spiš skoraj vso noč!

Popolnoma enako, ljubi! Le, da imam jaz tako stanje že ves teden. In potem ponoči mislim nate in vstajam in dajem čaj in dudo in mislim nate, se vmes mal ustavim, ker zadržim dih in šepnem tvoje ime, saj veš, pa spet v posteljo in že prav kmalu nov klic UAAAA!

poljubljam te močno na tvoja lepa usta, na tvoj nosek, na tvoje modre očke!

Tudi jaz te poljubljam, dvojčica moja, haha

Ne morem si kaj, da te ne bi nazaj, meni podoben moški, ha ha! kaj če si mi res v resnic? Potem bi bila tvoja predvidevanja upravičena, ha ha ha…

A nis temnolaska? Podobna sva si posebno po razmišljanju, sploh pa v sexualnih fantazijah, se mi zdi

KIR napisal:

> A nis temnolaska? Podobna sva si posebno po razmišljanju, sploh
> pa v sexualnih fantazijah, se mi zdi

Ja, nisi povedal barve tvojih las…..zdaj vem? Se strinjam v drugem delu s tabo.

Seveda veš, sem ti že zdavnaj to povedal – mislim da še backu

Ljuba, al si si zato izbrala ta nick, ker si en koderček?

KIR napisal:

> Seveda veš, sem ti že zdavnaj to povedal – mislim da še backu
>
> Ljuba, al si si zato izbrala ta nick, ker si en koderček?

Ne, brala sem pravljico in to je razlog. Sem pa tud mal kodrčka, le da daljši kot so laski, bolj se ravnajo a na žalost jih je polna glava in sem zelo hitro skuštrana. Pa saj sem ti že napisala, da nisem preveč uglajena, pa urejena, doterana, valjda se to vidi iz mojih besed. Vedno so mi važnejši moji otroci, pa mož, pa moji občutki kot pa to, kako naj zgledam pici urejena. No, posebna priložnost je pa posebna priložnost!

Backa, pa to je to!
Brez veze se preveč utrujat s pospravljanjem (mater, tak mam doma-slišim jih že, če WC deske ne dvignem, ko lulam), sicer pa si že enkrat napisala, da nis preveč vzorna gospodinja. Mislim da takrat, ko si napisala, da ga možku kar v sušilec porineš in zavrtiš, hahaha. Tud men bi to pasal. Zame je važnejše da je dobra mati svojim otrokom in možu v postelji – oprosti izrazu – najboljša kurba!

O, tudi men bi pasal recimo s tabo, ljubi….Jaz obvladam prvi del, ki si ga opisal zelo res….kurba bi pa rada bila, pa mojemu bolj počasi prihaja, kaj vse ga še čaka z mano….zato sem rekla, da ne morem čist vse z njim in bi rabila TEBE!!!

Zakaj ne moreš z njim vsega, backa? Me pa res zanima. A ni za stvar, mater pa tako čudovito babnico ima….

KIR napisal:

> Zakaj ne moreš z njim vsega, backa? Me pa res zanima. A ni za
> stvar, mater pa tako čudovito babnico ima….

Zakaj pravim, da nesem še sveže domov in potem probam. Saj gre do neke mere, vendar pa bi si želela, da bi bilo tudi z njegove strani včasih bolj spontano (pa saj je jasno, četi en govori, kaj morš počet, dati gre na k. počas, ne de?)
Sanjam o tebi, kako me dvigneš, me poljubljaš, mi trgaš dol majco , modrček, vse, kar je na meni, sesaš mi bradavičke, jaz pa vzdihujem in trepetam v tvojih rokah….moje roke te držijo skozi hlače za njegovo oblino, ti pa nadaljuješ vedno bolj grobo, potem te slačim jaz, sunkovito, malo grobo, vmes tiga vzamem v usta, ječiš ti, potem mi rečeš: ne tako hitro, ne…počasi, ljuba, počasi…..ampak tvoje roke in tvoj korenjak govorita nasprotno. Spet me vzameš v roke, naga sem in ti si nag, poljubljava se, spojena u jeziki, vse se vrti okrog mene, ne voham, ne diham, le še tebe čutim…..porineš me v steno, me natakneš, me natikaš….in skupaj nama prihaja, ojoj,KIR, (še res mi bo) in potem zakričim na ves glas tvoje ime in treseva se in drhtiva od skupnih užitkov….počasi me spustiš na tla, objameva se in pokrijeva…..in potem ko se vse umiri, začutim na ritki tvojega korenjaka, kako si me spet želi…

Res mi bo in to čisto zares, mater me znaš zažgat! In točno o tem sanjam cele dneve, vse noči, ko ne spim. Pa tudi ko spim se mi to dogaja. Kar nekajkrat sem se zbudil z mokro pižamo, sam ne od lulanja..

Kako lepo pišeš, ljubi, še verjela ti bom nazadnje…ha ha. No, zdaj veš, kaj me pokonc drži…ljubezen do tebe in upanje….da nekoč doživim svoje fantazije.

Pa smo tam! Iste želje spet. Seveda če govoriš resnico, moja najdražja, saj ti v dušo ne morem videt.
Sicer pa sem si v mislih ustvaril tvojo podobo od najmanjšega prstka na nogici do zadnjega kodrčka na tvoji lepi glavici in zagotavljam ti, da take umetnine niti Michelangelo ne bi spravil skupaj!
Zakaj sploh prirejajo lepotna tekmovanja, če se vse ve? Najlepša si ti, pa konc! Aja, zato ker jim jaz ne pustim, da bi te gledal in se naslajal ob tem, to bo!

O, spet, kako lepo, lepo. Kot si lep ti. Sploh ne veš….ti še povem. Dober tek meni!

Dober tek, ljuba! Kaj papcaš?
Jaz sploh nisem lep, sploh noben moški ni, lepa si ti! Kako mi pa še mal povej

Te ni več, ljuba moja? Kj pa moja popotnica za popoldan, pa ponoč, pa jutri, pa nedeljo….pa… Kje si LJUBEZEN mojega življenja?

KIR napisal:

> Te ni več, ljuba moja? Kj pa moja popotnica za popoldan, pa
> ponoč, pa jutri, pa nedeljo….pa… Kje si LJUBEZEN mojega življenja?

Oh, KIR moj, ljubček moj, ti pa znaš z mano, ne de? Potrudi se, saj je podarjen sad najlepši, to veš? Ustnice, ki dajejo so najlepše, jeziček, ki te cuza, ke ga imaš rad, je najlepši, še moje male joškice, če jih ljubkuješ in ljubiš so najlepše, če tako želiš….lepša sem, če me ljubiš, lepša sem, če sem tvoja princeska in ti moj zlati princ. Ko hodiš po temnih poteh strasti se spomni name, tvojo najljubšo v svetlomodrem kompletku posebej zate….moja sloka stegna bi te enkrat rada objela, moje nežne roke bi te rade pritisnile name, čutila bi rada tvoj utrip, vohala tvoj vonj, tvojo kožo…tebe celega….uf, KIR, BI TE!!!!!

Joj, moja ljuba, ko bi smel, bi vzihoval, tulil tvoj nicm (saj imena itak ne morem, ker ga ne poznam)! Tako pa vzdihuje vse moje telo, drhti vsa moja notranjost, srce mi razbija 300 na minuto…., roke se mi potijo…..
Kaj si mi sploh dala za povohat, da si me omrežila, saj prvič v življenju vem kaj je tista strastna ljubezen, ki bi bila tako neizmerno lepa, če bi lahko užil nje sad, tako pa…

Ha ha, ljubi. Sladko spančkaj! Poljubček zate! Pa zakaj nočeš vedt kako mi je ime, ha? Pa kaj si me enkrat spraševal? Nič ostalo v glavici?

Samo neki J, nič druzga! Najlepše se imej in se še naprej smejčkaj!

New Report

Close