Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa, en problem

backa, en problem

Kaj naj naredim? Ponoči ne morem spat, ker nate mislim. Pol hočem pa sexat in če ne dobim sem strahotno tečen, pa službo zaspim. Kaj naj nardim, ljuba, povej!

jaz bi ti dala eno z valjarjem preko tilnika….

Ja, Helčy, si se vendarle vrnila? A tako – jaz tebi na dušo piham, ti mene pa z valjarjem! Res sem nesrečen

Ja, ko te rabim, te ni. Drugega nism dobil dons kot z valjarjem po tilniku! Smrk!

Povej, si kaj moj?

Zeloooooo in samo tvoj! Kaj pa moja težava, a me boš tud ti z valjarjem?

Ne boš, a ne, saj si moja ženkica

KIR napisal:

> Zeloooooo in samo tvoj! Kaj pa moja težava, a me boš tud ti z
> valjarjem?
>
> Ne boš, a ne, saj si moja ženkica

Kako lepo, ljubi! Ljubim te, kako moraš imet problem s tem?
Vse ljubice naj ti dajo vse kar imajo. Potem pridi! Da se dava dol!

Ti si tako pametna punca in dobro veš kako zadeva stoji – no mislil sem: resnično si samo ti moja. Kaj naj naredim no, da bom vsaj ponoči mirno spal? Čist si me okupirala s svojo lepoto in vsem kar imaš

Ljubi svojo ženo…pred spanjem, ha ha

Saj jo pred njenim spanjem, kaj pa jaz ko šele ob cca 4. zjutraj zaspim? A naj jo pol kar vsako uro?!?

Pridi k meni.

Že prihajam tam gor, ljuba….

A greš jest? Ha ha. Jaz imam delo, ravno prav. Poljubljam te medtem, ko se boš ti uf, beseda je…
Ne zapusti me čist, ja?

Jaz tebe sploh pustiti ne morem, si me čist obnorelaaaaaa!

KIR napisal:

> Jaz tebe sploh pustiti ne morem, si me čist obnorelaaaaaa!

Ljubi moj, nora sem nate. Na kratko. In tega ne pozabi, če si me želiš, ja?
Nimam časa brat vsega tvojega miganja z ritko in korenjakom, da jezička ne pozabim. Mogoče bom kaj falila….no, ker te poznam, bom že ugotovila, ne de, ljubi?

Želim zlesti k tebi, v tvoje naročje…bi ti bilo kaj hudega, če bi se oblekla v črno perilo? Ops, nogavičko imam strgano (čist res…upam, da jo ma še kakšna), pa ne preveč opazit….

Možek moj internetni, upam, da si dobro jedel in ko si odpočiješ, PRIDEM k TEBI!!! Po cesti, ha ha.

In jaz ti grem naproti…kar po zraku!

Le ne pozabi, kdaj moraš pikirat dol, ha ha. OOO, super, se vidiva!!!

Kar nate pikiram!

Ja, to bi blo najboljš. Sem vedla, da sva istih misli, ljubi moj.

Ne, zmotil sem se: v tebe, bacek, backa, backica! Povej že ali si bla vse to ti?

KIR napisal:

> Ne, zmotil sem se: v tebe, bacek, backa, backica! Povej že ali
> si bla vse to ti?

Ljubi, kaj te muči??? Ko se nismo registriral sem bila bacek (IN TO BI BLA ŠE NAPREJ, DA SE NI NEKDO USEDEL NA TO UPORABNIŠKO IME in mi ga vzel verjetno v prvih dneh registracije. Primož ve kdo je to, kar me tolaži, da bacek ne bo nastopal.) In kot bacek sem te vzljubila in se vate že mal zaljubila (se še kaj spomniš ali vse pozabu???). Potem je prišlo do služb. sranja (o tem bi ti lahko kaj več povedala po telefonu hahahahaha in še hahahaha, ker tvojega glasaka itak ne bom nikoli slišala) in vmes je bila backica – nekaj, kar bi spet govorila s tabo ( pa ne bom) in po registraciji sem backa in samo backa.

Bi rad vedel še kaj, ljubi? Ti sam vprašej, saj te ljubim!

Samo nekej na to temo še (čeprav te očitno ni več). Si ti skoz KIR? Tisti, ki me spravlja ob pamet?

Kmalu grem tudi jaz. Poljub!

Pismo, jaz sem bil pa tako jezen takrat, ker sem mislil, da me nekdo na suho je**! Ne veš kako to boli, saj si pri seksu vedno zrajcana, ne?
Sam si dobila še eno ime veš? Pa je grdo, zato ti ne bom povedal!

Zakaj si tako prepričana, da ne bom slišal tvojega žametnega glaska? Edino če ti ne boš hotela, sicer nikoli ne veš, verjetno ja!

Kaj še želim zvedet o tebi? Hahaha vse! (kako se zjutraj umivaš, pa urejaš, sploh kako se obnašaš pr seksu…če se res tako kot pišeš, takoj pokliči možka in mu povej, da je najsrečnejši človek tega planeta…, pa če še kdaj srečaš tisto barabo…uf kako sem ljubosumen!)

Najboljš, da bi odprla s Primožem kar celo novo stran, ne hahaha

Ne backa moja, KIR sem malo dlje kot ti bacek. Sam mislim, da sta samo dve osebi to ugotovili

KIR napisal:

> Pismo, jaz sem bil pa tako jezen takrat, ker sem mislil, da me
> nekdo na suho je**! Ne veš kako to boli, saj si pri seksu vedno
> zrajcana, ne?
JA , to pa je res, kako si vedel?

> Sam si dobila še eno ime veš? Pa je grdo, zato ti ne bom povedal!
Od tebe????? Tle gor nisem zasledila nič hujšega, če je blo pa drugje pa ne vem, saj veš, da mi časa vedno primanjkuje.

> Zakaj si tako prepričana, da ne bom slišal tvojega žametnega glaska? Edino če ti ne boš hotela, sicer nikoli ne veš, verjetno ja!
Jaz bom hotela, ljubi….

Kaj še želim zvedet o tebi? Hahaha vse!
…če se res tako kot pišeš…..
ljubi, se trudim saj pravim. In tukej nastopaš ti in moja domišljija. Možek pa ve, da je….

pa če še kdaj srečaš tisto barabo…uf kako sem ljubosumen!
Verjel al ne, sem ga lansko poletje….
>
> Najboljš, da bi odprla s Primožem kar celo novo stran, ne hahaha Kdo???? Ti in on? Jaz in ti? on in jaz???

ljubim te, grem!!

New Report

Close