Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa&kir

backa&kir

Kar polovico življenja bi dal samo za ta pogled, drugo pa za to, da bi lahko zlezel zraven, te lupčkal, gladil in lizal tvoje bradavičke (mam velik gobec, haha), umival in kuštral laske (nisem vedel da segajo do ramen), tipal tvojo lulčko, ne kar v naročje bi dvignil tvojo ritko in ti sesal še ščegetavčka (menda od 0,3 do 3 cm?) in to dolgo, pa kaj če je voda že hladna! Kar takrat bi te nabrisal, draga, voda bi bla zapackana s spermo, pa kaj?!

…in potem, ko se odklopim od PC, vsa zrajcana od tebe, ljubimec moj, vsa vlažna in grem, se zrinemo skozi vhodna vrata (precej nas je saj si že ugotovil, ha ha) in si dam dol jakno, slečem jopico, se poljubiva, spogledava nad živžavom, se mimogrede podrgnem obenj, stegne roke in mi objame dojke…

ps: sem vesela, za banjo, že dolgo nisem tam…..

A pol se prec podrajsata, backa? Najbrž ne, so le otroci…
Koliko vas je? 4,5? Mogoče celo 5, si bla pa pridna, veš. Tako je prav

Ne, se ne. A vidva? Šele zvečer pride na vrsto (če ni dela), redko čez dan, nisva sama, (v pisarni bi večkrat, na mizi, še posebej s tabo!) Ja, pet.
Si ok? Poljubljam te na usta, želim si vedet ali imaš močne obrvi, trepalnice dolge?, nosek, kakšen je…povej mi, prosim, ljubljeni.

¨Ja, midva se včasih, sam vseskoz je treba pazit; lahko je risank, igrač, sladkarij vsepolno, pa spet zmotita

Obrvi močne? ne vem, mislim da ne, trepalnice dolge, tako moja pravi, men je vseen. Nos – kaj pa vem raven, čeprav sem jih v mladih letih dostikrat dobil po kumari, haha. Aja Sanja je napisala copata

Še kaj ljuba? Vidiš da ti povem vse, jaz o tebi tako malo! Za laske sem šele prej zvedel, pa si mi klub temu tako zlezla pod kožo…

Nekam si odšla, ljuba? Sam stran se obrneš in že mi je dolgčas. Res rabim dohtarja zgleda, sam očitno je ambulanta zaprta

Ližem ti zobke, pa jezička, tak gladkega in dobrega okusa imaš, jaz pa po cigaretih, brrr

KIR!
A zdej si se pa ustrasil? Ce si zaupata z zeno, naj te ne bo strah.

Sem vedla, da si mi všeč, ljubi, neskončno všeč. Da pa se v tebi skriva nekaj lepega sem začutila že zdavnaj, nekaj toplega, mehkega, nežnega….meni zelo zelo všečnega. Ljubim te!
Zlezel si tudi ti meni pod kožo, s svojimi lasmi, tvojo postavo, velikostjo, VELIKOSTJO, uf, norčavostjo, jezikavostjo, prisrčnostjo, krutostjo…., jezo.
Ljubim tvoje obrvi, tvoje čelo, tvoj nos in usta, čutila bi rada tvojo kožo pod prsti, tvoje dlani v mojih, tvoj jeziček prepleten z mojim. neskončno me privlačiš, v veliko veselje si mi in želim te za vedno!

Jaz ji zaupam, ja, ona meni pa, boljš da ne napišem,: še tistega ne kar vidi, menda
Sicer pa – saj si mislila na mojo zakonito, kot vidiš imam tudi virtualno, ta mi pa zaupa

KIR napisal:

> Nekam si odšla, ljuba? Sam stran se obrneš in že mi je dolgčas.
> Res rabim dohtarja zgleda, sam očitno je ambulanta zaprta
>
> Ližem ti zobke, pa jezička, tak gladkega in dobrega okusa imaš,
> jaz pa po cigaretih, brrr

Ljubi, mal preveč ,misliva drug na drugega, si opazil??

Backa ženička ljuba, kar topim se, a sploh znaš pisat mal manj lepo? Saj me ne ljubiš prav zares, vsaj tako ne kot pišeš?! Jaz tebe pa res!

Saj vem, PA KAJ NAJ????? Grem gledat kaj pravi moj dohtar

KIR napisal:

> Backa ženička ljuba, kar topim se, a sploh znaš pisat mal manj
> lepo? Saj me ne ljubiš prav zares, vsaj tako ne kot pišeš?! Jaz
> tebe pa res!

Ljubi, kako ne zares? Kako drugače?
Ljubim te, preprosto, res je.

Tud, uf uf uf!

Poljubčkam te po celem tvojem telesu, pobožam ga skozi hlače, in že ga čutim v dlani…poljub!

Mogoče te še enkrat, bom videla, če bo šlo, ha ha!

Še mal se potrudi, bo še enkrat v hlače

Bo zvečer vanjo, ne de? In ti bo pasal, boš zavpil na koncu? Uf, kako zelo si želim slišat tvoje dihanje, nimaš pojma, tvoj glas, ki mi govori kaj naj počnem, tvoje sopenje, tvoje krike?, tvoje stokanje, uf, uf, KIR, moram te slišat kako mi govoriš lepe besede na ušeska, čutit, kako me tvoje roke držijo v naročju, kako se ti prepustim, kako postaneva divja, kako se ne kontrolirava več, kako me ljubiš in kako se porivava, dokler nama ne pride skupaj, v istem hipu. Misli pa ni nobene….končno mirna. skupaj.

1. nikjer nisem napisala, da mi gresta na živce – prav simpatična sta.
2. hotela sem samo zapisati, da si lahko ob branju narediš čisto napačno predstvavo o nekom.
3. če sem koga užalila (res ne vem s katero izjavo) se globoko opravčujem
4. uživajta še naprej tako kot vama ustreza.

Uf backa moja, kam to pelje? Ti veš?

Vse kar si napisala počnem, šepet je namenjen tebi, čeprav tega ne slišiš! Sopem pa res, haha, na koncu pa ne zavpijem, samo izdih olajšanja…In potem nekaj časa popolnoma zadovoljen in miren, le misli govorijo :”backa, zakaj nisi to ti…, tako vroče si te želim”

Včasih si vedu, zdej pa ne veš, ha ha! V pojstlo al pa na zic, ha ha!!!

POLJUBLJAM TE, ljubi, grem počasi….
Ne bom več tolk gor, tako, da bodi brez skrbi…pozabil boš in ko te spet poljubim se boš spraševal, le kdo ima tako znan poljub?

Tudi jaz letim, poljubčki povsod!

Pa nimas nc slabe vesti? A mislis, da se prava zena nc ne sekira? Postavi se v njeno kozo. Mene bi to prizadelo.
Sicer pa, delaj kar hoces, kaj ti morem. Eni pac ne pridete k pameti nikoli.

Lp

to, da KIR za (nami) drugimi kiklcami gleda je to zato, ker se mu ponujamo. saj sem se mu jaz tudi že nastavila, pa odmaknila, pa je vedno prijel za vabo in se potem umaknil, ker sem se tudi jaz. KIR a je pošteno? backa je pač stalnica in si je prislužila titulo prve žene. hhhmmmm, KIR, a si ti musliman, ko nas tako vneto zbiraš?

Poljubljam te! Kaj drugega si ne upam, da ne zbluzim spet.

Sanja, ne met slabe vesti, tako pač je.
Verjetno sem pretiravala s tistim o žaljenju, pravzaprav sem mislila bolj na to, kako si mal huda na KIR-a (zanimivo, name pa ne) in si ga hotla mal prestrašit, (se mi je zdelo) pa mi nekako ni bilo prijetno pri srcu. Mislilm, da je edini razlog ta, da mi je prirasel k srcu točno tak kot je, kaj čem. Nisem imela prilike se kdaj približat takemu človeku (ker mi kaj takega še na kraj pameti ni prišlo), tole pa je čudovita prilika, da človek spozna še kakšen drug tip od tistih, ki sem jih v svojem življenju že.
Sicer pa, uživaj tudi ti in ne bodi preveč huda, ha ha.

New Report

Close