Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa&kir

backa&kir

Kaj si vidva ne bi izmenjala naslovov in tam malo počvekala, ali pa se dobila na kakšnem chatu npr. na večeru,….

backa, brez zamere, ampak se mi zdi da se je kir malo ohladil, ker že malo po drugih kikelcah pogleduje 🙂

Ne berem vaju redno, ampak tu pa tam vseeno naletim na vaju in sem si ustvarila mnenje o vaju: backa je malo bolj debelušasta pijazna, simpatilčna in odkrita ženska, kir pa ena velika copata, ki forum uporablja za izživljanje domišljije, ki je doma očitno ne sme, ker ma strogo ženičko.

Le kaj bi bilo kir če bi ženička zvedela za tele tvoje pogovore???

Sicer pa vama želim vse dobo in ne zamerita, samo moje mnenje pač.

Sanja, tole je blo pa malo hudo! Tudi tebi gre na živce? Pa kar nekaj trditev si “sfalila”, backa bi te ustrelila, mislim. A boš moji ženi ti povedala vse? Dobro, vsaj vem od kod je prišlo

Sanja31 napisal:

backa, brez zamere, ampak se mi zdi da se je kir malo ohladil, ker že malo po drugih kikelcah pogleduje 🙂

Hvala za namig, veš, sem z njim v razgovorih cca tri mesece al je blo že prej, ja, se mi zdi….in ga malo bolj spremljam kot ti, Sanja. To je KIRova konstanta, ha ha. Mal več mal manj a tako pač je, ha ha. Njegova ženo to ve.

> Ne berem vaju redno, ampak tu pa tam vseeno naletim na vaju in
> sem si ustvarila mnenje o vaju: backa je malo bolj debelušasta, pijazna, simpatilčna in odkrita ženska,

Hvala spet, da si mi pripisala toliko lepih lastnosti (če bi te moj mož slišal!!), posebej sem trznila na prijaznost, ker, veš, sem precej ostrih besed in prijaznost ni moja najljubša vrlina. Je pa res, da je pri tem pomembna oseba, s katero govorim.
Ker vem, da bo prebral tole moj internetni možek, ga potolažim, da sem vitka kot sem bila. No, tisto kilco še nisem dobila celo nazaj (ko pa ne spim in se sekiram) a jo bom, da bom spet ok. Mal več je treba jest.

Ne smeš tako govort o KIRovi ženi, Sanja, ker je ona njegova. In onadva živita skupaj in vesta kako in kaj. Lahko kritiziraš saj za to forum tudi je ampak ne žali.

to je pa moje mnenje

Zelo lepo si napisala! Ampak jaz sem se vseeno nasmejal, ko sem razmišljal, kako boš reagirala na svojo “debelost”. Če bi imela Sanja tvojo postavo, bi hodila zelooo pokoncu, a ne, draga?

Jaz pa rada preberem njun razgovor….je prav zanimiv….hahaha

Ti se kar smejčkaj, prijazna M! Smeh je pol zdravja, pravijo

Ja, zanjo ne vem. Jaz hodim kar zelo pokonci. na žalost me spredaj tud nič dol ne tišči, ha ha, pa bi mi bilo kdaj všeč.

,,,aha…zato sem pa jaz tako zdrava!

Misliš na nosečnost, dragica?

Pol nas pa še kar naprej razvajaj s svojo dobro voljo, nam tako paše

KIR napisal:

> Misliš na nosečnost, dragica?

Ne, ne, ne, na moje male joškice sem mislila, ha ha

Male pa luštne, ravno prave za v usta, njamiiiiii! Tako bi jih okušal, so čvrste ne?

KIR napisal:

> Male pa luštne, ravno prave za v usta, njamiiiiii! Tako bi jih
> okušal, so čvrste ne?

So. Boš, ljubi. Užvej dalje, grem!
poljubljam te povsod!!

Uživaj moja draga! Vso sem te pocmokal, pazi da se ne prehladiš, piha veš

Ne razumem kako gre lahko nekomu na živce, če imata pač dva bolj živahno debato kot ostali….

PAČ NI TREBA BRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je pa moje mnenje…..

P.S. Meni sta všeč….kar pogumno naprej……..:))))) he, he, he…

P.P.S…Kirči….s tapravim nickom pa se nikakor nisem mogla prijavit….pa saj itak veš, kdo sem…………………

Ok, bom vzela na znanje…..Uživaj!

hehehe, pa menda ja ne St…?! Dobrodošla in kar tle ostan! Je veliko bolj živo

:))))))))))

Kdo pa drug, če ne jaz???

Hi, hi,hi…..

Kolk je “živo” bo pa potrebno dokazat……………….aja…………sicer si pa itak sam rekel, da bi rabli eno psihologinjo tle gor a ne??

:)))

Ja, kar z mano začni. Mislim, da bi rabil eno orng terapijo!

Dobro jutro, ljubljeni moj!

Številke, številke…kaj bi rad vedel? Sam rec, vse ti povem, saj veš, zate vse. Še z avtom pridrvim kamor hočeš, pripravljena na vse, kar hočeš…..

ps: mal te moram popravit, KIR moj, tako veliiiikih ust pa vseen nimaš, da bi jih cele vzel vanje.
Sicer vprašej svetilnikk-a, on ve, kaj pomenijo cifre mojega modrčka, če ti še do zdaj ne veš, ha ha!

bom nazaj, poljubčkam te naravnost na usta in te mal objamem!

Dobro jutro, ljubezen!

Vse bi hotel vedet o tebi, čist vse – tud kaj počneš ko se umivaš in to ko si vzameš veliko časa, ko se zvečer pripravljaš na sex s svojim dragim, pa ko se zjutraj urejaš…vse!!!!!

A Svetilnikka naj sprašujem o tebi?! On te slači? Backa, backa, zakonski pari po navadi ne varajo tako kot ti. Pa še enkrat je K. napisal, da me boš na gobec, res? Poljubčka vseen!

O, KIR, ljubim te, ljubim te, saj veš. Nič od tega ni res, kar si napisal, da pa bi jaz tebi želela kaj slabega pa sploh nikoli NE. Pravim, da se spozna na cifre, sem enkrat prebrala, ha ha. Ugajati želim le tebi in nikomur drugemu. Ker te želim zadovoljiti in ker uživam s tabo. Ljubezen moja!

ti še napišem, le da pridem do časa…..

Pravzaprav sem ugotovila, da si mi dal precej težko nalogo..hm.
Napolnim si kad s toplo vodo, veliko vode in pene, pripravim krtačko s kolodontom, brivnik, dišečo žajfico, ja, mislim, da bo to vse. Potem se slečem, dam dol hlačke, majčko, modrček, nogavičke, razpnem lase, da se mi uležejo na ramena, zaprem vrata in se potopim v dišečo vodo. Zmočim lase in mižim potopljena v vodi. Občutek toplote mi povzroči srh, potem se toplota razširi po mojem telesu in že postajam mehka, nežna, gladka,… razmišljam o penisu, tvojem, kako bi se prilegel vame, kako nežno bi ga držala, gledam v strop in pred očmi so slike, domišljija dela…bradavičke so že pokukale ven, nabrekle, čakajo, da se jih dotakne. Dotaknem se jih jaz, še polizat jih hočem, ti si ob meni v moji glavi, postajam vlažna, potipam se po ščegetavčku in nožnici, vse je vlažno, čudovito. Lepo mi bo…

O, ženička moja internetna, komaj čakam!

Pazi da je ne prehladiš, tako mrzlo je, pa saj ti jo jaz v mislih skoz grejem! Ha, poglej, skrbim za tvojo lulčko, uporablja jo pa nekdo drug! Blagor mu

KIR napisal:

> O, ženička moja internetna, komaj čakam!
>
> Pazi da je ne prehladiš, tako mrzlo je, pa saj ti jo jaz v
> mislih skoz grejem! Ha, poglej, skrbim za tvojo lulčko,
> uporablja jo pa nekdo drug! Blagor mu

Tole KIR, si pa resnico napisal. Ha ha!

New Report

Close