Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa&kir

backa&kir

Zdravo, draga!
Ti nisi še nikol zbluzila ljuba moja, jaz pa bluzim kar naprej!!!

O, KIR, kako lepo presenečenje si mi pripravil. Nisem vedla, če si tu. Vesela sem te in …

in..?

Sicer pa je zelo malo časa, saj vidiš

To je pa spet tako lepo napisan! Kar na srčka bi si zapisal, tako za zmeraj!
Iz istih razlogov si tudi ti meni tako draga

Vem, da je malo časa. Mislila sem nate, KIR, ne morem verjet, da me je v soboto, ko sva šla mal ven, ena ta počasna glasba tako stirila, da sem dobila solzne oči, ker sem si te tako zaželela, da bi bil tam. Too much!

Nekaj nagaja, tako počas obrača.

Pismo, backa, jaz kar naprej mislim! A veš da sem v soboto predlagal en izlet in sprehod tja gor, kao da ne poznam tam nič, haha

Moram počas nehat. Poljubljam te močno močno.
Nič? ha ha. Nekoga.

ps: siol ma težave dons že cel dan, se mi zdi. no, mogoče že prej, ne vem

Samo nekoga, ja, a to je najhujše…

Lepo se imej, tudi jaz te poljubljam še pa še, kraljica moja!
PS: toliko časa nis odpisala, si šla tudi ti lulat?

Ni najhujše…..poljubljam te!

Ni najhujše, to je katastrofa!
Drugič so me tvoji poljubčki tako lepo greli, zdaj ko je mraz, pa tako malo…. pač jih ni nikoli preveč

Nikoli preveč, ja, imaš prav. Nikoli te ni zadost. To je občasno katastrofa, ha ha. Ampak, veš, saj kakšnega mi pa tudi ti lahko pošlješ na moja usta, ne de? Z jezičkom si jih poližem in čakam nate…

Draga, tvoja zapoved je moja želja, ne veš tega?! Sam mal več časa mora bit, mogoče jutri

Prav, ljubi.

Samo prav, ljuba?

KIR napisal:

> Samo prav, ljuba?

Ljubi, časa nimam, zmanjkuje mi ga, ha. Poljubljam te zelo zelo in mislim nate.
Kaj konkretno pa spet ti misliš, ha ha??

Mogoče: LJUBIM TE!!!

Čisto konkretno:

NA MOJO PREČUDOVITO BACKO!!!!!!!!!!!!!!!1

KIR napisal:

> Čisto konkretno:
>
> NA MOJO PREČUDOVITO BACKO!!!!!!!!!!!!!!!1

O, KIR, ja! Ti si tisti čudovit moj nekdo, ha ha! Mojj (a ne?) z za vedno?

Ma, ljubi, no, moram IIIIITTTTTT!!!!

poljubčkov miljon!!!!!!!

Ne se ustrašit, to je za jutri, haha.
Ker sem samo in edino tvoj za vedno, bi te kar zadržal, sam vem da moraš. Misli na kaj lepega in na to, da si v mislih vedno z mano..

Backa, tako lepo si spet to napisala. Ne, mene Sanja ni nič prizadela, celo zabavalo me je, ko je napisala, da si bajsica. Pa naj bi mene vprašala kakšno postavo imaš! Veš kaj bi ji odgovoril? “Tako, da bi vsaka ženska zaradi tega pozelenela od zavisti”, haha

Sicer pa se mi zdi, da tudi Sanja ni slaba po srcu, morda me je hotela le malo opomnit na težave, ki jih že kar nekaj čutim. Hvala Sanja!

Ja, ljuba moja, to je to!

New Report

Close