Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi bili s samohranilko?

Bi bili s samohranilko?

Pri meni dva otroka in sure, za neobvezen seks in prijetnosti, zakaj pa ne…

Nimam nič proti samohranilcem in samohranilkam, že moški brez otrok prinesejo že dovolj čustvene prtljage iz prejšnjih vez ali zakonov, travme iz otroštva že to je včasih težko za partnerko. Če ima še otroka pa slabo razmerje z bivšo, potem moraš še ti skrbeti za tega otroka ki ga sploh nisi rodila. Ne, hvala. 🙂

Ma ne ga lomit no,boš iz povprečja,nujno moraš met poročeno in sploh za piko na i moraš zanisit takoj,to bo mogoče problem ker si moški,samo kaj vse tu gor preberem ,bo tudi to slo.

;

zanosit

Tako je definitivno za oba najlažje. So pa tudi izjeme.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To si zdaj tako napisal, kot da žensko izbereš iz kataloga, kjer so napisane vse njene prednosti in njene slabosti. V realnosti gre to malo drugače. Izbiraš lahko med tem, kar pritegneš, ostalo lahko sanjaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa ravno punca prizna to kar si misli moški- kako vzljubiti in skrbeti za tujega otroka, tujo kri?


To niti nima neposredno zvezo z vprašanjem. Ne bit užaljena, ampak tko je.

Seveda ne. Kakšno je to vprašanje.

Preden sem spoznal svojo partnerko,ki je bila samohranilka,takrat njena hčera stara 2leti,sedaj je stara 13let in ima še dva polbrata(moja sinova),sploh nisem študiral,kako bo to vse izpadlo,čeprav so mi moji starši zelo nasprotovali,vendar sem ljubil svojo partnerko in mi ni bil tuj otrok ovira. In se še danes vsi skupaj zelo razumemo…Na začetku sem povedal,da more vedet kdo je njen oče…ki ga danes ignorira v velikem loku in marsikdaj mi pove,zakaj nima takšnega očeta kot sem jaz…on se ne briga zanjo…vse sem dal skozi z njo,kar se tiče učenje,sprehodi,higiena tudi kupim ji včasih materialne dobrine in mi ni bilo nikoli težko ali žal dati…Tak da,vse je tudi odvisno od otrok,kako sprejmejo novega očima ali mačeho…

Jaz sem samohranilka in niti slučajno da pripeljem dodatnega nezrelega tipa v hišo. Če tip po 30 še nima zgodbe, je nezrel, če jo je že imel, je pa tudi že porabljena roba.
Tko da, vi kar filozofirajte o tem, ali bi ali ne bi – za pametno samohranilko nimate šans, kar ostane, je pa itak prebirek.

Streznitev. Trda.
:))))))))))))


Zakaj porabljena roba? Kaj si pa potem ti? :))


Zakaj porabljena roba? Kaj si pa potem ti? :))
[/quote]

Samostojna.

Streznitev. Trda.
:))))))))))))
[/quote]

Že dolgo streznjena :))))

Že dolgo streznjena :))))
[/quote]

Nesporazum. Mislil sem na streznitev tipov, ki vse samohranilke mečejo v isti koš, kjer so večinoma tako ali drugače propadle osebe ženskega spola.
Mislim, da so te reči močno odvisne psihološke trdnosti osebe same… Res pa je, da večji del samohranilk nima vseh možganskih kodrov na svojem mestu… Jbg… videl, preveril…

Samostojna.
[/quote]
Nisi odgovorila na 1. vprašanje, kako poargumentiranje tvoje izjave bi bilo na mestu 😉

Ce bi samohranilka bila z brezposelno osebo.

Nimam nič proti samohranilcem in samohranilkam, že moški brez otrok prinesejo že dovolj čustvene prtljage iz prejšnjih vez ali zakonov, travme iz otroštva že to je včasih težko za partnerko. Če ima še otroka pa slabo razmerje z bivšo, potem moraš še ti skrbeti za tega otroka ki ga sploh nisi rodila. Ne, hvala. 🙂
[/quote]

Jp, da se spajdašiš s takšnim človekom, ki nima razčiščene preteklosti, al otroštvo, al bivši partnerji, moreš bit enostavno obupan v smislu, kao, sej nč boljšega ne morem dobiti, ko jih jebe, je treba reč v takem primeru, dostkrat je bit bojš sam, ko, da imaš ob seb neskuliranga in nepredvidljivega človeka s prtljago iz preteklosti, v smislu, vroče, hladno ….

Nesporazum. Mislil sem na streznitev tipov, ki vse samohranilke mečejo v isti koš, kjer so večinoma tako ali drugače propadle osebe ženskega spola.
Mislim, da so te reči močno odvisne psihološke trdnosti osebe same… Res pa je, da večji del samohranilk nima vseh možganskih kodrov na svojem mestu… Jbg… videl, preveril…
[/quote]

Imaš prav. V vsakem primeru mi je bil všeč tvoj komentar 🙂 .
Glede podobe propadlih oseb – to je pač zrcaljenje, tipi (in ženske, tudi takih je veliko) potrebujejo takšno podobo za dvig lastnega ega. Mene osebno to zabava, ker sem dovolj umirjena v sebi, da se me takšni vzorci ne dotaknejo. Naj pljuvajo, če jim je lažje pri duši in dokler veter piha stran od njih 🙂

Imaš prav. V vsakem primeru mi je bil všeč tvoj komentar 🙂 .
Glede podobe propadlih oseb – to je pač zrcaljenje, tipi (in ženske, tudi takih je veliko) potrebujejo takšno podobo za dvig lastnega ega. Mene osebno to zabava, ker sem dovolj umirjena v sebi, da se me takšni vzorci ne dotaknejo. Naj pljuvajo, če jim je lažje pri duši in dokler veter piha stran od njih 🙂
[/quote]

…dokler veter piha od tebe proti njim! Hehehe… da ne fašeš pljunka v obraz. 😉

Nesporazum. Mislil sem na streznitev tipov, ki vse samohranilke mečejo v isti koš, kjer so večinoma tako ali drugače propadle osebe ženskega spola.
Mislim, da so te reči močno odvisne psihološke trdnosti osebe same… Res pa je, da večji del samohranilk nima vseh možganskih kodrov na svojem mestu… Jbg… videl, preveril…
[/quote]

V Sloveniji je verjetno okoli 20.000 do 30.000 ločenih žensk z mld otroki in ti si spoznal vse, da lahko govoriš o večini samohranilk? Vau. Tebe morajo biti pri slovenski izpostavi MGTOW zelo veseli.
Mislim, da si dosegel nov rekord v posploševanju. Sicer pa tipično za rogonosca, da benti čez ženske. Ena moja prijateljica pravi, da ženska nikoli ne prevara kvalitetnega moškega in vse bolj se mi dozdeva, da ima prav.

V Sloveniji je verjetno okoli 20.000 do 30.000 ločenih žensk z mld otroki in ti si spoznal vse, da lahko govoriš o večini samohranilk? Vau. Tebe morajo biti pri slovenski izpostavi MGTOW zelo veseli.
Mislim, da si dosegel nov rekord v posploševanju. Sicer pa tipično za rogonosca, da benti čez ženske. Ena moja prijateljica pravi, da ženska nikoli ne prevara kvalitetnega moškega in vse bolj se mi dozdeva, da ima prav.
[/quote]
S tem, da je términ “kvaliteten moški” med ženskami arbitraren glede na trenutne potrebe posameznice. 😉

V Sloveniji je verjetno okoli 20.000 do 30.000 ločenih žensk z mld otroki in ti si spoznal vse, da lahko govoriš o večini samohranilk? Vau. Tebe morajo biti pri slovenski izpostavi MGTOW zelo veseli.
Mislim, da si dosegel nov rekord v posploševanju. Sicer pa tipično za rogonosca, da benti čez ženske. Ena moja prijateljica pravi, da ženska nikoli ne prevara kvalitetnega moškega in vse bolj se mi dozdeva, da ima prav.
[/quote]

Hja, tako kot se tudi sicer delajo ankete, sem tudi sam iz lastnih spoznanj na manjšem vzorcu potegnil zaključek.
Govora pa ni bilo o ločenkah, ampak o samohranilkah, torej ženskah, katerih otroci nimajo očeta in zato mati sama financira vse. Ločenka ni nujno tudi samohranilka. En čas po ločitvi sem pač mislil, da gre le za ženske, ki v življenju niso imele sreče, a sem žal spoznal, da izvor te “nesreče” domuje v njihovem razmišljanju in promiskuiteti. Pa da bo jasno, te ženske tudi vdove niso bile.
Glede kvalitete pa… vsak pri drugemu išče neke lastnosti, ki mu predstavljajo kvaliteto in ne iščejo vsi enakih kvalitet.


S tem, da je términ “kvaliteten moški” med ženskami arbitraren glede na trenutne potrebe posameznice. 😉
[/quote]

+1

New Report

Close