Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi bili še enkrat mladi?

Bi bili še enkrat mladi?

Odgovor na objavo uporabnika
Ena502, 29.03.2024 ob 11:52

Imam lepe spomine na mladost, pa tudi sedaj mi je zelo lepo in se veselim kaj vse me še čaka. Smo zdravi, v družini zelo povezani, materialno preskrbljeni, z otroci maksimalno zadovoljna.

Pa kljub temu se leta od 18 -25 ne da primerjati z nič na svet. Tako poln življenja, veselja, sreče in brezskrbnosti nisi nikoli prej in nikoli kasneje, Trenutno imam oba sina v teh letih (18 in 21) – prekrasno jima je, uživata v vsaki mikrosekundi, pokata od živlenja,….prekasno ju je opazovati in deliti to z njima.

Bi se vrnilav ta čas? – mogoče enkrat, ko ostaneva sama z možem in bo dan enak dnevu…

Ampak saj veš, da če bi se tja vrnila (recimo, da bi bilo mogoče, da greš spet nazaj v preteklost), bi zbrisala vse, kar je do zdaj obstajalo. Vrneš se v 80-ta leta (oziroma cel svet se vrne tja, ne samo ti) npr. in greš od tam dalje, v srednješolskih letih, vse možnosti so še pred teboj. Vendar pa tvojih dveh otrok ne bo! Bi šla vseeno?

Bi bila , a ne v današnjem času. Nikakor.

Odgovor na objavo uporabnika
eden ki ve, 29.03.2024 ob 08:16

Vrnil bi se v 20-30. Ni brige, ni pameti. Spremenil bi edino to, da bi pofukal še vse tiste, ki so mi bile na voljo, pa jih iz principa nisem. Kera budala sem bil.

Jaz tudi. Bila sem malo nora, nisem se hotela vezati, imeti otrok… zdaj imam vse, ampak z nepravim človekom. Žgala sem se pa kar zelo, v iskanju ljubezni in pozabi ali pa kar tako. Ni mi žal čisto nič. Še zdaj bi se, če mi ne bi bilo nerodno.

Ne cakam, da crknem, ne da bon se enlrat mlad.

Odgovor na objavo uporabnika
jaojjj, 29.03.2024 ob 14:10

Ampak saj veš, da če bi se tja vrnila (recimo, da bi bilo mogoče, da greš spet nazaj v preteklost), bi zbrisala vse, kar je do zdaj obstajalo. Vrneš se v 80-ta leta (oziroma cel svet se vrne tja, ne samo ti) npr. in greš od tam dalje, v srednješolskih letih, vse možnosti so še pred teboj. Vendar pa tvojih dveh otrok ne bo! Bi šla vseeno?

Ti si obsedenka z otroki!

V mladost se vrneš, da še enkrat zaživiš, ne pa, da greš spet iskat pot v suženjstvo gospodinje za šporgetom, ki se vse božje dni samo z otroki bavi, od življenja nima pa nič niti ga ne pozna (razen kar ji otroci povedo! Bah, patetično!)

New Report

Close